FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Szmaragdowe ustronie
Autor Wiadomość
Zorza Poranku
Łowca Cienia

Stado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 42
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Zmora Opętanych
Wysłany: 2017-07-26, 12:33   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| I: 2| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,S,L,A,O,W,MP,MA,MO,Kż,Skr,Śl: 1
   Atuty: Szczęściarz; Pamięć Przodka;

Zaranna Łuska... Ładne imię. Zważywszy na jej imię, musiała być adeptką - ciekawe na kogo się szkoliła.
- Jestem Ametystowa Łuska, ale możesz nazywać mnie Etain - przedstawiła się, po czym przysiadła koło Zarannej. Nowa znajoma wydawała się być przyjazna, a Etain była już trochę zmęczona spacerem, postanowiła więc porozmawiać chwilę ze smoczycą. Może zyska nową znajomość?
Nurtowała ją jeszcze jedna sprawa.
- Znasz może Gonitwę Myśli? Ona też przecież jest z Ziemi - spytała, lekko mrużąc oczy.

every sunset brings the promise of a new dawn

atuty:
~szczęściarz~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~pamięć przodka~
Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie)

ekwipunek:
~26/4 mięsa~
~0/4 owoców~
~kamienie: granat x2, szafir~
~eliksir chroniący przed atakiem fizycznym~

w ciągu roku szkolnego mam zmniejszoną aktywność z powodu dużej ilości obowiązków, ale jeśli nie odpiszę w ciągu 10 dni, to napisz przypominajkę na pw.

Zaranna Łuska 
Adept Ziemi
Huncwot

Stado: Ziemi
Rasa: Górski
Księżyce: 31
Opiekun: Gonitwa Myśli
Mistrz: Opoka Ziemi
Partner: a z czym to się je?
Wysłany: 2017-07-26, 22:59   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 1
   U: B,S,Pł,L,A,O,MP,MA,MO,W,M,Kz: 1| Skr,Śl: 2|
   Atuty: Ostry Wzrok; Pamięć przodka

- Miło mi cię poznać, Etain.- powiedziała, uśmiechając się lekko. - Pewnie, że znam Gonitwę, to moja mama. - odparła na pytanie, lekko wypinając pierś do przodu. Była dumna mogąc mieć tak dobrą wojowniczkę za matkę. Wydawało jej się nieco dziwne, że w sumie obca smoczyca pyta ją o rodzinne powiązania. Ale może Etain szukała Gonitwy lub miała do niej jakąś sprawę? Zielona chętnie jej pomoże, jeśli zajdzie taka potrzeba, tym bardziej, że żółto-fioletowa smoczyca na pierwszy rzut oka wydawała się być całkiem miła i sympatyczna. - Czemu pytasz? Masz do niej jakąś sprawę? Mogę jej coś przekazać, bo będę dziś wracać do obozu z wędrówki. - dodała spoglądając na rozmówczynię żółtymi ślepiami.
Pamięć przodka
Nie wiesz skąd, ale wiesz niektóre rzeczy. Kojarzysz walki, których nigdy nie stoczyłeś.
Znasz słabe punkty swoich przeciwników. Smok zna słabe punkty drapieżników,
przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).

Karta kompana

Zorza Poranku
Łowca Cienia

Wysłany: 2017-07-27, 18:16   

Jej... mama? Kiedy Ametystowa usłyszała te słowa, zamrugała, lekko zaskoczona. Nie sądziła, że Gonitwa ma córkę! Spojrzała na Zaranną, kiedy ta dodała coś o przekazaniu wiadomości, po czym uśmiechnęła się szeroko.
- Wiesz, że jestem twoją ciocią? - zapytała wesoło. - Gonitwa to moja siostra, nie spodziewałam się że ma córkę.
Nadal trochę to do niej nie docierało. Kto był ojcem Zarannej? Miała jakieś rodzeństwo? Mnóstwo pytań krążyło w jej głowie, ale postanowiła zaczekać na odpowiedź smoczycy. Była ciekawa, jak zareaguje.

atuty:
~szczęściarz~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~pamięć przodka~
Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie)

ekwipunek:
~26/4 mięsa~
~0/4 owoców~

w ciągu roku szkolnego mam zmniejszoną aktywność z powodu dużej ilości obowiązków, ale jeśli nie odpiszę w ciągu 10 dni, to napisz przypominajkę na pw.

