FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotna Sosna
Autor Wiadomość
Kryształowa Łuska 
Adept Wody
Szaleństwo to sztuka

Stado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 25
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistyczna Łuska
Partner: Strzaskany Kolec
Wysłany: 2017-06-06, 13:13   
   A: S: 1| W: 2| Z: 3| I: 2| P: 2| A: 1
   U: MA,MO,O,M: 2| B,S,A,W,MP,L,Pł,Kż,Śl,Skr: 3
   Atuty: Szczęściarz, Pamięć Przodków

Nie udało jej się. Skrzywiła się w duchu kiedy ten głupi kot obśliniał jej piękne piórka. Niczego jednak nie zrobiła. Była spokojna aż do momentu kiedy ten zwierzak obślinił jej piórka na głowie. Miarka się przebrała zamachnęła się silnymi łapami i przejechała nimi po brzuchu kocura raniąc go dotkliwie. Szybko wyrwała się spod kota i wzniosła wysoko w powietrze. Szybowała sobie wśród chmur spokojnie jakby nic się nie zdążyła i miała kocura gdzieś. Usiadła na samym czubku sosny poprawiając sobie szybko piórka i znowu wzlatując w powietrze. Przeszła jej ochotę z tym czymś na ziemi. Mogła w każdej chwili wrócić do groty swojej smoczycy nie przejmując się tym zwierzakiem.

Regina (Orlica)
S: 2| W: 2| Z: 1| I: 0| P: 1| A: 1

Czeko

Atuty
-Szczęściarz-
~W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
-Pamięć Przodka-
~Nie wiesz skąd, ale wiesz niektóre rzeczy. Kojarzysz walki, których nigdy nie stoczyłeś. Znasz słabe punkty swoich przeciwników.
Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).

Przedmioty fabularne
~Kryształowy Kwiat od kaliny wczepiony w prawy róg
~Piórko Ciemnego wczepione przy kwiatku
~Naszyjnik z lilią zawieszony na szyi od Mistycznej
~Czerwone piórko z żółtym paskiem od Lighty
~Wianek od Zbuntowanego z białych i fioletowych kwiatów

#1801ad #fff200 #c6010b #079603

Masochistyczny Kolec 
Adept Cienia
Już po mnie :c

Stado: Cienia
Księżyce: 67
Opiekun: Południowy Deszcz
Mistrz: Gonitwa Myśli
Wysłany: 2017-06-26, 19:36   
   A: S: 4| W: 1| Z: 1| I: 1| P: 2| A:1
   U: B,L,Pł,Śl,Skr,W,Kż,MA,MO,MP: 1| A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz

Tuż po ceremonii wyruszył z terenów jego stada w kierunku nieznanych mi dotąd ziem. Jak one się tam nazywały? Tereny Wspólne? Chyba tak. Szkolił się na wojownika, a jego mistrzynią została smoczyca że stada Ziemi. Ciekawe jakie jest to stado. Może też mają swojego boga? Tak czy inaczej, już obmyślał plan jak nawrócić starszą wojowniczkę. Może tym razem słowa wystarczą? A może trzeba będzie się skłonić ku praktyce?
Zanim się obejrzał, już dotarł na umówione miejsce. Wielka sosna rzucała przeciągły cień, było to miejsce w sam raz na trening walki. Złota Twarz grzała niemiłosiernie, dlatego też Hidan po przybyciu pod drzewo, przysiadł na zadku i wystawił język czekając na Gonitwę Myśli. Ciekawiło go również, jaka ona może być. Ale przede wszystkim, jakiego boga wyznaje?!
#3E4042
#CC1653 (MG)

Hidan zawsze używa Twardego Bloku!

Szczęściarz
To wszystko dzięki mojemu Panu...
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Stado: Ziemi
Księżyce: 99
Opiekun: Ziemia
Mistrz: Ziemia
Partner: Zmora Opętanych*
Wysłany: 2017-06-26, 20:23   
   A: S: 2| W: 4| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O,A,W: 2
   Atuty: Zwinny, Szczęściarz, Czempion, Poświęcenie, Regeneracja

Nie spodziewała się zostawać czyjąś mistrzynią. Oczywiście liczyła się z faktem, że prędzej czy później pewnie Opoka odeśle jakiegoś młodego wojowniczego Ziemnego do niej, ale tak uczeń z innego stada? Dziwne, niespodziewane, może ciekawe. Być może dlatego się zgodziła, bo była ciekawa.
Wylądowała może ze dwa skrzydła od sosny. Było za ciepło na spacer, co dopiero bieg. Lecąc przynajmniej powietrze stawiało opór, mierzwiąc futro.
Uniosła spojrzenie, dostrzegając w cieniu sosny szarego smoka. Był... młody, mały, nawet uwzględniając dzielącą ich odległość. Ale to chyba dobrze, że już teraz chciał się szkolić?
Podeszła luźnym krokiem do młodego, kiwając mu łbem gdy podeszła już na odległość około ogona. Postąpiła jeszcze dwa kroki, chcąc zmieścić się w cieniu drzewa.
- Ja jestem Gonitwa Myśli, ale... o tym powinieneś już wiedzieć, nie? - przekrzywiła lekko łeb.

× kalectwa ×
częściowa ślepota, niezdolność do mowy:
+1 ST do testów na wzrok, akcji fizycznych
+2 ST na zianie (uwzględniając ST do akcji fizycznych)

(Gonitwa mówi poprzez naśladowanie własnego głosu maddarą w powietrzu. "Normalną" mowę zaczynam myślnikiem, mentalne przekazy tyldą)

• szczęściarz • w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem daje automatyczny jeden sukces
• czempion • raz na walkę smok ma jeden dodatkowy sukces do ataku fizycznego
• poświęcenie • raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej
• regeneracja • raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran

Reia Karta Kompana
Atrybuty: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 0| P: 1| A: 0
Umiejętności: A,O,Skr: 1| Śl: 2

« « » »

osiągnięcia adopcje relacje drzewko genealogiczne

Masochistyczny Kolec 
Adept Cienia

Wysłany: 2017-06-26, 21:34   

Głośny trzepot skrzydeł rozległ się w jego uszach, informując o przybyciu innej osoby na miejsce. Powoli uniósł łeb w górę, a jego wzrok natknął się na brązową smoczycę lecącą w jego stronę. Od razu skojarzył fakty. Najwyraźniej to właśnie ona ma być jego mistrzynią, wprowadzić go w świat walk, pomóc rozwinąć jego umiejętności, które -nie okłamujmy się - były kiepskie. Hidan czuł niedosyt, nie był zadowolony z tego, co potrafił.
Zmrużył nieco oczy gdy zobaczył pysk swojej mentorki, ozdobiony bliznami. Nie ukrywał, był nimi nieco podniecony. Znaczyło to, że ma do czynienia z weteranką, nie pierwszą, lepszą wojowniczką która niewiele więcej umie od niego samego. No i może również spodobały mu się jej pamiątki po walkach, dodawały jej nieco więcej powagi, budziła pewna grozę wśród innych smoków. Patrząc na jej pysk, od razu widać że nie boi się, że lepiej sobie z niej nie żartować, bo może to się źle skończyć dla rozmówcy. Szarołuski i tak, nie zrezygnował żeswoich planów.
Zaraz jednak przeniósł wzrok swoich ślepi na jej futerko. Pierwszy raz widział na oczy kogokolwiek, który miał ciało pokryte futrem. Oczywiście, widział kolorowe grzywy które miały niektóre spotkane przez niego smoczyce, jednak ta, która stała przed nim była inna. Podszedł więc parę kroków w przód i uniósł prawą łapę sięgając ku jej piersi. Delikatnie przeczesał jej sierść, pogłaskał ją kilkukrotnie sprawdzając, jakie jest jej futerko. Po paru chwilach, doszedł do wniosku, że Gonitwa Myśli jest niezwykle mięciutka. Przeniósł ciężar ciała na tylne łapy i ogon, uniósł swoją drugą łapę, po czym dla porównania zaczął głaskać są!ego siebie po klatce piersiowej, dla porównania. Wtedy, do łebka przyszedł mu kolejny wniosek. Jaki? Że łuski są nieco twardsze, ale jednocześnie śliskie, a przynajmniej jego takie były. Minęły kolejne chwile, a on ani myślał przestać głaskać wojowniczkę i siebie. Myślał, że to futro kryje jeszcze jakąś tajemnicę. Otworzył szerzej oczy gdy wpadł na pewien pomysł. Przestał głaskać, zatrzymał łapy w jednym miejscu i w końcu sekret ujrzał światło dzienne. Był z siebie dumny, że go odkrył, był przekonany że on jako jedyny znał tą tajemnicę.
- Mięciutkie... I ciepłe! Bardzo różni się od moich łusek. Moje są bardziej śliskie, a ty... W ogóle ich nie masz! Czym ty jesteś?! - krzyknął ignorując słowa starszej smoczycy.
Podstawił gwałtownie łapy na ziemi, aż jego naszyjnik wydał charakterystyczny dźwięk w chwili, gdy uderzył o łuski. Młody natychmiast cofnął się o parę kroków do tyłu i zaczął uważniej badać wzrokiem samicę. Wyglądała jak smok, ale nie miała smoczych łusek, zamiast tego miała futro. Ale jednocześnie miała skrzydła tak jak on, też pokryte błoną, jednak nie do końca. Ciekawie, ciekawie. Zaraz jednak uspokoił się, gdy przypomniał sobie jej słowa.
- Aaaaaa więc ty jesteś moją mistrzynią! Mogłaś tak od razu. Ja od niedawna nazywam się Masochistyczny Kolec, zamierzam zostać wojownikiem.
Zbliżył się do Gonitwy Myśli, w końcu miała go czegoś uczyć. Ciekawe, co będą robić? Zapewne walczyć. Może Ziemista zdradzi mu parę fajnych chwytów?
#3E4042
#CC1653 (MG)

