FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Histeryjka
Autor Wiadomość
Piórko Nadziei 
Łowca Ognia
Piórko

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 78
Opiekun: Płomień Pustyni
Partner: Opoka Ziemi
Wysłany: 2016-02-18, 09:31   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 1
   U: A,O,MP,Śl,W,L,Pł,B,Kż,M,MA,MO:1| Skr:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów; Wybraniec bogów

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies go kopał. Jego nochal

Brak Słów 
Pisklę
Kivuli Lekkoduszna

Rasa: Drzewny
Księżyce: 23
Opiekun: Jeździec Apokalipsy
Mistrz: Przedwieczna Siła
Wysłany: 2016-02-20, 09:32   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO: 2| B,S,Pł,A,O,W,MP,Skr,Kż: 3| Śl: 4
   Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies go kopał. Jego nochal wałęsał się

1. Ostry węch: +1 kość do testów na Percepcję przy użyciu węchu.
2. Pamięć przodka: -1ST do Ataku i Obrony w walce z drapieżnikami.

Posiadane: 2x perła, 4/4 mięsa, 2/4 owoców, kryształ Nenyi (do 8.05.16)
Fabularne: pióra sroki, bażanta i harpii, skóra lisa

by Szkarłatny

Mohawk 
Pisklę
Czerwona zaraza

Stado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 1
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Ktoś bardzo cierpliwy
Partner: Nie to mu w głowie
Wysłany: 2018-11-06, 22:04   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 3
   U: W: 1

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies go kopał. Jego nochal wałęsał się gdzieś pomiędzy ...

Przedmioty posiadane:

Pożywienie: 0/4
Kamienie: -
Inne: -
Żetony: srebrny x2

Atuty:
Grupa I:
Grupa II:
Grupa III:
Grupa IV:

Sometimes I need to apologize. Sometimes I need to admit that I ain't right. Sometimes I should just keep my mouth shut

Odpowiedz do tematu