Zaranna Łuska 
Adept Ziemi
Huncwot

Wysłany: 2017-07-27, 21:36   

Gdy Ametystowa Łuska powiedziała, że jest jej ciotką, coś przeskoczyło w głowie Zarannej. Wróciła pamięcią do momentu, w którym Gonitwa opowiadała jej o świecie Wolnych Stad, poświęcając niemal cały dzień by odpowiadać na wszystkie jej pytania. Istotnie, powiedziała wtedy, że ma siostrę w stadzie Cienia. Żółte oczy adeptki rozszerzyły się ze zdziwienia
- Ojej, rzeczywiście! - powiedziała, a na jej pysku pojawił się uśmiech. - Twoim tatą był Absurd Istnienia, prawda? Tak samo jak Gonitwy, wspominała mi kiedyś o tobie. - urwała na chwilę, a potem zawahała się lekko. - Jestem jej przybraną córką. Moi prawdziwi rodzice pochodzili spoza Bariery, ale nie udało im się przeżyć wędrówki. Jej kompanka, niedźwiedzica Reia, znalazła mnie przy wschodniej granicy stada Ziemi. Gonitwa mnie adoptowała. - wyjaśniła, nie będąc pewna jak zareaguje na to Etain. Bardzo ucieszyła się, że udało jej się spotkać siostrę swojej opiekunki, ale nie wiedziała czy smoczyca wciąż będzie uważać ją za rodzinę, skoro oficjalnie nie łączą ich więzy krwi.
Pamięć przodka
Nie wiesz skąd, ale wiesz niektóre rzeczy. Kojarzysz walki, których nigdy nie stoczyłeś.
przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).

Karta kompana

Zorza Poranku
Łowca Cienia

Wysłany: 2017-07-28, 09:03   

Słysząc nowe wiadomości, Etain mocno się zdziwiła. Nie miała pojęcia, że Gonitwa kogoś adoptowała - ale dla niej to było bez znaczenia. Przybrana, czy nie przybrana siostrzenica... Ametystowa i tak będzie uważać ją za rodzinę, tak samo zresztą jak Chaosię, którą przecież Etain nazywała siostrą pomimo tego, że nie były do końca rodzeństwem.
- Tak, moim tatą był Absurd Istnienia. Tak naprawdę nie miałyśmy z Gonitwą o sobie pojęcia, dopóki nie odnalazłyśmy przez przypadek razem zwłok naszego zmarłego ojca.
Opuściła wzrok na ziemię. To wspomnienie nadal sprawiało jej trochę bólu.
- Dla mnie nie ma znaczenia, czy łączą cię ze mną więzy krwi - stwierdziła po drugiej wypowiedzi Zarannej, po czym uśmiechnęła się do niej i okryła ją skrzydłem. Miała prawdziwe szczęście, że ją spotkała.

atuty:
~szczęściarz~
~pamięć przodka~

ekwipunek:
~26/4 mięsa~
~0/4 owoców~

Zaranna Łuska 
Adept Ziemi
Huncwot

Wysłany: 2017-07-29, 17:43   

Zaranna rozpromieniła się, gdy Ametystowa Łuska przykryła ją skrzydłem, dając jednocześnie o zrozumienia, że uważa ją za część swojej rodziny. Na pysk wstąpił jej szeroki uśmiech, a żółte oczy błyszczały radością.
- O jeju jej, ciociu, tak cieszę się, że cię spotkałam. - powiedziała przytulając się do Etain. Bardzo radowała się świadomością, że zyskała kolejnego członka rodziny i to jeszcze w sojuszniczym stadzie. Po długiej chwili podniosła wzrok i popatrzyła w błękitne oczy Ametystowej.
- Ciociu Etain, czy mogę cię o coś poprosić? Czy mogłabyś pokazać jak używać maddary? Bo ja jeszcze nie umiem. Gonitwa ma adeptów, których musi wyszkolić, nasza czarodziejka, Figlarne Serce także, a Opoka Ziemi uczy mnie na razie podstawowych umiejętności łowcy. I nie mam nikogo, kto mógłby mnie nauczyć. - spuściła lekko pysk w wyrazie smutku, a potem ponownie podniosła rogaty łeb, spoglądając na starszą smoczycę.
Pamięć przodka

Karta kompana

Zorza Poranku
Łowca Cienia

Wysłany: 2017-07-31, 18:37   

Bardzo się cieszyła, że znalazła Zaranną. Kiedy usłyszała, jak smoczyca mówi do niej 'ciociu', zrobiło sie jej się przyjemnie ciepło na sercu. Ale było to jakieś takie... Zbyt oficjalne.
- Nie musisz mówić do mnie "ciociu", wystarczy Etain - powiedziała wesoło. - Jasne, mogę cię trochę nauczyć. Ale niewiele, bo sama szkolę się na łowcę i nie jestem jakąś wykwalifikowaną czarodziejką - dodała ze śmiechem i wstała.
Rozejrzała się. Tak, polanka będzie całkiem dobrym miejscem na naukę. Odwróciła się do siostrzenicy.
- Może zacznijmy od teorii. Jak myślisz, do czego można użyć magii? - zadała pytanie. Zawsze uważała, że zmuszanie uczniów do myślenia jest lepsze niż pidawanie im wszystkich wiadomości na tacy.

atuty:
~szczęściarz~
~pamięć przodka~

ekwipunek:
~26/4 mięsa~
~0/4 owoców~

Zaranna Łuska 
Adept Ziemi
Huncwot

Wysłany: 2017-08-01, 10:03   

Zielona rozchyliła lekko pysk, gdy Ametystowa przyznała, że szkoli się na łowcę.
- Oooo, to może jak już zostanę Łowcą, to zapolujemy razem na większą zwierzynę? Albo zdobędziemy trofeum z jakiegoś drapieżnika? - zapytała z entuzjazmem. Perspektywa wspólnego polowania bardzo ją cieszyła. Nie tylko można było się do kogoś odezwać, ale i mniejszy był strach przed drapieżnikami. Zawsze lepiej walczyć jeśli ma się kogoś u swojego boku.
Gdy padło pierwsze pytanie, Zaranna usiadła sobie wygodnie na miękkiej trawie, owijając łapy ogonem.
- Magii można używać chyba prawie do wszystkiego. Gonitwa wyczarowała dla mnie kiedyś takie ładne, kolorowe piórko, a Krwisty Kolec przywołał na moich oczach króliczka, któremu kazał kicać po polanie. Wiem, że z pomocą magii można się też komunikować mentalnie, bez wypowiadania słów i na duże odległości. Czarodzieje używają maddary do walki, tak jak wojownicy swoich kłów i pazurów. Muszą więc być też sposoby by nią atakować i się bronić. - odpowiedziała po chwili, starając się przywołać w głowie różne scenariusze użycia magii i wiadomości, które uzyskała od innych smoków.
Pamięć przodka

Karta kompana

Zorza Poranku
Łowca Cienia

Wysłany: 2017-08-04, 14:39   

- Bardzo chętnie - uśmiechnęła się najpierw Etain na propozycję wspólnego polowania. Potem wysłuchała odpowiedzi młodszej smoczycy.
Zaranna wiedziała całkiem sporo na temat używania magii. Słysząc odpowiedź, Ametystowa pokiwała lekko głową, po czym odparła:
- Tak. Magii praktycznej można używać do tworzenia przekazów mentalnych, tworzenia, przenoszenia i przyzywania różnych rzeczy. Używanie jej do walki i leczenia jest możliwe, ale jest to na tyle trudne, że wymaga osobnej nauki.
Teorii chyba wystarczy. Przecież dzięki praktyce można się o wiele więcej nauczyć.
- No więc tak... Żeby zacząć używać magii, trzeba odnaleźć swoje źródło maddary. Każdy smok je ma. Żeby je znaleźć, musisz się rozluźnić i skoncentrować na swoim wnętrzu. U niektórych może znajdywać się koło serca, u niektórych w umyśle... Możesz je sobie zwizualizować, jeśli to ci pomoże. Jeśli chcesz, możesz zamknąć oczy, jeśli chcesz się bardziej skupić.
Uśmiechnęła się zachęcająco do Zarannej. Kiedy się uczyła, jej na początku to wydawało się dziwne - była pewna, że po prostu trzeba się nauczyć zaklęć czy coś w tym rodzaju. Ale kiedy odkryła źródło, wszystko poszło już dużo łatwiej.

Zaranna Łuska 
Adept Ziemi
Huncwot

Wysłany: 2017-08-04, 21:51   

- Ach, no tak, jeszcze leczenie. - powiedziała, gdy Ametystowa wspomniała, że magia może także do naprawy smoczego ciała. Potem z ciekawością słuchała o źródle maddary i sposobach jego odnajdywania. Brzmiało to dla niej dość dziwnie, raczej była świadoma tego co ma we wnętrzu swojej osoby. Było tam coś jeszcze? Idąc za radą cioci, rozluźniła się i zamknęła oczy, ale wciąż zachowywała pozycję siedzącą. Wzięła kilka głębokich wdechów, starając się oczyścić umysł z myśli, aby skupić się na poszukiwaniu w swoim ciele źródła. Zajęło jej to dłuższą chwilę, bo czuła się nieco głupkowato, siedząc tak z zamkniętymi oczami i starając się odgonić z umysłu powtarzającą się myśl: to nie ma sensu, to nie ma sensu, to nie ma sensu....
W końcu jednak postanowiła się skupić na tym jakie sygnały docierają do niej z zewnątrz. Cichy szum drzew, miękka trawa pod łapami, zapach Ametystowej. Mogło się wydawać, że zielona przysnęła: jej oddech wyrównał się, rysy złagodniały, a postawa nieco rozluźniła. W końcu gdy nic jej nie rozpraszało, zwróciła się do swojego wnętrza. Czuła płuca rozszerzające się gdy nabierała powietrza, krew krążącą pod ciśnieniem w żyłach, a także wolny teraz puls serca. Poruszała także swoimi mięśniami, napinając je i rozluźniając.
Nadal jednak nie widziała niczego wyjątkowego, wszystko znała z różnych treningów, gdzie ćwiczyła i poznawała różne partie swojego ciała. Poczuła igiełki niezadowolenia i zawodu promieniujące od serca i rozlewające się po całym ciele. Uznała, że musi zrobić przerwę, bo zdenerwowanie zbytnio ją rozpraszało.
Otworzyła żółte ślepia i spojrzała nachmurzona na ciocię.
- Etain, opowiedz mi jak udało ci się znaleźć swoje źródło? Długo ci to zajęło? Ja jakoś... - urwała na chwilę, nie wiedząc jak opisać swoje uczucia -... nie mogę tam - podniosła łapę i stuknęła się nią lekko w pierś - znaleźć nic nowego. Mięśnie, ciało, które znam, które mnie słuchają, reagują gdy im każę. Ale nic odmiennego. - powiedziała. - A jak wygląda twoje źródło? Mogę wiedzieć?
Pamięć przodka

Karta kompana
Ostatnio zmieniony przez Zaranna Łuska 2017-08-04, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  

Zorza Poranku
Łowca Cienia

Wysłany: 2017-08-08, 09:15   

Z uśmiechem przyglądała się Zarannej, kiedy ta rozluźniona szulała swojego źródła. Wiedziała, że to nie jest wcale najłatwiejsze - kiedy ona się uczyła, też na początku nie rozumiała do końca, czego ma szukać i sprawiało jej to trudności. Nie była więc bardzo zaskoczona późniejszymi słowami smoczycy; kiwnęła lekko głową w odpowiedzi na zadane pytanie.
- Jasne, że możesz - odparła, przysiadając na ziemi. - Też miałam na początku trudności z odnalezieniem źródła. Wydawało mi się dziwne, że coś takiego jest we mnie i jeszcze nic i tym nie wiem. Przed chwilą naprawdę się zrelaksowałaś; jeśli robiłabyś tak jeszcze chwilę dłużej, myślę, że znalazłabyś zródło. Moje... Kiedy ja znalazłam moje, wyczułam energię skupiającą się wokół mojego serca. Zwizualizowałam ją sobie i wygląda jak kula fioletowego światła... Trochę trudno mi to opisać. Wiem, że źródło może znajdować się też na przykład w twoim umyśle. - Spojrzała na Zaranną. - To co, spróbujesz jeszcze raz?

Zaranna Łuska 
Adept Ziemi
Huncwot

Wysłany: 2017-08-08, 16:03   

- Hmmm. Fioletowa kula światła...- wymruczała, słuchając dodatkowych instrukcji od Etain. Po jej wyrazie pyska widać było, że wciąż jest nieprzekonana, ale determinacja nie pozwalała jej zrezygnować. Wzięła głęboki wdech, unosząc głowę do góry, a potem zamknęła oczy i ponownie rozpoczęła wędrówkę w głąb siebie.
Skupiła się najpierw na oddechu, żeby oczyścić myśli i wyciszyć się. Postanowiła skorzystać ze wskazówki Ametystowej i zacząć od swojej głowy. Może źródło jej madary faktycznie tkwiło w umyśle? Przez dłuższą chwilę sondowała zakamarki swojego umysłu, znajdując dużo pozytywnej energii, garść strachów i stada marzeń, ale niczego co mogło być źródłem maddary. Nie zamierzała się jednak poddawać, spróbowała zmienić taktykę. Może jeśli wyobrazi sobie swoje źródło, to prościej je znajdzie?
Jak mogło wyglądać jej źródło maddary? Dla jej cioci była to fioletowa kula światła. Zaranna pomyślała, że u niej pewnie będzie zielona, ze względu na to, że był to dominujący kolor jej łusek. Dlaczego jednak to łuski miałyby determinować kolor źródła? Przez chwilę błądziła tak myślami, próbując wyobrazić swój cel, ale czuła, że to wciąż nie jest to.
Pomyślała o ważnych chwilach w swoim życiu. Co było dla niej ważne? Dzień, w którym mama zostawiła ją w lesie, spotkanie duszka, poznanie Gonitwy, jej ceremonia. Właśnie, ceremonia. Przyjęła na niej imię Zarannej Łuski, przysięgając, że będzie wstawać razem ze Złotą Twarzą by szkolić się na Łowcę. Potem przeszła myślami do drugiego dnia nauk, kiedy widziała wschodzące słońce odbijające się w tafli Krystalicznego Jeziorka, gdzie ćwiczyła swoje umiejętności. Słońce miało piękny, złoty kolor, otoczony pomarańczową aureolą. Pamiętała jak cieszyła się, gdy pierwsze promienie musnęły jej pysk.
Odpłynęła w myślach, uśmiechając się lekko. W pewnym momencie poczuła pulsowanie w klatce piersiowej, więc zwróciła tam swoją uwagę. Czuła jakby jej serce zostało oplecione okręgami dziwnej substancji, przypominającej wodę. Miała ona dokładnie taki kolor jak wschodząca Złota Twarz z jej wspomnienia. Jasne, żółte drobinki wirowały i przelewały się, błyszcząc pomarańczowym światłem. Czy tak właśnie wyglądało źródło jej maddary?
- Ja...chyba...mam.- wyszeptała. Uczucie było bardzo dziwne i za wszelką cenę nie chciała się rozproszyć. Gdyby teraz wszystko zgasło, zniknęło chyba trafiłby ją szlag. - Co teraz? - zapytała równie cicho. Jak ma z tego korzystać? Wolała zapytać i poczekać na dalsze instrukcje. Nie znała prawideł rządzących magią i i obawiała się, że samodzielna próba wykorzystania maddary może się dla niej źle skończyć.
Pamięć przodka