Szczęściarz
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Wysłany: 2017-06-30, 17:50   

Z konsternacją ściągnęła łuki brwiowe ku górze, roztwierając przy tym szerzej lewą powiekę, gdy młodszy samiec ją dotknął. Nie reagowała przez moment, nie za bardzo wiedząc, o co chodzi. Padła ofiarą jakiegoś żartu? Może to początek dziwnego, cienistego rytuału? Tkwiła tak jeszcze moment w bezruchu, nie mając w ogóle pojęcia, o co chodzi. Nie czuła się zagrożona ze strony jakiegoś młokosa, który przecież sam przyszedł do niej po mentorowanie, więc wojownicze instynkty nie wzięły góry.
- Aha...? - wydukała w końcu, gdy smok zabrał łapę. Sama po chwili przetarła lewą łapą miejsce na piersi, gdzie samiec ją głaskał, jakby sprawdzając, czy nie zaplątał w nie czegoś czy... cokolwiek. Nie miała pojęcia, czemu ten zabieg mógł służyć. Dopiero słowa smoka, które doszły do niej po krótszej chwili, rozjaśniły nieco sytuację.
- Smokiem? Po części rasy północnej, futerkowej. Nie uczyli cię tego? - zapytała. Trudno jej było przyjąć do wiadomości, że ktoś mógł nie widzieć nigdy smoka prawie w całości pokrytego futrem czy piórami. Ziemia od zawsze, przynajmniej od kiedy żyła, miała dużo smoków o północnych. Jej matka, poprzedni przywódca, Subtelny Gniew, Skamieniała i Opoka. Pierwsze smoki, które poznawała miały futro, było ono czymś normalnym. Dopiero łuski od niej odbiegały, chociaż łuskowatego smoka też widziała stosunkowo wcześnie i następne spotkania z nie-północnymi nie były takie fascynujące.
Zastrzygła uchem na imię smoka. Masochistyczny? To dosyć... Bezpośrednie imię, jeśli można było tak powiedzieć.
- Masochistyczny Kolec - powtórzyła, patrząc po smoku. - To dlatego chcesz zostać wojownikiem? Bo lubisz... obrywać?

× kalectwa ×

(Gonitwa mówi poprzez naśladowanie własnego głosu maddarą w powietrzu. "Normalną" mowę zaczynam myślnikiem, mentalne przekazy tyldą)

• szczęściarz • w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem daje automatyczny jeden sukces
• regeneracja • raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran

Reia Karta Kompana

« « » »

Ostatnio zmieniony przez Gonitwa Myśli 2017-06-30, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  

Masochistyczny Kolec 
Adept Cienia

Wysłany: 2017-06-30, 20:31   

Oj, no raczej, niczego jej tam nie zrobił... Jakby miał, wyglądało by to o wiele inaczej. Najpewniej wbił by szpony głęboko, a następnie narysował jej krwią charakterystyczny znak. Póki co jednak odpuścił to sobie. Może jest jeszcze szansa, żeby nawrócić niedowierzającą smoczycę? Oj, jak jej opowie o swojej wierze, to z pewnością zainteresuje ją!
- Uczyli, uczyli. Ale ty wyglądasz jak... Jakiś niedźwiedź? One też mają podobne futro. Pewnie musisz być smokiem skrajnym, bo masz takie skrzydła jak ja.
Rozłożył demonstracyjnie jedną ze swoich kończyn latających pokazując, że on również ma błonę. Jaki z tego wniosek? Cienisty nie był smokiem północnym. Szarołuski nie spotkał jeszcze nigdy smoka całego pokrytego futrem. Prawda, w jego stadzie wiele osób miało charakterystyczne, kolorowe grzywy, jednak nie widział jeszcze ciała pokrytego sierścią.
Na wzmiankę o jego imieniu, zmrużył nieco oczy. Nie miał się w sumie co dziwić, nikt nie rozumie, co chce przekazać przez swoje imię.
- Nie. To na cześć mojego Pana! Chcę zostać wojownikiem, aby szerzyć moją wiarę. Jeżeli słowa nie podziałają, to zabiję wszystkich innowierców, dopóki nie zostaną sami wyznawcy Jashina. A mój bóg to potwierdzi, że nie żartuję!
#3E4042
#CC1653 (MG)

Szczęściarz

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Wysłany: 2017-07-10, 09:27   

Kiwnęła łbem, bezgłośnie zgadzając się z wnioskami smoka. Gdyby nadal miała pióra na skrzydłach, jak za pisklęcia, to pewnie uchodziłaby za czystą północną. Chociaż było jej to raczej obojętne, nie przywiązywała dużej wagi do swojej rasy, swojego dziedzictwa krwi w zakresie fizycznym. Dorastała wśród różnych (chociaż głównie futrzastych) smoków, i była przyzwyczajona do tego, że smoki się zwyczajnie różniły. Nie utożsamiała się ze swoją skrajnością, ani północnością, ani morskością.
- ... Oh - odpowiedziała, roztwierając szerzej ślepie na następne słowa smoka. Nie spotkała jeszcze kogoś, kto wyznawał innych Bogów niż panteon Wolnych Stad. Niż Immanora. Gonitwa milczała przez moment, jakby nie wiedząc, jak zareagować na bezpośrednie deklaracje smoka.
- Wojownik broni stada i jego honoru, a nie nawraca smoki. Składałeś jakąś przysięgę stadu Cienia? Wspominałeś w niej o swoim bogu, czy o dobru stada? - zapytała. - Mnie też zabijesz? Bo twój... Jashin, jest mi obcy. Moim patronem jest Immanor, najpotężniejszy Bóg tych terenów, ojciec mojego stada i stworzyciel smoków.

× kalectwa ×

Reia Karta Kompana

« « » »

Ostatnio zmieniony przez Gonitwa Myśli 2017-07-10, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  

Masochistyczny Kolec 
Adept Cienia

Wysłany: 2017-07-28, 00:31   

Przewrócił ślepiami na kolejne mielenie jęzorem jego mistrzyni. Zamierzała go pouczać? Miała go uczyć walki, a kształceniem umysłu powinien się zająć ktoś z Cienia. Nie żeby to coś zmieniło, młody i tak nie zamierzał zmieniać swojego zachowania. A że czepiają się słówek? Ich problem, on swoje poglądy ma.
- Mówisz tak, jakbym tego nie wiedział. Każdy ma swoje prywatne cele. Ja mam taki. Jeden nie wyklucza drugiego. Tak, składałem przysięgę i tak, wspominałem w niej i o Panu Jashinie i o stadzie. Jakieś jeszcze pytania?
Zaraz jednak zdziwił się, gdy usłyszał słowa odnośnie wiary. Jak tak mogło być?! Wyznawała tutejszy panteon?! O nie, trzeba ją uratować.
- O nie, źle z tobą. - stwierdził- Musisz natychmiast się nawrócić... Chętnie opowiem ci o swojej wierze, ale może najpierw rozprostujesz swoje stare kości i pokażesz mi, co potrafisz? Jeszcze mi za ten czas przyrośniesz do ziemi...
#3E4042
#CC1653 (MG)

Szczęściarz

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Wysłany: 2017-07-30, 20:41   

Zmrużyła lekko ślepia i milczała przez chwilę. Czyli nie miała pytań. Ani komentarzy co do intencji smoka. Jeśli stanie się problemem przez swój fanatyzm, to ufała, że Cień się nim zajmie. Tymczasem... cóż, zgodziła się mu mistrzować, i swoich słów nie cofa.
Lewa powieka drgnęła delikatnie, gdy smok nazwał ją starą. Nie była stara, nie dla jakichś młokosów spoza jej stada.
- To ty mi pokaż, czego się tam zdążyłeś nauczyć - odparła, uginając lekko łapy. - Zobaczymy, ile warty jest twój Bóg.

