FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
NOSTALGIA
Autor Wiadomość
Poszukiwacz Kości 
Wojownik Ognia
ArrStado: Ognia
Płeć: Samiec
Księżyce: 69
Rasa: Skrajny
Opiekun: Ćmienie Maddary*
Mistrz: Niepamięć Świtu*
Partner: -
Wiek: 27
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 598
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-05-25, 14:42   NOSTALGIA
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| I: 2| P: 1| A: 1
   U: L,M,MA,MO: 1| S,MP: 2| B,Śl,Kż,Skr,Pł,W: 3 | A,O: 4
   Atuty: ostry wzrok; kruszyna; poszukiwacz; regeneracja; znawca terenów


Słowo wstępu:
Hej wam! Pomyślałem że podzielę się tym znaleziskiem z innymi. Prawdopodobnie część z was już to widziała, ale nie zaszkodzi tego o tak wrzucić na forum do jakiegoś tematu, zamiast zniknąć w odmętach SB

Linki w które za chwilę wejdziecie ukażą jak wyglądało SWS wiele lat temu. Będziecie mieli okazje przyjrzeć się jak wyglądały początki, jak wyglądał rozwój forum, powstanie stad, ich upadki oraz być może znaleźć swoje stare postacie!

No to co? Wsiadamy do wehikułu czasu i zaczynamy! : D

- - -

16 września 2009
Większego starocia raczej* nie znajdziecie. Widać że schemat wyglądu forum nie zmienił się nigdy gruntownie. Dział zasady trzymał wszystko w jednym worku oraz pierwsza ciekawostka - chowańce zamiast dzisiejszych kompanów.
Przede wszystkim dwa stada: Ogień i Woda. Również nad nimi, całe podforum poświęcone zapomnianym - starożytni prorocy!
Zjeżdżamy w dół i spoglądamy na miejsca pokoju. Jeśli ktoś z was zastanawiał się, kiedy dokładnie Zimne Jezioro było nazywane kryształowym a Czarne Wzgórza były miejscem pełnym cukierków i słodyczy to prawdopodobnie wciąż nie znajdzie odpowiedzi. Tajemnica większa niż cały serial LOST.
Pojedynki, wyprawy, misje - tematy wręcz się gotowały od postów. : D
Ważny aspekt w życiu większości smoków to polowanie, na którym walczą o pożywienie, dominację i o...przetrwanie.

