FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Piętno Klątwy
Autor Wiadomość
Piętno Klątwy 
Uzdrowiciel WodyStado: Wody
Rasa: Górski
Księżyce: 36
Płeć: Samica
Mistrz: Morowa Zaraza*
Partner: Tnący Kolec
Dołączyła: 23 Cze 2015
Posty: 3587
Wysłany: 2017-09-16, 17:22   Piętno Klątwy
   A: S: 1| W: 1| Z: 4| I: 3| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,MA,MO,Skr,Śl,Kż: 1| MP,W,Lecz: 2
   Atuty: Ostry węch, Kruszyna, Skupiony


Imię: Mara -> Przeklęta Łuska -> Piętno Klątwy
Stado: Woda
Ranga: Pisklę -> Kleryk -> Uzdrowiciel
Wiek : 15 księżyców
Rasa: Smok górski
Wygląd: Niemal dorosła smoczyca pięknie wyrosła. Obecnie prezentuje się bardzo dobrze - jej łuski są smoliście czarne, zaś czerwone pasy na pysku, wzdłuż ciała i rogi są krwiście czerwone. Same łuski są teraz lśniące, wytrzymałe, grube, jak przystało na górską. Ksieżyce głodówki i niewolniczego życia mimo wszystko odbiły się na niej - jest mniejsza od swoich rówieśników, a jej sylwetka jest chudsza od szczupłej. Sprawia wrażenie kruchej i delikatnej. Ślepia Mary są żywo pomarańczowe, na krawędziach ciemniejsze. Mięśnie skrzydeł są wyjątkowo słabe, a same skrzydła jakby trochę mniejsze niż powinny, choć nie odbiegają bardzo od normy. Patrząc na całość, to i tak nie one najbardziej rzucają się w oczy.
Charakter: Mara wiele przeszła w dzieciństwie, a to mocno ukształtowało jej charakter. Potrafi wiele znieść, przystosować się do różnych warunków i sytuacji, zyskała zdolność doskonałej obserwacji. Pytanie, czy potrafi obserwować smoki i interpretować równie dobrze, co dwunogów? Jak na razie wciąż uczy się zachowań pobratymców, tutejszych zwyczajów. Poza tym, smoczyca powoli zyskuje na pewności siebie, odkrywa własne możliwości, tak mentalne, jak i fizyczne. Jest absolutnie oczarowana pięknem świata i wolności, którą daje chociażby spędzenie nocy pod gołym niebiem. Przyzwyczajona do życia samotnego i milczącego, nie bardzo potrafi jeszcze odnaleźć się towarzysko, a już z pewnością ma problem w większej grupie, czy choćby na spotkaniach stadnych. Jest już mniej płochliwa, znacznie bardziej spokojna i łagodna.
Historia: Świat krat był od zawsze jej domem.
Zimne, metalowe pręty ograniczały jej życiową przestrzeń do absolutnego minimum. Z trudem udawało jej się ułożyć do spania, szczególnie, kiedy intensywnie rosła i jej ciało wymagało odpowiednich warunków, nie mówiąc już o ćwiczeniach i rozwoju ciała. Księżyce i lata niewoli ukształtowały nie tylko jej kruche ciało, ale także charakter, który – w przeciwieństwie do mięśni – był wyjątkowo silny. Choć dopiero się rozwijał. Świetnie rozwinęła za to zmysły: wzrok, węch, słuch dobrze jej służyły – być może kosztem kondycji, ale zawsze to jakaś przewaga.
Nauczyła się żyć w tym dziwacznym świecie, otoczona przez dwunogów, którzy nazywali siebie ludźmi – rasą lepszą (a przynajmniej takie było ich mniemanie) od wszystkich innych. Nie znała innej rzeczywistości i z pewnością jej było dużo łatwiej tak żyć, niż Matce, pochwyconej tuż przed złożeniem jaja. Rozdzielono je od razu po wykluciu i trzymano w pewnej odległości, pilnowano, by nie mogły się porozumiewać. Szukały jednak chwil – krótkich momentów – w których Matka przekazywała jej mądrość. Mówiła, na co zwracać uwagę, a Mała wykonywała polecenie. Nie liczyły czasu, więc na obserwację i wyciąganie wniosków miała całą wieczność. Nie sądziła, że kiedykolwiek się wydostanie, słuchając opowiadań Matki marzyła jednak o locie na bezchmurnym, niebieskim niebie, albo o zachodzie i wschodzie Słońca, w pełni Księżyca, a nawet w deszczową noc. O drzemce na rozgrzanej skale, w górach, na łące w środku dnia. O nocy spędzonej pod gołym, rozgwieżdżonym niebem. O piciu z górskiego strumyka zimnej, orzeźwiającej i czystej wody, a nie tych brudów, które dostawały…
Tak, miała dość czasu na obserwację. Dobrze poznała zwyczaje i charakter rasy ludzi. Byli mniejsi i słabsi jednostkowo, ale w grupie stanowili pewną przeszkodę. Głównie jednak szkodzili sobie nawzajem. Budowali miasta i fortece, zamiast siły mięśni, używali narzędzi i żelaznych ostrzy. Byli aroganccy, chciwi i egoistyczni. Łączyli się w ogromne społeczności, a mimo to knuli i mordowali. Trzymali Matkę i ją tylko dlatego, że były odstraszaczem dla wrogów dwunogów. Widziała w ich oczach pogardę, znacznie rzadziej strach czy podziw. Tak, mogłaby o nich opowiadać bez końca – tak naprawdę wiedziała o nich więcej niż o własnej rasie, nad czym bardzo ubolewała. Patrzyła na Matkę jak na nieosiągalny wzór, nie mówiąc o zazdrości o wspomnienia z czasów wolności…
Matka w krótkich słowach przekazywała jej podstawową wiedzę, czasem opowiadała o dawnych dziejach, o Matce Naturze i rozwiewała wątpliwości. Widziała w jej oczach cierpienie, żal, czasem nawet rozpacz, ale nigdy nie pytała o bolesną przeszłość. Stała się nijaka i obojętna, bo tylko tak potrafiła sobie poradzić z trudną sytuacją. Pamiętała, gdy była młodsza, a Matka mówiła „Wydostanę Cię stąd, kruszyno”. Przestała walczyć już dawno temu. Żyła tylko i wyłącznie dla jedynego potomka z nadzieją, że tej uda się uwolnić. I dopięła swego.
Kiedyś rozgorzała wojna między klanem ludzi, a obcymi. Trwała wiele dni i nocy, wioskę spalono, woń krwi i krzyki zranionych niosły się echem po całej dolinie. W końcu obcy dotarli pod mury zamku. Oblężenie trwało chyba z księżyc, jednak w końcu sforsowali główną bramę. Na dziedzińcu był kompletny chaos. Jeden z miejscowych dopadł do krat z przerażeniem w oczach, postanowił uwolnić smoczyce, które były niegdyś symbolem zniszczenia i strachu. Nigdy jednak nie zaznały prawdziwie swojej potęgi wobec dwunogów, uwięzione w małych klatkach. Dotąd bezbronne i lekceważone, teraz miały ochronić swoich oprawców. Matka wydarła się z krat z siłą tysiąca smoczych wojowników. Jej ryk, groźny i donośny, dotarł do uszu każdego – a największe wrażenie zrobił na Małej. Patrzyła na Matkę z zachwytem. Wiedziała, że jest potężna, ale nie miała świadomości, jak bardzo, jak pragnęła ujrzeć ją w pełnej okazałości. Rozpostarła ogromne skrzydła, po czym plunęła w zbrojnych ogniem, bo ci już zmierzali w ich kierunku. Nie zamierzała długo walczyć, a już na pewno nie bronić ludzi, którzy skazali ją na uwięzienie. Jej celem było tylko uwolnienie córki, danie jej więcej czasu. Spojrzała na nią raz, jeden, ostatni, nagląco, ale jednocześnie czule… to było ich pożegnanie, w środku bitwy. Ułamek sekundy, kiedy ich oczy się spotkały, nierozdzielone kratą, trwał dla Małej wieczność. Nie chciała stamtąd uciekać, zostawać sama, zostawiać Matkę, ale wiedziała, że nie było innej drogi. Odwróciła się i czym prędzej ruszyła w stronę drugiego, znacznie mniejszego wyjścia z zamku. Była jeszcze na tyle mała, że mogła się tam zmieścić, a główna walka przeniosła się na dziedziniec i okolice głównej bramy. Wymknęła się, biegnąc szybciej niż ludzie, ale wolniej, niż smok w jej wieku powinien biec. Nigdy nie czuła takiej wolności, takiej przestrzeni wokół siebie. Mogła z nią zrobić co chciała… problem był taki, że nie potrafiła. Szybko się zmęczyła, adrenalina zrobiła swoje tylko przez krótki czas, póki nie była bezpieczna. Napięcie przeszło dopiero, gdy dotarła na skraj ciemnego lasu. Wtedy dotarł do niej ryk Matki. Rozdzierający duszę krzyk, który świadczył o jej odejściu. Teraz Mała nie miała już nikogo na tym świecie. Nie wiedziała też, gdzie iść.
Po dwóch dniach wędrówki przez las dotarła do szerokiej rzeki, na szczęście dość płytkiej i spokojnej, by móc w miarę możliwości przez nią przejść, a nie przepłynąć. Z trudem samotnie odkrywała możliwości swojego ciała, których jak dotąd nie miała szans przetestować. Za rzeką czekała ją nieduża łąka, a później krajobraz zmieniał się w coraz bardziej suchy i pusty. Żyzna gleba i zielona trawa zmieniły się w suchą trzcinę, a później sam piasek i gdzieniegdzie karłowate, gołe krzaczki. Smoczyca z trudem mogła odnaleźć cień i wodę. Udawało jej się o zachodzie i wschodzie Słońca złapać kilka skorpionów i jaszczurek, którymi mogła się żywić. To był trudny i wyczerpujący okres, podczas którego Mara musiała także zmierzyć się z utratą Matki. Szła bez celu, nie znając samej siebie, wierzyła jednak w to, co Matka – że wolność daje szczęście, i że jest to zawsze lepsze od uwięzienia. Choćby to życie miało być krótkie i pełne cierpienia, przynajmniej można było z niego czerpać, choć przez chwilę.
Pewnego ranka na pustyni dostrzegła znajomą sylwetkę. Ruszyła w jej stronę czym prędzej, bez zastanowienia. Sylwetka zdecydowanie smocza, ciemna, coraz większa, potężniejsza i… wroga. Ale o tym przekonała się jak zwykle za późno. Wrogi, pustynny smok spojrzał na nią jak na łatwą zdobycz i upragniony posiłek. Mała nie miała wielkiego doświadczenia w obserwacji smoków, tyle jednak zdążyła wydedukować – musiała wiać! Kiedy obcy ruszył w jej stronę, Mała puściła się biegiem tuż obok niego. Nie mogła zawrócić, bała się, że się zgubi i będzie krążyć po pustyni, aż padnie. Niedaleko stał kolejny smok, którego wcześniej nie było widać. Skręciła delikatnie, by biec prosto na niego. Zauważył ją, a także goniącego ją czarnego smoka. Drugi smok ruszył w ich stronę, najpierw jednak chciał załatwić konkurenta do posiłku, który miała stanowić Mara. To była jej szansa – i jakimś cudem Mała ją dobrze wykorzystała. Dorosłe samce walczyły długo i zacięcie, w końcu samiczka zniknęła z ich pola widzenia. Niedługo potem trafiła na skraj bariery – kompletnie wyczerpana, odwodniona i wychudzona. Właściwie umierająca. Wyczuła delikatną zmianę klimatu, większą wilgotność powietrza i to ją upewniło w dobrym wyborze kierunku. Nie miała już jednak sił, by pójść dalej. Padła ze zmęczenia na granicy ze stadem Wody, na południe od rzeki Ferbor. Z zamkniętymi oczami, skupiając się już tylko na płytkim oddechu, próbowała wezwać po cichu pomoc…Punkty Leczenia: 9


Atuty:
- Ostry węch;
- Kruszyna;
- Skupiony;
- [grupa czwarta].

ATRYBUTY
Siła: 1
Wytrzymałość: 1
Zręczność: 4

Inteligencja: 3
Percepcja: 2

Aparycja: 1


UMIEJĘTNOŚCI
Bieg 1
Lot 1
Pływanie 1
Obrona 1
Atak 1

Leczenie 2
Wiedza 2
Magia:
> obronna
1
> atak 1
> precyzyjna 2
Kamuflaż 1
Skradanie 1
Śledzenie 1

Mediacja 1


Umiejętności Specjalne
Warzenie eliksirów:
> leczących 0
> ochronnych 0
> wspomagających 0
Tworzenie run:
> ochronnych 0
> ataku 0
Błysk przyszłości 0


Pozostałe

  Przedmioty Posiadane:
  P: 6/4 mięsa
  K: -
  Inne: Kryształ Gladiatora (nienaładowany), darmowy punkt atrybutu dla kompana


  Stan głodu postaci
  Klik


  Stan zdrowia postaci
  Klik


  Karta Osiągnięć postaci: [url=]KLIK[/url]

_________________
Przestań się mazać.
Chłopaki nie płaczą.


Atuty:
I. ostry węch - wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle (węch [zdobycz i zioła]) mają dodatkową kość.
II. kruszyna - smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu 3 jednostek mięsa zamiast 4.
III. skupiona - smok lecząc z maksymalną ilością ziół ma -1 ST do pierwszego etapu leczenia ran.


Posiadane:
- Fabularne: dwa pióra od Krwistego Kolca
- Mechaniczne: -

Ojojam każde kuku!

#0099FF
Ostatnio zmieniony przez Szlachetny Nurt 2018-03-13, 11:06, w całości zmieniany 43 razy  
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-09-16, 17:45   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


Witamy w stadzie Wody! Życzę dużo cudownych fabuł, ciepła i przyjaciół!

+ Zręczność (bonus stadny)
+ 2x Aparycja (pisklę)
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
~ Administrator 

Żryj ogon!Wiek: 27
Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 10439
Wysłany: 2017-09-17, 16:04   

Opowiadanie za PU.
Otrzymujesz 11 PU do rozdania w raportach!
_________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!
* * *Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.
Adminki autorstwa Spalonego Kolca.


Kage - #c7c7c7
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-09-19, 17:34   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Atut gr. I i II
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-09-20, 11:28   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Bieg, Skok, Pływanie, Atak, Obrona, MP, MA, MO, Skradanie, Śledzenie, Kamuflaż I
+ Inteligencja
- Aparycja
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-09-21, 18:24   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Atut gr. II (zmiana poprzedniego atutu)
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-09-23, 00:34   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ agat (za wojnę, ze skarbca)
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
Szlachetny Nurt
Przywódca Wody
Szlachetny ZgonStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 59
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Wiek: 19
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 1897
Wysłany: 2017-09-30, 00:15   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 4| A: 1
   U: MA,MO,M,B,L,Pł,W,Kż,O,MP: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Zwinny, Pamięć Przodków, Tropiciel, Wybraniec Bogów


Zmiana stanu głodu: głód
_________________
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-10-14, 18:20   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Wiedza I
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
Szlachetny Nurt
Przywódca Wody
Szlachetny ZgonStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 59
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Wiek: 19
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 1897
Wysłany: 2017-10-16, 16:49   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 4| A: 1
   U: MA,MO,M,B,L,Pł,W,Kż,O,MP: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Zwinny, Pamięć Przodków, Tropiciel, Wybraniec Bogów


Zmiana stanu głodu: sytość
_________________
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-10-25, 15:02   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Percepcja II
- Aparycja
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
Szlachetny Nurt
Przywódca Wody
Szlachetny ZgonStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 59
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Wiek: 19
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 1897
Wysłany: 2017-10-30, 00:47   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 4| A: 1
   U: MA,MO,M,B,L,Pł,W,Kż,O,MP: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Zwinny, Pamięć Przodków, Tropiciel, Wybraniec Bogów


Zmiana stanu głodu: głód
_________________
Ostatnio zmieniony przez Szlachetny Nurt 2017-10-30, 00:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Płacz Aniołów 
Wojownik Wody
Pan SprawiedliwościStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 68
Płeć: Samiec
Opiekun: Przebłysk Jutra
Mistrz: Mama w papierach, w praktyce wszyscy
Partner: Zgon.
Wiek: 20
Dołączyła: 15 Cze 2016
Posty: 2247
Wysłany: 2017-10-30, 13:53   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 1| A: 1
   U: MO,Kż,S,MP,MA,Śl,B,L,Skr,W,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Chytry Przeciwnik, Czempion, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Wiedza II
+ Leczenie I
_________________
Mam cierpliwość, by patrzeć
Jak toniesz,
Jak upadasz.


Posiadane:
Mięso - 10/4
Kamienie Szlachetne - 4
Inne - Naszyjnik z piórkiem Duszka, naszyjnik po Przebłysku Jutra


Atuty:
- Ostry Wzrok
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na zmyśle wzroku mają dodatkową kość.
- Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
- Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
- Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy sukces przy dowolnej akcji, raz na pojedynek/polowanie
- Poświęcenie
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej.


To je Płacz Aniołów. One płaczą nad jego duszą. (c) Śnieg, marzec 2k17
Żetony: jedynie dźwięk pustki

 
 
 
Szlachetny Nurt
Przywódca Wody
Szlachetny ZgonStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 59
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Wiek: 19
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 1897
Wysłany: 2017-11-15, 16:56   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 4| A: 1
   U: MA,MO,M,B,L,Pł,W,Kż,O,MP: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Zwinny, Pamięć Przodków, Tropiciel, Wybraniec Bogów


Zmiana stanu głodu: sytość
+ 2/4 mięsa
_________________
 
 
Szlachetny Nurt
Przywódca Wody
Szlachetny ZgonStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 59
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Wiek: 19
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 1897
Wysłany: 2017-11-23, 20:54   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| I: 2| P: 4| A: 1
   U: MA,MO,M,B,L,Pł,W,Kż,O,MP: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Zwinny, Pamięć Przodków, Tropiciel, Wybraniec Bogów


+ Magia Precyzyjna II
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2016).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!


KrĂłl Lew
SnM
Strona wygenerowana w 3,38 sekund. Zapytań do SQL: 12