FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 50
Opiekun: Nanti, Eliane*
Mistrz: Aenkryntith* Eliane* Aerthas*
Wysłany: 2019-01-03, 16:31   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,L,M,O, A, W,Skr,Śl,MP: 1| MA, MO: 2
   Atuty: Kruszyna; Niezdarny Wojownik;

Nick: Zarówno Delirium Obłąkanych jak i późniejsze Arkana Nekromancji to dwa, świetne imiona. Naprawdę. To pierwsze co prawda podoba mi się bardziej, bo ładniejsze w brzmieniu, ale drugie też zarówno dopasowane do postaci (takie mroczne i szalone), ale też bardzo oryginalne. Widać, że nie są to pierwsze, lepsze imiona, które przyszły Ci do głowy (no chyba, że jednak jest ), ale starannie je zaplanowałaś i mimo że to tylko imię, to i tak robi wrażenie.
Tytuł: No w sumie tak. xd
Avatar: Wykonany jest w ciekawym stylu. Niby trochę jak taki płaski kleks, a jednak widać szczegóły Twojej postaci i też jest to starannie zrobiona praca. Co prawda według mnie na tym avku Delirium jest trochę za spokojna, wydaje się bardzo łagodna i miła (Lisia jest groźniejsza na swoim), ale może chodziło o to, by było mrocznie?
Sygnaturka: Klimatyczny. Bardzo ładny, smoczy i Cienisty. Wizerunek kompana świetny, podobnie jak sylwetka Twojej smoczycy. W ogóle całe to rozmieszczenie grafik i kolorki, które dałaś... tak mi to wszystko do siebie bardzo pasuje. Cytat o żółwiu co prawda przerażający, ale i Arkana taka bywała. Cytat z gry o trony również odnoszący się do szaleństwa jest jak najbardziej na miejscu, chociaż wolę jak cytaty są pisane w języku polskim, mimo wszystko.
OOU: Mogę powiedzieć, że lubię? :P Bardzo podoba mi się to jak starannie podchodzić do swoich postaci, zarówno przy Aluzji jak i przy Delirium (choć tą nacieszyłam się krócej). Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłam i Ankaa rzeczywiście była Twoja. xd
OOP: Delirium to taki dla mnie idealny przykład smoka, który powinien być w stadzie Cienia. Tak bardzo do tego stada pasowała. Właściwie to nie poznałam jej bardzo dobrze, ale bardzo mi się podobała jej kreacja, którą zaprezentowałaś w ostatniej jej fabule. To poczucie zdrady, ten obłęd i pragnienie zemsty. No cudo. <3 Skończyłaś grę w epickim stylu. Co prawda szkoda, że mistrzem Tejfe udało jej się zostać tylko teoretycznie, no ale trudno.

Światło istnieje tylko dzięki cieniowi, na który może padać.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

S,W,Zr,M,P,A: 1 // B,A,O,Skr: 1
Ostatnio zmieniony przez Tejfe 2019-01-03, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  

Lisia Kita 
Gracz
Eliana Wiatrołapa

Księżyce: 44
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Zaranna Iskra; Światłość Erycala
Partner: Tembr Ognia+
Wysłany: 2019-01-07, 12:33   
   A: S: 1| W: 2| Z: 4| M: 5| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,Kż,MA,MO,Skr,Śl: 1| MO,MP: 2| Lecz: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Szczęściarz; Skupiona

Nick: Owww, jest mi strasznie miło, że nawiązuje do fabuły i tego, jak nazywała go Eliana. Urocze, miłe i prawdziwe, hehe.
Tytuł: Hm, ciekawe, nie powiem ;)

Avatar: Jest słodki. Zastanawiam się, czy sama go robiłaś? Zrobiony w fajnym stylu, przypomina nieco Indianina :3
Sygnatura: Skromnie bardzo, jednak cytat nadrabia.
OOU: Lubię, pamiętam z wcześniejszych czasów <3
OOP: Oh, Tejfe to wymarzone dziecko. Poukładane, rzetelne, słodkie. Jest uroczy, ale i mądry. Współczujący, wrażliwy i oddany. Zastanawia mnie, jak dalej potoczy się jego historia, zwłaszcza teraz. Jak go to zmieni, kim się stanie.

Tęcze nie rozświetlają nieba, dopóki nie pada deszcz,
a świece po prostu nie będą świecić dopóki się nie zapalą.

..Ostry wzrok dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie szlachetne].

..Szczęściara 1 sukces zamiast niepowodzenia raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w
wyprawie/misji/polowaniu łowcy/1 etapie leczenia.

..Skupiona -1 ST do pierwszego etapu leczenia, jeśli smok leczy z maksymalną liczbą rodzajów ziół.

GŁOS POSTACI MOTYW MUZYCZNY KARTA KOMPANA

[Rimi].......W:1 | Z:2 | P:2.......Śl,Skr:1 | A, O:2

Milknący Szept 
Starszy Ognia
TWOJA Babcia

Księżyce: 104
Opiekun: Wirtuoz Szeptów
Mistrz: Stada
Wysłany: 2019-01-07, 12:43   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 2| P: 4| A: 5
   U: B,Skr,Śl,Kż,MP,A,O,MA,MO:1|W,L,Pł:2|M:3
   Atuty: Kruszyna; Szczęściarz, Mentor, Magiczny Śpiew, Znawca terenów

Nick: Tajemniczy, mroczny, a zarazem wieloznaczny. Nawiązujący do tradycji imion Przywódców sprzed pokoleń. Daję potężnego kciuka w górę.

Tytuł: Jest bardzo intrygujący. Aż trudno mi nie zapytać "dlaczego tak nazywa się Eliana?" Przyjemne do wymówienia, combo słów, które razem bardzo mi się podobają

Avatar: Jest przepiękny. Mam nadzieję, że niedługo obrazy tego twórcy zaleją SWS xD Tak pięknie ukazuje smoczycę, że aż czuję co można o niej powiedzieć. Silna, a zarazem o głębokim życiu wewnętrznym. Bardzo mi się to podoba. Widać, że robiony na miarę. I baardzo przypasowany, choć jak napiszę poniżej, samej postaci nie udało mi się poznać *^*

Sygnatura: Bardzo estetyczny obraz większej części Eliany. Bardzo polubiłam widok z dalszej perspektywy w podpisach, dzięki czemu łatwiej odnosić się do wyglądu smoka w postach. Jako, że jest utrzymany w tej samej konwencj co awatar, jest to bardzo estetyczne. Zarazem opis jest schludny i wybranie tylko niektórych elementów do barwienia sprawia że jest czytelny dla mnie, mimo pewnej wady wzroku. Brakuje mi w nim co prawda pewnej estetyki i barw i rozmiar czcionki mi się nie podoba, ale jej. Coś czuję, że moje pojęcie estetyki jest najmojsze, a nie chciałam by komentarz był subiektywny w 110% xd

OOU: Na zawsze Nioska w moim sercu <3
Tu nie potrzeba mówić absolutnie nic więcej *^*
OOP: Czas poznać. Zdaje się, że Eliana ma sporo wspólnego z Rek *^*

Rek ma 123,75cm w kłębie) xD__________________________________ORYGINAŁ!
Galeria; Głos; Motywy Muzyczne Teczka; Osiągnięcia;
Żetony Złoty: 08; Srebrny: 07 nagroda
Drzewo genealogiczne

Strażnik Gwiazd 
Prorok
Smocze drzewo

Stado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 28
Opiekun: Lato
Partner: ...
Wysłany: 2019-01-07, 18:49   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | O: 2 |A:3
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów

Nick: Bardzo podoba mi się, że wszystkie imiona nawiązujesz do muzyki. W sensie wiem, że w imionach jest tendencja do zachowywania tego samego motywu, ale ten bardzo dobrze brzmi (rozumiesz, brzmi xD...) niemal we wszystkich wariantach. Pieśń Ognia była w prawdzie bardziej no... bitewna, więc inaczej miała się do wydźwięku reszty mian. Wolałam Szklaną Melodię, ale to tylko dlatego, że nie lubię słowa "ciotka". Ogólnie fajne dopasowanie i do piastunki też bardzo pasuje, super że zarówno to, jak i "Szklana" zawierają w sobie taką ogromną delikatność

Tytuł: Ze względu na tą filigranowość ciała i okazjonalne słabnięcie? Jakichś szczególnych odczuć nie mam względem tego tytułu, chyba że coś mi umyka tak względem charakteru

Avatar: Enigma bardzo fajnie zaznaczyła łagodną różnokolorowość łusek, szczególnie na szyi, więc dobrze się na to patrzy. Nie podoba mi się tylko to rozmyte tło, z jakimś liściem mi się to zielone kojarzy, a nie wiem jaki był zamiar. Właściwie to w ogóle za blurem nie przepadam xD

Sygnatura: Jak ci pisałam, nie przepadam za uciętymi w ten sposób postaciami, bo nie ogranicza jej nawet żadna ramka, tylko tak po prostu gwałtownie zanika w przestrzeni. Ale tak poza tym to bardzo estetycznie wygląda całość, jest wszystko czego potrzeba + stonowane kolorki

Ogólnie o użytkowniku: Nie umiem się konstruktywnie o ludziach wypowiadać xD
Ważne, że wczuwasz się w swoją postać i widać, że zależy ci na tym, żeby ją psychicznie rozwijać. Na żywo się niby widziałyśmy, ale moja pamięć przesiąknięta dziurami jest i nie potrafię z tego zbyt wiele wyciągnąć, więc mam nadzieję że znowu gdzieś kiedyś wpadniesz. Szanuje zawsze jak ktoś sountracki wrzuca, bo do dobrze napisanych postów to świetne uzupełnienie :D

Ogólnie o postaci: Lubię proste kolorystycznie postacie, szczególnie jeśli są w subtelny sposób urozmaicone jakimiś pojedynczymi, dopasowanymi do reszty barwami albo odpowiednio dobranym kontrastem. Rek jest w całości bardzo stonowana, ale pasuje jej to do charakteru. Nie wiem jeszcze co ją motywuje, ani jaka dokładnie jest ale odnosząc się głównie do naszej fabuły, fajnie wydaje się taka łagodna i spostrzegawcza, chociaż to dla Strażnika czyni ją nawet bardziej podejrzaną. Szklanka ma w sobie coś dziwnie mistycznego i sennego jak o niej myślę @3@
Poza tym jestem za wszelkimi drobnymi urozmaiceniami, które mogą utrudnić życie postaci (anemia), ale też odzwierciedlają ich charakter. Szkoda, że z Aro nie wyszło, bo mogłoby wyjść z tego coś fajnego i miałam na to plany nawet, ale trudno. Szklana ma w zasięgu jedynie dwudziestokrotnie mniej ugodowego smoka xD
U: B, A, O, Kż: 1
» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y... j a k... d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e... p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
.... » z n a w c a... t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
....raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.
[color=#6b645c] [color=#918167] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128]

Gorycz Losu 
Czarodziej Wody
Niemiła Flądra

Stado: Wody
Rasa: Morski
Księżyce: 66
Partner: Dar Tdary
Wysłany: 2019-01-08, 20:37   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios

Nick: Bardzo przyjemne imię dla samca, a do tego pasuje do postaci i stada. Ale Strażnik Kniei byłby lepszy.
Tytuł: Dendrofilia 10/10
Avatar: I po co komu charakter jak można mieć taki av? Wszystkie smoczyce jego. Szczególnie podoba mi się kształt otworzonego pyska, nozdrza i spojrzenie. 666/10
Sygnatura: Nie przepadam za gifami w podpisach, chociaż ten ładnie pasuje. Wiem że bbcode kolorków wygodnie tam mieć, ale jakoś tak... Psują mi to. Natomiast atuty zrobione w bardzo przyjazny dla mego oka sposób.
Postać: Ja bardzo lubię Strażnika Ostępów, moja postać nie lubi Strażnika Ostępów. Wpada dzrewny gbur do fabuły i w narracji narzeka na niewychowanych dzikusów, podczas gdy sam zachowuje się w odczuciu rozmówcy jak wieś z Wiatru. Prowadzony cudownie. :D
Użytkownik: Nie umiem w ludzi. Lubię. xD

Scylac 
Gracz

Księżyce: 9
Wysłany: 2019-01-27, 22:38   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 3

Nick: przepiękne imię. Niczego zarzucić nie mogę. Zarówno finetycznie jak i znaczeniowo.
Tytuł: tutaj mi mniej pasuje, bo nie brzmi jak tytuł, a jak po prostu unosząca się chmurka z myślą od otoczenia. Mogłoby być równie dobrze ,,dzisiaj rano zrobił kupę"
Avatar: Przepiękny, bo nie jest słodki jak i nie jest pierzasty. Więc po prostu trafia w mój gust, gdyż nie jestem fanem psów ze skrzydłami gołębia i nazywaniem tego smokiem :) (droczę się. Proszę nie brać tego do siebie). Dodatkowy plus by był gdyby avatar był robiony samemu :)
Sygnaturka: czytelna, schudna i zadbana. Jak i widać że zajęła sporo czasu. Same plusy. A dodatkowy za pięknego kompana w sygnaturce :) chociaż nie. Jest jeden minus. Teksty mogłyby być po polsku. Przynajmniej według mnie polski jest na tyle piękny, że warto go używać. Angielski zaś mnie do sws nie pasuje. Ani to elfi, ani wspólny. Po prostu nieistniejący język ;)
Ogólnie o użytkowniku: chyba nie znam więc neutralne sle wręcz może uda się poznać :)
Ogólnie o postaci:: tak samo jak wyżej

Umrzeć
Ostatnio zmieniony przez Scylac 2019-01-27, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  

Miraż Snów 
Gracz
Sylmare Ułudna

Rasa: Wężowy
Księżyce: 35
Opiekun: Merialeth
Mistrz: Lisia Kita
Wysłany: 2019-01-27, 22:53   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 3| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,M,Śl,Skr,Kż,A,O,MA,MO: 1| W,Lecz,MP: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Szczęściarz; Zielarz

Nick: Hm, z tego co kojarzę to mieliśmy tu już Zgniłych/Przegniłych, ale mimo wszystko jest wciąż dosyć... oryginalnie xD Nie wiem do końca w jaki sposób nawiązuje do postaci (choć z tego co patrzę w KP to może to w pewien sposób nawiązywać do jej charakteru... uh, nie wiem)
Tytuł: Nie ma :c
Avatar: No, jeśli chodzi o wygląd to już na pewno jest oryginalnie, jak z większością Twoich postaci. Sam avek jest całkiem ładny, prosty, a napis delikatny i nie skupia na sobie mocno uwagi.
Sygnaturka: Aj, gubię się w tym tekście i to mocno xD Wydaje mi się że byłoby nieco lepiej gdyby obrazek i tekst były osobno - byłoby czytelniej + czcionka na samym obrazku srednio pasuje. Za to cytat niżej jest już fajny, bo widzę że nawiązuje do charakteru postaci.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam za dobrze, ale zamieniłam kilka słów i wydaje się być w porządku c:
Ogólnie o postaci:: Mam ochotę ją przytulić xD Jestem ciekawa jak wyjdzie w praniu, będę śledzić posty c:

A T U T Y

~ Ostry Wzrok ~
Wszystkie testy percepcji na wyprawie oparte na danym zmyśle (wzrok [kamienie szlachetne]), mają dodatkową kość.

~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
Nast. użycie: 17.06.19

~ Zielarz~
Każde zioło znalezione i zebrane przez Zielarza daje o 2 sztuki więcej niż standardowo

Airin | Kruk
S: 1 | W: 1 | Z: 1 | P: 2 | A:1
A:1 | O: 1

[color=#FFE4E1] [color=#FCDDCF]
MOTYW MUZYCZNY | GŁOS POSTACI

Scylac 
Gracz

Księżyce: 9
Wysłany: 2019-01-28, 12:15   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 3

Nick: Ładne imię. Kojarzy mi się z jakimś poetą, lub baśniowym stworzeniem płynącym pomiędzy drzewami :) Biorąc pod uwagę, że jesteś wężowa, to idealnie się wgrało w moje odczucia :)
Tytuł: Domniemam, że chodzi o barwę i charakter smoka? Tak czy siak brzmi super. Tym razem tajemniczo i niebezpiecznie, gdyż namalujemy zakrwawiony kwiat, powoduje myśl piękna i nieskazitelności, która jednak została czymś zbrukana. Plus ;)
Avatar: Schludny, czysty, czytelny, delikatny. Niczym owy kwiat. Duży plus za spójność ze wszystkim. A do tego brak skrzydeł również wymusza ode mnie danie plusa.
Sygnaturka: Skromna, ale i piękna. Niczego jej nie brakuje. Wszystko co powinno być zawarte już jest. Kolory świetnie pasują do postaci, obrazek pokazujący całego smoka zawsze bardzo mile przeze mnie widziany i propsowany.
Ogólnie o użytkowniku: Hmm...chyba faktycznie kilka słów na disco było. Nie pamiętam kompletnie o czym pisaliśmy. Ale mimo to pewnie sympatyczna osoba, skoro gra na sws. Chyba tu nie ma niesympatycznych :P
Ogólnie o postaci:: Analizująca postać? Może to się przyda do uratowania psychiki mojej postaci...hmmm...na razie nie znam, więc nie mogę pochwalić, lub skrytykować, lecz pewnie prędzej czy pózniej się to zmieni ;)

Umrzeć

Nieskalana Grzechem
Gracz
Vídbláinn Deliryczna

Stado: Umarli
Księżyce: 38
Opiekun: Delirium Obłąkanych.
Mistrz: Delirium Obłąkanych.
Wysłany: 2019-02-04, 14:43   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 5| P: 2| A: 1
   U: B,L,P,A,O,W,MO,MP,Kż,M: 1| Skr,Śl: 2| MA: 3
   Atuty: Mocarna; Niestabilna; Przyjaciółka Natury;

Nowe imię, trzeba przyszpanować, kek.

Nick: Pamiętam Zgniłą Łuskę, ale Przegniłej chyba jeszcze nie było, także plus za oryginalność. Ogólnie to mam neutralny stosunek. Ja bym tak swojej postaci nie nazwała, ale patrząc bardziej obiektywnie, nie jest źle. Na pewno wolę iść w takim kierunku niż w Piękne/Powabne/Seksowne Łuski. xP
Tytuł: Hello darkness my old friend...
Avatar: Lubię twoje avatary, są specyficzne i intrygujące. Tutaj to samo. Chociaż są to po prostu białe linie na czarnym tle, postać ukazana jest w sposób dosyć szczegółowy. Plus.
Sygnaturka: Osobiście skomponowałabym to nieco inaczej, a i te ryby na samej górze niezbyt dobrze tu wyglądają. Poza tym w tej sygnaturze prawie nie ma tekstu (atutów, nic) a jest strasznie duża.
Ogólnie o użytkowniku: Nie mam zastrzeżeń, poza jednym - miałeś dużo postaci, a krótko nimi grałeś. Oby tym razem było inaczej!
Ogólnie o postaci: Nie znam, ale słyszałam, że coś głośno się wokół niej zrobiło, bo do Wody bodajże nie przyjęli? Ciekawe, będę śledzić.

[Avatary mam dwa i zmieniają się co każde odświeżenie strony, można ocenić oba, albo ten który akurat się wyświetli, it's your call.]
Ostatnio zmieniony przez Nieskalana Grzechem 2019-02-04, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  

Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Wody
daddiest of issues

Księżyce: 58
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wysłany: 2019-02-17, 14:27   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;

Nick: Wydaje mi się, że był już jakiś Grzech/Grzeszny, aczkolwiek tylko jeden. Zresztą, to forum istnieje już tak długo, że naprawdę trudno jest znaleźć nieużyte jeszcze słowa. W każdym razie bardzo mi się Twój nick podoba, z tego co czytałam KP jest bardzo adekwatny. Na plus.
Tytuł: Standardowo cienisty, podoba mi się ta "deliryczna", bo ma ładne brzmienie. Imię pisklacze nie wiem jakie ma brzmienie, bo nie umiem go wymówić xD
Avatar: AAAAA, OBA SĄ PIĘKNE. Kocham takie proste kolory na smokach, więc podoba mi się bardzo. Ten, gdzie smok jest z profilu jest może o 0,5 punkta ładniejszy, ale oba są cudowne.
Sygnatura: Cóż, piękna. Przyzwyczaiłam się do Twoich cudownych sygnatur, choć trochę bardziej przemawiały do mnie te, w których był prostokątny obrazek + tekst na górze i na dole. Ten styl jest pewnie o niebo trudniejszy w wykonaniu, więc podziwiam i aspiruję do posiadania takich umiejętności graficznych.
OOU: Mam wrażenie, że mega przyjazna osoba, choć z ciętym poczuciem humoru? Nie znam jakoś specjalnie bliżej, więc nie wypowiem się bardziej.
OOP: Szamanka! Z postów, które czytałam wywnioskowałam, że chciałabym śledzić losy tej postaci.
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Wysłany: 2019-03-22, 16:53   

Nick: Jak przeczytałam, byłam pewna, że chodzi o coś związanego z pamięcią. A jednak nie. :P Ogólnie fajne imię, brzmi interesująco. :)
Tytuł: W jakiś dźwięczny sposób wiążę się z imieniem postaci. <3
Avatar: Bardzo estetyczny, ładne żółte obramowanie i szare tło, a postać ma przepięknego wytrzeszcza. Bardzo miły dla oka, czytelnie obrazujący wygląd postaci.
Sygnaturka: Znowu wytrzeszcz! <3 Aż przeczytałam szczegółowy wygląd, by sprawdzić czy to jakaś charakterystyczna cecha postaci i gdy przeczytałam, że tak - to duży plus za zadbanie, by odzwierciedlić w to grafikach przedstawiających postać. Sygnaturka również bardzo estetyczna.
OOU: Na forum bardzo długo z tego co zdołałam prześledzić po starszych postaciach, ale chyba nie było mi dane poznać lepiej, wiec nie mogę wiele napisać, poza tym, że z góry zakładam, że na SWS siedzą sami mili i ciekawi ludzie :P
OOP: Nie znam, może na przyszłość poznam. :)

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

Perspektywa Wieczności 
Wojownik Ognia

Księżyce: 71
Opiekun: brak
Mistrz: brak
Wysłany: 2019-04-17, 03:28   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 4| A: 2
   U: L,Pł,A,W,MA,MP,Kż,Skr,M: 1| B,Śl: 2| O:3
   Atuty: Wrodzony talent, Empatia, Nieugięty, Znawca terenów, Wybraniec Bogów

Nick: Adepckie takie okej, bez szału, ale mnie się generalnie rzadko podobają :D Za to Tejfe niesamowicie mi się podoba!
Tytuł: Tag. Ofszem. Bardzo fajen.
Avatar: Bardzo mi się podoba technicznie, taka mieszkanka fotografii z pastelami/ akwarelami! Design bardzo spoko
Sygnaturka: Neh, nie lubię, ale ja jestem aromantycznym doopkiem : D
Ogólnie o użytkowniku: 100/10! Moja żona. Bardzo mądra młoda kobieta, którą jak mało kogo szanuję.
Ogólnie o postaci:: Lubię takie koncepty, trochę mi przypomina ten z bliźniakiem syjamskim :>

Opal oraz Amalthea zostali wypuszczeni.

Pisklę, Adept
Młoda by Szkarłat
ATUTY:
I: Wrodzony talent
II: Empatia - Przy testach mediacji -2 ST. Przy nakładaniu kompanowi więzi -2 ST.
III: Nieugięty - Pod koniec walki, jeśli smok mdleje z powodu otrzymanych ran, może zadać swojemu przeciwnikowi cios, przed którym przeciwnik może się obronić mając +4 ST do akcji.
IV: Znawca terenów - Ran na dwa tygodnie dodatkowa sztuka poszukiwanego kamienia/ 4/4 pożywienia
V: Wybraniec bogów - Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu.

Mechaniczne: Kryształ Pojętnego (w formie naszyjnika z dziczycz kłów), Kryształ Szamana, Kryształ Kolekcjonera
Fabularne, zwykle noszone na sobie: pióro Światłości Erycala, bransoletka z muszelek od Echa Istnienia, różowy opal na rzemyku

Główny motyw muzyczny
Drzewo genealogiczne

Rudzik Płowy
Czarodziej Ziemi
Iznu

Stado: Ziemi
Księżyce: 100
Opiekun: Fedelmid, Éibhear
Mistrz: Aen Aard
Partner: Ból za mostkiem
Wysłany: 2019-04-17, 14:56   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: B,L,A,O,Skr,Śl,W: 1 | MA,MO,MP: 2
   Atuty: Boski ulubieniec, Niestabilny, Obrońca, Wybraniec bogów, Pechowiec

Nick: Nie wiem, czy kojarzy mi się bardziej z ankh egipskim czy z Ankaą. Imię samo w sobie fajne, tylko niestety oryginalne już nieco mniej xD
Tytuł: Nieezupełnie znam znaczenie tego, ale chyba mi się podoba.
Avatar: No jak ja kisnę z niego. A jednocześnie jestem pod ogromnym wrażeniem, że rysunek na zdjęciu wyszedł Ci tak epicko, że gdyby nie szkic, to nie widziałabym w tym nic podejrzanego xD
Sygnatura: aaaaaaaaaaaaaaa
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam zbyt dobrze, ale plastyk + podobny gust muzyczny to +50 do szacunku na dzielni.
Ogólnie o postaci: Z charakteru nie znam, ale sam wygląd jest mega intrygujący. Podobają mi się takie silne inspiracje żywymi zwierzętami u smoków xD

Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Wody
daddiest of issues

Księżyce: 58
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wysłany: 2019-04-28, 16:27   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;

N: Jak wyguglowałam to drugi rezultat był czyimś OC z Wojowników, co mnie rozbawiło. Podoba mi się, takie bardzo ziemniakowe, bo nawiązuje do ptaszka, natury itd. I ma ładny wydźwięk.
T: Nie wiem, do czego to nawiązanie :(
A: Przeurocze jest to smoczysko, naprawdę. Ma najmilszą mordkę i najbardziej ciepły uśmiech ze wszystkich, Kojarzy mi się z czyimś dziadkiem.
S: Troszkę za duża i zbyt monochromatyczna jak na mój gust, ale cóż. Jest tam wszystko, co potrzebne, plus mistyczne słowa, które wyglądają jak z sagi o wiedźminie. Fajnie, że są jakieś ptaszyska dla ozdoby.
OOU: Nie znam, ale wydaje się miły. Chętnie poznam^^
OOP: i tutaj kojarzy mi się z czyimś uroczym dziadkiem! Nie miałam przyjemności pofabulić jeszcze, ale chętnie to zrobię!
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Wysłany: 2019-04-29, 17:42   

N: Nawiązujący do koloru łusek postaci, ale "karmin" to takie ładne słowo w brzmieniu, niemalże jak imię, że jest naprawdę ładny. Dużo kreatywniej niż "czerwony". :P
T: Dzikie dziecko. No w sumie jest dziecko jeszcze, dzikie w walce i w ogóle. xd
A: Bardzo cudowny. Piękne pastelowe tło, które fajnie kontrastuje z czerwienią smoka. Sam smok zaś starannie zrobiony, w ładnej pozycji. Ogólnie to mało jest smoków o czerwonych łuskach, choć takie pierwsze pojawiają się na myśl, gdy się wyobraża smoka (przynajmniej u mnie), więc fajnie, że decyzja o umaszczeniu postaci była taka a nie inna. Poza tym wydaje mi się, że czerwień pasuje do żywiołowości młodego smoka.
S: Zgrabna i na temat. Nic więcej. Nawet ten niebieski przy czerwieni i brązie dobrze wygląda. Aczkolwiek fajniej by było wstawić jeszcze jakiś cytacik.
OOU: Nie znam za bardzo chyba, ale wierzę, że tu na smokach za klawiaturą siedzą same miłe i dobre osoby :P
OOP: Poznałam na walce i ogólnie wydaje mi się, że Karmin to taki młody, energiczny smok, który byłby też fajnym przyjacielem. Ogólnie jego wygląd i charakter bardzo mi pasuje do Ognia, ale że opisy charakterów przy stadzie nie zawsze są adekwatne co do jej członków, to równie dobrze może być w Wodzie. Liczę na tę fabułę po walce. :P

Przebudzenie

Odpowiedz do tematu