FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
2018-03-06, 20:29
Róża Kresu
Autor Wiadomość
Róża Kresu 
Wojownik Ognia
Fer NiepowstrzymanaStado: Ognia
Rasa: Skrajny
Płeć: Samica
Opiekun: Południowy Deszcz*
Wiek: 19
Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 1076
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-22, 19:57   Róża Kresu
   A: S: 5| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,W,MP,MA,MO,Skr,Sl,Kz,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry wzrok; Ziejący Czempion; Czempion; Wybraniec Bogów


Imię: Ferida -> Rytualna Łuska -> Ferida -> Róża Kresu
Stado: Cień -> Samotnik -> Ogień
Ranga: Pisklę -> Adept -> Pisklę -> Wojownik
Wiek (w księżycach): 3
Rasa: północno-górski
Wygląd: Feridę pokrywa długie, szare futro, nieco jaśniejsze, niż było u jej ojca. Przebiegają po nim cienkie, czerwone linie. Rogi, których młoda ma całkiem sporo, są w barwie bieli. Posiada dwa niewhielkie różki na nosie, trzy po każdej stronie szczęki, kolejne trzy małe na łbie i parę długich rogów z wypustkami skierowanymi ku przodowi. Przez całą długość jej kręgosłupa biegnie rząd cieniutkich białych kolców, które smoczyca może unieść lub złożyć. W postaci złożonej całkowicie kryją się one pod futrem. Łeb młodej przyozdobiony jest żółto-pomarańczową grzywką, w tymże samym kolorze ma oczy. Na jej skrzydłach znajdują się po dwa chwytne szpony - manifestacja genów górskich.
Charakter: Charakter młodej dopiero się kształtuje. Już teraz można po niej poznać szybko narastające ADHD, chciałaby być wszędzie, gdzie się da, nie usiedzi zbyt długo w jednym miejscu. Jest niecierpliwa i porywcza, więc nauczenie jej czegokolwiek będzie nie lada wyzwaniem. Póki co nie ma w niej jeszcze ani krzty agresji, a słowo "zabijanie" kojarzy jej się z zabawą, a nie z rzeczywistym krzywdzeniem innych. Nie jest świadoma własnej, ani innych śmiertelności. Jej jedynym celem jest się bawić. Nawet, jeśli jej mama uważa, że powinna siedzieć w grocie i pilniej słuchać nauk.
Historia: Zsuwała się na dół, bezwładnie, powoli. Czas wydawał się zastygać, zatrzymywać się specjalnie po to, by z niedowierzaniem patrzeć na jej upadek. Przegrała, poległa. Miała akurat dość czasu, by zastanowić się, co powiedzą jej najbliżsi, gdy odkryją jej śmierć. Potem wszystko spowiła ciemność…
I nagle już nie spadała. Nagle ból ran minął, a razem z nim zniknęło wszelkie odczuwanie. Coś ciągnęło ją w górę, do gwiazd, w stronę nieba. Ciągnęło zbyt mocno, by mogła się temu przeciwstawić nawet, gdyby chciała – a czemu miałaby chcieć? Gdzieś na dole jej wróg pastwił się nad ciałem, z którego uszła już dusza. Widziała to, choć jej oczy zostały tam w dole, a próbując mrugania odkryła, że nie może. Słyszała bez pomocy uszu, wychwytywała ćwierkanie ptaków, chyba lelków, jak zza mgły docierał do niej szum wody. Zostawiła to wszystko jednak za sobą, wzbijając się w górę bez użycia skrzydeł, bez wydatku energetycznego.
