FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Apogeum Konfliktu 
Łowca Plagi
Calad Odrodzony

Stado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 38
Opiekun: Dar Tdary i/lub Kirvoith
Mistrz: Morska Bryza
Partner: Eskalacja Konfliktu
Wysłany: 2020-03-18, 22:03   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 3| P: 4| A: 2
   U: W,B,L,Pł,O,M,MP,MA,MO,Śl: 1 | Kż,Skr: 2 | A: 3
   Atuty: Zwinny, Pamięć przodka, Przyjaciel Natury

Nick: Chochlik to nawiązanie do pogromu z viliara? Zawsze to mnie zastanawiało. Z miłością to ani grama przesady :D
Tytuł: Zmysłowy, na pewno. Gdybym był homo... xD
Avatar: Oboje zgadzamy się, że Echo jest świetną artystką :D TE rogi jak zgięte parówki haha!
Sygnaturka: Muszę przyznać, również przejrzysta, chociaż chyba lepiej wyglądałaby wyśrodkowana. Co tam robi ta truskawka XD
Ogólnie o użytkowniku: Na prawdę zrobiłaś wiele dla forum i uważam, że takich graczy/adminów to ze świecą w ręku szukać, szanuję bardzo, bardzo też lubię i mam nadziej, że to się nie zmieni :)
Ogólnie o postaci: A ja mam nadzieję, że przestanie ratować tyłki innym tylko zacznie sam dbać o siebie. Jakoś dziwnie szybko się stary robi... >.<

.
Kiedy serce i łeb są w konflikcie, zawsze wygrywa serce. Pamiętaj o tym!

☾ pamięć przodka: -2 ST do Ataku/ Obrony przeciwko drapieżnikom
☾ przyjaciel natury: drapieżniki nie atakują smoka jako pierwsze.

Ovan (KK)
A: S: 1 W: 2 Z: 1 M: 1 P: 2 A: 1
U: B,A,O,Skr:1

Światokrążca
Starszy Ziemi
Kuglarz

Stado: Ziemi
Rasa: Morski
Księżyce: 85
Opiekun: Gonitwa Myśli [*]
Mistrz: Szabla Kniei [*]
Partner: Feeria Ciszy [*]
Wysłany: 2020-03-18, 23:02   
   A: S: 5| W: 4| Z: 2| M: 3| P: 3| A: 3
   U: Pł,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,Kż: 1| O,M,B: 2| A: 3
   Atuty: Silny, Adrenalina, Nieugięty, Magiczny śpiew, Poświęcenie

Nick: śliczne, śliczne, śliczne imie. jedno z moich ulubionych. Tho mega mnie ciekawi na co zmieniasz
Tytuł: lmao XDDD oh noes potępiony wyrzuty wypluty Godnyyyyyyy~
Avatar: lkugyftdrhhdtfyu CUUUDOOOOO jak zobaczyłam to miałam takie omg borze prześliczny
Sygnaturka: ładna, zgrabna
Ogólnie o użytkowniku:
Doceniam pacowitość, nie doceniam poczucia humoru xP
i ten, nie umrzyj tam na robocie D:

Ogólnie o postaci::
Cóż z początku miałam takie aww cute boi o dobrym serduszku tho nudny jak flaki z olejem i z kijem w zadzie xDD Teraz? cóż wciąż dobre serce, ale 0 empatii i poszanowania dla cudzych wyborów (*zerka na fabu z strażnikiem*) No i drama queen x) ( ale to witam w klubie :P ) oooohhh nieee zue stado ziemiii zrobiło ??? Takie, totalnie widać było, że Godnemu lepiej będzie w Pladze i bardziej sie tam wpasuje, no i spoko powodzenia, ale boże te zarzuty dla ziemi są takie przedramatyzowane? xD
Beka jeszcze, że wszystkie jego komplementy dla Żeru były w strone rzeczy, które ma w zadzie/gardzi a potępiał to co faktycznie było dla niego ważne lel
I jak tu odpowiedzieć gdy docenia się gest ale jest tak cholernie nietrafiony?

II. adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji ciężka
    III. nieugięty - mdlejąc, smok może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do akcji.
    IV. magiczny śpiew - raz na walkę/polowanie, odejmuje dwa sukcesy przeciwnika
    IV. poświęcenie - raz na atak +1 sukces, ale + rana lekka dla atakującego.

|| Żetony:Brąz x1(02.03.20),Srebro x6(05.08.19),(05.08.19 test zwiadu),(06.10.19)(17.01.20)(11.02.20)(Viliar x2), Złoto x2(wym kompan),(Viliar), Platyna x2(kroniki)(09.12.19|| Theme || Głos

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
haha mahvran go wrrr

Księżyce: 29
Opiekun: Mhroczne elfy, potem Kheldar [3ks^]
Mistrz: Voices in her head.
Partner: ... I mean, you can try.
Wysłany: 2020-03-19, 14:28   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl: 1| L,MP,MO: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;

Nick: ... I mean, pasuje, ale nie jestem wielką fanką imion jednoczłonowych, a to jest takie... You know, bez polotu, ja należę do tej grupy osób które lubią bardziej udziwnione imiona. I mean, nie jest złe. Jest oryginalne, a to ma w sumie spore znaczenie. Not great, not terrible, as one meme used to say.

Tytuł: Eh, tytuły z reguły są meh, bo weź tu wpisz coś błyskotliwego jak masz limit 20 znaków, do których zaliczają się nawet spacje. But it's good, nice, simple, you know the drill.

Avatar: Lubię takie avatary "z jajem", ya know. xD Podobają mi się twoje avatary (zazwyczaj), bo właśnie przedstawiają Żera jako... No, Żera. Są ciekawe, zapadają w pamięć, a ten nie jest wyjątkiem, lubię na niego patrzeć.

Sygnaturka: ... Brak jakiegokolwiek powazniejszego formatowania triggeruje mnie potężnie. xD Please, do something, because my eyes want to die.

Ogólnie o użytkowniku: Fine, I guess? Ja już ledwo ogarniam ludzi pod kątem... Ludzi, nie postaci, bo się staram odciąć od discorda i nie nadążam za większością niuansów. Były bardziej spięte momenty but I ignore them, przy moim stylu bycia chyba nie ma osoby, z którą już bym nie zaliczyła czegoś ostrzejszego. But you're fine, in general, you're fine.

Ogólnie o postaci: Eh, pamiętam jak zaczynałaś grę, zapowiadało się dosyć niewinnie, a zafundowałaś lekki roller coaster. xD Ma bogate życie a to bardzo sobie cenię, nie znoszę postaci które spędzają całe życie tylko siedząc na zadzie i nie biorą udział w żadnych poważniejszych akcjach, tylko stoją z boku i obserwują. A Żer jest, działa, często się o nim słyszy. In plus. Chociaż, of course, czasem mnie drażni, ale z drugiej strony - jeżeli postać wywołuje w osobie czytającej twoje posty emocje, to znaczy, że prowadzisz ją w dobry sposób. Nie ma nic gorszego od mdłych, które irytują właśnie dlatego, że, cóż... Są mdłe.

I ~ OSTRY WZROK
    Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ NIESTABILNA
    Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

III ~ NIEUGIĘTA
    Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

IV ~ NIEULĘKŁA
    Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.05.2020

Scylac 
Gracz

Stado: Ognia
Księżyce: 9
Wysłany: 2020-03-21, 00:30   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 3

