FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Syreni Śpiew
Autor Wiadomość
Syreni Śpiew
Łowca WodyStado: Wody
Rasa: Morski
Płeć: Samiec
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lut 2018
Posty: 553
Wysłany: 2018-02-18, 14:12   Syreni Śpiew
   A: S: 1| W: 1| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,P,A,O,MA,MO,MP: 1| Śl,Skr,Kż: 2
   Atuty: Spostrzegawczy, Pamięć Przodka, Przyjaciel Natury, Znawca Terenów, Otoczony


Imię: Neptun -> Głębinowy Kolec -> Syreni Śpiew
Stado: Woda
Ranga: Adept -> Lowca
Wiek (w księżycach): 13
Rasa: Morski

Płeć: samiec
Najważniejsze cechy wyglądu:
Łuski
Brak skrzydeł
Dwie pary łap
Kolor oczu: błękitny
Dominujący kolor smoka: pod wodą czerń, na powierzchni turkus
Znaki szczególne smoka:
- czerwony hak na końcu ogona,
- błoniasty grzebień
Nie zieje

Wygląd (przynajmniej 4 rozbudowane zdania): Z wyglądu ni to smok, ni to jaszczurka czy cokolwiek innego. Mały, bardzo smukłej budowy o błękitnych ślepiach. Taka trochę przerośnięta salamandra/wężyk z drobnymi łapkami, ogromnymi błonami między palcami łap ułatwiającymi pływanie, oraz jedną, pojedynczą idącą przez cały grzbiet niemal aż do ogona. Sam ogon zakończony jest ostrym jak brzytwa, czerwonawym hakiem i często pomaga w walce lub polowaniu, przy wabieniu ofiary. Naturalna barwa łusek jest niemal czarna, lecz po wystawieniu na słońce pod wpływem jego promieni, zmienia kolor na turkusowy, co w jakiś sposób może pomóc w identyfikacji gatunku. Sprawia wrażenie oślizgłego chucherka, mogącego się wymsknąć z nawet mocno zaciśniętych łap.

Charakter (przynajmniej 3 rozbudowane zdania): Dosyć groteskowy smok ze specyficznym charakterem. Pomocny, miły, trochę sepleniący i często powtarzający po dwa razy kluczowe słowa ze swoich wypowiedzi. Jednocześnie skryty introwertyk nie lubiący zbyt długo przebywać w towarzystwie rówieśników. Ziemia jest mu nieprzyjazna i z jakiegoś powodu czuje przed nią lęk. Uwielbia za to żyć w swoim naturalnym środowisku, co sprawia, że jeśli go szukają, to można go odnaleźć właśnie tam- w wodzie, znaczy się. „Chyżo, chyżo złapać-złowić rybkę dla głodnego gadzika naziemca. Tak, tak!”

Historia: Należał do niewielkiego stada smoków morskich, opartego na hierarchii budowanej na podstawie siły i sprytu. Ten, który posiadł te dwie cechy, z reguły przewodził całej reszcie. W trakcie morskiej podróży za pożywieniem, dopadł ich sztorm, w trakcie którego młody zaplątał się w rybacką sieć, tracąc kontakt z pozostałymi. Rybacy widząc co złowili, uznali to za zły omen, po czym z powrotem wyrzucili go do wody. Kolec dryfował nieprzytomny kilka dni, i zapewne zeszłoby mu dłużej, gdyby nie to, że pewnego ranka morska łaskawie wypchnęła go na wybrzeże ziem Wolnych Stad…

Opowiadanie za PU:

