FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Dzika Gwiazda 
Prorok
Wieczna celebrytka

Stado: Prorocy
Rasa: Górski
Księżyce: 109
Opiekun: Gonitwa Myśli
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Partner: Khagar
Wysłany: 2019-04-29, 22:21   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,Pł,O,W,MO,MA,MP,Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Szczęściarz, Poszukiwacz, Wybraniec Bogów, Nieulękły

Nick: A mi się podoba Wyśniony zwłaszcza, że był zdaje się pierwszym pisklęciem Eliany (nieważne że przygarniętym), jej wymarzonym skarbem. Tak to sobie interpretuję.
Tytuł: Tu trochę nie czaję, ale czekam z niecierpliwością na cieniste imię.
Avatar: Małe dziełko od Szkarłatnej, fantastyczna robota. Podoba mi się, że postać na nim ma w sobie coś niepokojącego jak się na nią patrzy. Wygląda na kogoś, kto nie atakuje niesprowokowany i trudno go w ogóle sprowokować, ale jak już ruszy do walki to przeciwnicy będą konać długą śmiercią.
Sygnaturka: Prosto, schludnie bez fajerwerków. Cytacik zgrabny, pasuje mi do relacji Wyśniony-Eli.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam specjalnie, ale zdaje się że grałyśmy razem fabułkę milion lat tamu, jak Dziczek jeszcze była smarkiem i zaprowadziła rannego Nieprawidłowego na leczenie do Płomienia. Bardzo przyjemne fabu.
Ogólnie o postaci:: Jaram się nią jak flota Stannisa. Tejfe ma spory potencjał by wyrosnąć na Wzorowego Cienia - fantastyczny, dramatyczny background, który daje multum opcji sensownego rozwoju (trauma, pokonanie strachu, niepewność co do kwestii swojego wyglądu + zawiłości historyczne - rebelia Eliany i jej słuszność czy potencjale spotkanie z Nieskalaną). Żałuję, że nie mogę szpiegować wszystkich twoich fabułek :c
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji lub raz na pojedynek. Następne użycie (polowanie): 03.07
Poszukiwacz
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (polowanie): 28.06
Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie). Następne użycie (polowanie): 16.06
Nieulękły
Do smoka należy pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze.

Świadek Puszczy 
Starszy Ziemi
Smocze drzewo

Stado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 82
Partner: Jakiś dąb *sad violin*
Wysłany: 2019-04-30, 17:14   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów

Nick: Cieszę się, że zachowujesz Dziką. Do charakteru Iskry to bardzo pasuje, szczególnie że przy niej brzmi bardzo swobodnie i jakoś tak w pozytywny sposób ironicznie. Smutno by było, gdyby się tego członu pozbyła
O ile prorokiem nie zostaniesz, chociaż nadal liczę, że tak, przynajmniej możesz go przez chwilę z imienia poudawać xD
Tytuł: Wydaje mi się, że po ostatnim zebraniu na skałach i rozmowie o proroctwie, niektóre smoki zdecydowanie mogłyby zgodzić się z takim tytułem dla Iskierki. Żałuję, że nie zdążyłam tam odpisać, nawet jeśli nie planowałam nic ambitnego wnieść =3=
Avatar: Przyzwyczaiłam się bardzo do wizji z monoklem, którą tak długo nosiłaś, ale wersja Dagnego też jest śliczna i w sumie uwielbiam avatary z przezroczystym tłem. Zaranna genialnie wygląda @3@
Sygnaturka: Prosta, ładna, nic do zarzucenia. Lubię się w nią wpatrywać czasem. Bardzo fajnie wygląda to słoneczko prześwitujące przez drzewa, bo klei się dobrze z Zaranną Iskrą jako imieniem
Ogólnie o użytkowniku: Aaaaa wydajesz się naprawdę przemiłym, niekonfliktowym i kreatywnym człowiekiem, nie mogę się tobą nadziwić.
Ogólnie o postaci: Dzika kojarzy mi się z taką postacią, która można spotkać w jakiejś karczmie, grającą w kości i rzucającą sarkastyczne komentarze do współgracza, a jednocześnie z ciepłą inteligentną matką, chociaż trochę nieogarniętą gdy przychodzi do samego wychowania. Dużo pozytywnych skojarzeń wywołuje, chociaż jeszcze przed pobytem w ziemi nie zwracałam na nią większej uwagi. Zapewne przez prowadzenie Szyszka, który też ją podziwia w jakiś sposób (nawet jeśli jest krową rozpłodową >333>), mogę nad nią bardziej pokminić.
[color=#946b6b] [color=#7b8f9d] [color=#e0dc6d]

» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y...j a k...d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e...p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
....» z n a w c a...t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
.... raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.

Sztorm Stulecia 
Wojownik Wody
Paladyn Pospólstwa

Stado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 35
Opiekun: Kaskada Kości
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: strong and independent
Wysłany: 2019-05-01, 09:14   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 2| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,Skr,Kż,MP,MA,MO: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Adrenalina, Twardy jak diament

Nick: Damn it, Strażnik Ostępów to był nick jakiego nie było dotąd, powiew świeżości. Dla takiego SWSowego dinozaura jak ja cieszył oko. Opiekun Ziemi jest fajnie, ale dosyć blaknie przy poprzednim. Ale cieszę się, że dalej ma "Ziemia" w nicku, chociaż to nieobowiązkowe. Zawsze lubiłam tą zasadę, klimatyczna.

Tytuł: Nie znam głębszego kontekstu, ale wydaje się pasować do Strażnika. Sztywny w poglądach, nieugięty w wierzeniach, zakorzeniony głęboko w swoim stadzie. A przynajmniej z postów, które czytałam tak wynika :>

Avatar: Tu może wychodzi moja nieznajomość wszystkich avek na forum, ale nie widziałam jeszcze (albo jest to bardzo rzadkie) takiego połączenia, jak grafika w tle i rysunek na pierwszej warstwie. Mega klimatyczne! Bardzo mi się podoba generalnie. Widać, że robiony pod smoka i ma wiele drobiazgowych szczegółów. Śliczny.

Sygnaturka: Gif fenomenalnie dobrany z avkiem. No i oczywiście z postacią. Do tego całość zgrabna, ze smakiem i nie przesadnie wielka - nie przepadam, kiedy ludzie mają podpisy na pół strony.

O użytkowniku: ..Nie wiem ._.' nie znam za dobrze, niestety! Ale z Discorda mogę ocenić, że w miarę zrównoważona, sympatyczna i przyjazna osóbka.

O postaci: Piękna postać, poprowadzona z dedykacją od pisklęcia. Wielowymiarowa i pełna koloru, a takie właśnie postacie lubimy :D Strażnik wydaje się dosyć specyficznym smokiem, może dlatego że poznaję go już jako, well, staruszka! Ale definitywnie Burza zrozumiałaby kierujące nim motywacje, chęć opieki nad Stadem, sprawdzenia się w nowej roli przewodnika i presja poprzednich Przywódców, patrzących na łapy. Jak rzadko to się zdarza! Przywódca dużo częściej umiera lub znika. Teraz zaś Opiekun ma nie jednego poprzednika, oceniającego jego kroki, ale dwoje! Już mu współczuję :P

Droga występku, choć wygodna i szeroka, kończy się śmiercią. Zaś
ścieżka cnoty,
wąska i uciążliwa, kończy się życiem - i to
nie
życiem, co przemija, ale takim, które nie będzie miało końca.

Atut II Adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.

Atut III Twardy jak diament - modyfikator -1 ST do testów na Wytrzymałość.

uwaga: Sztorm Stulecia ma umysł zamknięty na wszelkie kontakty mentalne!
Szukanie jej umysłu wraca do nadawcy pustką, podobną jak w przypadku martwych smoków.

Awantura, klacz Kelpie - 12 ks młodsza od Sztormu
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 2| A: 1
U: B,Pł,Śl,Skr,MP: 1| MA,MO: 2

Kalectwo wrodzone: czupryna jasnych włosów na łbie, przechodząca w grzywę na karku i barkach. Efekt wpływu trzeciej rasy, smoków wężowych. Związane z tym dodatkowe ryzyko przegrzewania się i zwiększone ryzyko bólów głowy z tytułu udarów słonecznych.

Kalectwo z tytułu zmartwychwstania: niezdolność do mówienia oraz ziania, +1 ST do akcji fizycznych i magicznych, +2 ST do rzutów opartych na Wytrzymałości

Full size Artwork : Inurta | Burzowa | Awantura | Sztorm | rekonstrukcja zdarzeń oraz motyw przewodni zmartwychwstania Sztorm

Serce Płomieni
Przywódca Ognia

Stado: Ognia
Rasa: Północny
Księżyce: 50
Partner: Remedium Lodu
Wysłany: 2019-05-01, 12:37   
   A: S: 2| W: 2| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl:1 | A,O:2
   Atuty: Wrodzony talent, Chytry przeciwnik, Tancerz, Nieulękły

Nick: Burz było wiele. Sama miałam jedną. :p Ale zdecydowanie pasuje do postaci, więc nie ma co narzekać.

Tytuł: Paladyn? Naprawdę? xD Znaczy, ja rozumiem, że to chyba nie ma brzmieć tak dosłownie, ale jakoś tak... dziwnie brzmi ten tytuł. Z postacią kojarzy mi się co najwyżej prześmiewczo, bo Burza jest taka... taka specyficzna! Może z czasem będzie pasował lepiej? :p

Avatar: Ładny, przyjemny dla oka, pasujący. W sumie, jak ją sobie wyobrażałam jako starszą, to właśnie tak. :)

Sygnaturka: Śliczna, ale strasznie nieczytelna czcionka. Ładny, morski kolorek :3

O użytkowniku: Nie miałyśmy okazji dużo rozmawiać, ale z obserwacji na discordzie wydaje się strasznie rezolutna, taka wesoła i żywiołowa. Chwilami nawet buńczuczna. ;) Postać prowadzi bardzo konsekwentnie i pisze też bardzo ładnie. Z przyjemnością czytam posty. <3

O postaci: Jej, lubię Burzową. Ma taką śliczną relację z Karminowym. I ładną głębię, która nieco odcina się od powierzchowności, a jednak doskonale ją dopełnia, tworząc bardzo nietuzinkowa osobowość. Lubiłam Burzową od małego i trochę mi szkoda, że kiedy Ina była mała, to pisałam Ponurakiem mniej. Sądzę, że za mało miałyśmy okazji żeby popisać, a są przecież rodzeństwem. Może będziemy miały okazję to nadrobić <3

II. Chytry przeciwnik
    W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST.

III. Tancerz
    Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do obrony fizycznej. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

IV. Nieulękły
    Bez znaczenia czy smok wyzwał na pojedynek czy został zaskoczony przez drapieżnika na polowaniu, to do niego należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

#cc9933

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Opiekun: Nanti, Eliane*
Mistrz: Aenkryntith* Eliane* Aerthas*
Wysłany: 2019-05-01, 12:58   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,L,M,O, A, W,Skr,Śl,MP: 1| MA, MO: 2
   Atuty: Kruszyna; Niezdarny Wojownik;

Nick: Nie wiem, które imię ładniejsze - Tchnienie Zimy czy Serce Płomieni. :P Imiona, które dałaś Miękkiej wydają mi się takie bardzo delikatne, wręcz liryczne i wskazują na jakąś szlachetność Twojej postaci. Chociaż ja i tak przyzwyczaiłam się do Miękkiej i to jest moja ulubiona nazwa na nią, to oba dorosłe imiona też kupiły moje serduszko.

Tytuł: Nie ma tytułu. :<

Avatar: Postać Miękkiej na tym avku wydaje mi się trochę rozmyta, ale też myślę, że ciężko było oddać wszelkie cieniowania i tym podobne szczegóły, kiedy właściwie jest ona w jednym, ciemnym kolorze. Zostawiłabym też samo niebieskie tło, bez tego brązu i bardziej wyeksponowała szaro-niebieskie oczy. Ogólnie jednak to jest to bardzo ładny avatar i doceniam pracę tego kto go wykonywał (ja sama w życiu bym tak nie potrafiła), no i myślę, że super "ujęcie" ma na nim Miękka. Pokazana szyja, lekko rozstawiony pyszczek - myślę, że w takiej pozycji najładniej jest portretować smoki.

Sygnaturka: Prosta, skromna, ognista kolorystyka. Jest okej.

O użytkowniku: Lubię. :P Bardzo miła, ciepła, i inteligentna osoba, z którą przyjemnie się rozmawia (pisze), i z którą wydaje mi się, że bardzo łatwo dogadałabym się nie tylko w internecie. Może też dlatego, że posiadamy trochę podobne doświadczenie z przeszłości? Uwielbiam też prowadzić z Tobą fabuły i czytać Twoje posty, które zawsze są bardzo staranne i ładnie wykończone.

O postaci: Psiapsi Tejfika xd Jako, że udziela mi się sympatia, którą moja postać darzy Twoją, to naprawdę lubię Miękką. Jest bardzo opiekuńcza, oddana i wydaje mi się takim stoikiem, który zawsze wie jak się zachować w danej sytuacji, a nawet jak nie wie, to i tak stara się wspierać innych. Nie wiem jakim jest przywódcą, ale patrząc po tych cechach, to mam wrażenie, że stado Ognia dobrze trafiło. Ogólnie podoba mi się też bardzo jej relacja z Tejfe i właściwie każde spotkanie z Miękką, daje mi wiele radości, podczas pisania postów. Wydaje mi się, że Miękka bardzo ładnie dopełnia czasem charakter Tejfe, którego zdarza jej się sprowadzać "na ziemię", gdy ten zbytnio odpływa. Taką różnicę też widać na zasadzie kontrastu - czarodziej i wojowniczka. Miękka jest dla mnie bardzo pozytywną postacią, której niepewności wątpliwości dotyczące różnych emocji i zachowań są bardzie ciekawie przedstawione. To dobrze prowadzona postać, która myślę, że wciąż będzie się rozwijać i mam nadzieję na przeprowadzenie z nią jeszcze nie jednej fabuły (właśnie idę pisać post do takowej jednej xd)

Światło istnieje tylko dzięki cieniowi, na które może padać.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

S,W,Zr,M,P,A: 1 // B,A,O,Skr: 1

Miraż Snów 
Pisklę
Sylmare Ułudna

Rasa: Wężowy
Księżyce: 35
Opiekun: Merialeth
Mistrz: Lisia Kita
Wysłany: 2019-05-01, 18:01   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 3| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,M,Śl,Skr,Kż,A,O,MA,MO: 1| W,Lecz,MP: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Szczęściarz; Zielarz

Nick: Ciężko mi oceniać adepckie imiona, ale Wyśniony brzmi tak... po prostu ładnie. Nie pamiętam żeby ktoś miał podobne imię, w dodatku wydaje mi się, że pasuje do Tejfe. Nie mogę się doczekać aż dostaniesz pełną rangę c:
Tytuł: Tutaj też ładnie i też myślę że pasuje - podkreśla delikatność Tejfe, a w dodatku jest jednym z symboli rozpoczynającej się wiosny i kończącej zimy, co mi się podoba po naszej fabule! c:
Avatar: Bardzo ładnie wykonany, a w dodatku bardzo lubię design Tejfe. Złoto tak ładnie komponuje się z bielą + ta grzywa <3 Mam tylko trochę problem z jego wyrazem pyska. Wydaje mi się taki... groźny? A to moim zdaniem niezbyt pasuje do tej postaci :c
Sygnaturka: Ładny cytat pasujący do postaci + mechanika. Nie ma tutaj żadnych cudów, tylko ładna przejrzysta sygnaturka z wszystkim co potrzebne. Mi się podoba.
Ogólnie o użytkowniku: Nie miałam okazji rozmawiać zbyt wiele, ale ogółem to wydaje się być bardzo miła, przyjazna i sympatyczna! c:
Ogólnie o postaci:: Tejfe! <3 Cały czas kocham naszą pierwszą fabu (muszę się zabrać za odpis w kolejnej!). Przyjaciel Syl z którym miała okazję porozmawiać na kilka ciekawych tematów i na pewno będzie to miało dalszy wpływ na kształtowanie jej postaci. Bardzo mi się też podoba charakter Wyśnionego i to jaki ma potencjał biorąc pod uwagę wcześniejsze wydarzenia. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co będzie dalej ^^

A T U T Y

~ Ostry Wzrok ~
Wszystkie testy percepcji na wyprawie oparte na danym zmyśle (wzrok [kamienie szlachetne]), mają dodatkową kość.

~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
Nast. użycie: 17.06.19

~ Zielarz~
Każde zioło znalezione i zebrane przez Zielarza daje o 2 sztuki więcej niż standardowo

Airin | Kruk
S: 1 | W: 1 | Z: 1 | P: 2 | A:1
A:1 | O: 1

[color=#FFE4E1] [color=#FCDDCF]
MOTYW MUZYCZNY | GŁOS POSTACI

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Opiekun: Nanti, Eliane*
Mistrz: Aenkryntith* Eliane* Aerthas*
Wysłany: 2019-05-03, 13:31   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,L,M,O, A, W,Skr,Śl,MP: 1| MA, MO: 2
   Atuty: Kruszyna; Niezdarny Wojownik;

Nick: Z początku, gdy wybrałaś nowe imię uznałam, że brzmi zbyt mrocznie do Sylmare, ale po chwili doszłam, że jest idealny. Taki bardzo oniryczny, podobnie zresztą jak Urojona. Przez tę utopię kojarzy mi się z naszą wspólną fabułą :P . Bardzo tajemnicze, ale też takie uwodzące imię. Super jest.

Tytuł: Ułudna brzmi przyjemniej dla ucha niż Urojona, chociaż mają podobne znaczenia te słowa. Jest dobrze. Poza tym Sylmare brzmi bardzo dostojnie.

JEST BOSKI! No po prostu musiałam to napisać, ale masz naprawdę przepiękny styl rysowania (też taki trochę oniryczny, jak wymalowane postacie z jakiejś fantasy gry planszowej :P /to komplement/). A do tego Twój śliczny styl rysowania łączy się z postacią Utopii i wychodzi takie cudo. Już odskakując od samego avka, to uważam, że masz najładniejszą postać (jak ją sobie wyobrażam), która obecnie żyje na Wolnych. //Stąd też zafascynowanie Tejfe jej urodą. xd

Sygnaturka:
Piękna kolorystyka Sylmary w literkach i przepiękna grafika pokazująca w zgrabny sposób sylwetkę Twojej postaci. Estetyczne cudo.

Ogólnie o użytkowniku:
Nie znam bardzo mocno, ale z tego co pisałam - to polubiłam całkiem mocno. Bardzo miła i pomocna. No i uważam też, że masz przepiękny styl pisania. Nadużywam słowo piękny, ale to właśnie mi przychodzi na myśl, gdy myślę o Sylmarze i twoich postach nią.

Ogólnie o postaci:
Sylmare z wierzchu wydaje się być bardzo delikatną i kruchą istotą, ale wydaje mi się, że w środku jest naprawdę potężna. Lubię jej tajemniczość i taką "dostojność"? Kojarzy mi się z jakąś wschodnią księżniczką lub czarodziejką czy cuś w ten deseń. Bardzo tez lubię jej relacje rozwijającą się z Tejfe, nasza ostatnia fabuła była naprawdę cudna. <3 Wydaje mi się, że Tejfe i Sylmare są do siebie trochę podobni, trochę taka jakby "bratnia dusza", ale też nie do końca. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać ich przyjaźń w przyszłości. :)

Światło istnieje tylko dzięki cieniowi, na które może padać.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

S,W,Zr,M,P,A: 1 // B,A,O,Skr: 1
Ostatnio zmieniony przez Tejfe 2019-05-03, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  

Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Wody
daddiest of issues

Księżyce: 30
Opiekun: Iluzja Piękna
Wysłany: 2019-05-12, 21:18   
   A: S: 5| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| A,O: 2
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament;

N: Cudowny! Pasuje do Cienia, ale jest pozytywny w wydźwięku. Przez to przypomina mi mojego Odpędzającego Koszmary. I jest taka ładna dychotomia w świetle i cieniu. Jedno z moich ulubionych imion na forum.
T: Standard dla Cienia, imię i tytuł. Bardzo mi się podoba pisklęce imię Tejfe. Ten "Kompletny" jest dla mnie zagadką.
A: Kojarzy mi się bardzo królewsko, połączenie złota, srebra i bieli. I te niebieskie oczy bardzo przyciagają wzrok. Oddaje delikatność Tejfe, ten drobny pysk i w ogóle. Bardzo mi się podoba, choć tło mogłoby być ciemniejsze.
S: Bardzo prosta, nie rzuca się w oczy, zawiera to, co najważniejsze. Nie wiem, jak mocno cytat związany jest z postacią, ale dobrze, że jest.
OOP: Interesuje mnie bardzo. Odnoszę wrażenie, że Rozświetlający to skrzywdzone dziecko, które kiedyś było niewinne i szczęśliwe. Aż mi się smutno robi, jak czytam Twoje opisy jego przeżyć wewnetrznych w naszej fabule teraz. Spróbuję Karminem wybadać, co się dzieje. Ciekawi mnie też, jak poradzi sobie z przywództwem.
OOU: Milutka osóbka, której nie znam bliżej :3

#bd2121 | #445a80
W posiadaniu: żeton srebrny x3, żeton brązowy x2, pojedyncza szara łuska (fab.)
Art by Szkarłatna: [1] [2]

Opiekunka Snów 
Piastun Ognia
NANI??!!

Księżyce: 33
Wysłany: 2019-05-12, 21:51   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,Pł,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl, A,O,M:1|W,L:2
   Atuty: Ostry wzrok, Szczęściarz

N: Jakieś Karminki już tu były. Może poczekam na imię z dorosłej rangi bo jestem mega ciekawa ^^
T: Hmm.. ciekawe. Odnosi się do charakteru, przeszłości, sposobu patrzenia na świat? Ogólnie prosty ale jak dla mnie bardzo spoko.
A: Uwielbiam ten styl. Ogólnie trochę mnie bolą skrzydła na tm avie, jednak powala mnie ten uśmieszek. Poza tym czerwone rogi + czerwone łuski to połączenie 4ever
S: Lubię prostotę ale jak dla mnie trochę za dużo tutaj różnych kolorków
OOP: Nie znam, warto zmienić :]
OOU Uwielbiam (prawie) wszystkich ludzi ze sws :>

Kod:
[b]N:[/b]
[b]T:[/b]
[b]A:[/b]
[b]S:[/b]
[b]OOP:[/b]
[b]OOU[/b]:

.::. Grawitacja nie istnieje, to życie po prostu jest ciężkie .::.
XxA T U T Y
XxI Ostry wzrok - dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku (szukanie śladów/kamieni)
X.II Szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Remember, No Russian

Stado: Plagi
Księżyce: 31
Opiekun: Mhroczne elfy, potem Kheldar [3ks^]
Mistrz: Voices in her head.
Partner: Czeka aż diabeł ją skusi.
Wysłany: 2019-05-22, 17:03   
   A: S: 1| W: 3| Z: 3| M: 4| P: 2| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl,MO: 1 | L,MP,MA,Lecz: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Niestabilna; Niesprawiedliwa;

Nick: ... Miłe. Przyjazne. Ja, jako wielbicielka mhroku, The Queen of being Fookin Edgy, nie aprobuję. Poza tym jest takie zwyczajne. Sen był, wielokrotnie, Opiekuni byli... Ba, obecnie na forum są dwa smoki z tym członem. Shame.
Tytuł: Donkey!
Avatar: Ładne wykonanie, kolorowo jest też jak widzę. Nie przepadam za designem tej postaci, ale przyznam, że avatar jest naprawdę cudny. Yes, kolorki. Kolorki są majstersztykowe.
Sygnatura: Zwyczajna, prosta, czytelna. Kolory bym zmieniła, bo tak jak domyślam się, że są pod postać, tak nie widać tego zanadto - poszłabym tutaj raczej w stadne pomarańcze. Casual. Could be a bit better.
Ogólnie o użytkowniku: You're fine.
Ogólnie o postaci: I have no goddamn idea, nie śledziłam, nie pisałam. We're gonna fix that at some point.

Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Wody
daddiest of issues

Wysłany: 2019-05-26, 19:31   

N: Pisklęce imiona wolę po polsku, ale wiem, że w Cieniu to nie jest mile widziane. Mahvran ma ładne brzmienie, zwłaszcza, że wymawiam to w głowie z taką francuską chrypką, pomijając 'h'.
T: Kojarzy mi się z Queen of the night Whitney, ale jak wyguglałam, to wyskoczyły mi powiązania z Pieśnią Lodu i Ognia. Czy jakaś inspiracja?
A: Wiem, że to Twoje własne dzieło, więc wielkie propsy. Styl wygląda jak super zrobiony photomanip. Kolorki mi trochę nie odpowiadają, bo mam słaby wzrok i cały avatar trochę wygląda jak plama beżu, póki się nie przyjrzę.
S: Śliczna, zwłaszcza sylwetka Mahvran, 10/10. Podoba mi się kolorystyka.
OOP: Mamy właśnie fabułę, więc powoli zaczynam sobie formować opinię. To tylko moje zdanie, ale nigdy nie podobało mi się robienie mrocznych postaci, które już od pisklaczka są... no, mroczne. Dużo bardziej wolę, jeśli stają się "złe" przez rozwój. Mahvran zapewne ma jakieś swoje tragic backstory, ale... still.
OOU: Świetnie pisze, tworzy postacie, które zapadają w pamięć (Dynastia w Cieniu). Ze Zmory pamiętam, że bardzo miła^^

#bd2121 | #445a80

Szakal 
Pisklę
Kain

Księżyce: 8
Opiekun: Remedium Lodu
Partner: Patologia.
Wysłany: 2019-05-26, 19:49   
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| M: 2| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,M,O: 1
   Atuty: Ostry Wzrok

N: Jeżu, jak mi się podoba to imię <3 chyba nie widziałam tutaj jeszcze niczego podobnego, a przy tym jest naprawdę zaczepiste. 10/10
T: Niestety nie powiem o nim nic, bo nie jestem nawet pewna do czego nawiązuje. Postaci zbytnio nie znam :<
A: Avki Szkarłatki to sztosy bez dwóch zdań <3 do tego avek tak przystojnego smoczydła.
S: W sumie prosta, z grubsza mająca kolory pasujące do postaci i jest również w miarę czytelna. Jest ok.
OOP: Niestety nie znam, ale mam nadzieję niedługo poznać :> !
OOU: Raczej nie pisałyśmy zbyt dużo, ale wydajesz się być bardzo miłą osobą!

Płacz stał mi się pożywieniem,
jęki moje płyną jak woda,
bo spotkało mnie, czegom się lękał,
bałem się, a jednak to przyszło.
Nie znam spokoju ni ciszy,
nim spocznę, już wrzawa przychodzi.

_________

Atuty:
- Ostry Wzrok

(dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku)

—••÷[ ]÷••—

Cudo od Szkarłatka <3
Cudo2 od Tweed <3

Puryfikacja Piromancji 
Zastępca Ognia

Księżyce: 38
Opiekun: -
Mistrz: -
Partner: Insygnium Żywiołów

Wysłany: 2019-05-26, 20:02   
   A: S: 4| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 4| A: 2
   U: Pł,M,W,Kż,L,O:1|A,Śl,B:2|Skr:3
   Atuty: Ostry wzrok, Adrenalina, Poszukiwacz,

Nick: bardzo wojownicze imię, muszę przyznać :p kojarzyłoby mi się z raczej mhrocznym smoczałkiem, ale z drugiej strony nie wiem, może dorosły Karminowy jest mhroczny? :p tak czy siak, fajne!
Tytuł: wronka była middle school bully, więc czuję pewną solidarność z twoim tytułem xD
Avatar: ładny! postać bardzo prosta, bardzo czerwona, ale ma w sobie urok :D to na pewno ten szeroki uśmiech!
Sygnaturka: przyjemna, wszystko, co powinno być - jest, dodatkowe kolorki. może nie jest najbardziej artystyczna na świecie, ale nie jest zła!
Ogólnie o użytkowniku: nie mam pojęcia x)
Ogólnie o postaci:: mentiroso znam głównie z eventu dla dzieci, nie wiem jaki jest teraz jako prawdziwy już wojownik, ale jako pisklę zapamiętał mi się... w ogóle, a to dobrze świadczy, bo ja mało pamiętam o postaciach jakichkolwiek x) taką chyba raczej żywą osobowością był, tak przynajmniej widnieje w mojej pamięci. w sensie nadal bardzo mocno hejcę wszystkich za podjęcie najbardziej frajerskiego wyboru jaki mógł istnieć, ale to szczególik :P (jk, proszę nie brać tego na poważnie, nikogo nie dażę prawdziwą nienawiścią xD)

Szakal mnie ubiegł, więc nyoom:
Nick: podoba mi się! estetyka wskazywałaby mi raczej na bardziej surowego, pustynnego smoka i mroczne, ale bardzo ciepłe barwy.
Tytuł: kto jest Ablem? :p
Avatar: nie mój styl, ale tło mi się podoba.
Sygnaturka: ładna, jest cytacik, są ozdobniczki, są kolorki - ale osobiście wolę jak jest usiana informacjami po brzegi :p
Ogólnie o użytkowniku: nie wiem nic a nic!
Ogólnie o postaci:: również pustka - więc idę do kp: bardzo bardzo rzadko spotykam postacie które faktycznie uznaję za charyzmatyczne i genialne, myślę, że jest to coś raczej ciężkiego do osiągnięcia, ale nie oceniam z góry! i wierzę :D będę obserwować, ocenię z czasem

ostry wzrok - dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku kamienie szlachetne]
adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne [bieg, atak, obrona], w przypadku niepowodzenia akcji = rana ciężka
poszukiwacz - +1 sukces do Percepcji (szukanie czegoś, bez Śl) raz na tydzień.
następne użycie: 28.10

//notka do fabuł: proszę nie używać imienia "Wronka" w słowach postaci, Pacyfikacja nigdy się nikomu nie przedstawiała tym imieniem bo sama nigdy go nie poznała - matka zabrała jej imię ze sobą do grobu :p pierwszym więc imieniem Wronki było adepckie - Łapczywa. z góry dziękuję!

Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Wody
daddiest of issues

Wysłany: 2019-05-26, 20:05   

N: Szakal jest fajne. Podoba mi się, że nawiązuje w jakiś sposób do charakteru, podoba mi się, że to polskie słowo. W ogóle, podoba mi się. Czekam na dorosłe, bo to jest zawsze najsuper^^
T: Kolejne nawiązanie, tym razem do konfliktu z bratem.
A: Art jest oczywiście świetny. Szakal wygląda na nim, jakby miał już dość i chciał tylko drzemki. Sam wygląd jest bardzo w stylu Wody, wojowniczy, też mi się podoba. I podobają mi się srebrne oczy :3
S: Samego cytatu nie skomentuję, bo jest za mroczny, jak dla mnie. Kolorki ładne, schludnie to wygląda.
OOP: Czytam posty trojaczków, bo podoba mi się Wasza dynamika. Sympatyzuję najbardziej z Odium (bo tak), aczkolwiek postać Szakala też mnie bardzo interesuje. Zastanawiam się, ile z tej agresji, którą ma teraz, zostanie mu do dorosłości i czy przekuje ją w coś dobrego, czy nie.
OOU: Na discordzie bardzo miła, nie znam bliżej, ale pewnie się to zmieni :>

Teraz dla Wronki, bo mnie ubiegła:

N: Pacyfikacja Pamięci... Podobają mi się nicki, z których oba człony zaczynają się na tę samą literę. Nie wiem, jak imię nawiązuje do postaci, więc trudno mi to skomentować. Na pewno bardzo oryginalne z członem Pacyfikacja, Pamięć chyba już mniej oryginalna.
T: Z jakiegoś powodu przywodzi mi to na myśl grubego, masywnego smoka xD
A: Podoba mi się bardzo, bo jest nie do pomylenia z żadnym innym. Design Wronki jest bardzo niepowtarzalny, więcej takich! Plus, czerń i biel bardzo mi się podoba na smoku.
S: Kawałek grafiki z tego samego obrazka, co tło avataru ładnie spaja zestaw.Wolałabym, żeby atuty też były w jakimś kolorku, ale ogólnie fajnie.
OOP: Ja również pamiętam Wronkę tylko ze Spotkania Młodych i pamiętam, że Karmin jej nie lubił xD Wydaje mi się, ze to awanturniczka, bardzo niezależna, w czym przypomina mi moją Raj.
OOU: Nie znam jeszzce :>

#bd2121 | #445a80
Ostatnio zmieniony przez Dymiące Zgliszcza 2019-05-26, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  

Trzęsienie Ziemi
Przywódca Ziemi
Chichot

Stado: Ziemi
Rasa: Morski
Księżyce: 65
Opiekun: Gonitwa Myśli
Mistrz: s z a b l a shhhhh
Partner: Feeria Ciszy
Wysłany: 2019-05-26, 22:26   
   A: S: 5| W: 4| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
   U: Pł,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,Kż: 1| O,M,B: 2| A: 3
   Atuty: Silny, Adrenalina, Nieugięty, Magiczny śpiew, Poświęcenie

Nick:o jesu!!! Kocham kocham mocno! Dymiące Zgliszcza brzmi tak świetnie i jeszcze ma takie prostolinijne znaczenie. Uwielbiam takie imiona <3
Tytuł:lol xD mam nadzieję że pokażesz mi jakim jockiem jesteś ;3
Avatar:eh nie lubię jednolitych smoków sam avatar ok? Nie jest brzydki ale bez rewelacji
Sygnaturka:przydałby się jakiś obrazek 0: ale kolorki ładne!
Ogólnie o użytkowniku: Ahh nie znam kompletnie :"D wiem tylko że byłaś Odpędzającym Koszmary
Ogólnie o postaci:: czytałam posty w walce i wydaje mi się być narwańcem chcącym bitki. Popieram :3c

> adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji ciężka
> nieugięty - mdlejąc, smok może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do akcji.
> magiczny śpiew - raz na walkę/polowanie, odejmuje sukces przeciwnika
>poświęcenie - raz na atak +1 sukces, ale + rana lekka dla atakującego.

Nawojka - Cień
||S:1|Z:1|M:1|W:1|P:3|A:1| ||MA, MO, L, Skr: 1||
|| Żetony:Brąz x0 (...), Srebro x4 (przesilenie x2)(05.08.19),(5.8.19 test zwiadu)Złoto x1 (wym kompan)Platyna x1 (kroniki)|| Theme ||

Odpowiedz do tematu