Nick: Mega mi się podoba. Jest cieniste, jest nazwą własną i brzmi jak wyrwane z ostępów mroków. Jestem na tak.
Tytuł: Wolę gdy tytuły/imiona itp. są w języku polskim, lecz jest to subiektywna opinia. Ogólnie spoko, ale pamiętaj, że Martwy jest tylko jeden! >:C
Avatar: Piękny Plagowy pełnym pyskiem. Bardzo mi się podoba, chociaż wolę gdy avatar i wygląd postaci jest stworzony samemu, a nie za sprawą obrazka w necie. Ale jest piękny, lecz nie wyjątkowy. // Edit. A zatem przepraszam za ocenę przed poznaniem prawdy :c Avatar Walę się w głowę kubkiem po herbacie.. Pełen szczegółów. Gdy sobie go powiększyłem to po prostu miazga. Trudno mi było uwierzyć, że można mieć takie avatary, które nie są znaleziskiem z neta. Pysk wyglądający niczym chodząca i wyspana śmierć. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Rogi, które biegną i się tak cudownie zakręcają po prostu miodne! Spojrzenie puste. Niby żegnające Cię ze światem żywych. Mega piękny avatar i fakt, że jednak został zrobiony pod smoka, a nie smok pod avatar dodaje kolejne zero w skali oceny. 100/5! Uwielbiam mhroczne rzeczy, a ta bestyjka mhrokiem aż kipi. Przepraszam za ocenę bez doedukowania się.
Sygnaturka: Mega dopracowana. Mnie by się nigdy nie udało takiej zrobić i mega szacunek za zrobienie jej. 10/5! Takie sygnaturki lubię najbardziej. Zwięzłe, artystyczne, schludne i klimatyczne.
Ogólnie o użytkowniku: Chyba nie znam.
Ogólnie o postaci: Nie znam, ale może się to zmieni ;)
Ostatnio zmieniony przez Scylac 2020-03-21, 11:04, w całości zmieniany 1 raz  

Światokrążca
Starszy Ziemi
Kuglarz

Rasa: Morski
Księżyce: 85
Opiekun: Gonitwa Myśli [*]
Mistrz: Szabla Kniei [*]
Partner: Feeria Ciszy [*]
Wysłany: 2020-03-21, 01:24   
   A: S: 5| W: 4| Z: 2| M: 3| P: 3| A: 3
   U: Pł,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,Kż: 1| O,M,B: 2| A: 3
   Atuty: Silny, Adrenalina, Nieugięty, Magiczny śpiew, Poświęcenie

buahahaha łatwe ocenianko!!

a tak serio ręce świeżbią mnie by odpisać tylko dlatego, że śmiałeś stwierdzić, że Mah sama nie stworzyła wyglądu swojej postaci, lmaoooo xDDD
Dude Mah sama projektowała swoją postać, o to jest comish, którego zamówiła, you know za hajs xDDD

ekhm do oceniania! >D

Nick: ummm imie? poprostu?
Tytuł: lel
Avatar: oooo zawsze lubiłam te modele 3D i przyznam smoczek ma przeuroczą mordke, chociaż tbh, nie uważam modeli za zbyt... estetyczne avatary. troche sie gryzą x'D ale sam model bardzo ładny!
Sygnaturka: lel x2
Ogólnie o użytkowniku: Marty! Naczelny znawca wymarłych zwierzątek, oraz władca bycia martwym! Mam nadzieje, że tym razem pograsz dłużej xP
Ogólnie o postaci:: heeh nic nie wiem o niej więc pzeczytam KP

ooo mały naukowiec!!!! yuss bardzo dobrze im więcej takich tym lepiej!! Żerek popiera!

II. adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji ciężka
    III. nieugięty - mdlejąc, smok może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do akcji.
    IV. magiczny śpiew - raz na walkę/polowanie, odejmuje dwa sukcesy przeciwnika
    IV. poświęcenie - raz na atak +1 sukces, ale + rana lekka dla atakującego.

|| Żetony:Brąz x1(02.03.20),Srebro x6(05.08.19),(05.08.19 test zwiadu),(06.10.19)(17.01.20)(11.02.20)(Viliar x2), Złoto x2(wym kompan),(Viliar), Platyna x2(kroniki)(09.12.19|| Theme || Głos

Chochlik Miłości 
Piastun Plagi
Burdig Zmysłowy

Rasa: Północny
Księżyce: 60
Opiekun: Fia
Partner: Rawr Szydź
Wysłany: 2020-03-21, 01:35   
   A: S: 3| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 4| A: 5
   U: Pł,O,W,MP,MA,MO,Kż,Śl,Skr: 1| A,B,L: 2| M: 3
   Atuty: Atrakcyjny; Szczęściarz; Altruista; Opiekun;

Nick: Kreatywny, chociaż saddery że Obieżyświat nie przeszło :<
Tytuł: To słowo ogólnie to mi się kojarzy właśnie z takim ziomkiem ">:D" który sobie robi jaja ze wszystkich bo go to zwyczajnie bawi. Taki sneaky bastard o!
Avatar: Za młodo wygląda xD! Wiem że to Chibi ale jednak, gdzie smexy papo Żer? :<
Sygnaturka: Kocham za gwiazdkę, uwielbiam za patyczko-żerka ale te żetony mi przeszkadzają xDD
Ogólnie o użytkowniku: Plz i love you so much x''D Plz, what else can i say xD
Ogólnie o postaci:: Muszę przyznać że cholerny date material ale i Papa material wiec chociaż jedno z owych marzeń spełniłam. Przyjemnie się czyta jego podejście do młodych Ziemniaków + mega mi się podoba że na starość nie został takim.. Starym dziadem xD I ten tłuszcz mu dodaje seksapilu w dizajnie ;)
    ALTRUISTA
    ....-2 ST do wszystkich akcji towarzysza Piastuna na misji/polowaniu.
    SZCZĘŚCIARZ
    ....odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na dwa tygodnie.
    OPIEKUN
    ....-2 ST dla każdej akcji kompanów.
..Na pozór silna dziewczyna a w środku ledwo się trzyma.
..______________________________________

..MORTADELKA (bies) - karta kompana -
.....S: 3| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
.....B,A,O,Skr: 1

..BERLINKA (hipogryf) - karta kompana -
.....S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
.....B,L,A,O,Skr: 1

.............Tema musical para Burek

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
haha mahvran go wrrr

Wysłany: 2020-03-21, 18:50   

Nick: Chochlik kojarzy mi się z Lichem, czyli z Szydercą, a biorąc pod uwagę wasze... Ekhm, powiązania, to pasuje jak ulał xD I mean, nadal nie jest w moim typie i owszem, gryzie mnie, ale nie jest złe after all.

Tytuł: Jeden z lepszych przydomków, though, bardzo lubię! A Burdig jako imię, cóż, też jest w porządku. Dopóki nie jest polskie lub angielskie to akceptuję. Bleh, angielskie chyba są nawet gorsze od polskich. Sadly. But back on the grid - daję plusa, ładnie jest.

Avatar: ... Nie, wybacz, ale absolutnie nie. ._. Ja wiem, że Burek jest ped.ał-- I mean, hamulcem, ale tutaj już w ogóle nie wygląda jak smok, pysk ma jak anorektyczny koń luzytański. Jasne, tło i kompozycja fajna, ale zupełnie mi to nie leży własnie przez kształt pyska. Niesmoczość niesmoczością, ale to już pozostawia mi niesmak w ustach. Absolutnie najwybitniejszy av to ten od Strażnika, Burdig pełną parą.

Sygnaturka: Prosta, estetyczna, taka jak być powinna. Wygląda cudnie. I absolutnie ubóstwiam ten kontrast pomiędzy mrocznym cytatem na samym dole a tą truskawką, złoto, 10/10. xD

Ogólnie o użytkowniku: Nie znam na żywo, ale z tego co obserwuję na discordzie, ur pretty fine mate.

Ogólnie o postaci: Gaaaah, nie wiem, jak do tego podejść, obiektywnie czy subiektywnie... Obiektywnie to na pewno cenić można za nietypowość, oryginalność, podoba mi się to że Szyderca przy Burdigu się tak otwiera, jest zupełnie innym smokiem, a to oznacza zdrowy, fajny związek jakich jest bardzo mało. Natomiast pod kątem subiektywnym to płaczę wewnętrznie, bo nie znoszę tego typu postaci. xD But you know me, jestem wybredna.

I ~ OSTRY WZROK
    Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ NIESTABILNA
    Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

III ~ NIEUGIĘTA
    Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

IV ~ NIEULĘKŁA
    Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2020-03-21, 18:51, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłanniczka Nieba
Łowca Wody
kucharz pułku

Stado: Wody
Księżyce: 50
Opiekun: sama sobie sterem
Mistrz: żeglarzem, okrętem
Partner: wszystkie żony moje
Wysłany: 2020-04-05, 20:40   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 4| P: 3| A: 1
   U: W,B,Pł,L,M,A,O,MP,MA,MO,Kż:1| Śl: 2| Skr: 3
   Atuty: Bogaty z rodu; Szczęściarz; Poszukiwacz; Wybraniec bogów;

Nick: Na początku byłam w szoku, że nie jest ultra długie : D Osobiście czytam je jako "Mavran", bez tego "h" (ale ta logika siada kiedy myślę "Mah" x) ). Jest bardzo dźwięczne i podoba mi się jego brzmienie, jest takie... Zwięzłe? It just. Looks good!
Tytuł: DARK MAH RISE... Oh, she already done that.
Avatar: Rozpływałam się już na disco : > Przepięęęękny! Jest tutaj i seksowna, i groźna, i mroczna, i smutnawa. Rogi są mraśne. <3
Sygnaturka: Mam uczucie, że nieregulaminowo długa xD Ale też wiem, że zawsze mówisz, że limit jest za mały. Za to jest szalenie estetyczna, bardzo mi się podobają twoje grafiki. Lubię to, że masz avy dla kompanów i wszystkie linki na dole! No i hehe, "Litania do Szatana" jako cytat : >>
Ogólnie o użytkowniku: Chyba się znamy od 2016, nie? Odkąd wróciłam na Wilczej Pani. Zdecydowanie jesteś jedną z bardziej zaangażowanych i aktywnych osób, które też zawsze miały czas żeby się udzielać na forum i Moderować stado. Lubię twoje poczucie humoru i miłość do rosyjskiego hardbassu! A na żywo było bardzo miło się spotkać. You look fiiiine, comrade ;>
Ogólnie o postaci:: Córka nieodżałowanej Vidblainn </3 Podoba mi się i co jakiś czas chętnie czytam posty. Jest bardzo w twoim stylu - wiedźmowata i "mroczna", ale nie jest płaska! Przy paru fabułach, ktore miałam okazje jak mi dilowano postami, to feels right in the kokoro. A już wgl ostatnie umieranie przy demonie było D: Ciekawa jestem, kiedy z powrotem wespnie się po szczeblach rangowych!
    i umieć milczeć zgrabnie

→ szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/
    → poszukiwacz - +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień. [ostatnie użycie 17.05]
    → wybranka bogów - +1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Karta Kompana
    Tecuani, żywiołak wody, niebieski tygrys
    S: 1| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 2| A: 1
    B, PŁ, Skr, MA, MO: 1

Liana od Przebłysku Wspomnień
Ostatnio zmieniony przez Wysłanniczka Nieba 2020-04-05, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
haha mahvran go wrrr

Wysłany: 2020-04-19, 00:49   

Nick: Człon "Wysłanniczka" sama chciałam kiedyś wziąć i to w całkiem podobnym kontekście. xD Koniec końców zrezygnowałam bo jakoś czar dla mnie prysł. Tutaj jednak wygląda całkiem estetycznie i nawet ma sens, więc na plus. I mean, imię jest łagodne, moja mhroczna dusza takich nie lubi, ale wyjątkowo staram się być obiektywna, please notice, I'm trying

Tytuł: Hello darkness my old friend...

Avatar:Prosty, ale urokliwy. Nie lubię takiego stylu, ale mimo wszystko ten avek mi się całkiem podoba, zdecydowanie to że ten smok ma po prostu ładny design dużo daje. Nie lubię futrzaków, ale sama koncepcja z lamparcimi (?) plamami i heterochromią zdecydowanie na plus. Więc generalnie - gut.

Sygnaturka: Bardzo minimalistyczna, tak też można. Moim zdaniem jednak ten odcień niebieskiego po prostu nie pasuje nijak do całości, ani do smoka, ani niezbyt do barwy stada. Dałabym po prostu kolor Wody, albo poszła w kolorystykę postaci.

Ogólnie o użytkowniku: Pamiętam cię, oh, I do! Jestem sentymentalna do bólu i pamiętam stare postacie, Wilczą Panią as well, bardzo tęsknię za SWSem sprzed lat więc jesteś dla mnie jednym z tych symboli "dobrego, starego" encepence i tak dalej. Generalnie zastrzeżeń ni mom. I liek.

Ogólnie o postaci: My fault, bo nie wczytywałam się nigdy za bardzo - będę musiała to naprawić, albo może chwycimy siebie kiedyś na fabułę, ya never know. Ale ciekawa jestem, czy ta postać się jakoś wybije, wyróżni czymś, bo takie są najciekawsze.

I ~ OSTRY WZROK

II ~ NIESTABILNA

III ~ NIEUGIĘTA

IV ~ NIEULĘKŁA

Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2020-04-19, 00:50, w całości zmieniany 1 raz  

Zwyczaje Zamieci 
Łowca Plagi
inappropriate lust

Rasa: Północny
Księżyce: 43
Wysłany: 2020-04-19, 01:40   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 4| A: 1
   U: B,P,O,W,MA,MO,MP,L,Śl,M: 1| Skr,Kż: 2 | A: 3
   Atuty: Wierny druh; Pamięć przodka; Poszukiwacz;

Imię: jestem bb wielką fanką, bo te imię, tak jak Arkana Nekromancji, bardzo łatwo zapadło mi w pamięć i jeżeli będę za x lat wspominać tę postać to przyjdzie mi z łatwością; zresztą, przekaz jak najbardziej pasuje do postaci, patrząc też na wiele wskrzeszeń, oraz jest miłe na języku
Tytuł: lmao to samo jak z imieniem, chimeryczna będzie mi głównie przypominać Mah zamiast po prostu normalnego słowa
Avatar: choć nienawidzę bezdusznych grafik mimo że to oznacza, że nie lubię większości rysunków jako takich... muszę przyznać, że ten av jest moim ulubionym z całego sws chyba, bo jest po prostu klarowny, stylowy. niezbyt jest to wielkie wow, nie jest to popis umiejętności, lecz po prostu świetnie pokazane światło oraz cudnie rozrysowana łuska
Sygnaturka: oh Lord, forgive me... I totally hate it. tl;dr ok, również jest w większości klarowna, nie licząc cytatu, to właśnie nienawidzę takiego klasycznego, ładnego podpisu, z którym zazwyczaj mam do czynienia na innych forum. nie jestem koneserem, ok, nie dam konstruktywnej krytyki, lecz też nie będę kłamać, że jest supi; po prostu nie trafia w mój gust ze czcionką oraz formatem
OOU: dobra, a więc tak... nie znam cię zupełnie ale mam do ciebie szacunek, nawet nie wiem dlaczego. nie wiem dlaczego ciebie lubię pomimo bycia mi nieznaną, nie mam pojęcia, nie mamy nic wspólnego. ani nie jestem fanką twojej roboty, którą też szanuję, bo wiem jakie to jest trudne i nieustannie się w tym rozwijasz, za co szacun bo ja nie mam chęci do samorozwoju, ani nie przepadam za grami, w które "pykasz". nawet nie umiem nadać ci jakichś cech charakteru. a nadal mnie to gryzie, że mamy zerowy kontakt i zapewne tak zostanie. (text me maybe?)
OOP: nie wczytuję się tylko, znam tylko główny zarys fabularny postaci i to, że ma wiedzę... burka? szyda? w sobie. chyba szyda. i jest to możliwy świetny, głęboki wątek do poprowadzenia, bo to jest sporo wiedzy na raz, lecz nie widzę żebyś się za ten wątek brała, co też mnie mocno gryzie bo sprawiłoby to, że Mah z automatu byłaby jedna z moich ulubionych postaci. but whatever suits YOU is the best!

and yes, I just answered this game to tell the OOU part
have fun

[O: 1| A: 3]

Rebhfrua Khvalen
samiec harpii
[S: 2| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 2]
[A, O: 2]

-2 ST do ataków oraz obron podczas walki z drapieżnikami
• ᛝ poszukiwacz ᛝ •
raz na tydzień + 1 sukces na percepcję
• ᛝ piękna peleryna ᛝ •
dodatkowa kostka do aparycji

Lepka Ziemia 
Przywódca Ziemi
harmacist

Rasa: Bagienny
Księżyce: 73
Mistrz: Feeria Ciszy i Dar Tdary
Wysłany: 2020-04-19, 02:29   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 5| P: 3| A: 1
   U: Śl,Skr,Kż,B,Pł,MO,M,A,O,MP: 1 | Pł,W: 2 | MA: 3
   Atuty: Zwinna, Szczęściarz, Mistyk, Opiekun, Uzdolniona

Imię: lubię, sroga is such a nice word. "Viggrod" zaraz przywoływało na skojarzenie "wigorowa" do imienia, ale jednak sroga to jest to, good że poszłaś w tym kierunku. Rebhfrua is -- was such a cute and spontaneous decision
Tytuł: mogłabym przysiąść, że to było "włodarze grani" did u changed it or am i losing my mind?? tak czy siak, ładne, bb ładne, to z granią to na imię było nieziemskie.
Avatar: *cheff's kiss* lov klimacik, the laugh, the światełko, łapki
Sygnatura: wiesz co byłoby doskonałe? jakiś obrazek. taki długi. co by oddzielić troszkę ten tekst, ale dobór kolorków mi się podoba.
Oou: zawsze to się tak jakoś niezręcznie pisze, jak kogoś nie znasz wcale to głupio pisać, że wcale, jak kogoś dobrze i wszyscy wiedzą, na czym się stoi - też; najfajniej to takie podejrzenia pisać chyba? no i tutaj właśnie ta cała władza jest, henlo, me fren, buzi w czółko, co nowego chciałabyś się dowiedzieć co jeszcze nie wyszło przez ten rok? xD cieszę się, że wtedy nam się smoki spiknęły, mega wspominam, pozdrawiam z miejsca resztę pacykuchów i cieszę, że w sumie taki fwendship przez to wyszedł!!
Oop: jestem do tyłu, nie wiem na czym stoi obecnie Sroga, ale jestem nadal ciekawa, jak skończy, po uczestniczeniu w tylu przemyśleniach grzechem byłoby nie śledzić xD <3 also, po tym wszystkim, nawet nie wiesz, jak mi się przyjemnie czyta, jacy to oboje są kochani dla Symy, jakie to wesele i radowanie się i skakanie, bejbisie kochane, takie to aww, a ja lubię aww

szczęściara: odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w misji.
następne użycie: 07.06

mistyk: +1 sukces do ataku magicznego raz na walkę.

opiekun: -2 ST dla kompana.

KK - Mokradło
Zr, M, Ap: 1 S, W, Prc: 2 || B, L, O, Kż: 1 | A: 2
- Jego dziobanie/drapanie wywołuje u przeciwnika silne poparzenia pochodzenia magicznego. [błog. Sennah]

[teczka]

Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Wody
daddiest of issues

Stado: Wody
Księżyce: 58
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wysłany: 2020-04-19, 13:46   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;

Nick: Lepka Ziemia mnie ani ziębi, ani grzeje, zwłaszcza, że nie wiem za bardzo, do czego to jest nawiązanie. Wonna Dziewanna natomiast, bruh, such a pretty name. Bardzo oryginalne, bardzo ładnie brzmiące. Ja bym je pewnie zatrzymała na Przywódcy tbh.
Tytuł: xD well
Avatar: Jejku, Honi jest taka słodka. Wszystkie avki, które u Ciebie widziałam są absolutnie ujmujące, kojarzą mi się z misiem pluszowym albo szczeniaczkiem goldena. Urocze stworzenie.
Sygnatura: Taki misz-masz jak dla mnie. Nie mam pojęcia, do czego nawiązuje gwiazda, zawsze się muszę skoncentrować, żeby zobaczyć co przedstawia ten art na środku. Na mój gust tam jest za dużo kolorów też, ale tragicznie nie jest.
OOU: Nie miałam za wiele przyjemności, ale teraz bywam na disco Ziemi, więc to się pewnie szybko zmieni. Mam wrażenie, że jesteś wesołą, memiczną osobą z dystansem do siebie i chęcią, by wszyscy dobrze się bawili. Z tego, co czytałam na discordzie, podoba mi się też Twoje poczucie humoru^^
OOP: Miałam dosłownie jedną (1) styczność, jak Honi była jeszcze Miodową i tbh nie pamiętam za dużo, bo to było na jakimś grupowym spotkaniu. A w fabule z przyjmowaniem Jasnej i Pan do stada też za dużo się nie dało o Honi dowiedzieć, oprócz tego, że jest trochę taką soccer mom xd I'm craving more information!
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
haha mahvran go wrrr

Wysłany: 2020-05-07, 23:35   

Nick: Lubię człon "Zgliszcza" i sama planowałam go wziąć at some point. Ma po prostu ładne brzmienie. Połączenie z "Dymiącym" daje zwięzły, ciekawy efekt. Not bad, I admit. Obiektywnie mogę dać swobodną dychę, subiektywnie 8/10, bo jednak nie jest to "to coś" co idealnie wpasuje się w me gusta.

Tytuł: forgive me, daddy, I've been bad

Avatar: Jakkolwiek wykonanie jest naprawdę ładne, a tło, mimo swej prostoty, również ma swój urok, tak nieustannie doprowadza mnie do szału ta prosta niczym rysowana od linijki linia warg, przez co nie jestem w stanie patrzeć na tego smoka poważnie. Zawsze wierzyłam, że smocze wargi są bardziej 'falowane', so to speak - patrz krokodyle. Ale kolory i reszta - nice.

Sygnaturka: Banalna, estetyczna, czytelna, aprobuję. Nie ma w niej napaćkanego chaosu (patrz - ja), kolory pasują do smoka, a i nawet nie gryzą się przesadnie z kolorem stada, which is quite rare. Congrats.

Ogólnie o użytkowniku: Nie znam. It be like that sometimes.

Ogólnie o postaci: Well, szanuję za to że potrafi(ła) zrobić wokół siebie zamieszanie i miała swoje pięć sekund chwały, przynajmniej zapada w pamięć w przeciwieństwie do 70% innych obecnych na tym forum; Generalnie ma nawet-nawet oryginalny charakter, więc za to też plus. In general, not bad, jeżeli miałabym jednak być bardziej subiektywna no to już raczej bad, bo nie znoszę takiej personality. Ale jestem obiektywna. Is gut, is all gut.

I ~ OSTRY WZROK

II ~ NIESTABILNA

III ~ NIEUGIĘTA

IV ~ NIEULĘKŁA

Odpowiedz do tematu