Nikt wtedy jeszcze nie wiedział jak niebezpieczne potrafią być żbiki..
I to wszystko z tego okresu, każdy temat/post/link z tamtego roku przeniesie was o kilka miesiąców do przodu, mianowicie:
* * *
5 stycznia 2010
Trzeba przyznać, świetne logo. Widać wreszcie tradycyjne ogłoszenie. Kolorki zaczynają powoli się zmieniać. Jest również dział z Stadem Ziemi, jednak nie ma w nim absolutnie nic. Przez kilka miesięcy zostało napisanych 3150 postów.
Shoutbox z 6 stycznia 2010!
Wieczny Kamień z niebieskim kolorkiem!
Co zrobić by nie zwariować? - 6.01.2010
To pozostanie tajemnicą. :)
A tutaj, karty postaci z tego okresu! 6-8 stycznia 2010
Wszystkie da się przejrzeć, wystarczy kliknąć w link do ostatniego postu a nie w temat.
* * *
9 luty 2010
Wystarczył miesiąc by zmienione zostało logo na to najbardziej i najdłużej znane. Stado Ziemi wreszcie dostało swoje tematy i obrazek. Forum jak widać mocno się rozwinęło, liczba postów zwiększyła się w tym czasie o 3820 - wystarczył niecały miesiąc! Temat w Zimnym Jeziorze był niesamowicie zaludniony.. Rażący pomarańczowy kolor Stada Ognia został zmieniony na znany obecnie ciasteczkowy! Zniknęła również zakładka statystki na panelu głównym (Tam gdzie rejestracja/logowanie).
* * *
3 marca 2010
TinyPic jak zwykle na propsie. Pozbyto się smoków pod kategoriami i zastąpione zostały napisami. Forum coraz bardziej zbliżone do tradycyjnego i znanemu wielu wyglądu. Również zmiany w przywództwach..
* * *
Karty postaci, zapisane miesiąc później:
Stado Ognia 10.04.2010
Stado Wody 10.04.2010
Stado Ziemi 10.04.2010
Shoutbox z 10 kwietnia 2010
* * *
25 czerwca 2011
Gdzieś w tym dużym odstępie czasowym powstało Stado Wiatru, coraz więcej znanych imion. Większość linków przekierowuje z powrotem do 10 kwietnia.
* * *
8 sierpnia 2011
Dużo przejrzeć się nie da. Szpon Ziemi został przywódcą, Stado Wody widocznie miało braki w użytkownikach. Liczba postów między 25 czerwca a 8 sierpnia zwiększyła się o około 10912.
* * *
2 września 2011
Stado Ziemi znowu bez przywództwa. :P Widać między innymi zmiany w ogłoszeniach. Poza tym - Miętowa Zamieć sobie siedzi na forum. (wow xD)
* * *
1 stycznia 2012
Happy new year! Jak widać, zmiany w przywództwach. Zaktualizowane ogłoszenia, widać również kilka znanych osób na forum, w tym pszczółkę (Bitewny Zgiełk). Co powiedzieć, były to już czasy w których i ja grałem. Również tego nie widać, ale smokiem miesiąca była Smukła Łuska, czyli Niosek. :) Kultowy wygląd forum wciąż pozostawał taki jaki był od 3 marca.
* * *
25 kwietnia 2012
Wreszcie zapisany został Shoutbox! Jestem nawet ja (Asertywny Kolec)! Również Hebanowy Oprawca się wreszcie gdzieś na forum się ukazał.
Później nie następowało wiele zmian, a SB się nie aktualizowało w archiwizacji. Gdzieś między 01.01 a 25.04 Stada Wody i Ognia utraciły swoich zastępców, podczas gdy Ziemia stabilnie utrzymywała władzę a w Wiatr doczekał się jej zmiany.
Anielskie Pióro miała zaszczyt posiedzieć przez długi czas jako smok miesiąca. Również Gorzałka przyłapana i uwieczniona w liście obecnych. :)
* * *
8 maja 2012
Mijał czas i jak łatwo zauważyć, nigdy nie istniał jakiś prawdziwy zastój. Przede wszystkim nastąpiło wiele zmian w przywództwach, między 25 kwietnia a 8 maja Blask Wody musiał zostać zastąpiony przez Wędrującą Wodę - córkę Wojennej Pieśni a raczej już wtedy Wojennej Gwiazdy. Również gdzieś w tym okresie w Stadzie Wiatru Huragan Zmysłów została zastępcą! Stado Ognia i Ziemi bez zmian.
* * *
14 czerwca 2012
Subtelne Echo zastępcą. Również aspirowałem o tą rangę, jednak byłby to potworny błąd gdybym otrzymał taką władzę. :P Wtedy jeszcze moją postacią był Głos Chwały, pierwsza postać z której jednocześnie zadowolony nie byłem. W tym czasie (Głos i Echo) jeszcze byli partnerami, a na liście obecnych jest nawet ich pisklę - Symfonia. Również widać multi Subtelnej - Nieskalana Wiara. W Wodzie natomiast na zastępcę został wybrany Niekontrolowany Zamęt czyli nie kto inny jak Nieposkromione Wody Oceanu, Puszek Okruszek czy po prostu Kazik!
* * *
14 października 2012
Gangnam Style mocno. Nie dość że jako reklama na forum, to jeszcze zaraziło się tym SB! Warto jednak spojrzeć na listę osób na forum. Nie mylić Jadowitego Kolca z dzisiejszym Jadem. Wiele znanych osobistości!
* * *
24 października 2012
Lipiec lipcem, a tu mamy październik i Czasoprzestrzeń wciąż smokiem miesiąca! Taka była przebojowa! Żeby mało nie było, została zastępczynią. Stado Wiatru wyrzucone na górę listy, pozbawione całkowicie przywództwa. Nie był to zdecydowanie najlepszy okres dla wietrznych, jednak nie był to też koniec. Stado Ognia chwilowo bez przywódcy a u ziemniaków wreszcie nastąpiła zmiana - Gorejąca Ziemia na prezydenta!
* * *
10 listopada 2012 - 11 listopada 2012
Subtelne Echo stała się Migoczącym Płomieniem, natomiast Pięknooka.. wciąż była smokiem miesiąca. :D Ciężko zanotować większe zmiany o których warto wspomnieć, dostępne są jednak karty postaci ze wszystkich stad, polecam przejrzeć!
Stado Wiatru 12.11.2012
Stado Ziemi 12.11.2012
Stado Wody 12.11.2012
Stado Ognia 12.11.2012
12 listopada 2012 - lista osób niegrzecznych. :)
* * *
22 grudnia 2012
Czyli jak SWS spędza koniec świata.
* * *
19 listopada 2013
Zdjęcie! (24 listopada)
* * *
31 sierpnia 2014
..i dalej. Tak na prawdę ostatnie podane linki nie zawierają już tak istotnych zmian na stronie. Widać głównie zmiany w przywództwie, pogodzie - ogólnie w ogłoszeniu. Można odnaleźć znane osobistości, jednak tak na prawdę większa zawartość forum dostępna jest na http://www.smoki.wolnych.stad.aaf.pl/.

* * *

Jednak są jeszcze zdjęcia! Dowody na to że kto raz wejdzie na smocze, nie wyjdzie z niego już taki sam**.

Zestaw by Admi:
Identyfikator podmiotu: http://i57.tinypic.com/345k3gi.png
Opis: Społeczność tego forum zawsze była... Specyficzna. :D
Identyfikator podmiotu: http://i58.tinypic.com/nccop.jpg
Opis: Sylwester 2012 :)
Identyfikator podmiotu: http://i60.tinypic.com/10o2yqc.jpg
Opis: Kiedyś Prorocy pełnili różne funkcje.
Identyfikator podmiotu: http://i62.tinypic.com/r1aikm.png
Opis: Cóż... :P
Identyfikator podmiotu: http://i61.tinypic.com/8wmvkk.jpg
Opis: Ah ten świąteczny nastrój.
Identyfikator podmiotu: http://i60.tinypic.com/289lojp.png
Opis: Jingle bells, jingle bells...
Identyfikator podmiotu: http://i62.tinypic.com/332nxau.png
Opis: A prorocy miewali inne barwy!

- - -

Wszelkie błędy proszę wytknąć, natychmiast poprawię.
Również zachęcam do pozostawienia komentarza oraz do wypowiedzi osób najstarszych, starych wyg, administracji, kogokolwiek kto chciałby się podzielić jakimiś fajnymi szczegółami z danego okresu które warto byłoby tu uwzględnić.
Temat postaram się aktualizować. :)

* - Aktualnie znajdziecie, jeśli przeczytacie post Słowika. Co to za staroć? A fuj!
** (Skutki niepożądane obejmują suchość w ustach, zawroty głowy, halucynacje, demencję, psychozę, herpytofilie i śmierć. SWS nie jest dla każdego, przed użyciem zasięgnij rady Aluzji)
_________________
  Coś, o czym powinienem powiedzieć już wcześniej:
  Najmocniej przepraszam wszystkich którzy przez moją nieobecność mieli zatrzymane postępy w fabule. Ostatnie 10 księżyców tej postaci były trudne. Nie miałem własnego prywatnego dostępu do forum oprócz komórki, a później miałem wyjazd do Niemiec. Próbowałem jeszcze przez pierwsze tygodnie jakoś dać radę, ale z czasem po prostu mój optymizm sam mnie oszukał. Rozwiązanie było proste, wystarczyło żebym zgłosił nieobecność. Długą. A jednak z jakiegoś powodu uznałem że dam radę, skupię się na najważniejszych rzeczach i gdy uzyskam jakiś swobodniejszy dostęp do forum, to również wznowie fabuły oraz rozpocznę kolejne, obiecane innym userom.
  No, raczej już tej obietnicy nie spełnię. Dziękuje więc wszystkim za przeprowadzone fabuły, bo każda z nich była wyjątkowa. Szczególnie dziękuje temu murzynowi, temu piasku, kurczaku, brykietowi, tej, co poczęstowała mnie ciasteczkami, grubemu chłopcu, skwarkowi, gfghh, wicherkowi, Apo, siłce, waszce i wszystkich innych, o których nie wspomniałem a wspomnieć należeć by było. Wielbię was wszystkich <3Galeria:
by Arijka by Kuroi by Piasek
Ostatnio zmieniony przez Poszukiwacz Kości 2015-06-13, 10:52, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Dwuznaczna Aluzja
Gracz
Ankaa BrawurowaStado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 105
Rasa: Skrajny
Partner: Uskrzydlony (Guaire)*
Wiek: 19
Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 2300
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2015-05-25, 14:51   
   A: S: 1| W: 4| Z: 4| I: 1| P: 2| A: 1
   U: L, Śl, Skr, Kż, B, S, P, W, M, MA, MO, MP: 3| O, A: 6
   Atuty: Zwinna; Chytry przeciwnik; Nieugięta; Wybraniec bogów; Utalentowana;


Wspaniały pomysł by pokazać innym jak kiedyś wyglądało SWS, mi osobiście bardzo miło się to ogląda! <3
 
 
Przebudzona Łuska 
Adept Wody
Czterołapa TarczaPłeć: Samica
Księżyce: 11
Rasa: Skrajny
Opiekun: Paraliż i Ważka
Mistrz: Wizja Zniszczenia
Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 93
Wysłany: 2015-05-25, 15:13   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 3
   U: S,W,M: 1


Siedzę, paczę, wspominam. Nie ma co prawda stanu forum z maja 2010, kiedy to zaczęłam grę, ale ten z lutego i tak przywołuje mi wiele wspomnień o osobach, które może teraz grają, a może nie.
Ogólnie nostalgia mocno. Widzę moje stare nicki, nicki moich smoczych rodzin i osób, które już nie grają, a z którymi utrzymuję kontakt. Ciepło w serduszko :3

Jak na mnie świetnie to ułożyłeś!
_________________
“Kiedy człowiek spogląda w otchłań, otchłań nie powinna do niego machać.”
~Sir Terry Pratchett
  
P O S I A D A N E:
Fabularne: 3/4 [mięso], grudka miedzi Kammanora (od 30 V)
Mechaniczne: żeton brązowy
  
A T U T Y:
I. ->
II. ->
III. ->
IV. ->
  
Nie poganiaj mnie - mam swoje życie
Jeśli chcesz kontakt do mnie, jakąś przysługę albo arta - napisz na deviantarcie
Jeśli chcesz, bym Cię czegoś nauczyła - złap mnie na shotboxie
Od smoków spoza Wody pobieram opłatę - 2/4 pożywienia!

Obecnie w tematach: 3/3
Obecnie nauczam: 0/1
 
 
Poszukiwacz Kości 
Wojownik Ognia
ArrStado: Ognia
Płeć: Samiec
Księżyce: 69
Rasa: Skrajny
Opiekun: Ćmienie Maddary*
Mistrz: Niepamięć Świtu*
Partner: -
Wiek: 27
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 598
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-05-25, 15:30   
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| I: 2| P: 1| A: 1
   U: L,M,MA,MO: 1| S,MP: 2| B,Śl,Kż,Skr,Pł,W: 3 | A,O: 4
   Atuty: ostry wzrok; kruszyna; poszukiwacz; regeneracja; znawca terenów


Dziękuje za komentarze. :3 Jak macie jakieś screeny z tamtych czasów, to też je tutaj mógłbym wstawić. :>
_________________
  Coś, o czym powinienem powiedzieć już wcześniej:
  Najmocniej przepraszam wszystkich którzy przez moją nieobecność mieli zatrzymane postępy w fabule. Ostatnie 10 księżyców tej postaci były trudne. Nie miałem własnego prywatnego dostępu do forum oprócz komórki, a później miałem wyjazd do Niemiec. Próbowałem jeszcze przez pierwsze tygodnie jakoś dać radę, ale z czasem po prostu mój optymizm sam mnie oszukał. Rozwiązanie było proste, wystarczyło żebym zgłosił nieobecność. Długą. A jednak z jakiegoś powodu uznałem że dam radę, skupię się na najważniejszych rzeczach i gdy uzyskam jakiś swobodniejszy dostęp do forum, to również wznowie fabuły oraz rozpocznę kolejne, obiecane innym userom.
  No, raczej już tej obietnicy nie spełnię. Dziękuje więc wszystkim za przeprowadzone fabuły, bo każda z nich była wyjątkowa. Szczególnie dziękuje temu murzynowi, temu piasku, kurczaku, brykietowi, tej, co poczęstowała mnie ciasteczkami, grubemu chłopcu, skwarkowi, gfghh, wicherkowi, Apo, siłce, waszce i wszystkich innych, o których nie wspomniałem a wspomnieć należeć by było. Wielbię was wszystkich <3Galeria:
by Arijka by Kuroi by Piasek
 
 
 
Bezkresna Galaktyka 
Czarodziej WodyStado: Wody
Płeć: Samica
Księżyce: 42
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iskra Nadziei, Bezchmurne Niebo
Mistrz: Iskra Nadziei
Partner: Paraliż i Ciche Wody
Dołączyła: 13 Lis 2014
Posty: 864
Wysłany: 2015-05-25, 15:33   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 4| P: 1| A: 1
   U: M: 1| A,O,Śl,Skr,Pł: 2| B,S,W,MP,MA,MO,Kż: 3| L: 4
   Atuty: Urodzony lotnik; Chytry przeciwnik; Mistyk


O jaki super temat :D Ciekawie było porównywać daty ważnych zdarzeń na SWS z datami w moim życiu i patrzeć na najważniejsze wydarzenia przeszłości... ^^
_________________


Chytry przeciwnik - W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
Mistyk - Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Nauki: 3/3 zamknięte
Fabuły: 3/3 zamknięte


Karta Nimloth Ref
Atrybuty: S:1 | W:1 | Z:2 | I:1 | P:1 | A:0
Umiejętności: A:1 | O:1 | Skr:1 | MP:1 | MO:2


Ref Sheet
 
 
 
Zorza Północy 
Czarodziej Wody
Szepcz?ca GwiazdomPłeć: Samica
Księżyce: 55
Rasa: Skrajny
Opiekun: Ga??zka Ja?minu+; Uskrzydlony Marzeniami
Mistrz: Zabójczy Umys?
Dołączyła: 31 Paź 2014
Posty: 1322
Wysłany: 2015-05-25, 17:13   
   A: S: 1| W: 4| Z: 1| I: 5| P: 1| A: 2
   U: B,S,L,O,W,K?,Skr,?l,M: 3| A,MA,MO,MP: 4
   Atuty: Inteligentny; Niezdarny wojownik; Nieugi?ty; Wybraniec bogów


2011 wtedy się pojawiłam :D Widziałam Skrajną po nowym roku zwącą się Smukłą :D Nieasmowite doświadczenie :* Dziękuję za taką przypominajkę ;)
_________________
Nie poddawaj si? rozpaczy. ?ycie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marze?, jest tylko zupe?nie inne. Zatem, Gość, b?d?cie wierni, id?cie.


Atuty:
Inteligentna
Niezdarna Wojowniczka ~ Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakuj?cy ma dodatkowe +1 do ST;
Nieugi?ta ~ Pod koniec walki, je?li smok mdleje z powodu otrzymanych ran, mo?e zada? swojemu przeciwnikowi cios, przed którym obrona jest niemo?liwa;
Wybraniec Bogów ~ Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybran? przez siebie akcj? raz na pojedynek, misj? czy polowanie


Posiadane:
Mi?so: ~
Kamienie: ~
Inne: Eliksir zwi?kszaj?cy inteligencj?; Eliksir Lecz?cy rany ci??kie; Zielona ?uska G?osu Zapomnienia; Liliowy pukiel futra Ga??zki Ja?minu; Bia?e pióro z czerwonymi znaczeniami ?nie?nego Kolca; C?tkowane br?zowe pióro Bezkresnej Galaktyki; Bia?o z?ota ?uska Dwuznacznej Aluzji
PH: 2

Galeria:
By P?owy;By Krn?brny; By Piaskowa;By Arijka;By Wa?ka;By ZUSanna

Rhastath
A: S:2|W:2|Z:1|P:1
U: A, O:3|?l, Skr, MO, MA:1

 
 
 
Absurd Istnienia 
Łowca Ognia
Chcę tulić wnukiStado: Ognia
Płeć: Samiec
Księżyce: 71
Rasa: Skrajny
Opiekun: Nadciągająca Wichura ;^; umarła
Mistrz: Trzy Odcienie [*]
Partner: niespełniona miłość ;-;
Wiek: 20
Dołączyła: 30 Kwi 2015
Posty: 469
Wysłany: 2015-05-25, 17:54   
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MO,L: 1| O,S,Kż,B,A,MP,MA: 2| Śl,Skr,W: 3
   Atuty: Zwinny; Pamięć Przodków; Tropiciel; Znawca terenów; Wybraniec Bogów


Ja proponuje zrobić screeny aktualnego forum. :P W końcu to też kiedyś będą dawne czasy!
Bardzo fajnie, że zrobiłeś takie coś, byłam ciekawa jak to wtedy wyglądało, bo gre zaczęłam... och. 9 miesięcy temu. ... O. To dawno. O. 0_0
_________________

A T U T Y:
II. Pamięć Przodków - Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi.
III. Tropiciel - Raz na dwa tygodnie smok znajduje na polowaniu zwierzę dające 4/4 mięsa, niezależnie od tego czy go szuka. (8.10)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

IV. Znawca Terenów - Raz na dwa tygodnie smok napotyka na polowaniu zdobycz [4/4], kamień (13.09).
IV. Wybraniec Bogów - dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, czy polowanie(raz na 2 tygodnie)

P O S I A D A N E:
1X Żeton Złoty, 1X Żeton Srebrny, 2X Żeton Brązowy

| Avatar od Foslo | Rudy w podpisie od Harriet | Drzewo Genealogiczne | Głos Rudego (gdy osoba śpiewająca nie skrzeczy) |
 
 
Niebieski Kolec 
Adept Ognia
Pamiętasz mnie?Stado: Ognia
Płeć: Samiec
Księżyce: 16
Rasa: Skrajny
Opiekun: Popielaty Kolec [*]
Wiek: 21
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 1200
Skąd: Leśna
Wysłany: 2015-05-25, 18:03   
   A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 3
   U: W,S,B: 1
   Atuty: Spostrzegawczy


:{> Super się to ogląda. W końcu mogłem zobaczyć jak to wyglądało kiedyś i wpaść na pomysł. Sam gram już trochę czasu i podoba mi się taka wspominajka/ informacja. A pomysł mam taki czy ktoś, kto ma czas ( i chęci) mógłby zrobić takie zbiorowe coś, czyli posklejane avki użytkowników byśmy za kilka lat też mogli sobie powspominać nasze teraźniejsze postacie. :D
_________________
Jeżeli nie odpiszę przez 24 godziny nie bój się wysłać przypominajki ;)
Atuty:
I. Spostrzegawczy: Jednorazowo +1 do Percepcji
 
 
~ Administrator 
Smoków Wolnych StadDołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 2996
Wysłany: 2015-05-25, 20:17   

Mm :3 Ah te starocie. Jak odzyskam mój komputer to mogę powrzucać kilka screenów, ale uwieczniałam raczej śmieszne sceny.
_________________
[ HIENA | RIT | FAO ]

Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!

Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.
 
 
Bezkresna Galaktyka 
Czarodziej WodyStado: Wody
Płeć: Samica
Księżyce: 42
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iskra Nadziei, Bezchmurne Niebo
Mistrz: Iskra Nadziei
Partner: Paraliż i Ciche Wody
Dołączyła: 13 Lis 2014
Posty: 864
Wysłany: 2015-05-25, 20:21   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 4| P: 1| A: 1
   U: M: 1| A,O,Śl,Skr,Pł: 2| B,S,W,MP,MA,MO,Kż: 3| L: 4
   Atuty: Urodzony lotnik; Chytry przeciwnik; Mistyk


Śmieszne sceny, hmm chętnie to zobaczę :D
_________________


Chytry przeciwnik - W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
Mistyk - Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Nauki: 3/3 zamknięte
Fabuły: 3/3 zamknięte


Karta Nimloth Ref
Atrybuty: S:1 | W:1 | Z:2 | I:1 | P:1 | A:0
Umiejętności: A:1 | O:1 | Skr:1 | MP:1 | MO:2


Ref Sheet
 
 
 
Słowik 
GraczStado: Umarli
Płeć: Samiec
Rasa: Skrajny
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 0
Wysłany: 2015-05-25, 20:25   

Banda mięczaków! 2009? I to wrzesień!? PHEW!

Oto prawdziwy staroć, tak stary, że nie ma po nim prawie żadnych śladów, nawet tego jak strona wyglądała, a wehikuł czasu datuje go na 6 październik 2007.

http://web.archive.org/we...://drpg.vdd.pl/

Ciekawostka: moja pierwsza postać wciąż widnieje w obecnych w ciągu ostatnich 72 godzin ;)
 
 
Rozpaczliwa Łuska 
Adept OgniaStado: Waham się
Płeć: Samiec
Opiekun: ~~
Mistrz: ~~
Partner: ~~
Wiek: 24
Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 290
Wysłany: 2015-05-26, 00:26   
   A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
   U: B: 1


Ulotne Wspomnienie napisał/a:2011 wtedy się pojawiłam :D Widziałam Skrajną po nowym roku zwącą się Smukłą :D Nieasmowite doświadczenie :* Dziękuję za taką przypominajkę ;)

Jak Ty się pojawiłaś w 2011, to ja też musiałem :D Ha. Dobrze, teraz już jestem pewien, kiedy dokładnie tutaj zawitałem.
Jeju, to było prawie 4 lata temu. o_O Nawet nie wiem, kiedy mi to zleciało.

Wieczny Kamień z niebieskim nickiem zrobił mi dzień, aż mi się łezka w oku kręci, kiedy to widzę. Bo ja go znam już tylko i wyłącznie z tego jak jego nick jest czarny.

Nie udało mi się odnaleźć nicku mojej postaci, ale widziałem parę rzeczy, których byłem świadkiem. Np. Wojenna Pieśń zastępcą (a potem prorokiem, ale tego tutaj nie ma).
Czuje spełnienie. ;x
_________________
The best of us can find happiness in misery

Posiadane przedmioty:
Kamienie:
Pożywienie:
Inne:
 
 
 
Tejfe 
Gracz


Stado: Ognia
Płeć: Samica
Wiek: 19
Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 2998
Wysłany: 2015-05-26, 09:55   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3


O! Ale fajny pomysł. Ja jako, że nie było mnie na sws w tamtych czasach chętnie oglądam takie starości. :) Jednakże najbardziej mi się podoba obecny wygląd forum. :)
_________________
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu - Hipnotyzująca Łuska - Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn - Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon - Strzaskany Kolec - Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe - Wyśniony Kolec - Rozświetlający Cienie - Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! <3
Ostatnio zmieniony przez Tejfe 2015-05-26, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chytra
Gracz
Dekoncentrator życiaPłeć: Samica
Księżyce: 8
Rasa: Skrajny
Opiekun: Pomienisty Zdrajca
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-05-26, 13:47   
   A: S: 1 | W: 1 | Z: 1 | I: 2 | P: 3 | A: 3
   Atuty: Spostrzegawczy;


Pomysł jest git!
 
 
Lazurytowa Łuska 
Adept Ognia
Wcielenie RozpaczyStado: Ognia
Płeć: Samica
Księżyce: 15
Rasa: Skrajny
Opiekun: Pożeracz Księżyca Hipnotyzująca Łuska
Partner: Brak
Wiek: 26
Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 215
Skąd: Hedeby
Wysłany: 2015-05-26, 14:19   
   A: S: 2| W:3| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
   U: B,Kż,Skr,Śl,W: 1 | S,L,A,O: 2
   Atuty: wytrwały


Jestem jedną z osób które tych czasow nie tyle co nie pamiętają, a nie znają. Tym bardziej więc dzieki za ten temat. Fajnie tak pooglądać czy pozwiedzać tu i tam. :) Mam nadzieje ze obecne forum i to jak wygląda również zapadnie graczom w pamieci i tez bedzie w przyszłości "co wspominać" Odemnie wielkie DZIEKUJĘ dla Widomowego za taki temacik. :)
_________________
I am a stranger
I am an alien... Inside a structure!
Are you really gonna love me when I'm gone?
With all my thoughts...
And all my faults...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12