-Papaa, a czy to prawda, że daleko- hen stąd jest dużo- mnogo smoków takich jak my?
Gdzieś na środku oceanu... pora południowa. Przynajmniej sądząc po tym, gdzie w obecnej chwili znajdowało się teraz słońce. Pociągnął nosem, wciągając przez nozdrza drobinki wody zawierające szczątkowe ilości planktonu, próbując wyczuć, z której strony teraz będzie prąd. Od tego zależało, w którym kierunku powinni teraz popłynąć. Młody po raz kolejny zadawał mu pytanie o Wolnych, na które on nie miał ani ochoty, ani czasu odpowiadać. Potrzebowali jedzenia, bo bez tego mogli zapomnieć o dalszej podróży. Ławice ryb były tutaj liczne, ale co z tego, skoro trzeba było je najpierw złapać, a potem rozdzielić między dwunastu innych osobników?
- Papaa…
- Neptun cicho- milczeć w tej chwili. Tak, tak- zganił młodzika, gdy spomiędzy cieniutkich pasemek wodorostów dostrzegł chmurę małych, błyszczących rybek. Ogromna ławica, przy odrobinie szczęścia powinni mieć aż nadmiar. Problem w tym, że miał naprawdę kiepskiego pomagiera do polowania. Przynajmniej w jego opinii.
- Rybki płyną chyżo- szybko. Neptun się teraz skupi, bo inni będą głodni. Inni bracia źli jak głodni. Neptun wie, tak, tak? Neptun pomoże złapać rybka, a Nazuz opowie o naziemcach z Wolnych. Neptun nie gada, a chyżo-prędko łapie śledziki.
Tamten kiwnął łebkiem w milczeniu. Nazuz uznał to za dobry znak, bo skoro zaczepny i gadatliwy adept zamknął pysk i nie komentował, zapewne będzie dokładał starań przy pracy. Nie bynajmniej dla pożywienia, ale choćby uzyskania odpowiedzi.
Próżno marnować pióro na to, jak się ostatecznie zabrali za łów, warto wspomnieć, że po kilku wodnych miarach, zdołali bez problemu rozgonić ławicę, raz po razie chwytając kolejne sztuki, spośród których po kilka nagarnęli do pysków i wypchani niczym dwie dryfujące beczki z jedzeniem, popłynęli na malutki, piaszczysty szelf, gdzie nieopodal odpoczywali pobratymcy. Wróciwszy, zastali późne popołudnie, gdy złota tarcza lekko chyliła się w stronę zachodu, to znaczy ich lewą. Zaraz potem sami musieli spocząć, żeby pozwolić sobie na regenerację sił.
- Papa powie jak z naziemcami?
- Nazuz nie rozumie czemu Naptun dużo pyta- odpowiedział.
- Neptun chciałby raz zobaczyć, poznać. Tak, tak. Neptun słyszał, że smoków więcej, a każdy inny. Wiele plemion. Chciałby poznać. Tak, tak!
- Neptun głupi- syknął starszy, szczerząc przy tym kły - tamci ponoć bardzo skłóceni. Ciągle walka. Ciągle śmierć. Ciągle wojna. A Neptun boi dotknąć piasek, a co dopiero ziemia. Co ciągnie młoda, głupia gadzik do innego smoka? Co, co? I ja nie Twój papa. Pamiętaj, że tylko opiekuje.
- Ale tam inna woda, więcej rybka i innego stworka co można zjeść. Nieraz węszył dobrze-daleko za łuskowe jedzonko, a czasem łapał żółwika stamtąd. Sam głupi, bo sam się boi. Tak, tak. Jakby morskie między sobą nie walczyły! Jak Nanuk zły, to za rybkę zabił Nyklasa. W czym naziemiec gorszy od nasze stado? Hm?
[b]- Młody uważa na słowa.
- syknął starszy - Stado przyjęło, nakarmiło i pozwoliło dryfować razem, a teraz młody nas z tamtymi dzikimi. Morska nie ma obowiązku rozmawiać z innymi gadzikami. One niebezpieczne. Niedobre. Źle z nami?
- Nie, nie!
[b]- To zamknie paszczurkę i ma śledzika-
Nazuz przysunął swojemu rozmówcy pod nos kilka sztuk świeżych, pachnących ryb. Były oblepione piaskiem, ale dla smoków morskich nie miało to kompletnie znaczenia. Ba, pomagało czasem oczyścić układ pokarmowy.- Je śledzika. Śledzik dobry. Śledzik da sił. Długa droga przed Neptun i reszta stada. Nie myśli o Wolnych Stadach i ich bożkach. Nie myśli o gadzik co lata, pluje ogniem i może krzywdę zrobić. Nie nakłania Nazuz by z nim płynął. Tamte smoczki dzikie, zarozumiałe, czują się lepsze od innych. Tu mu dobrze, po co zmieniać?
- Nazuz, ale jak wszystko takie samo, to co Neptun ma robić? Ile można tylko rybki łowić? Neptun też chce inny przyjaciel. Morska gadzik szybko oceniają inny gadzik, mówiąc, że tamten zły, a my być tacy sami.
- Neptun ma przyjaciel w Nazuz. I lepiej żeby Neptun nauczył się doceniać, bo jak nie, to może zostać sam. Nie chce być sam. Nie, nie?
Dni mijały, a z czasem piaszczysta wysepka na środku oceanu zaczęła się robić ciasnawa, gdyż podmywająca ją woda w tej konkretnej porze powoli podnosiła swój poziom. Poza tym, obecność stada wystraszyła okoliczną zwierzynę. Nie mogli tu zostać na zbyt długo.
Przez sporą część tego czasu Neptun spoglądał na horyzont, myśląc gdzie tym razem dane będzie im wyemigrować, i z każdą kolejną taką myślą, ze swoistym łaknieniem patrzał w stronę wschodzącego słońca. Postanowił, że nim wybędą, podpłynie chociaż na tyle blisko, by zobaczyć krainę obcych. Tylko zobaczyć. Chociaż brzeg… ale może spotka smoczka, więc zabierze też ze sobą parę świecuszek, które kiedyś znalazł podczas polowania! Tak, tak!

Dzień pierwszy.
Pamiętał tylko, że w trakcie wycieczki, kompletnie nie docenił odległości jaką przyjdzie mu pokonać nim dopłynie do lądu. Po drodze prawie zgubił drogę, a gdy chciał zawrócić, było już za późno, ponieważ złapał go morski prąd, a hulający nad powierzchnią morskiej wody wiatr utrudniał nawigację. Siły oceanu chwyciły młodego smoka w swoje objęcia i popchnęły w nieznane. Walcząc z gniewem wodnych bogów tylko pogorszył sprawę- przywalił łbem o jakąś skałę, tracąc przytomność. Potem już tylko jak przez mgłę kojarzył jakiś dziwny konstrukt, chwytającą go sieć i przerażonych jego widokiem ludzi, którzy wyrzucili go do wody równie szybko, co wyłowili. Dryfował pozostawiony samemu sobie.

Dzień drugi.
Zdołał zapomnieć o ratunku. Był kompletnie zagubiony, a przy tym tak otumaniony przez nabytą ranę, że w pewnym momencie przestał nawet walczyć o to, by zawrócić. Nawet gdyby się starał, trwający ciągle sztorm i tak wepchnąłby go z powrotem pod słoną wodę. Żaden lądowy smok nie mógłby pomyśleć o tym, aby przetrwać coś takiego. On po prostu dryfował nieznanym kursem, nieruchomo szturchany przez kolejne „kopnięcia” prądów morskich. Jak topielec. Jak trup.

Dzień Trzeci
Wraz z brakiem nadziei na ratunek, nadszedł także brak nadziei na przetrwanie. Zdołał się co prawda nieco ocknąć, ale był stanowczo za słaby żeby próbować coś upolować. Mimo, że jadło stosunkowo niedawno, doskwierał mu głód, którego nie miał nawet jak zaspokoić. Półotwartymi ślepiami spoglądał w kwitnącą pod jego łapami, granatową ciemność głębin, czując jak jeszcze ledwie wystający nad powierzchnię grzbiet, doznaje ukąszeń szalejącego wiatru. Sztorm ustępował… niestety chęć do życia u młodego, stopniowo słabła.

Dzień Czwarty
Zaakceptował swój los, gdy dotarło do niego, że powoli zaczyna opadać w kierunku dna. Nie myślał, nie rozpaczał, nie użalał się nad sobą. Miękki piasek otulił jego pyszczek, a przez następne kilka wodnych miar samiec leżał bez ruchu, zachowując przy tym pełną świadomość. Morski smok, który umarł we własnym domu… co za ponury absurd. Było jednak coś… zaraz, przecież tutaj było znacznie płycej! