FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Lepka Ziemia 
Przywódca Ziemi
harmacist

Stado: Ziemi
Rasa: Bagienny
Księżyce: 81
Mistrz: Feeria Ciszy i Dar Tdary
Partner: Grabieżca Fal

Wysłany: 2020-06-21, 03:03   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 5| P: 3| A: 1
   U: Śl,Skr,Kż,B,Pł,MO,M,A,O,MP: 1 | Pł,W: 2 | MA: 3
   Atuty: Zwinna, Szczęściarz, Mistyk, Opiekun, Uzdolniona

Nick: zdrobnienie grabka jest tak przeuwu że nie mogę nie-kochać tego imienia!
Tytuł: DO WHAT YO WANT CAUSE A PIRATE IS FREE, YO ARE A PIRATE
Avatar: jestem wielką fanką stylu szabelki więc choć av od echo był cudny, mega mi brakowało poprzedniego - a tu proszę, nowy, w nowym stylu, a jak ładnie żegna tęsknotę! >:D podoba mi się ta prostota w pstrokatości dizajnu, ten ząbek, to takie pewne siebie spojrzenie!
Sygnaturka: a-a gdzie foka D:
Ogólnie o użytkowniku: much lov, zawsze mi się przyjemnie rozmawia, czy to o głębszych przemyśleniach i theme'ach w [reklama]black sails[/reklama] bądź następstw, jakie wynikają, czy i po prostu o kotkach i następnym dniu x)
Ogólnie o postaci: i'm a sucker for postacie like thiss, niby taka chillowa, niby tak mrugnie oczkiem zalotnie, ale łapa średnicy dębu a spojrzenie ucieka gdzieś tęsknię za ocean....

szczęściara: odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w misji.
zużyty: 13.07

mistyk: +1 sukces do ataku magicznego raz na walkę.

opiekun: -2 ST dla kompana.

KK - Mokradło
[obrazek]
Zr, M, Ap: 1 S, W, Prc: 2 || B, L, O, Kż: 1 | A: 2
- Jego dziobanie/drapanie wywołuje u przeciwnika silne poparzenia pochodzenia magicznego. [błog. Sennah]

[teczka]

Strażnik Gwiazd 
Prorok
Smocze drzewo

Rasa: Drzewny
Księżyce: 28
Opiekun: Lato
Partner: ...
Wysłany: 2020-06-23, 02:17   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | O: 2 |A:3
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów

Nick: Interpretacje Strażnika już znasz, przynajmniej mam nadzieję, bo wiem że miał opinię ale zdążyłam zapomnieć jaką xD
W każdym razie i flaki i błoto i glina, trudno powiedzieć tak bez niczego do czego nawiązuje. Biorąc pod uwagę jak niektóre gady z Ziemi uciekają to lepkość kojarzy się z grząskością (*zapisać patent na imię*), taką jakby rozmemłaną i niestabilną. Ewentualnie ziemią po deszczu, która ładnie pachnie i jest taka świeżutka. No nic, przyzwyczaiłam się do niego na tyle, że bardzo mi do Honi pasuje, no i logicznie jest dobrą kontynuacją do Miodowej Łuski, która też ma lepki przymiotnik. W każdym razie fajny kontrast do Ziemi, która zazwyczaj w imionach kojarzyła mi się ze stabilnością

Tytuł: Wiem, że evil ziemia i te sprawy, ale może mój osąd przyćmiewa perspektywa Strażnika, który nadal widzi w Honi nie tyle niewinną i nieogarniętą, co jakąś pochodną tych cech. Anyway z jakiegoś powodu bardzo lubię słowo. Może dlatego, że "pharma" przez to "PH" jest obrzydliwe, więc zostaje sama śmietanka.

Avatar: Wszystkie avki Honi bardzo lubiłam bo śliczna z niej sarenka. Ten też jest ładny, choć jakoś brakuje mi tego ostatniego retuszu przy liniach. Anyway kolorystycznie bardzo spoko

Sygnaturka: Pasuje do avka, więc na propsie. Entery jak dla mnie za duże, a i róż w tym odcieniu taki trochę do niczego nie dopasowany. Być może róże z tych chmurek (cieplejsze i z większą ilością żółci po prostu) wyglądałyby lepiej w tym zestawieniu. Ale to już takie moje jęczenie xD
W każdym razie zła nie jest i obrazek seksowny, bo lubię ładne widoczki w sygnach!

Ogólnie o użytkowniku: Aaaa kojarzysz się z przemiłą zdystansowaną osobą. Głupio mi w tej przestrzeni jakieś elaboraty pisać, ale złego wspomnienia nie mam
O, ale rysunki twoje wielbię! W sensie masz bardzo luźną, swobodną kreskę, która sprawia że nawet zupełnie niedokończony szkic ma w sobie dużo uroku. Poza tym ludzi masz genialnie ogarniętych i świetnie rozróżniasz mordy.

Ogólnie o postaci: Aaaaa! Strażnik Lepką lubi, ponieważ zdołała obalić ten początkowy obraz zupełnie naiwnej, psychicznie nieprzystosowanej do świata samicy. W sumie jako jedna z kilku smoków pokazała, że warto liczyć na pozytywne zmiany u innych. Na pewno podziwia u niej zdolność do zachowania pozytywnego nastawienia, a i nie wzdryganiem się przed odpowiednio surowym, ale wciąż pełnym szacunku tonem. Ja też osobiście lubię takie postaci, w sensie choćby ktoś racjonalizował najgorszy syf, jeżeli znajdzie sobie dobrą metodę racjonalizacji i spokojnego sposobu wypowiedzi, będą czytać z uwielbieniem. Wydaje mi się konsekwentna i lubię ją na stanowisku przywódcy, a i dla Strażnika jest nieironicznie ważną osobą, więc proszę mi nie umierać w najbliższym czasie.
Poza tym zachwycałem się już jej wyglądem, ale powiem drugi raz, że przegenialna jest mimo prostoty. Pewnie dzięki fajnemu połączeniu łagodnych sarenkowych cen z tymi podwójnymi błonami
U: B, A, O, Kż: 1
» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y... j a k... d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e... p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
.... » z n a w c a... t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
....raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.
[color=#6b645c] [color=#918167] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128]
Ostatnio zmieniony przez Strażnik Gwiazd 2020-06-23, 02:18, w całości zmieniany 1 raz  

Sugestia Grzechu 
Wojownik Ognia

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 32
Wysłany: 2020-06-23, 16:15   
   A: S: 5| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MP,Kż,Skr,Śl,M:1| O:2| A:3
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Czempion

Nick: Ładne i pasujące do roli proroka, którego przełożeni mogą być interpretowani, że zamieszkują bezkresne nocne niebo, pośród gwiazd, których to za wszelką cenę musi bronić. Co do samej postaci, to Strażnik mimo swojego ciężkiego charakteru wciąż próbuje wykonywać swoją pracę, mimo wszelkich dogryzań i niebezpieczeństw wobec wszystkich tych nadpobudliwych smoków :]. Jak przystało na prawdziwego strażnika!

Tytuł: Nawiązanie do jego wyglądu, które przypomina niejako korę drzewa, a dodatkowo mały ukłon co do jego upodobań, co do drewnopodobnych rzeczy. Jest git!

Avatar: bb ładny i posiadający swój swoisty charakter :) Mimo, że nie odzwierciedla charakteru samej postaci, bo trudno zobaczyć w nim wrodzonej pogardy do wszystkiego i wszystkich, to idealnie sprawdza się jako ukazanie jego zmęczonej i obojętnej strony. Czyli smoka, który jedynie co chce to mieć święty spokój i żyć tak jak on uważa. No i ta obroża <3 oby więcej smoków posiadało takie drobiazgi!

Sygnaturka: Prosta i czytelna. Fajnie, że znajduję się tam ukazanie smoka i jego kompana, co wskazuje na to, że jest czymś więcej, a niżeli maszynką do kamieni szlachetnych :3

Ogólnie o użytkowniku: Jesteś bardzo spoko osobą, a tak przynajmniej wywnioskowałem z tego co pisaliśmy. Podoba mi się, że sposób jaki prowadzisz postacie i w jakim kierunku je rozwijasz. Wciąż pamiętaj Genaia, gdzie żałuje, że nie miałem okazji się z nim jakoś więcej zapoznać na fabule. Ale Strażnik w 100% rekompensuje to xD

Ogólnie o postaci: Mogę spokojnie powiedzieć, że wyróżnia się na tle postaci, które w zwyczaju mają wywyższać się ponad wszystkimi. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie bulwersuje się po każdej uwadze kierowanej w jego kierunku. Serio z nim można przyjemnie pofabulić, zwłaszcza taką postacią jak Mułek xD Czysta walka na riposty i wzajemne dogryzanie sobie, ale przy jednoczesnym nie przekraczaniu granicy, jaką jest wzajemny atak na któregoś z nich. Przyjemnie buduje się taką relacje, co z góry daje duży + dla Strażnika. Ciężko znaleźć drugą taką postać na sws, która umie skutecznie korzystać ze swojego języka :3 i mam szczerą nadzieje, że Strażnik zacznie rzucać w Mułka jakieś fajne wiązanki xD

czempion
+1 sukces do ataku fizycznego raz na walkę.

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Stado: Plagi
Księżyce: 38
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Partner: *jazz music stops*

Wysłany: 2020-06-23, 16:51   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl: 1| L,MP,MO: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;

Nick: W sumie to ładne, ale daje mi flashbacki do Grzechu Śmiertelnego, bardzo starej przywódczyni Ognia, Kuszącego Grzechem też, mojej Grzesznej Łuski i tak dalej. Popularny człon, happens. In the end, gdyby odstawić na bok moje prywatne, irytujące, subiektywne widzimisię to tak, to imię jest naprawdę ładne i intrygujące, więc na plus.

Tytuł: Nothin' to see here, mate.

Avatar: Nie wiem czyja praca, ale ładnie wykonana, that's for sure. Fajnie nałożone kolory, ta ryba w pysku też jest naprawdę dobrze zrobiona, także szacunek. Jest to jeden z nielicznych avatarów na tym forum które mi się podobają, naprawdę zacny.

Sygnaturka: Ładny piksel, chociaż drażni mnie z pewnych przyczyn o których wspomnę niżej, huh. Szkoda tylko, że poza tym sygnatura jest pozbawiona kodowania, typowa, trochę mdła. Przydałoby się ją urozmaicić. I naprawić interpunkcję, ortografię oraz dodać zjedzone literki... xD

Ogólnie o użytkowniku: Częstotliwość moich kontaktów z ludźmi na SWS są w znacznie gorszym stanie niż niegdyś (well, z mojej własnej woli), toteż nie wiem zbyt wiele. Jestem nastawiona neutralnie, I guess. Nothing bad.

Ogólnie o postaci: Okej, jest coś, co mnie w niej drażni, i jest to bezsprzecznie design. xD drażnił mnie jeszcze zanim Mahvran strzeliła sobie czarne skrzydło i głowę (co nieumyślnie doprowadziło do jeszcze większego podobieństwa), natomiast od samego początku striggerowana byłam innymi podobieństwami (brąz, chociaż nieco inny, jako kolor wiodący, identyczny wzór na ogonie, identyczne kolce na nim i ich położenie, kolor pazurów, identyczne wzory na łapach...) ale cóż, nothing can be done, a i wiem że design już taki dostałeś po tym, jak poprzednik zrezygnował. Happens.
    Jeżeli chodzi o postać pod kątem charakteru, to nie wiem raczej zbyt wiele, nie mieliśmy wspólnych fabuł, a i nie słyszałam żadnych głośniejszych doniesień dotyczących tego smoka. Ale chętnie kiedyś popiszę, jakbyś miał ochotę i czas.

I ~ OSTRY WZROK
    Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ NIESTABILNA
    Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

III ~ NIEUGIĘTA
    Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

IV ~ NIEULĘKŁA
    Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.05.2020

Gonitwa Myśli 
Starszy Ziemi
najlepsza córka

Księżyce: 105
Opiekun: Ziemia
Mistrz: Ziemia
Partner: Zmora Opętanych*
Wysłany: 2020-06-26, 10:10   
   A: S: 2| W: 4| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O,A,W: 2
   Atuty: Zwinny, Szczęściarz, Czempion, Poświęcenie, Regeneracja

Nick: Rozumiem, że nawiązuje do backstory Zmory, Delirium, i teraz Infamii? Nie wczytywałam się chyba bardziej, niż historie w KP tych postaci. Ale podoba mi się pierwszy człon, jest świetny samemu, "nieumarłych" brzmi według mnie strasznie długo i ciężko. Balansują się :P

Tytuł: lubię ten format :D chciałabym zobaczyć rozwinięcie wizualne mema

Avatar: Nie lubię rozmywania obrazu w jakiejkolwiek formie, więc szyja na nie. Bardzo podobają mi się rogi i fakt, że łuski są bardzo szczegółowe. Nie podoba mi się niekwadratowy kadr, ale rozumiem, że robi miejsce dla zawijasa. Na da art wygląda dużo lepiej, w całej swojej kwadratowej okazałości :D Totalnie ładnie narysowany smok.

Sygnaturka: Uwielbiammm... Twojego ziemiowego żywiołaka i jego ziemiowy kolor. Nie, serio wszyscy kompani bardzo ładnie zaprezentowani. Nie jestem fanem graficznych podpisów, ale kompani super. Do stopki z odnośnikami dodałabym też link do teczki, bo ten z profilu mi nie działał (nie wiem czemu D:) i koniec końców znalazłam ręcznie.

Ogólnie o użytkowniku: Prowadząca żony Gonitwy. :P Nie byłam na forum przez jakiś czas, na discord też, więc nie było kontaktu ostatnio. Ale z tego, co było, to doceniam Twoje żarty xD. Doceniam też, że chce Ci się prowadzić linię Aluzji i wszystkich innych twoich dziewczyn, aż do Infamii, bo to jednak dużo czasu włożonego w tworzenie postaci i historii.

Ogólnie o postaci:: Infamia powstała po śmierci Gonitwy, nic nie czytałam.

× kalectwa ×
częściowa ślepota, niezdolność do mowy:
+1 ST do testów na wzrok, akcji fizycznych
+2 ST na zianie (uwzględniając ST do akcji fizycznych)

(Gonitwa mówi poprzez naśladowanie własnego głosu maddarą w powietrzu. "Normalną" mowę zaczynam myślnikiem, mentalne przekazy tyldą)

• szczęściarz • w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem daje automatyczny jeden sukces
• czempion • raz na walkę smok ma jeden dodatkowy sukces do ataku fizycznego
• poświęcenie • raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej
• regeneracja • raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran

« « » »

osiągnięcia adopcje relacje drzewko genealogiczne

1x srebrny [2018-04-05], 2x złoty [2018-05-27] [2018-06-03]

Światokrążca
Starszy Ziemi
REEEEEEEEEEEE

Rasa: Morski
Księżyce: 85
Opiekun: Gonitwa Myśli [*]
Mistrz: Szabla Kniei [*]
Partner: Feeria Ciszy [*]
Wysłany: 2020-06-26, 10:14   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 3| A: 3
   U: Pł,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,Kż: 1| O,M,B: 2| A: 3
   Atuty: Silny, Adrenalina, Nieugięty, Magiczny śpiew, Poświęcenie

Nick: aaaahh uwielbiam! Od zawsze mi się podobało jakie to proste A równocześnie z przytupem. Ogólnie bardzo lubię imiona będące związkami frazeologicznymi
Tytuł:!!!!!! Hellyeah! Absurd na zawsze dumny <3
Avatar:Hienkowy! Bardzo ładny i porządnie wykonany. Chociaż nie należy do artow nad którymi mogłabym się zachwycać godzinami i ustawić na tapecie x'D Tho naprawdę naprawdę uwielbiam ekspresję Gonitwy. Pasuje tak idealnie taka zadziorność
Sygnaturka: prosta i schludna. Ładna.
Ogólnie o użytkowniku: Kuurcze dawno nie pisałam, bo cie nie było i mam lepsze wyobraźnię o postaci niż osobie za nią stojącej xD Ale na pewno przyjemnie się rozmawiało i wspólnie planowało rządzę mordu lmao
Ogólnie o postaci:: Ah uwielbiam Gonitwe. Uwielbiam jako córkę, jako matke i jako przywódczynie. To jak dumna zawsze była z bycia Ziemistą i jak dbała o tradycję i historie, co zawsze mega doceniam. A matkowanie to wogole, z jednej strony pięknie tłucze Czeluści co trzeba by być dobrym zimistymTM a z drugiej daje mu kompletnie wolną łapę do robienia tego co chce i naprzykrzania się jej (tak z miłością <3). I strasznie mnie bawi jak czytam różnicę w opiniach innych smoków. Jak no Dar wciąż pisze, że Gonitwa była mega surowa i jej się bał, a ja mam tylko takie..... ale jak to? Moja madre? Gdzie?
No i doceniam natychmiastowe żądania o urwanie łba komukolwiek kto położy szpon na Ziemniaczkach <3
    IV. poświęcenie - raz na atak +1 sukces, ale + rana lekka dla atakującego.
    Ostatnie użycie błysku przyszłości - 03.08
Gael - duszek, Biały Jeleń
S,W,Z: 1 / M:3 / P:2 / A:2
B,Pł,MP,M: 1 / MA,MO: 2
Drapieżniki nigdy go nie widzą, bo potrafi stać się niewidzialny.
Nie zajmuje miejsca na kompana, po dwóch polowaniach wróci do Nawiedzonej Puszczy.

|| Żetony:Brąz x1(02.03.20),Srebro x6 (05.08.19 test zwiadu),(06.10.19)(17.01.20)(11.02.20)(Viliar x2), Złoto x2(wym kompan),(Viliar), Platyna x1 (09.12.19|| Theme || Głos
Ostatnio zmieniony przez Światokrążca 2020-06-26, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  

Pomruk Wulkanu
Zastępca Ognia

Księżyce: 26
Opiekun: Poszept Nocy
Mistrz: Sztorm Stulecia
Partner: Zgubna Słodycz
Wysłany: 2020-06-26, 11:48   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,W,MP,MA,MO,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,A,O: 2
   Atuty: Ostry Węch, Parzystołuski

Nick: Nie lubię neologizmów, ani też jednoczłonowych imion na sws ;<
Tytuł: reeeee
Avatar: Ciekawe wykonanie, czyje to? Tylko ciało wygląda tak jakby był wężem, patrząc po długości...
Sygnaturka: Nawet czytelna. Brakuje ci obowiązkowego terminu użycia błysku, ktoś ci kiedyś go przez to nie uzna!
Ogólnie o użytkowniku: Duża wiedza, dużo lenia, dużo zamulania w rozpoczętych fabułach... x"D Ale spoko, nie znam za dobrze...
Ogólnie o postaci:: Ło boże, ale mnie irytuje jego wszędobylskość i wciskanie nosa gdzie się da. Nigdy nie lubiłam tej postaci, taki Joffrey z Gry o Tron x"D. Ale to chyba znaczy, że dobrze prowadzona...

aparycja rodzina teczka_______________________
___________________________Ostry węch - dodatkowa kość percepcji
_____________________________dla testów opartych na węchu (zdobycz i zioła)

Parzystołuski
-1 ST do wiodącego Atrybutu i Wytrzymałości w parzyste miesiące.
....+1 ST do wiodącego Atrybutu i Wytrzymałości w nieparzyste miesiące.

Come on, one more breath. My ravaged voice betrays me mid-shout
Will you never hear those final words I failed to choke out?

#d07f4d

Dar Tdary
Starszy Ziemi
Nie lubi Cię

Księżyce: 104
Mistrz: Feeria
Wysłany: 2020-06-26, 12:23   
   A: S: 3| W: 3| Z: 4| M: 5| P: 3| A: 2
   U: B,A,O,W,Śl,Skr,Kż,M: 1 | Pł,MP,MO: 2 | MA: 3
   Atuty: Ostry węch, Szczęściarz, Mistyk, Wybraniec bogów, Opiekun

Nick: Bardzo się cieszę że ktoś jeszcze skusił się na imię wykorzystując geografię SWS. Duży plus.
Tytuł: -
Avatar: Czy to od Echa? Nie jestem pewna. W każdym razie strasznie mnie bije po oczach futro na głowie i rogi. Całość jest szczegółowa i super, tylko te 2 elementy się wybijają. Co do wyglądu. Nie podoba mi sie jego nos xD ale te bycze rogi <3
Sygnaturka: Lubię takie piaskowe kolory. W ogóle jest bardzo estetycznie zbudowana. Sama bym taka chciała w swoich barwach. Ogromny plus.
Ogólnie o użytkowniku: Nie wiem co tu napisać xD to mocno zależy od... humoru nas obydwu? Z jednej strony miły i pomocy użytkownik, a z drugiej drażni mnie czasem bardziej niż mucha koło ucha xD Nie zrozum mnie źle!
Ogólnie o postaci:: Niestety kompletnie nie znam. Ciekawe jednak przy prezentuje sobą inny charakter niż wszystkie poprzednie postacie. Było ich nieco i będzie duży plus jeśli udało ci się osiągnąć oryginalność w ramach własnej kreatywności :)

DAR MA ZAMKNIĘTY UMYSŁ NA WIADOMOŚCI MENTALNE!

# Ostry węch #
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na węchu [zdobycz i zioła]
# Szczęściarz #
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na 2 tygodnie [następny 14.11.]
# Mistyk #
+1 sukces do ataku magicznego raz na walkę
# Wybraniec bogów #
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji [następny 13.11.]
# Opiekun #
-2 ST dla kompana

~ Lothric (80ks) R.I.P. Best friend forever~

Naładowany Kryształ Ideału/ Gladiatora

Głos Daru || Muzyka Daru | złoty dublon 03.19, srebrny 06.19, 07.19, 08.19, 09.19 || MG #4A736F || Dialogi #789aa0
Ostatnio zmieniony przez Dar Tdary 2020-06-26, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  

Uciecha Mrozu 
Czarodziej Wody
Radosna Księżniczka

Stado: Wody
Opiekun: Neidon i Eliara
Wysłany: 2020-06-28, 00:32   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 3| P: 1| A: 1
   U: W,B,Pł,M,A,O,MP: 1| L,MA,MO: 2
   Atuty: Wierny druh; Niestabilny;

Nick: W wymowie mi nie leży. W sensie Dar i Tdara brzmią tak podobnie, że nie idzie tego jakoś wymówić, mam wrażenie że zawsze jest ta niepotrzebna, niewygodna pauza... Z brzmienia bardzo fajnie wygląda koło siebie, a ze znaczenia też pasuje.
Tytuł: Z tego co piszesz, to fantastycznie oddaje jego osobę :V
Avatar: Wygląd Daru wydaje mi się prosty, ot typowy wężowy, ale mimo to inni u niego podkreślają inny aspekt: wiek. On idealnie pasuje na staruszka, co na arcie widać dobrze (chociaż sądzę że jest inny, gdzie jest jeszcze starszy), plus fajna bródka!
Sygnaturka: Uwielbiam to fullbody, pasuje mi do niego. Kolorki również ideolo, ciemny jest ciemny, ale nie za bardzo, pasują do niego kolorystycznie~
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam za dobrze, ale wydajesz się bardzo ok.
Ogólnie o postaci:: Również nie znam, bo za mało czytałem aby napisać tak w pełni. Chociaż patrząc na fabu na Kurhanie z Godnym, to podoba mi się jego podejście do dzieci i to zdawanie sobie sprawy jakim był ojcem, i zaakceptowanie tego, jak go najpewniej widzą. Poza tym to lubię i nie lubię tej manii bycia Uzdro, w sensie zapamiętanie wiedzy jaką odkrył, zgłębianie jej, ile to nie zrobił... Raz się fajnie czytało, raz tak średnio...

Tu będzie cytat jak znajdę

Wierny Druh
Neira oswoiła przed dotarciem do Wolnych Stad kompana, Lisa Polarnego
Kompan na start

Niestabilna
Neira ma niezwykle silną, ale ciężką do kontrolowania maddarę
Dodatkowa kość w testach na Ma, MO i MP, w przypadku niepowodzenia maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.

Arien - samiec lisa
A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
U: B,A,O,Skr: 1

Av by Echo/Torvi|Design by Chromcia|Pełen wygląd Neiry

Oblubieniec Ładu 
Wojownik Ognia
nieokreślony

Księżyce: 15
Opiekun: Sztorm Stulecia
Partner: kamienna tabliczka
Wysłany: 2020-06-28, 19:04   
   A: S: 4| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 4
   U: B,Pł,W,L,O,A,Skr,M,Śl,Kż,MP,MO,MA: 1
   Atuty: Boski ulubieniec, Szczęściarz

Nick: Pomagałam wybierać z wielu tym-podobnych i na tle tamtejszych propozycji, ta nazwa wypada świetnie - nie dość, że perfekcyjnie sumuje bezpośredni optymizm Neiry, to i lekko nawiązuje do tego, z czym cała Neira się wiąże. Mam na myśli, oczywiście, mróz oraz te zamarźnięte krainy.
Tytuł: hehexd monochromatyzm
Avatar: Nie zawsze przepadałam za designem od Chromki, lecz definitywnie on sprawia, że Neira wyróżnia się spośród wszystkich innych smoków północnych, których jest od groma ostatnimi czasy (sama jestem właścicielką jednej północnej). Nie mój gust i przymknęłabym oko, bo nie jest dla mnie wystrzałowy, a ot, estetyczny. Ładna d00pa z niej i tyle.
Sygnaturka: obożeweź toodemnie; Neira jest takim opalem, zmienia kolor w pasach i ładne gradienty wychodzą, weź to wykorzystaj...
Ogólnie o użytkowniku: Ile my się znamy? Rok? Półtorej? Dość regularnie piszemy i o ile ciebie lubię, muszę przyznać, że nieraz brakuje ci czegoś... indywidualnego. Kocham o tobie myśleć jak o owieczce, która pójdzie za dogodnym pasterzem, co nie powinno być komplementem; usamodzielnienie oraz odrzucanie czyichś rad tylko po to, żeby siebie udoskonalić i dopełnić wachlarz podejść, jestem za. Przydałoby się. Poza tą wadą, jesteś cudownym, nieraz bardzo sympatycznym i przekomicznym znajomym, który niezmiernie urozmaica mi czas.
Ogólnie o postaci:: JEZUS JAK JA ŻAŁUJĘ, ŻE NIE MAM CHĘCI NA VIGGROD. STRASZNIE MI SCHLEBIA, ŻE ZROBIŁEŚ POSTAĆ W MOIM UNIWERSUM. Kocham cię za to, naprawdę. Twoja pasja do Heimru, chęć poznania go bardziej i wdrążenia w życie - co już robisz, będąc Neirą samą w sobie, sprawia, że jestem niezmiernie ukontentowana z istnienia Neiry. Jestem zauroczona w tym, że pomimo szerokich ram wysokogórskiej, mroźnej krainy słynącej z handlu między ludźmi i najwyższej aktywności kurierskiej, zadecydowałeś się na wąski status córki monarchy, a jednocześnie ciebie to nie przerasta - gdyż miałeś wybitnie oryginalny pomysł na wybicie się z systemu, który nałożyłam. Na stworzenie czegoś, w co umiem uwierzyć; dziewczynki, jaka gardzi tym, w co się wrodziła, lecz nie jest przepełniona nienawiścią.
Patrzenie na to jak Neira się rozwija, jakich czarów używa, jak się zachowuje, znając jej przeszłość i pracę od kuchni jest niezmiernie satysfakcjonujące i nie mogę się doczekać tej powolnej, jakże mozolnej drogi Uciechy do zrozumienia, że istnieje coś poza jej własnym nosem. Że Heimr, wszystko pod nos, wysoki status, nie ma znaczenia dla Wolnych Stad, a tradycje Wody - jeśli takowe istnieją - przejdą na nią w miarowym stosunku. Ciekawi mnie jak się rozwinie i, błagam, nie porzucaj jej nigdy. Aedal musi ją poznać.

KK — MISIO (samica hydry)
    S: 1| W: 1| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
    B, P, Skr, A, O: 1

Wysłanniczka Nieba
Łowca Wody
kucharz pułku

Księżyce: 67
Opiekun: sama sobie sterem
Mistrz: żeglarzem, okrętem
Partner: wszystkie żony moje
Wysłany: 2020-06-28, 20:40   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 4| P: 3| A: 1
   U: W,B,Pł,L,M,A,O,MP,MA,MO,Kż:1| Śl: 2| Skr: 3
   Atuty: Bogaty z rodu; Szczęściarz; Poszukiwacz; Wybraniec bogów;

Nick: Podoba mi się! Lubię imiona napakowane samogłoskami. Trochę mi się kojarzy z "Dedal" :"D Nie wiem czy ma jakieś znaczenie, ale tak czy owak, jak dla mnie bardzo ładne i idealne dla obu płci ;>
Tytuł: hehe czy to wlasnie nawiązanie do tożsamości płciowej Adele?
Awatar: Ahhh <3 Me love każdą pracę tej pani artystki ; )) i tu nie jest inaczej. Co prawda, chętnie bym zobaczyła cały pysk, a nie tylko połówkę, ale nie narzekam! Podobają mi się te bycze rogi Aeda, błony i uwus uszka. I ofc kropka! Kolorystycznie, to na początku miałam "eeeh za dużo kropek/łatek" ale a) doceniłam z czasem b) kojarzy mi się teraz nie tylko z rybkami koi ale i tricolorkami kocimi, więc doceniam x2.
Sygnatura: Prosta. Obrazek ładny, rybki cool, cytatu brak.
OOU: Jak przyszłaś na forum Uranem, to pamiętam, że myślałam, że jesteś jakimś młodym chłopakiem o górnolotnym stylu pisania XD Ciężko mi się było do tego na początku przyzwyczaić, bo był taki inny od reszty, ale polubiłam. I wgl się cieszę że zostałaś na forum :D Zawsze miło pogadać na disco i powymieniać się zdjęciami włosów!
OOP: Śledzę i lubię! Pan skryba <3 rozbawiła mnie mocno ta kamienna tabliczka jako partner >D Mam nadzieję, że z Aeda wyrośnie taki historyk-reporter, który będzie chodził z mikrofonem i zadawał smokom pytania.
    i umieć milczeć zgrabnie

→ szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/
    → poszukiwacz - +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień. [następne użycie 30.07]
    → wybranka bogów - +1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Karta Kompana
    Tecuani, żywiołak wody, niebieski tygrys
    S: 1| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 2| A: 1
    B, PŁ, Skr, MA, MO: 1

Liana od Przebłysku Wspomnień

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Stado: Waham się
Rasa: Powietrzny
Księżyce: 83
Mistrz: Błąd życiowy
Partner: Ktoś, kogo nie znacie
Wysłany: 2020-07-01, 10:44   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 4| A: 1
   U: Pł,O,A,W,MO,Skr: 1| B,M,MA: 2| MP: 3
   Atuty: ostry wzrok, chytry przeciwnik, przyjaciel, regeneracja, utalentowany

Nick: Bardzo lubię! Głównie przez człon "Wysłanniczka" ale ciii, po prostu lubię to słowo. Oraz imię pasuje do postaci, matka niebo, jeśli dobrze zapamiętałam? (Chyba nie)

Tytuł: Rozumiem, że przygód kulinarnych ciąg dalszy :3

Awatar: Nie mam pojęcia czyja to praca, ale bardzo mi się podoba. Bardzo fajna teksturka ^^
I jak zazwyczaj nie cierpię cętek na smokach, akurat Wysłanniczce to pasuje, taki lamparcik po prostu, a lamparciki są świetne. Oraz te rogi, uwielbiam te rogi

Sygnatura: prosta, fajna, czytelna, ładniejsza od mojej. Cytacik jest, link do innego obrazka też, mi się podoba

OOU: Więc tak, kojarzę Cię tylko z disco, i nie pisałam raczej z Tobą... hmm tak w ogóle, ale mój mózg uznał, że Ciebie bardzo lubi i nie zaakceptuje niczego innego. Czasem tak ma z niektórymi ludźmi, nie musi to być logiczne. Po prostu lubi i tyle.

OOP: Fajna postać z bardzo ciekawą historią. Niestety przegapiłam okazję na fabulu Echo (Echem?) i teraz nie jestem już w wodzie (smuteg), ale ogólnie raczej zapamiętałam ją jako peacemakera, który jednak pozostaje Falą, a Fale jak wiadomo, są specyficzne. No i ma tygrysa wodnego! Jak tu nie lubić postaci, która ma niebieskiego tygrysa wodnego? Nijak!

Ostry Wzrok
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie]
Chytry Przeciwnik
+2 ST do akcji przeciwnika raz na pojedynek/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy.
Przyjaciel
raz na polowanie smok może zmusić drapieżnika do oddalenia się bez atakowania smoka lub jego towarzyszy.
Regeneracja
raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran
Utalentowany
Smok może nauczyć się dwóch umiejętności na poziom 3, ale wtedy może mieć tylko jedną umiejętność na poziomie 2. Atut nie ma wpływu na niższe poziomy U.

takie w sumie fullbody

PU'EHR - SOWA
S:1 I W:1 I Z:1 I M:1 I P:2 I A:1
L,A,O,Skr,Śl: 1

Uciecha Mrozu 
Czarodziej Wody
Radosna Księżniczka

Wysłany: 2020-07-01, 13:54   

Nick: Aaa, pełne imię jest przeklęte! Brzmi tak samczo, że początkowo myślałem że to samiec. Samo "Torvi" jest piękne, krótkie i pasujące!
Tytuł: Podoba mi się. Lubię, kiedy ktoś jest samozwańczym czymś tam, bo wtedy tak czuję, że ta postać jest pewna siebie, pyszna i tym podobna, ale też w tak zdrowym znaczeniu.
Avatar: Ładniutki. Ogólnie jej design i to, że chyba często chodzi jak człowiek mi się podoba. To taka chuda babunia fajna~
Sygnaturka: Ten kot tak dobrze pasuje do całości estetycznie. Kolorki też ładne~
Ogólnie o użytkowniku: Lubię bardzo, tyle starczy, bo to jest częściowo jak u ciebie z Lianą :V
Ogólnie o postaci:: Podobała mi się nawet przed fabułą, a teraz podoba mi się jeszcze bardziej. Głównie to, jak nią piszesz, taki kontrolowany chaos, można rzec, który niczego nic nie ujmuje, co wręcz uwypukla pożądane cechy.

Wierny Druh
Kompan na start

Niestabilna
Dodatkowa kość w testach na Ma, MO i MP, w przypadku niepowodzenia maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.

Arien - samiec lisa

Despotyczny Ferwor 
Łowca Wody
Ruhm der Revolution!

Rasa: Bagienny
Księżyce: 61
Opiekun: Axarus... A przynajmniej próbował,
Mistrz: Wszyscy, tylko nikt ze stada wody xd
Partner: Wola Przeznaczenia owo
Wysłany: 2020-07-01, 15:01   
   A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 1| P: 4| A: 3
   U: W,B,Pł,L,M,O,MP,Śl: 1| Skr,Kż: 2| A: 3
   Atuty: Ostry wzrok; Empatia; Przyjaciel natury; Znawca terenów;

Nick: Neira jak i Uciecha Mrozu bardzo mi się podobają. Oba mają fajne brzmienie i płynie się je czyta. Fajnie, że nawiązałaś w dorosłym nie tyle co do jej charakteru, ale do jej zamiłowania do mrozu. Widać to chociażby po fabułach które widziałem, no i po samej estetyce twojej groty :3
Tytuł: Prosty i ładny. Od razu przynosi namyśl jej pogodna i wesoła osobowość! Która biję od niej, niczym czarnym na białym tle! Ciekawe też jak długo się utrzyma i czy będzie podany jakimś aktualizacją :3
Avatar: Avek jest boski! Kolory smoka oraz tło robią świetną robotę. Sama Neira jest też po prostu bardzo ładna. Jak na razie jest to jeden z ładniejszych smoków, chociaż wg mnie brakuje mu pewnej dozy jaskrawości... ale to tam jedynie moje upodobania, które nie wpływają na dobry całokształt smoka!
Sygnaturka: Jest ładna i przejrzysta. Czyli taka jaka powinna być. Nie ma zbytniego kombinowania, ani górowania formy nad treścią, a za to masz u mnie duży +, bo przecież sygnatura ma w dużej mierze pomagać, a nie wyglądać :3
Ogólnie o użytkowniku: Z tego co pisaliśmy wydajesz się spoko osobą.... no i co mogę więcej napisać xD Ogólnie mogę powiedzieć, że fajnie prowadzisz swoje postacie i żałuje, że załapałem się na fabułę z Perłą :{ no ale może załapię się na pogadankę z jej duchem na halloween xd
Ogólnie o postaci: Cóż mogę powiedzieć. Radosna kulka futra z zamiłowaniem do niskich temperatur, daję na prawdę fajne odczucia kiedy się czyta jej zmagania z codziennym życiem xd. Ma fajny desing i charakter, który troszeczkę przypomina mi Noir, ale w bardziej stonowanym tonie. Uwielbiam purpurę więc twój smok bb wpadł w moje gusta mimo, że zazwyczaj preferuje mocno jaskrawe kolory takie jak róż, błękit czy żółty i to wymieszane na wszelkie możliwe sposoby. Ogólnie dałbym 9/10, nie 10/10 bo jednak nie ma tego jaskrawego akcentu :<

Grupa I. Ostry Wzrok - dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie szlachetne]
Grupa II. Empatia - Przy testach mediacji -2 ST. Przy nakładaniu kompanowi więzi -2 ST.
Grupa III. przyjaciel natury - drapieżniki nie atakują smoka jako pierwsze.
grupa IV. znawca terenów - znalezienie dodatkowej zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie. (01.08) następne użycie.
Bonus z loterii:
-1 ST we Wtorki!

Nivis
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: B, MA, MO, Skr: 1
KK

Uciecha Mrozu 
Czarodziej Wody
Radosna Księżniczka

Wysłany: 2020-07-01, 16:22   

Nick: Troochę przekombinowane się wydaje, a Ferwor kojarzy mi się jedynie z fetorem, chociaż wiem jakie ma znaczenie :V Ale patrząc na przykład na jego podejście do Cerek, to sądzę że pasuje. Samo Mułek jest tak bardzo delikatne i dla mnie bardziej trafne.
Tytuł: Bardziej wolałem francuski skojarzenia z rewolucją francuską, ale jeśli sens ten sam, to pasuje do imienia.
Avatar: Wolę go bardziej z maską, szczególnie na tym awku. Dodaje mu takiej jakby elegancji i idealnie pasuje do całości, mimo że się wyraźnie odznacza. Sam Design trafiony do rasy i pisklęcego imienia.
Sygnaturka: Nie podoba mi się brak kolorów i pomniejszenia sygny, przez to wydaje się taka byle jaka i za duża. Przynajmniej kompan zadbany. No i podoba mi się to, że zachowałeś to ST z tej loterii :V
Ogólnie o użytkowniku: Lubię, ale czasami mam wrażenie że źle czytam twoje wiadomości na discordzie i wtedy tak mniej lubię. No, ale to jedynie momenty, a wrażenie zbijasz zazwyczaj na pw.
Ogólnie o postaci:: Jakbym miał oceniać bez twojej rady, to ew, nie lubię, ale jak mam oceniać z twoją radą, czyli bez patrzenia na Strażnika, to... Wydaje się okej? Mało czytałem, ale wątpię żebym go jakoś znielubiał poza tym Strażnikiem właśnie.

Wierny Druh
Kompan na start

Niestabilna

Arien - samiec lisa

Odpowiedz do tematu