FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Wybebeszone Jelita
Wojownik Wody
murdermurdermurdermu

Stado: Wody
Rasa: Skrajny
Partner: Liana
Wysłany: 2020-09-06, 23:14   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: W,B,L,Skr,MP,MA,MO,Kż: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Bogaty z rodu; Parzystołuski; Czempion; Wybraniec bogów; Poświęcenie

UWAGA UWAGA! Przygotuj się na nadmiar cukru z mojej strony xD

Nick: Ah! Imie od Lepkiej! W sumie naprawde ładne i całkiem oryginalne, a równocześnie bardzo pasujące do postaci. Uwielbiam też wytłumaczenie jakie dała Lepka gdy ja tak nazwała <3
Tytuł: aww!! uwielbiam! bardzo mi się kojarzy to z tym twoim nielegalnym pomysłem na imie pod tytułem "Połknęła Morze" (bardzo ładne swoją drogą, szkoda, że nie legalne). Ogólnie sam tytuł mi sie bardzo podoba, bo jakoś tak... ogółnie pasuje to takiego odpłynięcia Ćmy?
Avatar: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
...
ekhm
JEST PRZEŚLICZNY AAAA!!! Jesu Chrmka do nieźle tym razem dołożyła do pieca!! Jeju kocham, kocham aboslutnie kocham ten kształt pyska, tą białą księżycową poświate na krańcach postaci, to ćme na nosu, to nocne niebo w tle, te gładziusieńkie cienie. Oraz, najważniejsze... OCZKO! OH TO ŚLICZNE PIEKNE OCZKO!! Nie no kurcze to oko i kształt pyska są najśliczniejsze z tych wszytskich śliczności!
Nie mówiąc już o tych ładnych kolrkach, ale to twoja zasługa <3
Kurcze nie wiem jak ty to zrobiłaś, że postać ma tak prosty design wyraźnie inspirowany rodzicami, a jest równocześnie taka ładna i charakterystyczna? no normalnie uwielbiam!
Sygnaturka: uroczy obrazek ale... aww.. gdzie ten cytat o kałuży? :c
Był absolutnie prześwietny. Poprstu uwielbiałam jak wiele mówi o pewnej takiej naiwności? No i kurcze bardzo ładny kawałek teksu sam w sobie <3

Ogólnie o użytkowniku: Nie znam zbyt dobrze! Ale wiem, że przyjemnie się pisze i jest miła <3
iniemaszwęchu OwO i że grałaś Lwem. Rip mój dawny syn </3

Ogólnie o postaci:: ahh!! a to już ci wcześniej pisałam, że bardzo lubie takie postacie! Dobre ale mało empatyczne, kierowane głównie ciekawością świata, ale też delikatne w pewnym sensie. Bardzo lubie Ćme i to jak ją prowadzisz <3
I z tego co widziałam, przejmuje pewne zachowania po swoim ojcu? that's so cool!
    IV. Poświęcenie [raz na atak +1 sukces, ale + rana lekka dla atakującego.]

Księżycu, ty pragniesz być matką,
lecz nie zaznałaś miłości,
która uczyniłaby cię kobietą.
Powiedz mi srebrny Księżycu,
co zamierzasz zrobić
z dzieckiem z ciała i krwi?

Hijo de la Luna.
Ostatnio zmieniony przez Wybebeszone Jelita 2020-09-06, 23:15, w całości zmieniany 2 razy  

Szarlatańska Obietnica 
Uzdrowiciel Plagi
Ha'ara Jowialna

Stado: Plagi
Księżyce: 35
Opiekun: Tatów dwóch!
Mistrz: Luthien
Partner: Paqui
Wysłany: 2020-10-03, 18:09   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,O,W,MO,MA,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,Lcz: 2| MP: 3
   Atuty: Ostry wzrok; Szczęściarz; Regeneracja; Zielarz

Nick: Oh Jelitko. Do tej pory nie wiem jak nikt wcześniej nie wpadł na tak wspaniałe imię dla woja. Bardzo mi się podoba jest takie groźne i w ogóle wrr.
Tytuł: Hehe... Czyżby jakaś aluzja do fabryki krytyków czy może ambicja na coś więcej?
Avatar: Kocham za przerobienie pana Łyska. Choć na takiego łysego mi zbyt Jelitko nie pasuje. Aczkolwiek chciałby zobaczyć jak wygląda w bardziej... Em... No w jakimś realistycznym arcie bym nie zaburzał sobie wyobrażania o niej xD
Sygnaturka: Atuty i bardzo zgrabny cytacik :3 Wszystko piękne tylko dla mnie zbyt blado. Jakieś kolorki trzeba wylać do tej sygny! :>
Ogólnie o użytkowniku: Oh... Znam od początku mojej gry chyba? Zawsze wydawałaś się bardzo miła i przyjemnie mi się pisało czy to z Linijką (haha >:) ) czy z Żerkiem jako Fern. Bardzo chętnie poznałbym na zlocie i wytulił (jak 99% procent userów) xD
Ogólnie o postaci: Best teściowa bo jedyna poznana. Ale z krótkiej historii pomiędzy panią Jelitko i Hanką zdążyłem zbudować jakąś sympatię do tej postaci. Jest taka primal i wrr ale czuję, że ma serduszko wielkie jak dom. Chętnie kiedyś pofabulę gdy czas będzie sprzyjał :>
~ Tea?~
~ Yep. What's on your mind?~
And thus a friendship was made that day...

Atuty:
~ Ostry Wzrok ~
Ha'ara widzi więcej. Widzi mnie, widzi ciebie, a jej szmaragdowe ślepia błyszczą co sprawia, że kapryśne duchy rzucają jedną kością losu więcej... A kuku! (dodatkowa kość przy rzutach na percepcję- kamienie)

~ Szczęściara ~
Może to zwyczajne szczęście nowicjusza, albo umiejętności niepozornej samiczki. Prawdą jest jednak, że karty losu wykładane na stół są zawsze szczęśliwymi. (Jednorazowa zamiana porażki w rzutach na sukces. Cooldown do: 04.10)

~ Zielarka~
Oh... As kier!? Jak dobrze, że pod łapą mam drugiego. (2 sztuki więcej każdego zebranego ziela)

~ Regeneracja~
Dla Ha'ary to tylko draśnięcie!
(Raz na tydzień smok może samoistnie wyleczyć 1 ranę lekką LUB obniżyć powagę jednej z pozostałych ran)

Havrun- lewiatanka
A: S:3|W:1|Z:1|M:1|P:1|A:1
U: Pł,A,O,Skr: 1

Ha'ara wzrostem nigdy nie dorówna 12 księżycowemu pisklęciu, a jej niemal cała lewa łapa jest zastąpiona ruchomą drewnianą protezą. Ha'ara czuje nią dotyk, ciepło i ból zupełnie jak przy prawdziwej kończynie.

Głos Szarlatanki

Basior Lancetowaty 
Uzdrowiciel Ziemi

Stado: Ziemi
Księżyce: 44
Opiekun: Ziemniaki
Mistrz: Światokrążca/Gasnący Wiciokrzew
Partner: Pyza & Agatka
Wysłany: 2020-10-03, 18:22   
   A: S: 5| W: 2| Z: 4| M: 3| P: 3| A: 1
   U: B,Pł,W,M,O,MA,MO,Kż,Śl,Skr: 1 | A,L,Lecz: 2 | MP: 3
   Atuty: Silny, Adrenalina, Konsyliarz

Nick: Plusik za nawiązanie do Starego, chociaż wydaje mi się że Hanka nie pokazała jeszcze swoich niecnych szponów intrygi na fabule, chociaż na zwiadówkach się zdarzyło. Nie mniej jednak imię bardzo ładnie brzmi!
Tytuł: Plagowe/Cieniste tytuły zawsze mają w moim sercu specjalne miejsce <3
Avatar: Wylosował mi się akurat ten od Chromki i w sumie dobrze bo najbardziej go lubię! Uwielbiam jak zrobiona jest grzyweczka i te kolorki, ten kwiatuszek ahhh <3 Chociaż bardziej widziałabym gdzieś zakitraną korę topoli w grzywie że wiesz, taka słodka kotka a tu sneaky bastard co Cię otruje xD
Sygnaturka: Estetyczna, chociaż mega mały tekst ten czerwony o tam mnie lekko denerwuje bo za mały a ja jestem ślepa. Ale opisiki nad atutami na +.
Ogólnie o użytkowniku: No jednym słowem żeby się w klimacie dresiarskim utrzymać, znasz mnie xDDD
Ogólnie o postaci:: Ja się do tej pory rozczulam i zachwycam nad Hanką jakby serio była moim dzieckiem - Bardzo lubię to jak buduje sobie relacje i jest taka otwarta, Burkowe wychowanie też jej zakręciło na innym punkcie zakręciło ale im not really mad about it, nie jestem w tym sama xDD

~Adrenalina~
"Co Cię nie zabije to wku--Zdenerwuje."
Smok dostaje dodatkową kość podczas testów na akcje fizyczne (bieg, obrona, atak). W przypadku niepowodzenia wykonywanej akcji, na skutek przegapienia przeszkody środowiskowej, smok otrzymuje maksymalną ranę, na jaką pozwala liczba kostek, którymi smok do danej akcji dysponuje, ale nie poważniejszą niż rana ciężka

~Konsyliarz~
" Pamiętajcie, na każdą chorobę jest zioło"
Smok lecząc z pomocą co najmniej minimalnej ilości ziół ma -1 ST przy etapie magicznym leczenia ran.

Lola - Brzeginia
W,Zr,M,P: 1 |A:2
PŁ,MA,MO,Skr:1

Uciecha Mrozu 
Czarodziej Wody
Radosna Księżniczka

Stado: Wody
Księżyce: 38
Opiekun: Neidon i Eliara
Wysłany: 2020-10-05, 20:35   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 3| P: 1| A: 1
   U: W,B,Pł,M,A,O,MP: 1| L,MA,MO: 2
   Atuty: Wierny druh; Niestabilny; Mistyk;

Nick: Oryginalny, nawet pasujący pod uzdro. Nic do niego nie mam, pasuje. I tak lepszy od adepckiego :V
Tytuł: Puste [*]
Avatar: Wielbię. Wydaje się pasować. Ładny i estetyczny. No i nie widać aż tak jego tuszy, a to zawsze pochwalę! :V
Sygnaturka: Nie lubię tego arta. Jest taki... dziwnie niepoważny. Do tego nie wiem co znaczy ten napis. A kolorki elgegancko dobrane.
Ogólnie o użytkowniku: Lubię! Wydajesz się zawsze mieć dobry humor, łatwo łapiesz co u innych jest żartem. Luźne podejście do fabuły i prowadzenia postaci też lubię.
Ogólnie o postaci:: Dziecię mojej postaci, to jak mam nie lubić?! Niby tam mówisz, że on bez uczuć i tak dalej, chłodne myślenie, ale o dzieciaki dba o wiele lepiej niż bym myślał. No i te posty przy śmierci Mętnego! Mmmm...~

Nic więcej, Kwiat Jabłoni

Wierny Druh
Neira oswoiła przed dotarciem do Wolnych Stad kompana, Lisa Polarnego
Kompan na start

Niestabilna
Neira ma niezwykle silną, ale ciężką do kontrolowania maddarę
Dodatkowa kość w testach na Ma, MO i MP, w przypadku niepowodzenia maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.

Mistyk
Neira potrafi raz na jakiś czas dodać więcej maddary czarowi, wręcz go wzmocnić lub ulepszyć
Dodatkowy jeden sukces w MA raz na walkę. Do tego raz w miesiącu otrzymuje dar od patrona (Naranlea) podczas modlitwy

Arien - samiec lisa polarnego
A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
U: B,A,O,Skr: 1

Av by Echo/Torvi/Delavir (wersja chibi również)|Design by Chromcia|Pełen wygląd Neiry

Pikujący Upiór 
Uzdrowiciel Plagi
Hebog Tęgi

Stado: Plagi
Rasa: Północny
Księżyce: 18
Opiekun: Chochlik Miłości
Mistrz: Szarlatańska Obietnica
Partner: Huh?
Wysłany: 2020-10-16, 17:26   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 4| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,O,A,Lcz,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,M: 1
   Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz

//i'm not good in it man but i'll try

Nick: Ciężko mi coś ciekawego powiedzieć. Według mnie imię jest całkiem ciekawe :>
Tytuł: De best! Miły i wesoły xd
Avatar: Mmm... No cóż można na to powiedzieć? Avki są śliczne! Nawet nie mogę powiedzieć, który jest lepszy, bo każdy jest inny i na własny sposób uroczy.
Sygnaturka: AAAAAA MY EYES!!! Ratujcie mnie od tych intensywnych kolorków!!
Ogólnie o użytkowniku: Welp, nie znam za dobrze, a więc nie mam za dużo do powiedzenia, ale miło jest poczytać te posty. xd
Ogólnie o postaci: Jak przeczyta się posty i kp, od razu mi serce wali! Wszystko jest takie miłe i dosyć ciekawe! UwU

––––––» I ~ Boski Ulubieniec
––––––Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".

––––––» II ~ Szczęściarz
––––––Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/1 etapie leczenia. (cooldown: 06.10.2020)
#FEB816

Odpowiedz do tematu