FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Histeryjka
Autor Wiadomość
Wirtuoz Iluzji 
Pisklę
Kravsax Krwawiący

Rasa: Drzewny
Księżyce: 63
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska
Wysłany: 2015-10-31, 16:15   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna:

Żetoniki :3 - Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)

Śnieżna Łuska
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-02, 20:53   

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny

Chłodny Obrońca
Czarodziej Ziemi
Zwiastun

Stado: Ziemi
Rasa: Północny
Księżyce: 72
Opiekun: Jesień+ i Kaszmir+
Mistrz: Cichy Potok
Partner: Heulyn
Wysłany: 2015-11-03, 15:21   
   A: S: 1| W: 2| Z: 3| I: 5| P: 2| A: 2
   U: Pł: 1| O,A: 2| B,L,S,W,MP,Skr,Śl,M: 3| MO: 5| MA: 6
   Atuty: Inteligentny, Niezdarny Wojownik, Mistyk, Utalentowany

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot

~ Drzewo genealogiczne by Dynamika ~

Nauki 2/1
Fabuły 4/2
Walki 0/2

#088A4B

Nocek 
Pisklę
Posłaniec Mroku

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 3
Opiekun: Płomień Świtu
Partner: Ciemność jego partnerką
Wysłany: 2015-11-03, 17:43   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| I: 2| P: 1| A:3

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z ...
In an eternal lullaby!

So say goodnight
To this, the final setting of the Sun
Tomorrow dawns in darkness,
The Night Time has begun!

Śnieżna Łuska
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-03, 19:11   

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych ...

Wirtuoz Iluzji 
Pisklę
Kravsax Krwawiący

Księżyce: 63
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska
Wysłany: 2015-11-03, 21:54   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek

Żetoniki :3 - Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)

Nocek 
Pisklę
Posłaniec Mroku

Księżyce: 3
Opiekun: Płomień Świtu
Partner: Ciemność jego partnerką
Wysłany: 2015-11-04, 11:15   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| I: 2| P: 1| A:3

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie ...
In an eternal lullaby!

So say goodnight
To this, the final setting of the Sun
Tomorrow dawns in darkness,
The Night Time has begun!

Chłodny Obrońca
Czarodziej Ziemi
Zwiastun

Stado: Ziemi
Rasa: Północny
Księżyce: 72
Opiekun: Jesień+ i Kaszmir+
Mistrz: Cichy Potok
Partner: Heulyn
Wysłany: 2015-11-04, 11:17   
   A: S: 1| W: 2| Z: 3| I: 5| P: 2| A: 2
   U: Pł: 1| O,A: 2| B,L,S,W,MP,Skr,Śl,M: 3| MO: 5| MA: 6
   Atuty: Inteligentny, Niezdarny Wojownik, Mistyk, Utalentowany

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę.

~ Drzewo genealogiczne by Dynamika ~

Nauki 2/1
Fabuły 4/2
Walki 0/2

#088A4B

Śnieżna Łuska
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-04, 16:41   

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była...

Piórko Nadziei 
Łowca Ognia
Piórko

Księżyce: 78
Opiekun: Płomień Pustyni
Partner: Opoka Ziemi
Wysłany: 2016-02-02, 12:23   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 1
   U: A,O,MP,Śl,W,L,Pł,B,Kż,M,MA,MO:1| Skr:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów; Wybraniec bogów

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo

Brak Słów 
Pisklę
Kivuli Lekkoduszna

Księżyce: 23
Opiekun: Jeździec Apokalipsy
Mistrz: Przedwieczna Siła
Wysłany: 2016-02-02, 19:45   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO: 2| B,S,Pł,A,O,W,MP,Skr,Kż: 3| Śl: 4
   Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu

1. Ostry węch: +1 kość do testów na Percepcję przy użyciu węchu.
2. Pamięć przodka: -1ST do Ataku i Obrony w walce z drapieżnikami.

Posiadane: 2x perła, 4/4 mięsa, 2/4 owoców, kryształ Nenyi (do 8.05.16)
Fabularne: pióra sroki, bażanta i harpii, skóra lisa

by Szkarłatny
Ostatnio zmieniony przez Brak Słów 2016-02-02, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

Piórko Nadziei 
Łowca Ognia
Piórko

Księżyce: 78
Opiekun: Płomień Pustyni
Partner: Opoka Ziemi
Wysłany: 2016-02-03, 03:13   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 1
   U: A,O,MP,Śl,W,L,Pł,B,Kż,M,MA,MO:1| Skr:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów; Wybraniec bogów

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie

Gryzący Kolec 
Adept Ognia

Księżyce: 35
Opiekun: Czarny Konsyliarz
Wysłany: 2016-02-10, 16:42   
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| I: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,W,Skr,Śl,Kż,MP,A,O,MA,MO:1
   Atuty: Ostry Wzrok; Pamięć Przodka

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies

Atuty:
* Ostry Wzrok - Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle mają dodatkową kość
* Pamięć Przodka - Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi

Sekkama
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 0| P: 2| A: 1
A,O,Skr: 1

Raamad
S: 1| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 1
A,O: 1

Brak Słów 
Pisklę
Kivuli Lekkoduszna

Księżyce: 23
Opiekun: Jeździec Apokalipsy
Mistrz: Przedwieczna Siła
Wysłany: 2016-02-14, 16:07   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO: 2| B,S,Pł,A,O,W,MP,Skr,Kż: 3| Śl: 4
   Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies go kopał.

1. Ostry węch: +1 kość do testów na Percepcję przy użyciu węchu.
2. Pamięć przodka: -1ST do Ataku i Obrony w walce z drapieżnikami.

Posiadane: 2x perła, 4/4 mięsa, 2/4 owoców, kryształ Nenyi (do 8.05.16)
Fabularne: pióra sroki, bażanta i harpii, skóra lisa

by Szkarłatny

Gryzący Kolec 
Adept Ognia

Księżyce: 35
Opiekun: Czarny Konsyliarz
Wysłany: 2016-02-15, 20:09   
   A: S: 2| W: 1| Z: 3| I: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,W,Skr,Śl,Kż,MP,A,O,MA,MO:1
   Atuty: Ostry Wzrok; Pamięć Przodka

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies go kopał. JEGO

Atuty:
* Ostry Wzrok - Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle mają dodatkową kość
* Pamięć Przodka - Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi

Sekkama
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 0| P: 2| A: 1
A,O,Skr: 1

Raamad
S: 1| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 1
A,O: 1

Odpowiedz do tematu