FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Moderator
2017-03-13, 17:43
Szklista skała
Autor Wiadomość
Świetlista Łuska
Adept Ziemi
Chłodna euforia

Stado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 30
Opiekun: Opoka Ziemi
Mistrz: Figlarne Serce [*]
Wysłany: 2017-11-01, 00:30   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 3| P: 2| A: 1
   U: M,W,A,O,L,Pł,S,Skr,B,Śl,MP,MO: 1| MA: 2|
   Atuty: Szczęściarz, Chytry Przciwnik

- A ja na aż tak ciężką, jak jestem w rzeczywistości- odwzajemniła gest i zaśmiała się głośno.
Pokręciła głową na kolejne słowa samca.
- Nic wielkiego? Właśnie mnie nakarmiłeś. Ile smoków już uratowałeś przed głodem, Ogniu?- praca łowców była przecież doceniana przez wszystkich, którzy kiedykolwiek poczuli głód.- Poza tym... Ile masz księżyców?- spojrzała ponownie w jego ślepia, szukając w nich odpowiedzi. Odpowiedzi innej niż ta, którą zaraz usłyszy- Cierpliwości, Rozdwojony. Jeszcze wiele się może wydarzyć. Jeszcze możesz zmienić historię.
Skinęła łbem, słysząc kolejną wypowiedź.
- To dziwne. Rozmawiamy normalnie. Z tobą, z Krwawą Żądzą- wszystko jest w porządku tutaj, na Wspólnych. Ale kiedy dojdzie do wojny, stada skaczą sobie do gardeł. My też skaczemy, mimo że nie czujemy do siebie nienawiści...- ugryzła się w tym momencie w język. Prawie powiedziała coś, co mogłoby zostać uznane za nielojalność wobec stada. Nie tak brzmiała przysięga, którą złożyła. Ale myśli... one były coraz bardziej natrętne.- Ale zaczynam się powtarzać. Nie zamierzam cię dłużej zatrzymywać. Dziękuję za pomoc, Łow... bracie. Jeśli czegoś będziesz potrzebował, możesz na mnie liczyć- nie bała się składać takiej deklaracji, bo wiedziała, że Ognisty nie będzie nadużywał jej pomocy. Doskonale rozumiał kwestie przynależności do stada, wiedział, że jest to rzecz nadrzędna i oczywista. Może jednak kiedyś uda jej się spłacić dług?
Wstała z ziemi, obserwując jeszcze Adepta. Tak, siostra zdecydowanie miała wiele szczęścia, że go spotkała.

Stars are out tonight

~Szczęściarz~ w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
~Chytry przeciwnik~ potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.

Zapomniany Rytm 
Łowca Ognia
Słowa obcej pieśni

Stado: Ognia
Księżyce: 48
Opiekun: Nie był potrzebny
Mistrz: Teraz on nim będzie.
Partner: Wieczorna Aura
Wysłany: 2017-11-01, 22:08   
   A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO,B,S,L,Pł,A,O,Kż,MP:1|Śl,Skr,W:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Lekkostopy

Uśmiechnąłem się wesoło słysząc odpowiedź samicy. Rzeczywiście na ciężką nie wyglądała jednak zawsze ślepia nawet te łowcy mogą się mylić. Pytanie Świetlistej za to wprowadziło mnie w zadumę. W zasadzie nigdy nie liczyłem, lecz samica zasługiwała na odpowiedź.
~ Było ich chyba z pół tuzina może więcej. Jednak nie widzę sensu w liczeniu ich. ~
Odpowiedziałem spokojnie z takim samym pogodnym uśmiechem jak wcześniej. Tylko czy rzeczywiście wszyscy doceniali to co robię? Niektórzy traktowali mnie przecież jak zwykłą jadłodajnie nie zastanawiając się nawet nad zwykłym: "Dziękuję". Trochę smutne wiem, ale muszę liczyć się z takim podejściem.
~ Niedługo dobije czterdzieści, a czuję się jakbym miał osiemdziesiąt.~
Śmiech zwieńczył moje słowa, który niestety po chwili przerodził się w zamyślenie. Czy rzeczywiście istnieje taka możliwość?
~ Pamiętaj, że wojny w większości są kaprysami przywódców lub pojedynczych smoków, które nie umieją rozwiązać problemów między sobą, lecz co my możemy zrobić bez posądzenia o zdradę? ~
Zapytałem bardziej siebie niestety nie mogąc odnaleźć odpowiedzi. Moje zdanie na temat wojen było znane od dawna i cały czas nie zmienne.
~ Ja też służę pomocą siostro. Valokein! ~
Rzuciłem odchodząc by po chwili wzbić się w powietrze.

// zt

Spokój jest największym szaleństwem naszych czasów.
    Atuty:
    ~ Spostrzegawczy ~
    Jednorazowo +1 do percepcji.
    ~Pamięć Przodka ~
    Minus 2ST na A i O przeciwko drapieżnikom.
    ~ Lekkostopy ~ Smok ma automatyczny sukces przy teście na podkradanie się do zwierzyny łownej. Do użycia raz na dwa tygodnie w polowaniu. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona. Zużyty: ---
Posiadane:
~ Mięso/Owoce: 4/4 | 0/4
~ Kamienie: Diament, Opal, Szafir
~ Inne: duża perłowa łuska smoka górskiego, dwa szmaragdowe pióra wczepione za uchem. Dialogi: #66FF66

Świetlista Łuska
Adept Ziemi
Chłodna euforia

Stado: Ziemi
Księżyce: 30
Opiekun: Opoka Ziemi
Mistrz: Figlarne Serce [*]
Wysłany: 2017-11-03, 08:01   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 3| P: 2| A: 1
   U: M,W,A,O,L,Pł,S,Skr,B,Śl,MP,MO: 1| MA: 2|
   Atuty: Szczęściarz, Chytry Przciwnik

Skinęła głową- rzeczywiście nie było sensu w liczeniu smoków, którym się pomogło.
- Czujesz się, jakbyś miał osiemdziesiąt? To chyba niedobrze- uśmiechnęła się przebiegle i dodała- Musisz znaleźć sobie koniecznie jakąś rozrywkę, Łowco, inaczej zemrzesz przedwcześnie i osierocisz moją siostrę. Pomyślę nad tobą poważnie, może znajdę jakieś rozwiązanie- dodała z powagą, ale uśmiech nadal gościł na jej pysku.
Skinęła głową. Vozuurim wypowiedział na głos to, czego ona nie chciała- dokładnie tak, jakby czytał jej w myślach. Zdziwiona, tylko skinęła głową. Gdy się oddalił, powtórzyła gest i uśmiechnęła się, nadal trochę skonsternowana.
- Valokein, Vozuriimie- powtórzyła obco brzmiące słowo,które chyba było pożegnaniem. Zaraz po tym wyskoczyła w powietrze i oddaliła się od Szklistej Skały w poszukiwaniu siostry.

/ZT

Stars are out tonight

~Szczęściarz~ w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
~Chytry przeciwnik~ potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.

Odpowiedz do tematu