FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Wątpliwości Ważek 
Uzdrowiciel Ziemi
Księżyc

Stado: Ziemi
Księżyce: 36
Rasa: morski x pustynny
Opiekun: Zamącony Błysk
Mistrz: Basior Lancetowaty
Wysłany: 2021-01-02, 17:20   
   A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 2| A: 2
   U: B,Pł,L,M,A,O,Śl,Skr: 1 | W,MP,Lcz: 2
   Atuty: Ostry węch, Szczęściarz, Konsyliarz

Nick: Na początku byłam trochę zniechęcona tym wiciokrzewem, bo to takie suspiciously sepcific i nigdy wczęśniej chyba o tej roślince nie słyszałam. Teraz, gdy się przyzwyczaiłam, brzmi mi bardzo przyjemnie. Utrzymuje te miodowo-kwiatowe motywy z wcześniej. Jeno uzasadnienie "Gasnącego" tym, że to imię na starszego, jest trochę dołujące ;w; Choć z drugim członem tworzy fajny obraz.
Tytuł: yas! Ominęła mnie może większość przywództwa Honi, ale przez regularne wspominki rozumiem, o co chodzi. No i pasuje mi do tego, że jest teraz taką matroną stada i obserwuje dorastanie swoich wnuków owo
Avatar: Śliczny! Lubię bardzo i design postaci, i Twój styl, i to, że Wiciokrzew wyłania się z wiciokrzewu, tematycznie. Super combo.
Sygnaturka: Same mechaniczne konkrety i kolejne ujęcie na kwiotki wiciokrzewu. Dla mnie całość jest trochę zbyt rozlazła i kolorowa, a linki do teczki itp są za małe, dopiero teraz je zauważyłam.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam zbyt dobrze, ale mam same pozytywne skojarzenia.
Ogólnie o postaci:: Znowuż nie znam szczególnie mimo wszystko. Mimo jej szerokiej rodzinki i bardzo przyjaznego usposobienia (albo ostrości, kiedy trzeba), zawsze mam wrażenie, że jest nieco zdystansowana - jakby pokazywała po sobie tylko to, co pozytywne? Coś takiego.
[konsyliarz] -1ST do II etapu leczenia przy użyciu minimalnej liczby ziół

Babi
S:1|W:1|Z:2|M:1|P:2|A:1
B,A,O,Skr,Śl: 1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
pełnia zimowa
dziś na stawie cienki lód
zasłonił niebo

fullbody / teczka / Ważka vibes

[color=DarkSlateBlue] / [color=#8f8eab] / [color=#a6979a]
niezbędnik uzdrowiciela

Zagajnik Cudów 
Łowca Ziemi
Bananowa Młodzież

Księżyce: 19
Rasa: Morski x Bagienny
Opiekun: Honi und Astral
Mistrz: Pogoń Brzasku/Mergo
Wysłany: 2021-01-02, 17:38   
   A: S: 2| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 3| A: 1
   U: Pł,B,L,W,A,O,Śl,Kż,Skr,MP,M,MA,MO: 1
   Atuty: Ostry Słuch, Szczęściarz

Nick: Lubię bardzo przez oryginalność! Żałuję tylko, że nie znalazłem wyjaśnienia poza wiedzą, że tak na nią Hebzen mówił i przyjęła. Ale "wątpliwości" baaaardzo do niej pasuje!
Tytuł: Lubię bardzo przez nieszablonowość. I dobrze pasuje do samej postaci.
Avatar: Ten od Chromki is love, is life, ale ten też nie jest zły, jedynie pysk wydaje się za długi. Zwłaszcza przez inny kolor na końcu.
Sygnaturka: Ładne kolorki. I tyle w sumie, bo niewiele tam jest. (zresztą jak u mnie, muszę w końcu jakoś o nią zadbać...)
Ogólnie o użytkowniku: Niezbyt znam, ale z tego co znam, to bardzo fajna i spoko~
Ogólnie o postaci:: WAŻKA X MANGO AAAAAAAAAAAAA!
Tyle w temacie :V Chociaż nie no, tak serio to lubię zamysł i posty czytam od niedawna, ale... ah, jak avatar Chromki by do niej pasował! Rozumiem czemu może ci się nią ciężko pisać, ale się cieszę że piszesz, bo jest fajnie dystansująca się. I odpowiedzi po trójkropku dodają taką większą dozę pauzy przed samą wypowiedzią, jakby nie była pewna czy może mówić i czy dobrze mówi

Szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie: 18.02.

