FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Dolina Rozpaczy
Autor Wiadomość
Świetlista Łuska
Adept Ziemi
Chłodna euforia

Stado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 30
Opiekun: Opoka Ziemi
Mistrz: Figlarne Serce [*]
Wysłany: 2017-07-15, 07:08   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 3| P: 2| A: 1
   U: M,W,A,O,L,Pł,S,Skr,B,Śl,MP,MO: 1| MA: 2|
   Atuty: Szczęściarz, Chytry Przciwnik

Zaskoczył ją, i to jak. O tym, że jest atakowana, zorientowała się dopiero, gdy brat odbił się od ziemi, by na niej wylądować. Zdążyła tylko otworzyć ślepia i już leżała skrępowana na ziemi.
- Ugh, puść mnie!- zawołała zduszonym głosem, po czym zaczęła się kręcić i na oślep rozkładać niezblokowane przez brata skrzydła, czekając tylko na właściwą okazję do ucieczki. Co tu robiła? Właściwie nic szczególnego, więc nie odpowiedziała na pytanie i kontynuowała swoją walkę w milczeniu, wydając z siebie tylko głośne stęknięcia.
Gdy usłyszała obcy głos, zamarła. Pociągnęła nosem.
Mała smoczyca z Ognia, zna Krwistego... Może to Audrey?- pomyślała, po czym wykrzywiła z trudem szyję tak, by ją widzieć. Była bardzo ładnym pisklęciem- bo sądząc po jej rozmiarach nie mogła być jeszcze adeptką- ale czyż nie wszystkie pisklęta są ładne? Doprawdy, nie ma gorszego okresu do określania czyjegoś uroku niż wiek pisklęcy.
- Cześć. Jestem siostrą tego badyla- powiedziała. Nie przedstawi się, dopóki czerwonofutry z niej nie zejdzie. Od teraz będzie milczeć jak grób, a gdy tylko nadarzy się okazja, wypręży grzbiet i, wytężając wszystkie siły, zrzuci z siebie tego opryszka.

Stars are out tonight

~Szczęściarz~ w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
~Chytry przeciwnik~ potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.

Krwisty Kolec 
Adept Ziemi
Ten, który przeżył

Księżyce: 32
Mistrz: Gonitwa Myśli
Wysłany: 2017-07-17, 13:02   
   A: S: 5| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: B,S,L,Pł,MP,Skr,W,MA,MO,M,Śl: 1| A,O: 2
   Atuty: Szczęściarz; Chytry Przeciwnik

Teraz to ja byłem górą, w końcu miałem nad nią przewagę. Po chwili zszedłem z niej i poczułem zapach ognia bardzo znany mi zapach. Odwróciłem się i zobaczyłem Audrey, ogon zaczął nerwowo wibrować. Musiałem się ogarnąć. Spojrzałem na nią i uśmiechnąłem się.
- Witaj iskierko, co tutaj robisz? Znowu się zgubiłaś? - powiedziałem żartobliwie i podszedłem do smoczycy. Otarłem się o nią pyszczkiem i spojrzałem na siostrę.
- Ja śledziłem siostrę Świetlistą Łuskę też niedawno miałem ceremonię i można powiedzieć, że zostałem wojownikiem teraz nazywam się Krwisty Kolec, a ona została czarodziejem. A jak tam u ciebie w stadzie? - wziąłem wdech po długiej przemowie. I obserwowałem samice z boku teraz pewnie one będą coś mówić, ciekawe czy się polubią. I mam nadzieję, że siostra nie zrobi mi wstydu, bo to oznacza dla niej zgubę.

S:1 W:1 Z:2 I:2 P:1 A:1
S:1 MA:1 MO:1

Krwawa Żądza 
Zastępca Ognia
Puchaty cud

Stado: Ognia
Księżyce: 26
Opiekun: Morowa Zaraza
Mistrz: Szczyt Potęgi
Partner: Nocny Kolec
Wysłany: 2017-07-17, 17:43   
   A: S: 3| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 1| A:1
   U: Skr,M:MP,MA,MO,B,Pł,S,L,Śl,A,O:1| W:2