× kalectwa ×

Reia Karta Kompana

« « » »

Masochistyczny Kolec 
Adept Cienia

Wysłany: 2017-08-02, 00:30   

Uśmiechnął się delikatnie, jakby zadowolony z reakcji Gonitwy. Udało mu się choć minimalnie wyprowadzić ją z równowagi, a to już był sukces. Oczywiście, zauważył minimalnie drżenie lewej powieki smoczycy. A brak oka? Nie robił na nim wrażenia. Widział gorsze rzeczy, jak gałki wypływały z oczodołów, przy tym jej kalectwo to nic.
- Heh, mój Pan jest warty o wiele więcej, niż twój śmieszny Immanor. I jest warty o wiele więcej niż ja.
Po tych słowach ugiął mocniej łapy, lekko szerzej je rozstawiając, napinając mocno wszystkie mięśnie swojego ciała, przygotowując je do nadchodzącego wysiłku. Ogon uniósł w górę, natomiast skrzydła przycisną do ciała, aby mu nie przeszkadzały, ale również aby nie krępowały jego ruchów. A łeb?
Został tak, jak był, ponieważ był potrzebny. Starał się wyczuć swoje gruczoły, ponieważ chciał wykorzystać ich moc. Uruchomił je, zmusił do ciężkiej pracy, a gdy były już gotowe, zamaszyście splunął w kierunku łba Gonitwy. Teraz miała okazję podziwiać coś, czego nigdy nie widziała. O czym mowa? O smoczym kwasie, który nieubłaganie leciał w kierunku jej ślepi, jakby Cienisty chciał ją jeszcze bardziej oszpecić. Substancja miała kolor czarny i z pewnością gdy zetknie się z ciałem, wyżre je jak najbardziej powodując dotkliwy ból oraz silne poparzenia.
Obniżył łeb, dopełniając swoją pozycję gotowości.
#3E4042
#CC1653 (MG)

Szczęściarz

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Wysłany: 2017-08-04, 20:37   

Śmieszny Immanor. Aż dziwne, jak takie słowa mogły przechodzić przez czyjekolwiek gardło. Wiedziała, co zapowiadał większy wdech. Ugięła jeszcze bardziej łapy, ogon unosząc na wysokość grzbietu. Szykowała się do odskoku, najprostszego uniku, ale jakże efektywnego. Lewe ślepie rozszerzyło się delikatnie, gdy zamiast ognia, którego oczekiwała, pojawił się kwas. Faktycznie, nigdy go nie widziała. Tylko lód i ogień. Ale nie musiała go widzieć by wiedzieć, że był groźny. A sposób obrony przed kwasem nie różnił się ani trochę od tego przed lodem czy ogniem.
Wyprostowała ugięte łapy, odskakując na swoje prawo. Odzyskała równowagę i od razu ruszyła na Masochistycznego, susem lądując po jego lewej. Uniosła łapę i zamachnęła się poziomo, w zamiarze przeorania pazurami lewego boku smoka.

× kalectwa ×

Reia Karta Kompana

« « » »

Masochistyczny Kolec 
Adept Cienia

Wysłany: 2017-08-05, 00:15   

Jego uważne, fioletowe ślepia ani na moment nie odwracały się od Gonitwy. Chciał jej pokazać, że umie walczyć. że sobie poradzi, że jego Pan może być dumny, z tak wiernego wyznawcy... Z tak oddanego sługi, posłańca wypełniającego wolę Najwyższego. Smoka, który nie cofnie się przed niczym, który się nie boi niczego.
Widząc ruch futrzastej, napięcie mięśni i uniesienie łapy zwiastujące szybkie cięcie pazurami, zareagował natychmiast. Odwrócił się w jej stronę, przeniósł ciężar ciała na prawą stronę i balansując ogonem aby się nie przewrócić, mógł przejść do obrony. Uniósł swoją lewą łapę, zacisnął ją w pięść, spiął mięśnie i unieruchomił łapę, aby nawet pod najsilniejszym ciosem nie zmieniła swojej pozycji. Ustawił ją prostopadle do łapy atakującej Ziemistej, chcąc aby ich przedramiona zderzyły się ze sobą, aby ten ruch uniemożliwił pazurom wojowniczki sięgnięcia celu, nie pozwoli pierwszej lepszej smoczycy go kaleczyć.
Zaraz jednak zmienił pozycję swojej lewej łapy. Chwycił łapę skrajnej, unieruchamiając ją, ograniczając manewry ratunkowe. Jednocześnie przeniósł swój ciężar ciała na tylne łapy i ogon. Stał na dwóch łapach, balansując ciałem. Uniósł swoją prawą łapę, spiął mięśnie, wyprostował wszystkie palce i złączył je. Następnie natomiast, ruszył pazurami w kierunku piersi Gonitwy, planująca aby jego szpony wbiły się jak najgłębiej, pomiędzy żebra smoczycy, uszkadzając wszystko na swojej drodze. Zacieśnił uchwyt, aby mu się nie wyrwała, a w atak włożył całą siłę swoich smoczych mięśni. Nie odpuści.
#3E4042
#CC1653 (MG)

Szczęściarz

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Wysłany: 2017-08-07, 16:52   

Poczuła tępe, rozchodzące się powoli po łapie uczucie, gdy samiec zablokował jej łapę. Nie nazwałaby tego od razu bólem. Była przyzwyczajona, że ból był przeszywający, gdy szpony przebijały skórę i rozrywały ciało, a nie taki o...
Wypuściła z nosa przejrzysty obłok mgły z głuchym sapnięciem, gdy Kolec złapał za jej prowadzącą łapę. Po tym spodziewała się ataku kłami lub rogami, jako że drugiej przednie łapy samiec potrzebował by zachować równowagę. Ale, najwyraźniej smok postanowił poradzić sobie jeszcze inaczej. Gonitwa widziała, jak prawa łapa smoka unosiła się, szponiaste palce łączą się w znajomy, chociaż przypominający kogo innego, jeden szpic. Lewe oko smoczycy błysło z odległą złością i ekscytacją zarazem.
I ona uniosła swoją prawą łapę, ogon opuszczając niżej, aby służył w podtrzymaniu równowagi. Uniosła się zarazem minimalnie przednią częścią ciała, ale nie za wysoko. Obróciła się też lekko, aby mieć lepszy wgląd na adepta. Rozczapierzyła pazury, celując poziomym jak wcześniej cięciem ku podstawie lewej strony szyi smoka.
Była niewątpliwie szybsza od Masochistycznego. Jej szpony zbliżały się równie nieubłaganie do szyi adepta, jak jego szpikulec do jej klatki piersiowej.

× kalectwa ×

Reia Karta Kompana

« « » »

Masochistyczny Kolec 
Adept Cienia

Wysłany: 2017-08-10, 00:13   

Zanim jego atak doszedł do skutku, Gonitwa wyprowadziła swój własny cios. Jego fioletowe ślepia na moment obróciły się w stronę prawej łapy brązowej. Jakoś zdołała się wyrwać, jednak to i tak niczego nie zmieniało.
Nie przerywał swojego ataku, jego szpikulec w dalszym ciągu zbliżał się nieubłaganie w kierunku jej klatki piersiowej. Natomiast lewa, wolna łapa podniosła się z ziemi, na którą dopiero upadła. Hidan nie należał do smoków, które tak łatwo rezygnują.
Zacisnął dłoń w pięść celując ponownie w przedramię Gonitwy. Cios miał być dość silny aby odeprzeć atak, ale może również w ten sposób zrobi jej jakąś krzywdę? Tak czy inaczej, nie wiadomo czy to się uda. Atakować i bronić się jednocześnie to jednak spory wyczyn, nie każdemu się udaje takie coś.
Chciał zmusić ją do odskoku przed atakiem, jednocześnie blokując atak, aby nie oberwać. Proste? Proste!
#3E4042
#CC1653 (MG)

Szczęściarz

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Wysłany: 2017-08-12, 20:52   

// zrozumialam to ze złapana była lewa łapa, to prawa atakowalam xD nie wiem czy tak mialo byc, ale oh well

Gdy tylko poczuła, jak rozluźnia się uścisk wokół jej łapy i pozwala na bardziej skomplikowane manewry, odchyliła się trochę w tył, dając sobie moment na odstawienie łap i przygotowanie do skoku, zanim szpony Masochistycznego trafią w jej pierś.
Ugięła na raz łapy i odskoczyła w swoje prawo, znajdując się przed Kolcem, około półtora ogona odległości. Nie skakała dalej, ale nadal pewnie stała na łapach. Wzięła wdech, by za chwilę zionąć strumieniem lodu ku piersi smoka. Zauważyła, w jaki sposób bronił się i atakował - bazował w większej mierze na swojej sile. Chciała upewnić się, czy smok umiał też skakać.

× kalectwa ×

Reia Karta Kompana

« « » »

Odpowiedz do tematu