I nagle, szybciej, niż była w stanie dostrzec, znalazła się tam. Pod łapami miała gładkie kamienie, dziwnie miękkie. Wszędzie wokół unosiły się w powietrzu drzewa i kwiaty tak barwne, że konkurować mogły z jej skrzydłami, w ich listowiu zaś śpiewały ptaki. Przed sobą widziała inne smoki, stojące w kolejce. Stare, młode, a nawet takie całkiem malutkie, czekające spokojnie, najwyraźniej przepełnione tym samym otępieniem, jak to, które tłumiło jej emocje, sprawiało, że mimo niedawnej przecie śmierci, zachowywała się jakby nic się nie stało.
Kolejka przesuwała się powoli. I ona, pchana jakimś dziwnym przymusem, czekała na swoją kolej, choć nie wiedziała, co ją spotka na końcu długiego sznura smoków.
Miała wrażenie, że rozpoznaje niektóre sylwetki. Jedno z piskląt, kilka miejsc przed nią - Czy to nie była maleńka Aeris? A daleko, daleko z przodu - czy nie widziała rogów ojca?
Niemożliwe.
Nie wiedziała, jak długo czeka. Na pewno trwało to wieki – za nią zdążyły stanąć aż dwa pisklaki, świeżo wyklute. W końcu jednak i na nią przyszła pora. Ruszyła naprzód, na końcu tego rajskiego ogrodu widząc coś jakby świątynię, pozbawioną jednak ścian. Posągi jednak znajdowały się tam, gdzie powinny, stokroć bardziej realne, niż w świątyni, którą odwiedziła za życia.
Gdyby nie otępienie tłumiące jej emocje, drgnęłaby w momencie, w którym posąg Immanora się poruszył.
- Zbliż się, smoczyco z Cienia. - przemówił. Jego głos, głęboki i mocny, wydawał się trząść całą świątynią, powracając zwielokrotnionym echem. Przerażał, jednak smoczyca, świadoma faktu własnej śmierci, ani myślała okazać przepełniającego ją strachu. Nie miała przecież nic do stracenia, prawda?
Dopiero teraz zrozumiała, że posągi w rzeczywistości są… żywe. Bogowie patrzyli na nią różnie. Widziała jawną pogardę w oczach Naranlei, coś na kształt rozbawienia błyskającego w ślepiach Viliara, oraz odpychający chłód wymalowany na pysku Tharara. Uessas nawet nie wysilił się na tyle, by śledzić ją wzrokiem. Atreal, bóg śmierci, miał pysk nieprzenikniony – nie umiała powiedzieć, czy jest jej przychylny, czy wręcz przeciwnie. Reszty bogów nie rozpoznawała.
Pchana do przodu tym samym przymusem, co wcześniej, nie mogła odmówić bogu. Stanęła więc przed nim, nie pochyliła jednak łba. Do tego nawet maddara przepełniająca to miejsce nie była w stanie jej zmusić. Widząc to, Viliar zachichotał cicho, wpatrując się w nią wzrokiem kota obserwującego mysz, zaś Tharar odsłonił długie, białe kły w nieprzyjemnym grymasie. Pysk Immanora jednak nawet nie drgnął. Bóg był zupełnie obojętny na buntowniczą postawę smoczycy, lub też dobrze udawał, że jest. Reakcji pozostałych zebranych smoczyca nie zdążyła ocenić, bowiem grzmot głosu Immanora ponownie przetoczył się przez świątynię.
- Widzę w twoim młodym sercu nienawiść i okrucieństwo. Widzę, ile bólu zadałaś podczas swojej krótkiej wędrówki, a jak niewiele zrozumiałaś. Nie ma dla ciebie miejsca wśród gwiazd. Obyś z następnej lekcji wyniosła więcej.
Immanor machnął swym ogromnym skrzydłem tak mocno, że jej dusza, targana wywołanym przezeń wiatrem, wyleciała z boskiej świątyni z powrotem w dół, pod barierę.
Dopiero tu blokady odpuściły. Długo szalała, warcząc, choć nie miała już gardła, próbując atakować, choć nie miała już ani czym, ani kogo, wściekła na własną śmierć, przeszywana na wskroś tęsknotą za bliskimi.
Całe księżyce zajęło jej zebranie się do kupy. Sama zapewne nie dałaby rady, ale nawet po śmierci szczęście się do niej uśmiechało – spotkała dawnego towarzysza, przyjaciela. Spotkała duszę tego, kogo myślała że straciła już dawno temu, kogo pochłonął niebyt. Nie sądziła, że jeszcze kiedykolwiek go zobaczy… A tu proszę! Był, równie niematerialny jak ona, a jednak realny, prawdziwy.
To on pokazał jej, że śmierć nie jest jeszcze ostatecznym końcem wszystkiego. Przecież… W pewnym sensie żyli dalej, póki byli sobą, póki ich dusze istniały.
On też pocieszał po stracie przyjaciół. Choć nie był w stanie ukoić jej tęsknoty, gdy był obok zniesienie tego wszystkiego było nieco łatwiejsze.
Nie mógł jednak zostać na zawsze – w końcu odszedł, by się odrodzić. Obiecał, że przygotuje jej miejsce tam, w dole. Życzyła mu szczęścia, oczywiście. Żegnała go ze łzami w oczach, choć ani jej oczy, ani łzy nie miały prawa istnieć. Nie zatrzymywała jednak – jedynie trzymała nieistniejące kciuki za to, by mu się powiodło. I została, została tu sama. Błąkała się po ziemiach pod Barierą, czasami dostrzegalna, pilnowała siostry z zaświatów. Z księżyca na księżyc stawała się mniej realna, a świadomość, że znika, motywowała ją do działania.
Wtedy zaczęła obmyślać plan.
To, że Immanor zdecydował wysłać ją ponownie na ziemię, było szczęśliwą okolicznością. Zyskała drugą szansę, możliwość dokonania zemsty za własną śmierć. Kiedyś, dawno temu, słyszała na jednym ze spotkań, że niektórym duszom udaje się zachować wspomnienia. Gdyby wróciła, mogłaby zabijać przeciwniczkę powoli, wyrywając jej po jednym szponie, po jednym palcu, łamiąc po jednej kości… Odpowiednio zaplanowane tortury mogą trwać ze dwa, trzy księżyce, nim ofiara wreszcie zdechnie.
Plan ataku? Nawet nie pomyślała o tym, żeby taki stworzyć. Nigdy nie umiała tworzyć planów ataku, w całości poświęciła się planowaniu tego, co spotka przeciwniczkę, gdy ta wpadnie w jej szpony.
I jedyne, czego potrzebowała na chwilę obecną, to znaleźć jajo. Najchętniej odrodziłaby się we własnej krwi, jednak ani ona, ani jej siostra nie dorobiły się młodych. Było na to za wcześnie, czasu było zbyt mało… Zbyt wiele czasu poświęciła nauce, a zbyt niewiele samcom z Cienia. Ale to też naprawi. Wróci i sprawi, że wszystko będzie w porządku. Musi tylko znaleźć siostrę, a we dwie już dadzą radę. Gdy Chaos usłyszy o Immanorze, świątyni, o ogrodzie… To dopiero będzie opowieść!
Plan był więc prosty – odrodzić się, zachować pamięć, znaleźć siostrę, a potem torturować wrogów.
Nie mogąc odrodzić się we własnej krwi, nasłuchiwała tak długo, aż usłyszała zew jaja czekającego na duszę. Jaja znajdującego się na terytorium Cienia. Nie wiedziała, czyja krew spłodziła to jajo, ale też nie musiała tego wiedzieć. Wystarczyła jej świadomość, że znajdzie się po jedynej słusznej stronie barykady. W stadzie, które ją wychowało i w którym pozostawiła wszystkich bliskich.
Czuła delikatną istotkę zamkniętą w jaju. Jeszcze brakowało jej siły, sprytu, czy ostrych kłów, ale razem z pewnością rzucą świat na kolana. Była taka krucha i niewinna… Idealna.
Z radością, której z braku ciała nie mogła wyrazić, zanurkowała w jajo, w ten delikatny, łatwy do kształtowania umysł. Wszystko szło dobrze… Z niesmoczym trudem poruszyła kształtującymi się jeszcze łapkami, odnajdując się w tym nowym ciele.
Ale nagle… Nagle coś zaczęło być mocno nie tak. Czuła, jak jej wspomnienia rozmazują się i znikają, jakby nigdy nie istniały. Jak wszystko traci ważność, przestaje istnieć. Czy to powinno tak wyglądać? Jak ma spełnić swoją misję, jeśli wszystko zapomni? Jak ma być sobą, gdy to, kim jest, tworzą właśnie wspomnienia?
Próbowała z tym walczyć. Zażarciej, niż gdyby broniła własnego życia, starała się stawić opór pustce pochłaniającej jej świadomość. Pragnęła pamiętać, istnieć! Przywoływała obrazy, niegdyś bliskie, teraz blaknące w zastraszającym tempie. Zdarzenia, które uczyniły ją tym, kim była, smoki, które zajęły ważne miejsce w jej sercu, spędzone z nimi wspólne chwile, emocje i uczucia które dawały smak życiu. Jednak i to przemijało, znikało szybciej, niż była w stanie to zatrzymać. Niedorozwinięte jeszcze łapki uniosła do łebka, jakby chciała zatrzymać wyciek wspomnień, złapać je wszystkie, siłą wepchnąć do łba. Jednak i to nie działało. W końcu zrozumiała, że to na nic. Skupiła się na jednej rzeczy, zasadniczej. Tej jednej rzeczy, tego jednego imienia, nie miała prawa zapomnieć. Zaczęła więc powtarzać w myślach, w kółko i w kółko. Dwa słowa, tak niezmiernie ważne, będące kluczem do wszystkiego, co istotne.
Znajdź Chaos. Znajdź Chaos. Znajdź Chaos.
Powtarzała to uparcie, jak mantrę. Powtarzała w kółko, nawet gdy już zapomniała, dlaczego to powtarza. Istniało tylko powtarzanie i nic poza nim.
A w końcu, gdy na moment zmieniła tor myśli, zapomniała i o powtarzaniu. O tym, że w ogóle coś powtarzała, o tym, w jakim celu to robiła.
Zatracała wszystko, powoli, uparcie. Zapominała kim była, zapominała czego chciała. Wydawało się, jakby od zawsze zajmowała to ciało i tylko to, jakby nie było nic wcześniej i nie miało być nic później. Plan? Jaki plan? Miała jakiś? Dryfowała w ciepłej cieczy, nieświadoma istnienia światła, nie spodziewająca się żadnych zmian.
Wszystko straciło sens. Umysł pisklęcia, tak prosty i delikatny, nie przyjął żadnego ze wspomnień życia pełnego polowań i walk. Tylko jedna myśl nie dawała spokoju pływającemu w jaju pisklęciu. Jedno słowo, pozbawione znaczenia, niemożliwe do zrozumienia.
Chaos.

PH: 4

Atuty:
- Ostry wzrok;
- Ziejący Czempion;
- Czempion;
- Wybraniec Bogów.

ATRYBUTY
Siła: 5
Wytrzymałość: 2
Zręczność: 1

Inteligencja: 1
Percepcja: 1

Aparycja: 1


UMIEJĘTNOŚCI
Bieg 1
Lot 1
Pływanie 1
Obrona 2
Atak 3

Leczenie 0
Wiedza 1
Magia:
> obronna
1
> atak 1
> precyzyjna 1
Kamuflaż 1
Skradanie 1
Śledzenie 1

Mediacja 1


Umiejętności Specjalne
Warzenie eliksirów:
> leczących 0
> ochronnych 0
> wspomagających 0
Tworzenie run:
> ochronnych 0
> ataku 0
Błysk przyszłości 0


Pozostałe

Przedmioty Posiadane:
P: 5/4 mięsa; 0/4 owoców
K:
Inne: królicza łapka Thahara (ważna do 12.06)

Stan głodu postaci

Stan zdrowia postaci

Karta Osiągnięć postaci

_________________


Jako MG nie rzucam w polowaniach Cieni.
Jest to spowodowane byłą przynależnością - żeby nie było, że stronniczo pechowo rzucam, czy coś.
Darmowa nauka
Staty Javire AKTUALNE!
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 0| P: 1| A: 1
KK
| #d77219 - Ferida mówi | #8eaaff - Mentalki w języku SAP | #d5a218 Posty MG
Ostatnio zmieniony przez Szklana Melodia 2018-08-05, 21:11, w całości zmieniany 158 razy  
 
 
Bursztynowe Zwierciadło
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-22, 20:10   

Witamy w Cieniu!

+ wytrzymałość [matka Mistycznooka]
+ percepcja [stado]
+ 2 aparycja [pisklę]
Ostatnio zmieniony przez Bursztynowe Zwierciadło 2017-06-22, 20:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
~ Administrator 

Jej Wysokość RopuchWiek: 27
Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 11277

Wysłany: 2017-06-27, 18:53   

Opowiadanie za PU.
Otrzymujesz 5 PU do rozdania w raportach!
_________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!
* * *
Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.
Adminki autorstwa Spalonego Kolca.

 
 
Bursztynowe Zwierciadło
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-28, 18:32   

+ Bieg 1, 2
+ skok 1, 2
+ Pływanie
 
 
Zmora Opętanych
Przywódca Cienia
K'Nath NiezgłębionaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samica
Opiekun: Ankaa (Dwuznaczna Aluzja)*
Mistrz: Nahkriin (ojciec spoza bariery).
Partner: Nieugięta Ziemia.
Dołączył: 13 Maj 2016
Posty: 3804
Skąd: Otchłań.
Wysłany: 2017-07-23, 10:25   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| I: 3| P: 4| A: 3
   U: B,L,Pł,O,M,W,MP,MA,MO: 1| A,Śl,Kż: 2| Skr: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Pamięć Przodka; Tropiciel; Wybraniec Bogów; Magiczny Śpiew;


  + Jaspis, opal (od Cienia Snów)
_________________
"Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up."

 
 
Deszczowa Kołysanka 
Czarodziej Cienia
Chaos NieustępliwaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samica
Opiekun: Kapłanka Cienia, SAP
Mistrz: mistrza brak
Partner: poszukuję
Wiek: 20
Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 1053
Wysłany: 2017-07-23, 13:00   
   A: S: 1| W: 3| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Kż: 1| O: 2| B,L,Pl,S,W,A,MP,Skr,Sl,M: 3 | MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentna; Pamięć Przodka; Mistyk


+ perła, topaz, koral, rubin (ode mnie)
_________________

A T U T Y
~Inteligentna~

Jednorazowo +1 do Inteligencji

~Pamięć Przodkiń~

Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie)

~Mistyczka~

Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

S H A N N O N
Karta Postaci, Wygląd, Kolorek: #aab5c0
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 1| A: 1
A: 3| O: 3| Śl: 2| Skr: 1| Kż: 1


Jeśli przez dłuższy czas gdzieś nie odpowiedziałam - wyślij przypominajkę ^^
Stoi przed Tobą WYZNAWCZYNI CIENI. Strzeż się, Śmiertelniku.

Teczka Postaci
wypowiedzi: pisklę i adeptka ~ czarodziejka #8eaaff / #2f4980 ~ mentalki ~ myśli ~ myśli i słowa Jaspisu ~ motyw muzyczny pisklęcy ~ motyw muzyczny i głos ~ motyw muzyczny 2 ~ Drzewo genealogiczne Cienia ~
>>Aktualna Lista Fabuł<<
Posiadane mechaniczne: Żeton Srebrny
 
 
Deszczowa Kołysanka 
Czarodziej Cienia
Chaos NieustępliwaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samica
Opiekun: Kapłanka Cienia, SAP
Mistrz: mistrza brak
Partner: poszukuję
Wiek: 20
Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 1053
Wysłany: 2017-07-24, 10:49   
   A: S: 1| W: 3| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Kż: 1| O: 2| B,L,Pl,S,W,A,MP,Skr,Sl,M: 3 | MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentna; Pamięć Przodka; Mistyk


+ atut grupy 1 - Szczęściarz
_________________

A T U T Y
~Inteligentna~

Jednorazowo +1 do Inteligencji

~Pamięć Przodkiń~

Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie)

~Mistyczka~

Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

S H A N N O N
Karta Postaci, Wygląd, Kolorek: #aab5c0
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 1| A: 1
A: 3| O: 3| Śl: 2| Skr: 1| Kż: 1


Jeśli przez dłuższy czas gdzieś nie odpowiedziałam - wyślij przypominajkę ^^
Stoi przed Tobą WYZNAWCZYNI CIENI. Strzeż się, Śmiertelniku.

Teczka Postaci
wypowiedzi: pisklę i adeptka ~ czarodziejka #8eaaff / #2f4980 ~ mentalki ~ myśli ~ myśli i słowa Jaspisu ~ motyw muzyczny pisklęcy ~ motyw muzyczny i głos ~ motyw muzyczny 2 ~ Drzewo genealogiczne Cienia ~
>>Aktualna Lista Fabuł<<
Posiadane mechaniczne: Żeton Srebrny
 
 
Deszczowa Kołysanka 
Czarodziej Cienia
Chaos NieustępliwaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samica
Opiekun: Kapłanka Cienia, SAP
Mistrz: mistrza brak
Partner: poszukuję
Wiek: 20
Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 1053
Wysłany: 2017-08-07, 17:45   
   A: S: 1| W: 3| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Kż: 1| O: 2| B,L,Pl,S,W,A,MP,Skr,Sl,M: 3 | MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentna; Pamięć Przodka; Mistyk


+wiedza 2
_________________

A T U T Y
~Inteligentna~

Jednorazowo +1 do Inteligencji

~Pamięć Przodkiń~

Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie)

~Mistyczka~

Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

S H A N N O N
Karta Postaci, Wygląd, Kolorek: #aab5c0
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 1| A: 1
A: 3| O: 3| Śl: 2| Skr: 1| Kż: 1


Jeśli przez dłuższy czas gdzieś nie odpowiedziałam - wyślij przypominajkę ^^
Stoi przed Tobą WYZNAWCZYNI CIENI. Strzeż się, Śmiertelniku.

Teczka Postaci
wypowiedzi: pisklę i adeptka ~ czarodziejka #8eaaff / #2f4980 ~ mentalki ~ myśli ~ myśli i słowa Jaspisu ~ motyw muzyczny pisklęcy ~ motyw muzyczny i głos ~ motyw muzyczny 2 ~ Drzewo genealogiczne Cienia ~
>>Aktualna Lista Fabuł<<
Posiadane mechaniczne: Żeton Srebrny
 
 
Deszczowa Kołysanka 
Czarodziej Cienia
Chaos NieustępliwaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samica
Opiekun: Kapłanka Cienia, SAP
Mistrz: mistrza brak
Partner: poszukuję
Wiek: 20
Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 1053
Wysłany: 2017-08-18, 01:08   
   A: S: 1| W: 3| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Kż: 1| O: 2| B,L,Pl,S,W,A,MP,Skr,Sl,M: 3 | MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentna; Pamięć Przodka; Mistyk


+ 2/4 owoców i eliksir usprawniający wytrzymałość [spadek po mnie]
_________________

A T U T Y
~Inteligentna~

Jednorazowo +1 do Inteligencji

~Pamięć Przodkiń~

Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie)

~Mistyczka~

Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

S H A N N O N
Karta Postaci, Wygląd, Kolorek: #aab5c0
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 1| A: 1
A: 3| O: 3| Śl: 2| Skr: 1| Kż: 1


Jeśli przez dłuższy czas gdzieś nie odpowiedziałam - wyślij przypominajkę ^^
Stoi przed Tobą WYZNAWCZYNI CIENI. Strzeż się, Śmiertelniku.

Teczka Postaci
wypowiedzi: pisklę i adeptka ~ czarodziejka #8eaaff / #2f4980 ~ mentalki ~ myśli ~ myśli i słowa Jaspisu ~ motyw muzyczny pisklęcy ~ motyw muzyczny i głos ~ motyw muzyczny 2 ~ Drzewo genealogiczne Cienia ~
>>Aktualna Lista Fabuł<<
Posiadane mechaniczne: Żeton Srebrny
 
 
Zmora Opętanych
Przywódca Cienia
K'Nath NiezgłębionaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samica
Opiekun: Ankaa (Dwuznaczna Aluzja)*
Mistrz: Nahkriin (ojciec spoza bariery).
Partner: Nieugięta Ziemia.
Dołączył: 13 Maj 2016
Posty: 3804
Skąd: Otchłań.
Wysłany: 2017-08-22, 22:01   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| I: 3| P: 4| A: 3
   U: B,L,Pł,O,M,W,MP,MA,MO: 1| A,Śl,Kż: 2| Skr: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Pamięć Przodka; Tropiciel; Wybraniec Bogów; Magiczny Śpiew;


  + Siła II | - 1x Aparycja
_________________
"Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up."

 
 
Szydercze Licho
Przywódca Cienia
Khagar BezlitosnyStado: Cienia
Rasa: Pustynny
Księżyce: 60
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Mrrrru?
Wiek: 25
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1157
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-09-07, 18:45   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| I: 1| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,L,W,MP,MA,MO,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3


+ szafir, bursztyn, rubin, opal
+ 6/4 mięsa
_________________
xAtuty:
I. Silny
(jednorazowo +1 do Siły)
II. Chytry przeciwnik (w czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.)
III. Czempion (raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.)
IV. Wybraniec bogów (smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie.)Nie ma mnie do 13.07!

x
 
 
Zmora Opętanych
Przywódca Cienia
K'Nath NiezgłębionaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samica
Opiekun: Ankaa (Dwuznaczna Aluzja)*
Mistrz: Nahkriin (ojciec spoza bariery).
Partner: Nieugięta Ziemia.
Dołączył: 13 Maj 2016
Posty: 3804
Skąd: Otchłań.
Wysłany: 2017-09-07, 21:27   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| I: 3| P: 4| A: 3
   U: B,L,Pł,O,M,W,MP,MA,MO: 1| A,Śl,Kż: 2| Skr: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Pamięć Przodka; Tropiciel; Wybraniec Bogów; Magiczny Śpiew;


  + Atak I
  + Obrona I
  + MP I
_________________
"Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up."

 
 
Zmora Opętanych
Przywódca Cienia
K'Nath NiezgłębionaStado: Cienia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samica
Opiekun: Ankaa (Dwuznaczna Aluzja)*
Mistrz: Nahkriin (ojciec spoza bariery).
Partner: Nieugięta Ziemia.
Dołączył: 13 Maj 2016
Posty: 3804
Skąd: Otchłań.
Wysłany: 2017-09-17, 10:24   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| I: 3| P: 4| A: 3
   U: B,L,Pł,O,M,W,MP,MA,MO: 1| A,Śl,Kż: 2| Skr: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Pamięć Przodka; Tropiciel; Wybraniec Bogów; Magiczny Śpiew;


  + Atut grupy II: Chytry Przeciwnik
_________________
"Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up."

 
 
~ Moderator
Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 10800
Wysłany: 2017-10-08, 10:54   

Aktualizacja wieku postaci

Aktualizacja stanu glodu postaci
 
 
~ Moderator
Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 10800
Wysłany: 2017-10-11, 12:29   

Aktualizacja stanu glodu postaci
- 4/4 miesa
(Sytosc)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2018).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!

KrĂłl Lew

SnM
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13