Mimowolnie zaśmiałam się kiedy usłyszałam jak samica nazwała swojego brata. A myślałam że to ja mam tak wspaniałą inwencje twórczą. Słysząc jednak pytanie Grzmota zastanowiłam się. No niby niezbyt wiedziałam gdzie jestem ale po zapachu swoim powinnam wrócić na tereny stada. Rozmyślanie zajęło mi jedynie jedno uderzenie serca.
-Nie zgubiłam się a po prostu poszłam na spacer zieleninko- Odpowiedziałam uśmiechając się przyjaźnie i lekko trzepocząc skrzydełkami. Kiedy usłyszałam jakie imiona przybrali na ceremonii na adepta.
-Wybraliście wspaniałe imiona- Skomplementowałam ich szczerze. Ja niestety nadal byłam za młoda by zostać adeptką jednak to nic. Miałam czas żeby przemyśleć jakie imię chcę przyjąć.
-U mnie w stadzie odbyła się na razie jedna ceremonia pasowania na adepta a ten który został pasowany chce być łowcą- Uśmiechnęłam się szeroko ukazując ostro zakończone zęby.
-Ja na swoją ceremonie poczekam jeszcze parę dobrych księżyców- Stwierdziłam lekko.

ATUTY
-Szczęściarz- W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces

-Chytry Przeciwnik- W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.

W każdej ofierze czai się najgorszy łowca

Przedmioty Fabularne:
Przedmioty Mechaniczne:

#d31313
#0FA128
MG #B3CD12
Ostatnio zmieniony przez Krwawa Żądza 2017-07-17, 17:44, w całości zmieniany 1 raz  

Świetlista Łuska
Adept Ziemi
Chłodna euforia

Wysłany: 2017-07-20, 16:40   

Szybko odpuściłeś- pomyślała, spoglądając podejrzliwie na brata. Zaciekawiło ją, że Audrey okazała się dla brata o wiele ciekawsza niż możliwość odwetu na siostrze.
Byli zajęci powitaniem, więc skorzystała z okazji przyjrzała się uważnie Ognistej, dostrzegając pominięte poprzednio szczegóły jej wyglądu, przede wszystkim czarne, nakrapiane piórka i znamię w kształcie kwiatu lotosu na jej lewym biodrze. Po chwili podeszła bliżej, uśmiechając się szczerze.
- Dziękuję- przyjęła komplement i po chwili dodała:- A ty już wiesz, na kogo będziesz się szkolić, Audrey?- pisklę nie zostało jej przedstawione, ale Świetlista zdążyła już nabrać pewności, że to właśnie o niej opowiadał jej Krwisty.

Stars are out tonight

~Szczęściarz~ w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
~Chytry przeciwnik~ potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.

Krwisty Kolec 
Adept Ziemi
Ten, który przeżył

Wysłany: 2017-07-21, 21:42   

Maddara poszła w ruch i wiadomość mentalna poszła do Świetlistej to ona o, której ci opowiadałem, jeśli coś zrobisz to nie przeżyjesz następnego księżyca rozumiesz? Nie będę się z nią cackał, zbliża się najgorsze. Wiem, że często jej dokuczałem, ale tym razem prośba była prawdziwa, ja zrobiłbym dla niej wszystko, mam nadzieję, że ona też mi pomoże. Chyba, że woli mi dokuczyć to nie dam jej żyć.
- Audrey wasz przywódca to Buchający Płomień czy jakoś tak? Będę musiał się z nim spotkać jak mi się wszystko uda to będzie super! - tato niedługo się zobaczymy na terenach twojego stada.

Krwawa Żądza 
Zastępca Ognia
Puchaty cud

Wysłany: 2017-07-21, 22:44   

Słysząc pytanie od świetlistej uśmiech ni schodził mi z pyska.
-Wiem! Będę wojowniczką- Oznajmiłam dumnie unosząc łeb i wypychając klatkę piersiową w przód. Byłam dumna że chce podążać ścieżką wojownika. Obronię swoje stado i tych których kocham. Słysząc pytanie roślinki spojrzałam na niego.
-Tak się właśnie zwie listku. Czyżbyś chciał porozmawiać z nim na temat wstępu na tereny mojego stada? Masz małe szansę że się na to zgodzi jednak masz moje wsparcie. Może kiedyś zdołasz go przekonać. Niech więc bogowie mają cię w opiece- Zaśmiałam się patrząc na niego radośnie i podchodząc do nich bliżej. Przed wypowiedzeniem pytania przez krwistego atmosfera była przez moment napięta. Czyżby korzystali z wiadomości mentalnych? Trochę szkoda że ja nie umiałam jeszcze współpracować z maddarą.
-Krwisty czemu dokuczałeś jej przed tym jak mnie zauważyłeś?- Spytałam zaciekawiona mając na myśli to co się działo zanim się odezwałam. Zbliżyłam się do krwistego lekko się o niego opierając. Jego futerko było miękkie więc czemu miałabym z tego nie korzystać? Spoglądałam na każdego z smoków przyjaźnie.

ATUTY
-Szczęściarz- W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces

-Chytry Przeciwnik- W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.

Przedmioty Fabularne:
Przedmioty Mechaniczne:

#d31313
#0FA128
MG #B3CD12

Świetlista Łuska
Adept Ziemi
Chłodna euforia

Wysłany: 2017-07-24, 23:58   

Zachłysnęła się, gdy usłyszała komunikat Krwistego. Nie mogła uwierzyć w to,co jej przekazał- chciała to potraktować jak żart, ale nie mogła, bo brat nie żartował. Spojrzała na niego pustym wzorkiem. W tym momencie groził jej, traktował jak obcą i sugerował, że mogłaby coś zrobić bezbronnemu pisklęciu. W jasnych ślepiach stanęły nieproszone łzy, które szybko jednak wyparowały w panującym wokół skwarze. Z trudem powstrzymała się od ucieczki z tego miejsca- entuzjazm spowodowany spotkaniem nowego smoka ze stada jej ojca wyparował, pozostawiając obojętność.
Skinęła łbem, gdy Audrey powiedziała jej o swoich planach. Usiadła ponownie, nie patrząc na brata, bijąc się z myślami, które nakazywały jej jak najszybszy odlot z Doliny Rozpaczy.
- Kim są twoi rodzice, Audrey?- teraz trzymała ją w tym miejscu jedynie chęć bliższego poznania małej Ognistej, a przez to pośrednio także jej Stada.

Stars are out tonight

Krwisty Kolec 
Adept Ziemi
Ten, który przeżył

Wysłany: 2017-07-25, 09:12   

Audrey też szkoli się na wojownika ciekawe.
- Jak już będziesz adeptem to może zawalczymy? No chyba, że się boisz to wtedy nie - uśmiechnął się szyderczo i spojrzałem na rozkojarzoną siostrę. Podszedłem do niej i otarłem się o nią pyszczkiem.
- To moja siostra i lubię jej dokuczać, jak byłem mały to miała przewagę, bo była starsza i silniejsza, a teraz ja jestem silniejszy to czemu tego nie wykorzystać? - odpowiedź powinna wystarczyć, bo w sumie nie było innego powodu.

Krwawa Żądza 
Zastępca Ognia
Puchaty cud

Wysłany: 2017-07-25, 18:49   

Słysząc pytanie zadane przez świetlistą nie namyślałam się długo nad odpowiedziom.
-Moją matką jest Morowa Zaraza która jest uzdrowicielką mojego stada- Powiedziałam radośnie machając przy tym ogonem na boki podekscytowana. Kiedy się uspokoiłam usłyszałam pytanie które zadał mi Krwisty. Uśmiechnęłam się złośliwie.
-Ja nie boję się niczego roślinko. To raczej ty przemyśl to czy chcesz się ze mną mierzyć- Zaśmiałam się złośliwie a w moich oczach pojawiły się psotne iskierki. Słysząc jego wytłumaczenie pokręciłam głową z niedowierzaniem.
-Może dlatego że kiedyś możesz jej tak zrobić krzywdę?- Spytałam retorycznie patrząc na niego karcąco. Może wyglądało to komicznie jak ja taki mały pisklak rugam większego i starszego samca no ale cóż.

ATUTY

Przedmioty Fabularne:
Przedmioty Mechaniczne:

#d31313
#0FA128
MG #B3CD12

Świetlista Łuska
Adept Ziemi
Chłodna euforia

Wysłany: 2017-07-26, 15:48   

Wzdrygnęła się i zesztywniała, gdy brat jej dotknął, starając się natychmiast przepłoszyć uporczywe myśli. Czuły gest trochę ją pocieszył, ale nie mogła zignorować faktu, że brat zachował się tak, jak się zachował. Poprawiła się w pozycji siedzącej, skupiając się na udzielanych przez Audrey odpowiedziach.
- Nie znam jeszcze Morowej Zarazy. W ogóle niewiele znam smoków z Ognia, jedynie Piórko Nadziei i, od teraz, także ciebie- lista była krótka, ale wiedziała, że będzie miała jeszcze niejedną okazję do nadrobienia zaległości.
- Czy już zaczęłaś się uczyć, jak atakować i się bronić? Jeśli zadajesz się z tym huncwotem, lepiej zacznij jak najszybciej- uśmiechnęła się do Audrey, nadal nie spoglądając na brata.- Ja już przywykłam do tych wyskoków, choć nieraz wygląda to nieciekawie, jeszcze nigdy nie stała mi się krzywda. Niech jednak mój przypadek posłuży ci za przestrogę: zacznij szkolenie szybko, bo powąchasz podłogę- powiedziała całkowicie poważnie, choć w jej ślepiach na powrót tliły się zimne ogniki.
Ostatnio zmieniony przez Świetlista Łuska 2017-07-26, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  

Krwisty Kolec 
Adept Ziemi
Ten, który przeżył

Wysłany: 2017-07-26, 15:56   

Słuchałem co miała do powiedzenia moja siostra, uśmiechnął się kiedy zaczęła mnie obrażać. Czasem tak bywa, że wącha się podłoże.
- Jak dajesz się podkraść to tak jest. Lubię się zakradać do smoków i na nie skakać. Na Audrey też kiedyś wpadłem jak wskoczyłem do tego pnia - odpowiedziałem uśmiechając się do samiczek i rozejrzałem się po okolicy.
- To jak porobimy coś?

Krwawa Żądza 
Zastępca Ognia
Puchaty cud

Wysłany: 2017-07-27, 14:42   

Wysłuchałam słów Świetlistej z uwagą ale i rozbawieniem.
-Nie martw się nie mam prawie czasu odetchnąć tyle mam nauk- Zaśmiałam się radośnie.
-Niedługo pewnie zacznę uczyć się walczyć- Powiedziałam patrząc na nią roziskrzonym wzrokiem. Zamachałam ogonem podekscytowana prawie że nie słuchając co mówi roślinka. Jednak w końcu zareagowałam kiedy wspomniał o wpadnięciu na mnie.
-Wpadłeś? Ty mnie przygniotłeś- Sprostowałam uśmiechając się złośliwie.
-Może pogramy w berka co?- Spytałam słysząc że chce coś porobić. Pytanie skierowane było jednak do obu smoków.

ATUTY

Przedmioty Fabularne:
Przedmioty Mechaniczne:

#d31313
#0FA128
MG #B3CD12

Świetlista Łuska
Adept Ziemi
Chłodna euforia

Wysłany: 2017-07-29, 09:17   

Zmrużyła ślepia na wzmiankę o pniu.
- Po co wskakiwałeś do wydrążonego pnia?- pierwszy raz od jakiegoś czasu spojrzała na Krwistego. Nie ma co, jej brat miał ciekawe zainteresowania- do najbardziej ulubionych widocznie należało atakowanie innych smoków.
- Świetny pomysł- mrugnęła do Audrey, po czym odskoczyła od brata na odległość ogona.- Może zaczniesz, wojowniku?

Stars are out tonight

Ostatnio zmieniony przez Świetlista Łuska 2017-07-29, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  

Krwisty Kolec 
Adept Ziemi
Ten, który przeżył

Wysłany: 2017-08-01, 22:34   

Nauki taaa ja nie miałem prawie żadnej.
- Ja już nie mam w ogóle nauk, a na wojownika to nie mieli mnie czego uczyć, bo wszystko umiałem - zaśmiałem się kontynuowałem. - Teraz to ja nauczam innych.
Zaraz, zaraz ja wpadłem na nią? To ona leżała w tym pniaku.
- Chciałem się schować w cieniu, myślałem, że tam zaraz zemdleje przez to słońce, a to, że ty tam kwiatuszku byłaś to nie moja wina - uśmiechnąłem się i odpowiedziałem na zaczepkę. - Chętnie siostro - odczekałem chwilę, aż odbiegną i ruszyłem w pogoń za Selje, byłem tak samo zwinny i szybki jak ona, ale byłem silniejszy i mogłem robić większe kroki. Biegłem za nią nieustannie, a kiedy byłem blisko jej prawego boku skoczyłem w lewo odpychając się skrzydłami co spowodowało wybicie i przeskoczyłem nad nią. Musiało ją to trochę zdezorientować i wtedy skoczyłem jeszcze raz na nią przewracając smoczyce na ziemię. Wstałem i zacząłem uciekać zobaczymy jak sobie poradzi.

Krwawa Żądza 
Zastępca Ognia
Puchaty cud

Wysłany: 2017-08-04, 14:29   

Zaśmiałam się słysząc odpowiedź krwistego na pytanie mu zadane.
-Lepiej żebyś uważał i ćwiczył. Na arenie nie ma mowy o dawaniu sobie forów. Tam poleje się krew i sprawdzimy kto z nas jest lepszy- Odpowiedziałam szczerząc się złośliwie. Kiedy zaczęliśmy zabawę chyba trochę o mnie zapomniano bo zaczęli gonić siebie nawzajem. Zawarczałam zirytowana biegnąc za nimi. Nie śpieszyłam się bo niby po co? Jeszcze zakręcą a ja nie wyrobię na zakręcie.

ATUTY

Przedmioty Fabularne:
Przedmioty Mechaniczne:

#d31313
#0FA128
MG #B3CD12

Odpowiedz do tematu