Bael - Leszy
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: B,Ma,MO,Skr: 1

Wygląd Baela by Madre Honi/Wronka!
Ostatnio zmieniony przez Zagajnik Cudów 2021-01-02, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

Gasnący Wiciokrzew 
Starszy Ziemi
Miodowa Cesarzowa

Księżyce: 99
Rasa: bagienny
Mistrz: Feeria Ciszy i Dar Tdary
Partner: Grabieżca Fal
Wysłany: 2021-01-04, 02:28   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 5| P: 3| A: 1
   U: Śl,Skr,Kż,B,Pł,MO,M,A,O,MP: 1 | Pł,W: 2 | MA: 3
   Atuty: Zwinna, Szczęściarz, Mistyk, Opiekun, Uzdolniona

nick: aaaaaaaaaa!! mój mały Cud <3
tytuł: dosłownie bananowa >:D ale lubię, w połączeniu z avatarem mam przed oczami jakąś młodzieżową przygodówkę o biwaku w dżungli
avatar: kocham, jako twórca dizajnu jaram się mega, że Ari go tak pięknie potrafiła oddać. nie wiem jak z twoją wizją, ale moją pokrywa bardzo!
sygnaturka: weź jakiś liść wrzuć, albo węgorza, o
użytkownik: następny zlot i lecim na irl ploty przy kawusi/herbatce i jak nie przyjdziesz w koszulce z Mango i Ważką to nie poznam
postać: jestem totalnie biased, bo syn xD i dokłada wielką cegiełkę do mojej obsesji na punkcie rodziny. lubię jego dystans, jego w pewnym sensie kulturę osobistą względem np. mistrzyni, ale też takie. hm. suche?? ale nie oschłe podejście. jak przy karmieniu do Honi czy teraz na cerce. no i jego patriotyzm względem Ziemi! czekam na rozwój pod kątem opiekuna leszego.

szczęściara: W przypadku braku sukcesów podczas rozsądzania akcji lub rzutu na Wytrzymałość Atut zamienia ten wynik na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie
zużyty: 13.12

mistyk: +1 sukces do ataku magicznego raz na walkę.

opiekun: -2 ST dla kompana.

KK - Mokradło
[obrazek]
Zr, M, Ap: 1 | W, Prc: 2 | S: 3 || B, L, O, Kż: 1 | A: 2
- Jego dziobanie/drapanie wywołuje u przeciwnika silne poparzenia pochodzenia magicznego. [błog. Sennah]

błysk przyszłości
zużyty: 13.10

[teczka] | [rodzinka] | [theme]

Echo Zbłąkanych
Czarodziej Ziemi
Żabi Książe

Księżyce: 32
Rasa: Bagienny
Opiekun: Lepka Ziemia
Mistrz: Kwiecisty Rapsod
Wysłany: 2021-01-04, 08:07   
   A: S: 2| W: 4| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,W,L,M,A,O,Śl,Skr,Kż,MP: 1 | MA,MO: 2
   Atuty: Boski ulubieniec, Niestabilny, Mistyk

Nick: cudo, nic dodać, nic ująć :D
Tytuł: Pasuje jak ulał. Tytuł... all hail Hobi!
Avatar: Cudny. Uwielbiam Twój styl, jest mega unikalny. Taka kochana kochana Honi <3
Sygnaturka m: jak wyżej, mega, ekstra i w ogóle aaaaaaaa.
Użytkownik: Nie znam dobrze, ale wydaje się bardzo miłą i ciepłą osobą. ;)
Ogólnie o postaci: Hmmm, MEGA. Cesarzowa jest super, najlepsza mama ever, nic dziwnego, że jej synowie traktują ją jak bóstwo. Może się powtarzam, Hobi będzie dla zawsze autorytetem. Nie ważne co by zrobiła, i tak będzie miała racje. Wieczna przywódczyni. Podoba mi się, że miła, kochana, ale jak trzeba, to potrafi pokazać kto tu rządzi. Jak dla mnie postać 10/10!!!

I do not currently possess the ability to can

Boski ulubieniec
Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego”.

Niestabilny
Dodatkowa kość w testach na akcje magiczne (MA, MO, MP), w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.

Mistyk
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Mglejarka
S:2 I W:1 I Z:1 I M:1 I P:2 I A:2 I
B,Skr,Śl:1 A,O:2

Bandycka Groźba
Wojownik Plagi
Mimir Ostra

Stado: Plagi
Księżyce: 46
Rasa: górska
Opiekun: Eskalacja & Apogeum Konfliktu
Mistrz: Khardah
Wysłany: 2021-01-04, 11:10   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,M: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Ostry węch; Adrenalina; Twardy jak diament; Magiczny śpiew

Nick: Na początku mocno kojarzył mi się z Echem Istnienia, ale masz na avatarach ten uroczy motyw z liśćmi lilii zawsze na głowie postaci i to mi pozwoliło dość szybko przyporządkować Echo do nowej postaci |D Ładnie brzmiące imię, pasujące co ciepłej, miłej postaci.
Tytuł: 404
Avatar: Podoba mi się jak Echo wygląda smug na obecnym avku + dodatkowy bonus za kontynuowanie motywu listków na głowie : D
Sygnaturka: Kolorek jest spoczko dopasowany do avka, fajnie dla takich ślepot jak ja, że zostawiasz normalną wielkość fontu. Obcięłabym opisy przy atutach, bo pełne nie są tam potrzebne, nawet w temacie z atutami są na samym końcu skrócone opisy mechaniczne. Wycentrować i dorzucić na samą górę jakiś malutki ozdobnik - kwat lilii wodnej albo może małą żabkę i we good.
Ogólnie o użytkowniku: Kojarzę Cię z disco Ziemi, ale nie znamy się za bardzo.
Ogólnie o postaci:: Nie mam za bardzo jak podglądać bułek, ale Echo wydaje mi się całkiem sympatyczną, postacią. Pamiętam jak na spotkaniu młodych jeździł na żabie |D Chętnie spotkam na arenie.

❖ Ostry Węch: Wszystkie testy percepcji na polowaniu/wyprawie oparte na węchu [zwierzyna i zioła] mają dodatkową kość.

❖ Adrenalina: Dodatkowa kość na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia - rana ciężka

❖ Twardy jak diament: -1ST w rzutach na wytrzymałość

❖ Błysk Przyszłości: xx.xx

Batou - żywiołak ziemi
    niedźwiadek
    A: S:1 | W:1 | Z:1 | M:3 | P:2| A:1
    U: B:1 | MA: 1 | MO: 1 | Skr: 1

Pikujący Upiór 
Uzdrowiciel Plagi
Hebog Tęgi

Księżyce: 38
Rasa: północny
Opiekun: Chochlik Miłości
Mistrz: Szarlatańska Obietnica
Partner: Huh?
Wysłany: 2021-01-04, 13:15   
   A: S: 1| W: 2| Z: 4| M: 5| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,O,A,MO,MA,Kż,Skr,Śl,M: 1 | Lcz,W: 2 | MP: 3
   Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Niesprawiedliwy

Nick: A co, według mnie fajne imię. Pasuje do charakteru postaci!
Tytuł: Typowy, plagowy
Avatar: Oj tak, avek na pewno robi wrażenie xd
Sygnaturka: Ogólnie to spoko. Żadnej rażącej tęczy i chaosu. Wszystko ładnie poukładane, choć trochę mi się w oczy rzuca ten kolor odpowiadający kompanowi, ale to już my problem.
Ogólnie o użytkowniku: Przyjemnie się gada xddd
Ogólnie o postaci: Świetny Plagus, który nie pochodzi zza bariery i przy tym nie wygląda jak jakaś dziwaczna mieszanina przypadkowych cech rodziców. xd No i ten charakterek, dzięki któremu od razu widać, do jakiego stada ten smok należy.

––––––» I ~ Boski Ulubieniec
––––––Z niewyjaśnionych przyczyn zdarza mu się spotkać duszka raz na 2 tygodnie, dostając o połowę większą nagrodę niż w przypadku zwykłej niespodzianki. (cooldown: 03.03.2021)

––––––» II ~ Szczęściarz
––––––To prawdziwy farciarz i dostaje jeden sukces przy failu na dowolną akcję raz na dwa tygodnie. (cooldown: 11.03.2021)

––––––» III ~ Niesprawiedliwy
––––––Raz na walkę może zaatakować, bazując na M + MP, jeśli dotyka przeciwnika. Dodatkowo raz na miesiąc dostaje dar od Villara.
#FEB816/#ffcb47
Erevinit - latawiec
S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
L,O,A,Skr: 1

żetony: --

Wątpliwości Ważek 
Uzdrowiciel Ziemi
Księżyc

Wysłany: 2021-01-04, 17:30   

Nick: Z początku miałam mieszane odczucia, ale podoba mi się odkąd przywykłam. Z jakiegoś powodu mam wrażenie, że to nie jest imię "na poważnie", tylko rzeczywiście bardziej przydomek, jak to Plagijczycy rzekomo traktują. Zalatuje mi po prostu lekką ironią, którą też zresztą odczuwam w Hebogu. A samo imię brzmi fajnie, maluje ciekawy obraz i ma taką leciutką nutkę grozy.
Tytuł: Poza tym, że Plagowy... naprawdę nie rozumiem, czemu Tęgi. Kojarzy mi się to tylko z postawnością, a Hebog przecie jest ciupcim północnym. Czy to kolejna warstwa ironii, czy raczej chodzi o jakiejś inne znaczenie, którego nie jestem świadoma?
Avatar: Smoczek bardzo zlewa się z tłem. Lubię charakterystyczny kształt głowy Heboga i jego żółte ślepka, ale przez te czerwonawe fragmenty i właśnie zlewanie się co chwila mam wrażenie, że na obrazku mam do czynienia z wywerną xD Przyznaję, że ten poprzedni, z Hebogiem na tle nieba, znacznie bardziej mi się podobał.
Sygnaturka: Uporządkowana, choć bez szału. Cytaty zaś ambitne - aż ciekawa jestem, czy w Hebogu jest takie zacięcie o: Bo niestety nie wiem, jak łączą się z postacią.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam, ale widzę co jakiś czas rysunki i oh boy, widać postęp! Do Plagowych bombek już mam zaskakująco duży sentyment
Ogólnie o postaci:: Mało czytałam, kojarzę Heboga z lekką ironią i tym harczącym "rh" w słowach, co nadaje fajnego smaczku. Chętnie poznam bliżej, przydałoby się kojarzyć kolegów po fachu owo

Babi

pełnia zimowa
zasłonił niebo

niezbędnik uzdrowiciela

Trzask Płomieni
Przywódca Ognia
jestem chudy

Stado: Ognia
Księżyce: 55
Rasa: Północny & powietrzny
Opiekun: Poszept Nocy*
Mistrz: Sztorm Stulecia
Partner: Zorza & Mora
Wysłany: 2021-01-05, 11:36   
   A: S: 5| W: 4| Z: 2| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,Pł,W,MP,MA,MO,Kż,Skr,M: 1| L,O,Śl: 2 | A: 3
   Atuty: Ostry Węch, Parzystołuski, Czempion, Magiczny śpiew

Nick: Podobnie jak Infamia, trochę nie wiem jaki był zamysł. Ale wiem, że niektórzy lubią imiona z fajnym brzmieniem, niekoniecznie przesłaniem. Not sure jak jest tutaj? Ważka fajny człon, tak czy siak!
Tytuł: nie lubię ich oceniać, więc tego nie zrobiem!
Avatar: Ładny, chociaż i tak mój ulubiony to ten od Chromci.
Sygnaturka: Prosta, czytelna, choć bardzo wolę jak kody do postów się trzyma ukryte na czarnym tle, niż jak są widoczne, bo mój inner OCD się odpala i chce te tagi zamknąć. xD
Ogólnie o użytkowniku: Bardzo sympatyczna, choć nie znam za dobrze. I na pewno uczynna! I zna memy, i gra w giereczki, same plusy.
Ogólnie o postaci:: Nie wczytywałam się jakoś bardzo, znam głównie z opowieści. Lubię takie ciche wody, tho, zdecydowanie nie lubię za to postaci które próbują być na siłę w centrum zainteresowania lub są głośne, więc pewnie z Ważką na wszystkim bym się dogadała c:
....raz na walkę daje +1 sukces do wybranego ataku fizycznego

» parzystołuski_____________________._____________
parzyste miesiące -1 ST do Siły i Wytrz. ; +1 ST w nieparzyste

» ostry węch___________________....__._....__________
dodatkowa kość percepcji dla testów na węch (zdobycz i zioła)

» magiczny śpiew_____________________.___________
raz na walkę/polo, usuwa dwa sukcesy przeciwnika z jego akcji

» błysk przyszłości________________________________
....ostatnie użycie: 20.01.2021_______________________________

#d07f4d

Zagajnik Cudów 
Łowca Ziemi
Bananowa Młodzież

Księżyce: 19
Rasa: Morski x Bagienny
Opiekun: Honi und Astral
Mistrz: Pogoń Brzasku/Mergo
Wysłany: 2021-01-09, 08:58   
   A: S: 2| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 3| A: 1
   U: Pł,B,L,W,A,O,Śl,Kż,Skr,MP,M,MA,MO: 1
   Atuty: Ostry Słuch, Szczęściarz

Nick: Z brzmienia bardzo dobre, acz kiedy pojawiła się "Próba Ognia", to już wydaje mi się takie średnie. Próba pasowała dla mnie o wiele bardziej, zwłaszcza z tamtejszym awkiem. Trzask ze znaczenia... Nie wiem czy przez discorda i nawiązanie do prezydenta nie mogę dostrzec jakiegoś znaczenia.
Tytuł: Brak, czego żałuję przy każdej postaci z pustą rubryczką
Avatar: Ocenię bardziej avatary, patrząc na to ile ich ma: Jego design jest dla mnie bardzo spoko, ale na paru artach wygląda nieco dziwnie, na innych zaś spoko. Na pewno lubię te, gdzie jest spokojny i poza nie jest jakoś udziwniona. Z wszelkimi innymi emocjami jakoś tak... no, jakby inna postać.
Sygnaturka: Puchaty Aqen jest uber cute! A poza tym, to ładnie wygląda, przyjemne kolorki!
Ogólnie o użytkowniku: Uważam że nie znam aż tak dobrze aby oceniać/pisać jakąś opinię.
Ogólnie o postaci:: Właściwie jak wyżej, ale wobec postaci wolę napisać mimo to: Aqen się dla mnie zmienił. Był fajny jako milczek, bo takie tchórzliwe to to i memiczne, a obecnie kojarzy mi się ze smokiem ze sporą dozą manieryzmu. I nie wiem tak po prawdzie co jeszcze napisać, poza tymi spostrzeżeniami.

Szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie: 18.02.

Bael - Leszy
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: B,Ma,MO,Skr: 1

Wygląd Baela by Madre Honi/Wronka!

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Księżyce: 80
Rasa: olbrzymi
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Uśmiech Szydercy
Partner: Kuszenie Diabła
Wysłany: 2021-01-09, 15:53   
   A: S: 5| W: 4| Z: 3| M: 2| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,M: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Silny; Chytry przeciwnik; Czempion; Magiczny śpiew; Pojemne płuca

Nick: Jak już pisałem na SB - Cudo! :) A tak na serio - Zagajnik jest typowo roślinny i pasuje mi świetnie do smoków ze stada Ziemi takie nawiązywanie do natury. Zagajnik Cudów natomiast w całości idealnie by mi pasował do Czarodzieja, a tutaj mamy Łowcę. Ale ogólnie przyjemne, raczej oryginalne imię, nie przypominam sobie takiego połączenia.
Tytuł: Chyba jestem za stary na rozumienie tego tytułu, jeśli nawiązuje do koloru smoka - spoko. Jeśli natomiast nawiązuje do wychowania - nieco mniej spoko, chociaż też ma swój urok.
Avatar: Dojrzały wodny bananek :) Bardzo podoba mi się ten wodny styl smoka, a jednocześnie jego design żółć, biel, brąż i zielone ślepia - wszystko ze sobą pięknie współgra. I te błony, mrr.
Sygnaturka: Wali po gałach, ale jednocześnie jest wybitnie czytelna. Prostota tutaj króluje, tylko to, co jest potrzebne, a więc atuty i staty kompana.
OOU: Znam, nie znam? Nie mam pojęcia, bo odkąd wszyscy przenieśli się na Disco, trochę straciłem rachubę kto jest kim.
OOP:: Nie znam, więc tutaj nie mam jak się wypowiedzieć.

Ostatnie użycie Błysku: -
KK Banyu (żywiołak wody - płaszczka)
S: 1| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 2| A: 1
U: Pł,MO,Skr: 1| MA: 2

Wątpliwości Ważek 
Uzdrowiciel Ziemi
Księżyc

Wysłany: 2021-01-14, 17:28   

Nick: Jednoczłonowe! I to z tych klasycznych! Jednocześnie uwielbiam taką prostotę, po prostu, jak i nad nią ubolewam, bo dwuczłonowe mają taki ogromny potencjał do opisania postaci. Ale w przypadku Czarnoskrzydłego kojarzy mi się z to z podejściem Plagi do dorosłych imion; wyobrażam sobie, że to wynik podejścia postaci typu "nie chce mi się za bardzo myśleć", ale czy tak jest - nie wiem.
Tytuł: Tak samo jak imię, mówi o postaci... niewiele. I przydaje przez to enigmatyczności xD
Avatar: Bardzo lubię to turkusowe oświetlenie - tworzy taki lovecraftiańsko-nieziemski klimat. I znowu tajemniczość, jeju.
Sygnaturka: Tak jak na ogół nie przepadam za sygnami-obrazkami, tak ta jest okej. Unika typowej wady większości takich sygnatur, czyli delikatnie rozmytej czcionki, co bardzo mnie cieszy. Też utrzymana w przyjemnych tonach czerni i niebieskiego. I strasznie mi się podobają te niebieskie płomyczki, i cytat - podejrzewam, że to z jednej strony zobrazowanie charakteru Iluna, a z drugiej nawiązanie do ogólnego klimatu Plagi.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam, ale sprawia miłe wrażenie!
Ogólnie o postaci:: Też niestety nie znam.

Babi

pełnia zimowa
zasłonił niebo

niezbędnik uzdrowiciela

Widmowa Łuska 
Adept Plagi

Księżyce: 15
Rasa: Górski x Powietrzny
Opiekun: Bandycka Groźba
Wysłany: 2021-02-06, 20:44   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 2| P: 2| A: 2
   U: B,L,O,A,W,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1
   Atuty: Boski ulubieniec;

Nick: Interesujący, nie wiedziałam, że ważki mogą mieć jakieś wątpliwości! Chociaż w sumie dlaczego nie?
Tytuł: Prosty... Wiele nie określa.
Avatar: Bardzo ładny, taki tajemniczy i mistyczny. Uwielbiam ten księżycowy blask i gwiazdy. Motylek też jest bardzo fajny.
Sygnaturka: Wszystko wyraźnie opisane, bez zbędnych ozdobników, spoko.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam (chyba?).
Ogólnie o postaci:: Nie znam.

I. BOSKI ULUBIENIEC
spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".

FULLBODY | DRZEWO GENEALOGICZNE | MOTYW

Światokrążca
Starszy Ziemi
Kuglarz

Księżyce: 100
Rasa: morski
Opiekun: Gonitwa Myśli [*]
Mistrz: Szabla Kniei [*]
Partner: Feeria Ciszy [*], Aderyn
Wysłany: 2021-02-08, 05:24   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 3| A: 3
   U: Pł,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,Kż: 1| O,M,B: 2| A: 3
   Atuty: Boski ulubieniec, Adrenalina, Nieugięty, Magiczny śpiew, Wybraniec bogów, Wiecznie Młody

Nick: bardzo pasujący, bo dokładnie wygląda jak jakieś widmo <3
Tytuł: brak :<
Avatar: ah uwielbiam design! Niby taki prosty a idealnie oddaje to poczucie stworzenia powstałego wprost z pustki. Widma (hehe), które wyłoniło się nocą z ciemności i patrzy na ciebie pustymi oczami. Daje mi Limbo vibe. Ogólnie śliczna!! I jeszcze te zakrzywione rogi są cudne, dodają takiego oryginalnego elementu <3
Sygnaturka: Ah bardzo prosta, nie mam zbyt wiele do powiedzenia, może poza tym, że obrazek czarnej postaci a czarnym tle strasznie sie zlewa :')
Ogólnie o użytkowniku: nie znam </3
Ogólnie o postaci:: Dzieciaczek Bamdit i Trzaska UwU ... niestety nie mam wiele wiecej do powiedzenia bo nie znam postaci x'D

I. boski ulubieniec - raz na polowanie Świat spotyka duszka, który daje mu 2 kamienie/równoważnik
    II. adrenalina - dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia akcji ciężka
    III. nieugięty - mdlejąc, Świat może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do akcji.
    IV. magiczny śpiew - raz na walkę/polowanie, odejmuje dwa sukcesy przeciwnika
    IV. wybraniec bogów - +1 sukces raz na walke/polowanie
    LOTERIA. wiecznie młody - brak kary ST 100+ księżyców. Zachowana płodność.

Ostatnie użycie błysku przyszłości - 19.01.

"Foczka" - lew morski
    S,Z,W,A,P,M: 1
    A,O,B,Kż

Gael - duszek, Biały Jeleń
    S,W,Z: 1 / M:3 / P:2 / A:2
    B,Pł,MP,M: 1 / MA,MO: 2
    Drapieżniki nigdy go nie widzą, bo potrafi stać się niewidzialny.
    Nie zajmuje miejsca na kompana, po dwóch polowaniach wróci do Nawiedzonej Puszczy.

|| Żetony:Brąz x1(02.03.20),Srebro x5 (06.10.19)(17.01.20)(11.02.20)(Viliar x2), Złoto x1(wym kompan), Platyna x1 (04.02.2021)|| Theme || Głos

Ametystowa Łuska
Adept Wody

Stado: Wody
Księżyce: 12
Rasa: Jaskiniowy
Opiekun: Żabi Plusk
Mistrz: Gasnący Gwiazdozbiór
Wysłany: 2021-02-13, 19:47   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 2| P: 2 | A: 2
   U: W,B,Pł,L,Skr,M,A,O,MP,MA,MO,Śl,Kż: 1
   Atuty: Ostry wzrok;

Nick: Nie znoszę neologizmów. xD Żer Zwierząt był super.
Tytuł: Nigdy nie oceniam
Avatar: Fajny, choć miałaś lepsze. Nie pamiętam tylko który był moim ulubionym, nie widzę galerii ;<.
Sygnaturka: Ta czerwień ją psuje, nie lubię kolorów jaskrawych. Obrazek śmieszny, divider ładny, staty wyraźne - tylko ten Gael psuje estetykę.
Ogólnie o użytkowniku: Lubię. Powodujesz wiele razy uśmiech na mojej twarzy, choć czasem szerzej bym się uśmiechała gdybym swoje ręce miała na Twojej szyi <blobsweat>. Ale więcej mamy chyba love niż hate momentów XD.
Ogólnie o postaci:: Strasznie nie lubię. Znaczy, przeszkadza mi to samo co kiedyś w Rek - ta konieczność wszędobylskości. Nie lubię jak postać próbuje wszędzie być, gdzie się tylko da, daje mi to takie poczucie.. antyrealizmu? No i też jego charakter totalnie mi nie podchodzi. Nie mówię, że postać źle prowadzona, zwyczajnie nie trafia w moje gusta.
dodatkowa kość dla testów na wzrok (kamienie szlachetne)

#58608b

Pikujący Upiór 
Uzdrowiciel Plagi
Hebog Tęgi

Księżyce: 38
Rasa: północny
Opiekun: Chochlik Miłości
Mistrz: Szarlatańska Obietnica
Partner: Huh?
Wysłany: 2021-02-13, 20:03   
   A: S: 1| W: 2| Z: 4| M: 5| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,O,A,MO,MA,Kż,Skr,Śl,M: 1 | Lcz,W: 2 | MP: 3
   Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Niesprawiedliwy

Nick: Well... Typowe adeptskie imię i naprawdę nie wiem, co tutaj powiedzieć. Chociaż słowo Ametystowa pasuje, bowiem nawiązuje nieco do wyglądu postaci. Poza tym, nic takiego do oceny nie widzę, po zwyczajnie się nie wydziela, jak to się ma do takich imion dla adeptów.
Tytuł: pustka, widzę pustkę!
Avatar: Hm... Według mnie całkiem spoko. Prosty, z wyraźnie wydzielającą się postacią, do której pasuje tło.
Sygnaturka: O dziwo, ale mi się ono podoba, mimo że większą część stanowi duży obrazek. Zazwyczaj takie coś wręcz przeciwnie, każe mi natychmiast przerzucić się na coś innego i zapomnieć o tym koszmarze, ponieważ obrazek wtedy za bardzo się wydziela. Tutaj na szczęście tego problemu aż tak bardzo nie widać, chociaż to może dlatego, że na razie tu jest za mało tekstu.
Ogólnie o użytkowniku: nie mam zdania, bo po prostu nie znam xd
Ogólnie o postaci: to, co wyżej, choć podoba mi się jej prosty i uroczy design.

––––––» I ~ Boski Ulubieniec
––––––Z niewyjaśnionych przyczyn zdarza mu się spotkać duszka raz na 2 tygodnie, dostając o połowę większą nagrodę niż w przypadku zwykłej niespodzianki. (cooldown: 03.03.2021)

––––––» II ~ Szczęściarz
––––––To prawdziwy farciarz i dostaje jeden sukces przy failu na dowolną akcję raz na dwa tygodnie. (cooldown: 11.03.2021)

––––––» III ~ Niesprawiedliwy
––––––Raz na walkę może zaatakować, bazując na M + MP, jeśli dotyka przeciwnika. Dodatkowo raz na miesiąc dostaje dar od Villara.
#FEB816/#ffcb47
Erevinit - latawiec
S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
L,O,A,Skr: 1

żetony: --
Ostatnio zmieniony przez Pikujący Upiór 2021-02-13, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu