FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Puryfikacja Piromancji 
Zastępca Ognia

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 38
Opiekun: -
Mistrz: -
Partner: Insygnium Żywiołów
Wysłany: 2019-05-26, 22:36   
   A: S: 4| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 4| A: 2
   U: Pł,M,W,Kż,L,O:1|A,Śl,B:2|Skr:3
   Atuty: Ostry wzrok, Adrenalina, Poszukiwacz,

Nick: dźwięczne i dzikie, cudne! wciąż troszkę bardziej wolę "zwierzę bajarza", ale nie o jakoś super bardzo :p
Tytuł: sami geniusze i sami szaleńce na tym forum, wyjątkowe zbiorowisko xp
Avatar: kochany żerek-chudzinka! styl ładny, świetna poza *ten taki gest z rękoma i cmoknięciem kucharza*
Sygnaturka: neon tastey,,,, bardzo e s t e t y c z n e, najbardziej lubię obrazek.
Ogólnie o użytkowniku: ziomson, bff, co ja mam powiedzieć? xD
Ogólnie o postaci:: też głównie pamiętam z pisklęcego życia tbh xD charakterek miał przecudny, teraz znam z opowieści i nie jest wcale gorzej

ostry wzrok - dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku kamienie szlachetne]
adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne [bieg, atak, obrona], w przypadku niepowodzenia akcji = rana ciężka
poszukiwacz - +1 sukces do Percepcji (szukanie czegoś, bez Śl) raz na tydzień.
następne użycie: 28.10

//notka do fabuł: proszę nie używać imienia "Wronka" w słowach postaci, Pacyfikacja nigdy się nikomu nie przedstawiała tym imieniem bo sama nigdy go nie poznała - matka zabrała jej imię ze sobą do grobu :p pierwszym więc imieniem Wronki było adepckie - Łapczywa. z góry dziękuję!

Szakal 
Pisklę
Kain

Stado: Wody
Księżyce: 8
Opiekun: Remedium Lodu
Partner: Patologia.
Wysłany: 2019-05-26, 22:40   
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| M: 2| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,M,O: 1
   Atuty: Ostry Wzrok

N: Może wydźwięk tego imienia nie trafia w mój osobisty gust, ale no jeżu, jak bardzo mi się podoba samo znaczenie tego imienia. Choć bardziej mi pasuje na imię dla Łowcy, aniżeli dla Woja. Ale propsuje!
T: Genialny mam nadzieję dlatego, że tylko Żer mógł wpaść na to, by robić takie zadymy przy Gigancie xD
A: Kurcze, no jak mi się ten avek podoba. Sam design Żerka jest zaczepisty, jego sylwetka i nawet kształt łba. No i technika wykonania też jest super. Szanuję w opór <3
S: sdjghsjh zachwyt
Kocham ten styl retro, neony, font i obrazek, wszystko 10/10... ale... błagam, ten drugi atut krzyczy o aktualizację ;ww; to jakby Marylin Monroe miała zeza rozbieżnego.
OOP: Za samo mieszanie w Ziemi należy Ci się order prawowitej Pyry. Mam słabość do postaci, które wpadają na durne (lub świetne?) pomysły i przez to są one znane.
OOU: Przeurocze dziewczę z Ciebie. Do tego prostolinijne i ogarnięte. :>

oof Pacyfik wyprzedził

N: Mam tęgą rozkminę co to właściwie oznacza. Jest nietypowe i.. mam przed oczami smoka bijącego w tył głowy, by powodować amnezję. Niemniej, plusik za oryginalność.
T: odnosi się to... do wagi? xD nie wiem jak to skomentować
A: Avek sam w sobie wygląda trochę, jakby przedstawiał bardziej zwierzę wyrwane z sawanny, niż smoka. Sam wygląd do mnie nieszczególnie przemawia, ale avek sam w sobie jest spoko.
S: Obrazek ... nie wiem co przedstawia, a reszta wydaje się być raczej normalna.
OOP: Nie znam.
OOU: Również nie znam :<

Płacz stał mi się pożywieniem,
jęki moje płyną jak woda,
bo spotkało mnie, czegom się lękał,
bałem się, a jednak to przyszło.
Nie znam spokoju ni ciszy,
nim spocznę, już wrzawa przychodzi.

_________

Atuty:
- Ostry Wzrok

(dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku)

—••÷[ ]÷••—

Cudo od Szkarłatka <3
Cudo2 od Tweed <3
Ostatnio zmieniony przez Szakal 2019-05-26, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  

Miraż Snów 
Pisklę
Sylmare Ułudna

Rasa: Wężowy
Księżyce: 35
Opiekun: Merialeth
Mistrz: Lisia Kita
Wysłany: 2019-05-26, 23:02   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 3| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,M,Śl,Skr,Kż,A,O,MA,MO: 1| W,Lecz,MP: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Szczęściarz; Zielarz

Nick: Brzmi całkiem fajny, jest taki... dziki! Zastanawiam się czy nawiązuje do postaci w jakimś większym stopniu. A no i jest plusik za polskie imię.
Tytuł: Czyżby jakieś nawiązanie do relacji z rodzeństwem? :'D
Avatar: Bardzo lubię twój styl jak i smoki które rysujesz, ale tutaj jakoś dziwnie mi nie pasuje jego szyja :c Ale poza tym jest śliczny, choć troszkę zlewa się z tłem! Lubię też kolory, których użyłaś c:
Sygnaturka: Jak na razie sam cytat i to całkiem ładny, w fajnym (choć może odrobinę mało czytelnym) kolorze. Lubię te białe znaczki, które są tam obok niego!
Ogólnie o użytkowniku: Dawny synek ;w; Trochę znam, bardzo miła i kochana osoba, a w dodatku robi prześliczne arty <3
Ogólnie o postaci:: Tutaj nie wiem zbyt wiele, ale prawdopodobnie będę czytać posty w przyszłości.

A T U T Y

~ Ostry Wzrok ~
Wszystkie testy percepcji na wyprawie oparte na danym zmyśle (wzrok [kamienie szlachetne]), mają dodatkową kość.

~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
Nast. użycie: 17.06.19

~ Zielarz~
Każde zioło znalezione i zebrane przez Zielarza daje o 2 sztuki więcej niż standardowo

Airin | Kruk
S: 1 | W: 1 | Z: 1 | P: 2 | A:1
A:1 | O: 1

[color=#FFE4E1] [color=#FCDDCF]
MOTYW MUZYCZNY | GŁOS POSTACI
Ostatnio zmieniony przez Miraż Snów 2019-05-26, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  

Sztorm Stulecia 
Wojownik Wody
Paladyn Pospólstwa

Opiekun: Kaskada Kości
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: strong and independent
Wysłany: 2019-05-26, 23:07   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 2| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,Skr,Kż,MP,MA,MO: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Adrenalina, Twardy jak diament

Nick : Pasuje doskonale do postaci. Poza tym sama lubię Polskie imiona dla piskląt. Ciekawi mnie, czy dalszy rozwój imienia jakoś do tego nawiąże. Nie mogę się doczekać :>
Tytuł : Tak. Po prostu. Z Odium jako Ablem, czy z Łzy czyni to... Lilith? (; budzi dreszcze myślą, czy skończy jak Kain. Przyjdzie nam się przekonać, jak fabuła poniesie.
Avek : Ładny... Ale mało pisklęcy. Przedstawia smoka w dowolnym wieku od 10 do 50 księżyców. Ja jednak lubię, kiedy pisklęta wyglądają jak pisklęta. Te 3 punkty Aparycji, za bycie przysłowiowym "kotem w butach". Nawet najgroźniejszy doberman kiedyś był szczeniaczkiem.
Syna : Dramatyczne. Nieco zbyt wydumane na postać o czterech księżycach? Definitywnie ciemne i patetyczne.
Postać : Jest koncept, zobaczymy jak wyjdzie na dłuższą metę jego prowadzenie. Szakal ma całkiem interesujący potencjał i jego historia dopiero się zaczyna. W cichości ducha liczę, że te nawiązania do "poprzedniego życia" umrą w końcu, w miarę jak będzie się robił starszy. Głównie dlatego, że to dosyć dziwnie idzie w parze z ideą reinkarnacji smoków, oczyszczenia przez bogów i "czystej karty". Ale rywalizacja o siostrę i utrata ogonków pierwsza klasa!
User : Na ile znam, absolutnie tak, trzy razy na tak, golden ticket do fabryki czekolady :3 gdyby tylko znalazła czas pisać częściej, na obu postaciach, to w ogóle byłabym wniebowzięta x)

// opisałam Szakala, bo zajęło mi to z 10min zastanowienia się x) dorzucę poniżej w edycji jeszcze Miraż <3

Droga występku, choć wygodna i szeroka, kończy się śmiercią. Zaś
ścieżka cnoty,
wąska i uciążliwa, kończy się życiem - i to
nie
życiem, co przemija, ale takim, które nie będzie miało końca.

Atut II Adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.

Atut III Twardy jak diament - modyfikator -1 ST do testów na Wytrzymałość.

uwaga: Sztorm Stulecia ma umysł zamknięty na wszelkie kontakty mentalne!
Szukanie jej umysłu wraca do nadawcy pustką, podobną jak w przypadku martwych smoków.

Awantura, klacz Kelpie - 12 ks młodsza od Sztormu
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 2| A: 1
U: B,Pł,Śl,Skr,MP: 1| MA,MO: 2

Kalectwo wrodzone: czupryna jasnych włosów na łbie, przechodząca w grzywę na karku i barkach. Efekt wpływu trzeciej rasy, smoków wężowych. Związane z tym dodatkowe ryzyko przegrzewania się i zwiększone ryzyko bólów głowy z tytułu udarów słonecznych.

Kalectwo z tytułu zmartwychwstania: niezdolność do mówienia oraz ziania, +1 ST do akcji fizycznych i magicznych, +2 ST do rzutów opartych na Wytrzymałości

Full size Artwork : Inurta | Burzowa | Awantura | Sztorm | rekonstrukcja zdarzeń oraz motyw przewodni zmartwychwstania Sztorm
Ostatnio zmieniony przez Sztorm Stulecia 2019-05-26, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  

Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Wody
daddiest of issues

Księżyce: 30
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Wysłany: 2019-05-27, 00:02   
   A: S: 5| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| A,O: 2
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament;

N: Boski, 10/10. Oryginalny, nie pamietam zadnego Sztormu (dlatego sama chciałam podobny wziąć), a to Stulecie to już w ogóle. Super, ze wiąże się z adepckim i że pasuje do Burzy.
T: Burza to taka friendly neighbourhood smoczyca, więc mi pasuje.
A: W klimacie Wody, design smoka prosty. Ostatnio też zaczęły mi się podobać jednokolorowe smoki.
S: Wolalabym, żeby nie było tam standardowego koloru tekstu z forum, ale to maly minus.
O postaci: Uwielbiam, jak Karmin <3 Prosta kobieta, do szabli i szklanki, ze stalowym kręgosłupem moralnym. Podoba mi się, ze jest małomówna i ma cięte poczucie humoru. Bardzo dynamiczna, wojownicza.
O userce: Czlowiek mem, bardzo sympatyczna i, mam wrazenie, zaangażowana w społeczność. Uwielbiam, 10/10.

#bd2121 | #445a80
W posiadaniu: żeton srebrny x3, żeton brązowy x2, pojedyncza szara łuska (fab.)
Art by Szkarłatna: [1] [2]

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Remember, No Russian

Stado: Plagi
Księżyce: 31
Opiekun: Mhroczne elfy, potem Kheldar [3ks^]
Mistrz: Voices in her head.
Partner: Czeka aż diabeł ją skusi.
Wysłany: 2019-05-28, 17:19   
   A: S: 1| W: 3| Z: 3| M: 4| P: 2| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl,MO: 1 | L,MP,MA,Lecz: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Niestabilna; Niesprawiedliwa;

Nick: O to to to, o takie imiona walczyłam. Świetne, 10/10, przechodzisz dalej.
Tytuł: I don't get the reference but 10/10 za to, że jest po angielsku. Nie pytajcie, po prostu lubię angielskie wstawki.
Avatar: Ano ładny. Chociaż design tego smoka jest taki prosty i to mnie tak strasznie gryzie... Jedna para prostych rogów i cały czerwony. Eh, stać cię na więcej!
Sygnaturka: Zwyczajna, prosta, czytelna jak dla mnie. Podoba mi się, ma swój urok, chociaż pozbawiona jest obrazka i cytatów. A jednak... Miło się na nią patrzy. Ale kolorków za dużo.
Ogólnie o użytkowniku: Ni znom.
Ogólnie o postaci:: Powoli poznaję i niedługo odpiszę!

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Księżyce: 50
Opiekun: Nanti, Eliane*
Mistrz: Aenkryntith* Eliane* Aerthas*
Wysłany: 2019-05-28, 18:41   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,L,M,O, A, W,Skr,Śl,MP: 1| MA, MO: 2
   Atuty: Kruszyna; Niezdarny Wojownik;

Nick: Dużo prostsze niż poprzednie imiona, z czego bardzo się cieszę. Mniejsze prawdopodobieństwo, że je przekręcę. xd Poza tym ma mroczne brzmienie, a takowe pasuje do postaci
Tytuł: Ja z kolei nie lubię bardzo angielskich wstawek. Co prawda nawiązanie do Gry a bardzo propsuje fakt, że tworzysz postacie z inspiracji twórczością Martina, więc daje radę. ;)
Avatar: O talencie nie będę wspominać, bo on po prostu jest i już. Co prawda dużo bardziej wolałam desing Nieskalanej Grzechem, ale to przez to, że miała te różne, liczne dodatki. Tło bym zmieniła, bo za bardzo wtapia się w nie postać.
Sygnaturka: Śliczna jest. Taka skromna, ale też dopracowana. Smocza sylwetka cudna. Muzyka z gry o tron cudowna. <3
OOP: To chyba trochę nierealne, ale chciałabym zobaczyć jak tworzysz spokojną, uroczą i miłą postać. xd
Sama Mahvran to jeszcze pisklę, ale już jest bardzo rozwinięta charakterem. Co prawda nie przepadam za postaciami, które już od małego są mroczne i niemiłe (w ogóle nie jestem fanką takich postaci) bo to dla mnie trochę nienaturalne, ale w sumie ma to uzasadnienie fabularne tymi tabliczkami i elfką, więc mogę to jakoś przegryźć.
OOU: Miałam kiedyś rozkminę jak wiele cech z naszego charakteru nieświadomie lub świadomie oddajemy naszym postaciom. xd W sumie Twoje postacie, które znam są w podobnym klimacie, ale jak piszesz na czacie to wydajesz się od nich dużo bardzo sympatyczna i milsza. I pamiętam, że kiedyś jak grałaś Aluzją, a jak Wichurą, to wyjaśniłaś mi zasady opisywania walki. :> Poza tym to nie znam mocniej, więc się nie mogę wypowiadać bardziej.

Światło istnieje tylko dzięki cieniowi, na które może padać.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

S,W,Zr,M,P,A: 1 // B,A,O,Skr: 1
Ostatnio zmieniony przez Tejfe 2019-05-28, 18:46, w całości zmieniany 2 razy  

Szeptucha Roju 
Czarodziej Ziemi
Wiedźmi Jad

Stado: Ziemi
Księżyce: 28
Opiekun: Trzęsienie Ziemi; Feeria Ciszy
Wysłany: 2019-05-29, 12:37   
   A: S: 2| W: 3| Z: 1| M: 5 | P: 1| A: 1
   U: W,P,B,L,Skr,M,A,O,Śl,Kż: 1 | MA,MO,MP: 2
   Atuty: Boska ulubienica, Niezdarna wojowniczka

N: Mamusia kocha. Cudowne imię, tak bardzo w stylu Tejfe, chyba bardziej trafnego bym nie znalazła. Ładnie brzmi.
T: No, tak troszkę <3
A: Lubię ten avatar. Fajnie ukazuje Tejfe, kłóci się nieco z wizją słodkiego pisklaczka, bo ma ostre rysy, i to mi się właśnie podoba. Uwielbiam połączenie kolorów, zloto zawsze w moim sercu, jak niegdyś niebieski xD
S: Piękny cytat, w punkt.
OOU: Znam od dawna, lubię oraz szanuję. Cieszę się, że wróciłaś.
OOP: Wymarzone pierwsze pisklę Eliany. Takie Wyśnione Marzenie. Kochana postać, delikatna, uczuciowa, nieco zbyt płaczliwa. Ale Tejfe zawsze ukazywała emocje na łapie. Winszuję trzymania się charakteru oraz rozwoju.

KOSACZ: Błotnik
S:1|W:1|Z:1|M:1|P:1|A:1
Lot:1|Atk:1| Obr:1| Skr:1| Śl: 1

Wulkan wściekłej goryczy kipi w moich trzewiach.
Chininą więc obdarowuję hojnie każdego po trochu,
Zatruwając morze poznania.
Chyba, tak trochę, przewrotnie pragnę,
Aby cierpieli podobnie do mnie.

#00FF66

Atuty:
Boska Ulubienica ~ Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
Niezdarna Wojowniczka ~ Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST

Pojedynki:
Lewa Łapa [Wygrane]: Dar Tdary, Śpiew Szkarłatu, Nierozważny Duch, Mahvran, Wieczorna Łuska, Nocny Tropiciel, Energiczny Kolec, Płomienny Kolec, Lustro Katamu;
Prawa Łapa [Przegrane]: Kryształowy Kolec, Dymiące Zgliszcza, Sztorm Stulecia, Chochlik [Viliar], Artenox, Żer Zwierząt [walkower]

Głos

Puryfikacja Piromancji 
Zastępca Ognia

Księżyce: 38
Opiekun: -
Mistrz: -
Partner: Insygnium Żywiołów
Wysłany: 2019-05-29, 14:32   
   A: S: 4| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 4| A: 2
   U: Pł,M,W,Kż,L,O:1|A,Śl,B:2|Skr:3
   Atuty: Ostry wzrok, Adrenalina, Poszukiwacz,

Nick: słodki! bardzo urokliwy!
Tytuł: nie jest zły, ale też nie porywa x)
Avatar: klasa sama w sobie rzecz jasna :p podoba mi się dizajn postaci, może nie jest w takim top 3 moich absolutnie ulubionych obecnie, ale jest naprawdę naprawdę fajny!
Sygnaturka: obrazek ze zbliżeniem na oczko bardzo spoko, cytacik jak najbardziej też, ciekawi mnie jak bardzo gra z postacią!
Ogólnie o użytkowniku: znam tylko z legend........ ale nie wierzę w legendy bezgranicznie >:3 więc na razie odpowiedź "nie wiem" :p
Ogólnie o postaci:: jeszcze nie wiem, bo jeszcze nie napisałam posta na fabu, ale wszystko w swoim czasie! xD

ostry wzrok - dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku kamienie szlachetne]
adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne [bieg, atak, obrona], w przypadku niepowodzenia akcji = rana ciężka
poszukiwacz - +1 sukces do Percepcji (szukanie czegoś, bez Śl) raz na tydzień.
następne użycie: 28.10

//notka do fabuł: proszę nie używać imienia "Wronka" w słowach postaci, Pacyfikacja nigdy się nikomu nie przedstawiała tym imieniem bo sama nigdy go nie poznała - matka zabrała jej imię ze sobą do grobu :p pierwszym więc imieniem Wronki było adepckie - Łapczywa. z góry dziękuję!

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Remember, No Russian

Stado: Plagi
Księżyce: 31
Opiekun: Mhroczne elfy, potem Kheldar [3ks^]
Mistrz: Voices in her head.
Partner: Czeka aż diabeł ją skusi.
Wysłany: 2019-06-03, 20:53   
   A: S: 1| W: 3| Z: 3| M: 4| P: 2| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl,MO: 1 | L,MP,MA,Lecz: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Niestabilna; Niesprawiedliwa;

Nick: Nietypowe. Specyficzne. Intrygujące. <Insert more eloquent adjectives in here>. Ale mi osobiście nie przypadło do gustu. Nie zmienia to jednak faktu, że szanuję za oryginalność. Ostatnio strasznie dużo imion się powtarza, miło widzieć coś nowego.
Tytuł: <ok>
Avatar: Nietypowy masz design postaci, gotta give it to ya'. Tylko no... Nie mój typ. Co do avatara samego w sobie, to też dysponuje swego rodzaju urokiem. No, jest okej. Na plus.
Sygnaturka: Szanuję za animowany napis, mi nigdy nie chciało się męczyć z czymś takim. No, dobra, zrobiłam tak raz, ale potem mi się znudziło. xP Anyway, trochę bym popracowała jednak nad rozmieszczeniem tego i owego... I zmieniła, cholera, ten zgniłozielony kolor w opisie atutów, bo mnie drażni. xD
Ogólnie o użytkowniku: Ni znom.
Ogólnie o postaci: Same here, ale kiedyś to naprawimy, right?

Perspektywa Wieczności 
Łowca Ognia
Nikt ważny

Opiekun: brak
Mistrz: brak
Wysłany: 2019-06-11, 17:42   
   A: S: 2| W: 2| Z: 4| I: 1| P: 3| A: 1
   U: Pł,W,B,M,L,Kż,A,MP,MA: 1|O,Śl: 2|Skr: 3
   Atuty: Wrodzony talent, Empatia, Poszukiwacz

Nick: Bardzo mi się podoba! Jest smocze, cieniste, oryginalne, nie przesadzone. Da się zapamiętać i wymówić. Jestem ciekawa następnych.
Tytuł: Podoba mi się trochę dwuznaczność zapisu, bo sama nie jestem pewna, czy to pytanie, czy jednak jej osobisty tytuł.
Avatar: W stylu wyjątkowo mięciutki i fajnie odcinający się dzięki misternej ramce. I lubię to tło.
Sygnaturka: Wizualnie jedna z ładniejszych.
Ogólnie o użytkowniku: Trochę ciężko mi ocenić, pewnie musiałabym siedzieć na DC cienistych, ale wydaje mi się na pewno sympatyczniejsza niż jej postacie! XD i w sumie to chętnie bym kiedyś poznała. Bardzo się rozwinęła artystycznie i to mega podziwiam.
Ogólnie o postaci:: Póki co wrażenie mocno meh, bo jak dla mnie to trochę setna kopia Aluzji w trochę innych kolorach i tle historycznym. Która w dodatku od pisklęcia już jest intensywna i mroczna do bólu. Nawet najsmaczniejsza guma zaczyna być paskudna, kiedy się ją żuje przez lata. Aluzja była świetna, ale każde jej kolejne wcielenie jest co raz bardziej męczące

DON'T PANIC!

Pisklę, Adept
Młoda by Szkarłat
ATUTY:
I: Wrodzony talent
II: Empatia - Przy testach mediacji -2 ST. Przy nakładaniu kompanowi więzi -2 ST.
III: Poszukiwacz - Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję. UŻYTY: 29.09

Mięso: 20/4
Owoce: 6/4
Kamyki: rubin, agat
Mechaniczne: Kryształ Pojętnego Ucznia (w formie naszyjnika z dziczycz kłów)
Fabularne: Strzała z żółtą lotką, pióro Światłości Erycala, bransoletka z muszelek od Echa Istnienia

"Nasz system percepcyjny pozwala je (nowe informacje) przyswoić w sposób niedostępny dla innych zwierząt. Żaba łapie muchę, ponieważ reaguje na jej ruch, ale będzie umierała z głodu otoczona nieruchomymi (choć jadalnymi) martwymi muchami" ~ G. Butler i F. McManus "Psychologia"
Główny motyw muzyczny

Drzewo genealogiczne

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Wysłany: 2019-06-11, 18:53   

Nick: Pasuje do postaci i znacznie ładniejsze, niż gdybyś dała Strachliwa czy Przerażona.
Tytuł: Ścierwojad Drżący brzmi zacnie.
Avatar: Ja wiem, że to nie jest postać inspirowana szczurem, ale tak bardzo przypomina mi szczurka, (ten ogoneł), że mam ochotę wygłaskać. Poza tym narysowana jest bardzo ładnie i szczegółowo. Ożywiłabym trochę tło tylko, bo jest w podobnych barwach co postać, ale ja też się super nie znam na grafice, więc to tylko moje subiektywne odczucie odbiorcy. xD
Sygnaturka: Ach! Jednak z moich ulubionych na forum, jeśli nie ulubiona! Wygląda jak taki nietoperz promujący niezłą zabawę hallowenową, ale to jest naprawdę cudne! Reszta estetyczna bardzo.
OOP: Podoba mi się pomysł na takiego tchórzliwego zwierzaka jak Aank, bo jest to w pewnym sensie nietypowe i oryginalne i fajnie może budować taką postać. Poza tym nie wiem na jakim etapie rozwoju jest teraz Bojaźliwa, ale bardzo prawdopodobne, że w końcu nasze postacie się jakoś poznają i wtedy będę wiedzieć na jej temat więcej, niż wiem teraz. :P
OOU: Ach, kocham! Tak oczywiście na ile można kochać na odległość kogoś, kogo się nigdy nie widziało i piszę się z nim raz na ruski rok. :P Ale to dalej jest miłość <3 Nie wyrzeknę się jej. xd Tak poza tym to bardzo sympatyczna osoba, twórcza, inteligentna, taka, którą chciałoby się poznać naprawdę.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

Szeptucha Roju 
Czarodziej Ziemi
Wiedźmi Jad

Stado: Ziemi
Księżyce: 28
Opiekun: Trzęsienie Ziemi; Feeria Ciszy
Wysłany: 2019-06-12, 15:54   
   A: S: 2| W: 3| Z: 1| M: 5 | P: 1| A: 1
   U: W,P,B,L,Skr,M,A,O,Śl,Kż: 1 | MA,MO,MP: 2
   Atuty: Boska ulubienica, Niezdarna wojowniczka

N: Zawsze mi się podobało, jest proste oraz łatwo je zapamiętać. Nie wiem, czy coś znaczy, ale podoba mi się.
T: Hm... no coś w tym jest, wieczne dziecko xD
A: Praca Mollin. Świetna, chociaż teraz bardziej widziałabym tu Szkarłata? Robiła ci chyba? Tutaj wygląda zbyt niewinnie, idealne na Adepta. W każdym razie praca zacna, kolorki oraz kształty.
S: Prosta, uboga. Brakuje mi jakiegoś obrazka, może koloru, ale cytat uwielbiam.
OOU: No cóż, znajoma z dawnych lat <3
OOP: Ukochany pierwszy syn Lisiej. Poza relacją jednak, lubię tejfe. To dobrze zbudowana postać, prowadzona nieco chaotycznie, zgodnie z losami fabuły. Tejfe to niedojrzały smok pod wieloma względami, niepoprawny marzyciel, ale pod pewnymi względami odzywa się tutaj też egoizm postaci, co jest na plus. Trzeba przyznać, że potrafi wywołać zamieszanie, moja krew xD Szkoda tylko, że z takim skutkiem :3 Cenię jednakże.

KOSACZ: Błotnik
S:1|W:1|Z:1|M:1|P:1|A:1
Lot:1|Atk:1| Obr:1| Skr:1| Śl: 1

Wulkan wściekłej goryczy kipi w moich trzewiach.
Chininą więc obdarowuję hojnie każdego po trochu,
Zatruwając morze poznania.
Chyba, tak trochę, przewrotnie pragnę,
Aby cierpieli podobnie do mnie.

#00FF66

Atuty:
Boska Ulubienica ~ Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
Niezdarna Wojowniczka ~ Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST

Pojedynki:
Lewa Łapa [Wygrane]: Dar Tdary, Śpiew Szkarłatu, Nierozważny Duch, Mahvran, Wieczorna Łuska, Nocny Tropiciel, Energiczny Kolec, Płomienny Kolec, Lustro Katamu;
Prawa Łapa [Przegrane]: Kryształowy Kolec, Dymiące Zgliszcza, Sztorm Stulecia, Chochlik [Viliar], Artenox, Żer Zwierząt [walkower]

Głos

Szakal 
Pisklę
Kain

Księżyce: 8
Opiekun: Remedium Lodu
Partner: Patologia.
Wysłany: 2019-06-12, 16:08   
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| M: 2| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,M,O: 1
   Atuty: Ostry Wzrok

N: No jakie urocze imię dla pisklaka. Jeszcze pasuje kolorystycznie do postaci, 10/10 <3
T: Zdaje się też pasować do imienia, więc też plusik. Fajny, ciekawy wydźwięk :>
A: Co tu dużo mówić o rysunkach od Szkarłatka. Ale ten mi się tak niemożebnie podoba! Widać, że to młodzik, który lubi broić a outline dodaje jeszcze więcej uroku do rysunku. Kocham!
S: Ładna. Jest obrazek (również piękny), jest podpis, który strasznie mi się podoba, wszystko ładne kolorystycznie.
OOU: *rzuca pochwałami* ja mam nieskończony podziw za to, że znajdujesz czas na pisanie i masz tyle pokładów weny i pomysłów na prowadzenie postaci. I zawsze we wszystkim pomoże.
OOP: Ah, nie czytałam zbyt wielu fabuł a jedynie jakieś sytuacje mi przemknęły na discordzie. Czytanie fabuł nadrobię i może kiedyś wyciągnę Cię na jakąś? *^*

Płacz stał mi się pożywieniem,
jęki moje płyną jak woda,
bo spotkało mnie, czegom się lękał,
bałem się, a jednak to przyszło.
Nie znam spokoju ni ciszy,
nim spocznę, już wrzawa przychodzi.

_________

Atuty:
- Ostry Wzrok

(dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku)

—••÷[ ]÷••—

Cudo od Szkarłatka <3
Cudo2 od Tweed <3

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Wysłany: 2019-06-12, 18:18   

///Avek na razie trzymam ten, ponieważ najbardziej odbiega od obecnego wyglądu postaci, który nie pasuje też do avka od Szkarłat, który jest bliższy, ale jednak to wygląd sprzed urwiska. Więc chciałam dać kontrast między obecnym stanem postaci, a avkiem, dopóki nie zrobię sobie aktualnego. :>

Nick: Fajny, taki pierwotny, kojarzy mi się z przyszłym czarodziejem i jakimiś nieokiełznanymi siłami.
Tytuł: Nawiązania biblijne zawsze cenię, tutaj nie bardzo wiem w czym się ono objawia. Może w charakterze, bo jak przeczytałam w opisie, nie jest to najsympatyczniejsza bestia.
Avatar: Bardzo poważny i mało pisklęcy, ale to akurat w niczym mi nie przeszkadza, gdyż kiedyś też brałam już dla pisklaka dorosłego avatara. Mroczne kolorki, inteligentne spojrzenie, tylko takie płaskie rogi coś mi nie pasują, ale to tylko tyle. Fajny jest.
Sygnaturka: Uwielbiam wplecione cytaty do sygnaturki, bardziej cenię niż wszelkie obrazki i ten liryczny, mroczny fragment jest bardzo klimatyczny.
OOU: Nie wiem czy znam. Może znam z innych postaci, ale teraz tego nie wiem? :<
OOP: Nie poznałam fabularnie, ale podoba mi się opis charakteru postaci, która nie wydaje się być zła, ale dążąca do swoich celów, pewna siebie. Ciekawe co wyrośnie z Szakala i czy kiedyś nasze postacie się spotkają? :P

Przebudzenie

Odpowiedz do tematu