FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Strażnik Gwiazd 
Prorok
Smocze drzewo

Stado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 28
Opiekun: Lato
Partner: ...
Wysłany: 2020-07-01, 16:30   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | O: 2 |A:3
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów

Nick: Neira bardzo mi się podoba, więc zdążyłam szybko się do niego przyzwyczaić. Dorosłe też jest oczywiście całkiem sympatyczne. Przy jej luźnym charakterze całkiem pasuje pierwszy człon, a drugi jest ładnie dopasowany do północnej rasy i pochodzenia. Lubię!

Tytuł:
Czarno-biała Radość!

W sumie jestem ciekawa czy Neira reaguje jakoś na świadomość, że na świecie jednak istnieją kolory, bo na pewno miała/będzie mieć sytuacje żeby to skonfrontować. Tak czy siak nie wzięte znikąd, więc okejka i estetycznie z daleka wygląda przez długość xD
Chociaż tytuły zazwyczaj dodają estetyki do tej części profilu więc no...
--
Radosna księżniczka

Ukrzyżować za tę zmianę tytułu!
Może być, ale bardziej meh bo nie lubię książąt i księżniczek.

Avatar: Pisałam już, że prześlicznie wykonany, ale teraz tą wiedzę upublicznię! Genialne wycieniowane futro i może prosty, ale mega efektywny gradient na tych rogach, cudo! Mam problem jedynie z uszami, bo zawsze zwracam uwagę na ich pozycję i wydaje mi się, że mogłyby się wyżej znajdywać, albo przynajmniej nie mieć tej górnej krawędzi tak wyraźnie zaznaczonej. Choć może zależy bo różnie jest z tymi uszami, a ja po prostu przywykłam do umieszczeniu ich mniej więcej na linii oczu.

Sygnaturka: Dodałabym jednak więcej gradientów i ciepłych fioletów/czerwieni, które Neira ma na podgardlu, bo teraz za bardzo kojarzy mi się z halloweenowymi reklamami. Co nie znaczy, że brzydki, bo prosta, schludna rzecz. No i najlepszy cytat w historii xDDDD

Ogólnie o użytkowniku: Aaaaa! Masz czasami swoje nerwowe momenty i lepiej byłoby gdybyś nabierał do sytuacji więcej dystansu, ale ogółem lubię z tobą pisać. Dobrze przetwarzasz informacje, kiedy robisz to na spokojnie, dlatego można fajnie podyskutować i generalnie lubię osoby zaangażowane w postacie. Na pewno relacja Perły ze Strażnikiem pozwoliła nam więcej pisać więc doceniam, tak samo jak twoje analizy naszych fabuł @3@
Mam nadzieję, że Neirą będzie ci się też dobrze pisało i będzie znacznie luźniejsza.

Ogólnie o postaci: No i właśnie co do niej. Nie wiem jeszcze wiele, kilka postów przeczytałam. Nastawienie do smoków ma przyjazne, łatwo wchodzi pomiędzy nie i już zaczyna się jakoś angażować, więc jestem ciekawa jak rozwiną się jej znajomości. Wygląd ma bardzo estetyczny i podoba mi się kontrast kolorowej aparycji z monochromatyczną wizją. Jestem ciekawa jak zniesie presję czasu i jakichś tragicznych wydarzeń, bo każdy radosny smok prędzej czy później musi zmierzyć się z przyjacielem który odszedł za barierę, konfliktami albo innymi rzeczami, które zazwyczaj zmieniają postacie na bardziej zdystansowane. No i przede wszystkim jak wyjdzie taka odwrotność charakterowa Perły, bo już startuje jako społeczna osóbka.
U: B, A, O, Kż: 1
» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y... j a k... d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e... p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
.... » z n a w c a... t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
....raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.
[color=#6b645c] [color=#918167] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128]

Oblubieniec Ładu 
Wojownik Ognia
nieokreślony

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 15
Opiekun: Sztorm Stulecia
Partner: kamienna tabliczka
Wysłany: 2020-07-01, 17:02   
   A: S: 4| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 4
   U: B,Pł,W,L,O,A,Skr,M,Śl,Kż,MP,MO,MA: 1
   Atuty: Boski ulubieniec, Szczęściarz

Nick: Choć Strażnik Gwiazd to powrót do korzeni, jest on przyjemnym powrotem - nie ma szansy, gdy konkuruje z moim ulubionym imieniem Strażnika Ostępów, lecz nadal jest godnym przeciwnikiem i przyjemnie jest spojrzeć na Quaza, Szyszkę, i mieć świadomość, że każdy wie o kim mowa, kiedy powie się "Strażnik". Przyjemne dla ucha, przyjemne dla postaci, bowiem naprawdę dla niej pasuje i jest logiczne, że takowym się nazwał - prostota bucha z tego imienia jak z otwartego pieca. Patrząc na historię, gdzie się wychował, lubię, że w ciągu przyczynowo-skutkowym wyciągnął się z popychadła do kogoś najważniejszego na całych Wolnych Stadach, pomimo bycia zażartym ateistą, jeżeli dobrze pamiętam. I Strażnik perfekcyjnie sumuje charakter smoka, jak i jego przeżycia, przynależność, a wręcz poczucie tej przynależności.

Z bólem serca muszę przyznać, że lepszej ewolucji imienia nigdy nie będzie.
Tytuł: i tu memicznie, memiki, huehue, strażnik x drzewa, huehuehue, a tak naprawdę MOŻE ŹLE PATRZĘ, ALE CZY TO NAWIĄZANIE DO STOICYZMU ORAZ ALIENACJI QUAZA?? tak historią zarzucę, że kiedyś rozmawiałam z niegdyś drogim znajomym, że istnieją ludzie-drzewa, którzy wezmą każdego w swój cień, niezależnie czy tego chcą, czy nie; od innych to zależy. i każdy będzie iść przed siebie jakąś mniej lub bardziej wyznaczoną ścieżką, a ludzie-drzewa stoją w miejscu i tylko... cóż, rosną. please, tell me in priv, is Strażnik like that?
Avatar: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tl;dr kocham Twój styl, mocny outline, piękne cieniowanie, a Strażnikowy design jest schludny, jednolity, me lov, już się zbyt dużo rozpisałam, łeb mnie boli OBOŻE dobra kiedy indziej będę Cię wychwalać pod okiem ((wyjadacza rysunkuf))
ok zrobiłam przerwę pięciominutową, już mnie łeb nie boli:
najbardziej w tej ilustracji kocham KŁY Quaza, naprawdę - they blend out so smoothly ORAZ kocham zmianę tekstur na nim
ok nvm nadal mnie łeb boli
Sygnaturka: Znowu schludnie, lubię pisemne sygnaturki, które bawią się tekstem a nie grafiką, kolory ładnie ze sobą współgrają i pikselowy Quaz wraz z Kazes, me lov, me lov.
Ogólnie o użytkowniku: Nie rozmawiamy dużo, czasem po prostu tak jest w życiu, że niezależnie czy chcesz, czy też nie, z niektórymi ludźmi nigdy dużo nie będziesz rozmawiać, nieważne jak się uprzesz. I chyba ja mam tak z tobą, że po prostu nie umiem rozmawiać, nie ma okazji, nie czuję potrzeby przechodzenia z gładkiego hej, hej na głębszy nurt rozmowy jak gdybyśmy się znały kilka lat. A bardzo chciałabym, bowiem wiem, jestem przekonana, że jesteś niezmiernie wartościową osobą i gdyby świat miał więcej osób takich jak ty, ba, pewniejszych osób, żeby się ukazały, świat byłby o niebo lepszy. Żałuję, że nasze drogi się nie skrzyżowały, jeszcze, choć kiedyś były bardzo blisko do tego - jeśli dobrze pamiętam. I mam nadzieję, że dobrze ci się wszystko układa, ponieważ na to niezmiernie zasługujesz.
Ogólnie o postaci: Dziwi mnie, że jesteś w stanie go prowadzić tak dobrze. Jest to, ponownie, postać, w którą umiem uwierzyć i żal mi dupę ściska, że nie wychodzi poza ramy SWSa, bo ma szansę na bycie ikoną dla osób aromantycznych. Tak, zacznę od relacji z Perłą, w której jestem zauroczona - ich fabuły sprawiły, że wreszcie polubiłam Quaza i go, mniej lub bardziej, zrozumiałam. Czy się z nim utożsamiam? Nie. Czy go szanuję? Tak, ponieważ jest na miejscu. Żyje obecnie, mierzy się z problemami, które mu mącą głowę i te problemy naprawdę wywierają na nim presję. Żal za Perłę i swój aromantyzm? Kocham. Nie jestem pewna ale żal do tego, jakim ojcem był? Kocham również. Jest to postać wymiarowa, z problemami logicznymi, ugruntowanymi w przeszłości, w świecie, w którym żyje i jego typowa chrapka, ten... ten toksyczny posmak na języku kiedy się go czyta sprawia, że chcę go więcej. I będzie mi smutno, szczerze, jeśli jego historia się skończy. Nie chcę tego. Chcę Strażnika więcej i te poczucie, jakie ma się po udanym serialu, będzie mi towarzyszyć zawsze gdy spojrzę na jakiegokolwiek innego Proroka. Może być i dobrym prorokiem, ale nie będzie Szyszką.

KK — MISIO (samica hydry)
    S: 1| W: 1| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
    B, P, Skr, A, O: 1
Ostatnio zmieniony przez Oblubieniec Ładu 2020-07-01, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  

Pomruk Wulkanu
Zastępca Ognia

Stado: Ognia
Księżyce: 26
Opiekun: Poszept Nocy
Mistrz: Sztorm Stulecia
Partner: Zgubna Słodycz
Wysłany: 2020-07-01, 20:03   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,W,MP,MA,MO,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,A,O: 2
   Atuty: Ostry Węch, Parzystołuski

Nick: Bardzo fajne, choć wolałabym kolca ;< Ale Sztorm świetnie wymyśliła!
Tytuł: ... i to jeszcze jak ;< A szkoda! Zmieniaj tę płeć xD
Avatar: Poprzedni lepsze, meme avków nie lubię oceniać
Sygnaturka: Fajna rybki, fajny piksel art, ładnie i przejrzyście, tylko kolorki się z tekstem troszku gryzą.
Ogólnie o użytkowniku : Lubię, meme, fala iksdeków, sporo ziomek od horrorów. Tylko piszesz czasem tak, że moja babka od polaka by się złapała za głowę i wykręciła ją jak sowa ;O. Mniej archaizmów!
Ogólnie o postaci:: Nie znam za dobrze jeszcze, ale zapowiada się na ciekawego skrybę. Właśnie, jak to jest być skrybą, dobrze?

aparycja rodzina teczka_______________________
___________________________Ostry węch - dodatkowa kość percepcji
_____________________________dla testów opartych na węchu (zdobycz i zioła)

Parzystołuski
-1 ST do wiodącego Atrybutu i Wytrzymałości w parzyste miesiące.
....+1 ST do wiodącego Atrybutu i Wytrzymałości w nieparzyste miesiące.

Come on, one more breath. My ravaged voice betrays me mid-shout
Will you never hear those final words I failed to choke out?

#d07f4d

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Stado: Plagi
Księżyce: 38
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Partner: *jazz music stops*

Wysłany: 2020-07-01, 20:13   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl: 1| L,MP,MO: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;

Nick: Widzę, że moda na imiona z nazwami lokacji SWS nadal się trzyma. Ma swój urok, a i to imię naprawdę jest ładne. Takie neutralne, więc nie wiesz, czego się spodziewać po smoku na start, dopóki nie poznasz go osobiście trochę dogłębniej.

Tytuł: Pusto, m'lord.

Avatar: Nie wiem, kto wykonał, ale nawet ładna kreska. Chociaż rogi takie zrobione chyba na szybko, bo tylko leniwy gradient tam widzę. Doceniam jednak wysiłek włożony w futro, podoba mi się też ten jakby zblazowany wyraz pyska, jakby Adrian naprawdę miał już dosyć wszystkiego. xD I oko zacnie wykonane.

Sygnaturka: Twoje zawsze są nieziemskie. Tutaj nie podoba mi się ten motyw serduszek, bo wiadomo, że jestem edgy dark kłin, ale nie zmienia to faktu że kolorystycznie jest wybitna, a i po prostu układ całości, wielkość i kolorystyka czcionki, cytatów, wszystko się świetnie komponuje.

Ogólnie o użytkowniku: Nie lubię strasznie uzupełniać tego pola, ale w twoim przypadku się poświęcę. xD Lubię cię, fajnie jest czasem razem z tobą ponarzekać na beznadziejność tego świata, pośmieszkować z memów. Miło mi, że dokarmiasz mnie ryżem, Mój Panie. Praca na twojej plantacji to zaszczyt i luksus!

Ogólnie o postaci: Podoba mi się to, że jest taką niemową absolutną. Nie jest to nic nowego, były już niemowy na SWS, ale z jakiegoś powodu zawsze lubię ten motyw. Muszę poczytać więcej i porwać kiedyś na fabułę. Jeżeli chodzi o wygląd, no to nie lubię futrzaków, ale... No brzydki nie jest jakoś przesadnie. xD Obiektywnie rzecz biorąc, w porządku smoczydło.

I ~ OSTRY WZROK
    Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ NIESTABILNA
    Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

III ~ NIEUGIĘTA
    Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

IV ~ NIEULĘKŁA
    Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.05.2020

Apogeum Konfliktu 
Uzdrowiciel Plagi
Calad Odrodzony

Księżyce: 47
Opiekun: Dar Tdary i/lub Kirvoith
Partner: Namárië!
Wysłany: 2020-07-01, 21:41   
   A: S: 1| W: 3| Z: 3| M: 4| P: 4| A: 2
   U: W,B,L,Pł,A,O,M,MA,MO,Kż,Śl: 1 | Skr,MP,Lcz: 2
   Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Zielarz; Wybraniec bogów

Nick: Pasuje jak ulał, przemyślane z pewnością i oddające postać.
Tytuł: Phi. Dla mnie będziesz zawsze sovietsempai
Avatar: Twoje własne designy są super, wielkie zazdro za umiejętności. Aaa jednak hienę cmentarną sobie wyobrażam zupełnie inaczej, niemniej jednak wciąż każdy Twój avek to dzieło :D
Sygnaturka: I tu po raz kolejny, dzieło. Przejrzysty, wszystko jest, poukładane... Po prostu 10/10 i ukojenie dla perfekcjonisty.
Ogólnie o użytkowniku: Mam mieszane uczucia co do Ciebie i nie będę tego krył. Nie mam pojęcia co powiedzieć więcej. Raz nawet dobrze się z Tobą gada, chwilę później wydajesz się robić wszystko byleby komuś zrobić na złość, ale jak mówię... to są tylko moje odczucia, może jest zupełnie inaczej i finalnie każdego wieczoru śpisz z włączonym światłem bo boisz się ciemności...?
Ogólnie o postaci:: Nienawidzę. Gdyby były możliwości skrytobójcze to bym ukatrupił ją tyle razy ile trzeba, nawet bym posiekał jakbym mógł. Dwulicowość i hipokryzja naginana do własnych przekonań. Czy to źle? Tak prowadzisz postać to prowadzisz, mnie nic do tego :P

.
Tak więc, jak ja to postrzegam, mamy wybór!
Możemy traktować kompana jak zwierzę o prymitywnych instynktach, bez przerwy czegoś się od nas domagające i brudzące skóry w legowisku, za którą nabiegaliśmy się po lasach. Możemy też jednak widzieć w nim duchowego przewodnika, przyjaciela i uzdrowiciela, który pomaga nam doświadczyć wieczności czającej się w każdej chwili. Tak samo jest ze smokami. A jak Ty postrzegasz inne smoki?

☾ boski ulubieniec: Smok często spotyka duszki na wyprawie, które są bardziej hojne. Ponadto, na modlitwy smoka w Świątyni bogowie zawsze odpowiadają. I widzenie zmarłych <3
☾ szczęściarz Fail rzutu zamienia sie na 1 sukces. Następne użycie możliwe po:-
☾ zielarz: +2 do zbieranych ziółek
☾ wybraniec bogów: +1 sukces na dowolną akcję. Następne użycie możliwe po:-
☾ Błysk przyszłości Następne użycie możliwe po: 21.07

Grunt (KK)
A: S: 1 W: 1 Z: 1 M: 2 P: 3 A: 1
U: B,MA,MO,Skr,Śl:1

Głos Smoka || Calad Theme

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2020-07-01, 21:56   

[pst, obecny avatar to nie moja praca, tylko szkic, czekam na full efekt od artystki. xD]

Nick: Rozumiem, że imię miało w piękny sposób nawiązywać do Eurith. I guess it worked, bo Eskalacja i Apogeum + Konflikt jako drugi człon jest wybitne, ale już oczywiście drażni mnie powtarzający się człon u smoków żyjących równolegle. W tym samym stadzie. But yes, yes, wiem, jaki był zamiar, i to się wam akurat udało.

Tytuł: Plagowo, nice. Calad jako imię też niebrzydkie, a przydomek... I guess, pasujący? Huh.

Avatar: Typowa praca Echo, ładna. Szkoda tylko, że tło szare, więc i nie można było zaszaleć z oświetleniem, to daje taki trochę nudny efekt. Ale smok sam w sobie fajnie przedstawiony.

Sygnaturka: Widać, kto robił i widać, że znowu wyszło wyśmienicie. Ilekroć widzę sygnatury od Eurith to mam wilgoć między udami, cudne są, ta nie jest wyjątkiem. Świetne połączenie kolorów, wielkości czcionki, cytaty mi się akurat nie podobają, ale to wplecenie kawałka fullbody w całość też wygląda cudnie.

Ogólnie o użytkowniku: Nie przepadamy za sobą, bywa! Zdaję sobie sprawę ile mostów spaliłam w ciągu ostatnich kilku lat, ale mogę z tym żyć. Masz całkiem fajne momenty, czasem zarzucisz niezłym memem, ale były też pewne zgrzyty. Jak z większością osób, anyways. Nie jestem stworzona do kontaktów międzyludzkich, życie to już zweryfikowało u mnie wielokrotnie, but I'm fine with that.

Ogólnie o postaci: Mam jakąś wewnętrzną nienawiść do postaci, które odgrywają typowe, cliche'owe love story z innymi, rodem z telenoweli czy przeciętnego fanfika... I to jest powód, dla którego nie lubię Godnego. Prymitywne? Może, nie przeczę że taka jest możliwość. Ale nie znoszę tego. Co do reszty charakteru, sama nie wiem co mysleć. Mieszane odczucia. I'm confused.

I ~ OSTRY WZROK
    Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ NIESTABILNA
    Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

III ~ NIEUGIĘTA
    Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

IV ~ NIEULĘKŁA
    Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2020-07-01, 21:57, w całości zmieniany 2 razy  

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Stado: Waham się
Rasa: Powietrzny
Księżyce: 83
Mistrz: Błąd życiowy
Partner: Ktoś, kogo nie znacie
Wysłany: 2020-07-03, 20:48   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 4| A: 1
   U: Pł,O,A,W,MO,Skr: 1| B,M,MA: 2| MP: 3
   Atuty: ostry wzrok, chytry przeciwnik, przyjaciel, regeneracja, utalentowany

Nick: Już pisałam, co ogólnie o nim myślę (czyli good stuff), ale po tylu księżycach i trzech wskrzeszeniach trzeba przyznać, że pasuje idealnie xd
W ogóle, chyba im dłużej się tak nazywasz, tym bardziej mi się podoba.

Tytuł: Noooooo!!! You can't just replace great tradycyjny tytuł plagi with a meme!
(I like though, tylko szkoda mi Mahvran Chimerycznej)

Avatar: Hehe, tylko szkic *idzie do smutnego kąta*
Nie wiem, ile musiałaś za to zapłacić, ale zapowiada się naprawdę genialnie. (Plus design Mahvran też coraz bardziej podoba mi się z czasem, jako że w sumie robi się coraz prostszy. Jak pisałam, nie lubię plam, i w sumie gdzieś kiedyś zgubiłaś te świecące nitko-cosie (nie wiem jak to nazwać) O! I uwielbiam te małe błony, ostatnio zauważyłam, że pojawiają się w moich szkicach i miałam takie, zaraz, zaraz, ja to skądś znam.

Sygnaturka: Nie mam dalej ołtarzyka i powinnam to zmienić.

Ogólnie o użytkowniku: Hmm. Nie wiem. Nie ma Cię już na disco i nie mam już żadnego kontaktu z Tobą. Są pewne rzeczy, które mnie denerwowały, ale mnie dużo rzeczy denerwuje, więc to nic nie znaczy. Na pewno nie mam nic przeciwko Tobie i to jest tyle, ile mogę powiedzieć. No, może też, że masz skilla w rysowaniu i czasem zazdroszczę

Ogólnie o postaci: Ha! Powiem, że moje odczucia są przeciwne do odczuć, jakie mam do Sztorm Stulecia (smoka oczywiście). Nie chciałabym spotkać w prawdziwym życiu, nie chciałabym spotkać na fabule, gdybym ja user miała gorszy humor. Wredna, niemiła, uważająca się za lepszą... bardzo lubię, póki sytuacja mnie nie dotyczy xd
Nie jest hurr durr i'm evil, ale jest wystarczająco... ehh zła? Żeby jej nie cierpić. Bardzo przyjemnie np. czyta mi się fabułę z Darem.
Dwoma słowami "i like"

Ostry Wzrok
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie]
Chytry Przeciwnik
+2 ST do akcji przeciwnika raz na pojedynek/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy.
Przyjaciel
raz na polowanie smok może zmusić drapieżnika do oddalenia się bez atakowania smoka lub jego towarzyszy.
Regeneracja
raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran
Utalentowany
Smok może nauczyć się dwóch umiejętności na poziom 3, ale wtedy może mieć tylko jedną umiejętność na poziomie 2. Atut nie ma wpływu na niższe poziomy U.

takie w sumie fullbody

PU'EHR - SOWA
S:1 I W:1 I Z:1 I M:1 I P:2 I A:1
L,A,O,Skr,Śl: 1

Ostatnio zmieniony przez Torvihraak 2020-07-03, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2020-07-16, 20:54   

Nick: Brzmi tak pięknie. You should be in Plaga. Such a waste. Anyway, naprawdę kocham imiona tego typu i to nie jest wyjątkiem. Jest "h", jest "v". I to podwójne "a". Oh my god, I'm in love.
    Also, kojarzy mi się z Miraakiem ze Skyrima, więc też na plus.

Tytuł: Nie znam tej postaci zbyt dobrze, ale wiem jaka jest ogólna idea. Tytuł do tego pasuje, simple as that. I like.

Avatar: Szkoda, że zostawiłaś tylko na etapie szkicu, byłabym ciekawa jak wyglądałby efekt końcowy. Drażni mnie ta wyjątkowo prosta linia warg, ale generalnie jest zacnie. Podoba mi się budowa ciała tego smoka, a avatar ładnie to też ukazuje.

Sygnatura:Muszę wysilać paczadla, by przeczytać treść, which is sad. Mogłabyś zwiększyć nieco size atutów chociażby for the sake of MG. I może pokombinować inaczej z układem linijek w tym cytacie na górze, bo też trochę ciężko się czyta. Ale podoba mi się ten kot, cholera, wiem że jest chyba z jakiegoś filmu, ale nigdy nie potrafię zapamiętać z jakiego. Aprobuję, jest uroczy. xD

Ogólnie o użytkowniku: Nie znam na żywca, ale z tych kilku przelotnych kontaktów from those few months ago jestem w stanie stwierdzić that you're fine. Podziwiam chęci do objęcia roli forumowego Caritasu avatarowego.

Ogólnie o postaci: Nie pisałam face to face, ale skubnęłam kilka postów (długie są te twoje posty, holy fck). Generalnie zawsze patrzę przychylniej na postacie które nie są z wolnych, przychodzą z bóg wie skąd i mają jakąś fajną historię, więc duży plus. Taki start daje duże pole do popisu, a tobie udało się też zrobić z tego coś original. Nice job, my friend.

I ~ OSTRY WZROK

II ~ NIESTABILNA

III ~ NIEUGIĘTA

IV ~ NIEULĘKŁA

Odpowiedz do tematu