Karta kompana
Ostatnio zmieniony przez Zaranna Łuska 2017-08-08, 16:05, w całości zmieniany 2 razy  

Zorza Poranku
Łowca Cienia

Wysłany: 2017-08-12, 22:14   

Kiedy Zaranna oznajmiła, że ma źródło, Etain uśmiechnęła się kącikiem pyska.
- Jeśli już je znalazłaś, będziesz od teraz mieć do niego dostęp cały czas - powiedziała spokojnie. - Nie martw się, znalezienie go jest już dużym krokiem do sukcesu jeśli chodzi o władanie maddarą. Spróbuj teraz sięgnąć do niego mentalnie. Czy jesteś w stanie jakby... - zastanowiła się nad odpowiednim słowem - sięgnąć do niego? Czujesz, jakbyś była w stanie zaczerpnąć z niego energię?
Zamilkła, wpatrując się w Zaranną aby nie przeszkadzać jej w skupieniu

//przepraszam że takie krótkie
Ostatnio zmieniony przez Zorza Poranku 2017-08-12, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  

Zaranna Łuska 
Adept Ziemi
Huncwot

Wysłany: 2017-08-13, 18:56   

Słuchała słów ciotki, jednocześnie cały czas mając zamknięte oczy i dziwny wyraz pyska, ni to zachwycony, ni to przerażony. Obserwowała swoje źródło i to w jaki sposób świecąca ciecz przelewała się i formowała w pierścienie dookoła jej serca. Wydzielana przez nią poświata miała bardzo ciepły i zachęcający kolor.
Zgodnie z instrukcjami Etain spróbowała sięgnąć swoim umysłem i "dotknąć" myślową macką złotawej cieczy. Gdy tak się stało poczuła mrowienie rozchodzące się falą po całym ciele, od nosa po koniuszek ogona. Krew zaszumiała jej w uszach, a oddech nieco przyspieszył. Czuła jak tajemnicza siła, przepływa przez jej ciało, pełga pod i na powierzchni łusek łaskocząc ją lekko. Utrzymywała ten stan przez dłuższą chwilę aby się do niego przyzwyczaić i upewnić, że wystarczająco pewnie sięgnęła do swojego źródła. Gdy była gotowa kiwnęła tylko głową na potwierdzenie, że jej się udało. Wrażenie było na tyle dziwne, że nie mogła wydobyć z siebie głosu.
Pamięć przodka

Karta kompana
Ostatnio zmieniony przez Zaranna Łuska 2017-08-13, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  

Zorza Poranku
Łowca Cienia

Wysłany: 2017-08-15, 18:20   

Obserwowała Zaranną, kiedy ta z zamkniętymi oczami badała swoje źródło. Szło jej bardzo dobrze; poznanie swojego źródła maddary było bardzo ważnym krokiem do władania maddarą.
- Skoro już umiesz sięgnąć do źródła, możesz tworzyć różne rzeczy i zjawiska z maddary. Najważniejsza jest dokładność wyobrażenia; możesz wytworzyć coś, kreując to bardzo dokładnie w umyśle. Musisz określić bardzo dużo rzeczy do określenia; ja je zwykle dzielę na trzy grupy. Pierwsza to wygląd, na przykład kolor, wielkość, kształt i wymiary. Druga to właściwości; musisz określić fakturę, rozciągliwość, plastyczność, wytrzymałość, odporność na magię i ataki fizyczne, temperaturę, smak, zapach, tworzywo z którego będzie wykonany twór - po prostu wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Im dokładniej sobie wszystko wyobrazisz, tym masz większą szansę że atak się uda. Trzecia to położenie w powietrzu i ruch - miejsce, gdzie ma pojawić się twór, jego położenie w stosunku do ziemi, a jeśli ma polecieć, to w jakim kierunku, z jaką szybkością, i gdzie ma zakończyć lot. Na końcu musisz sięgnąć po maddarę ze źródła i przelać ją w twór.
Spojrzała na Zaranną.
- Teraz spróbuj wymyśleć coś prostego - zachęciła ją i czekała na efekty.

Odpowiedz do tematu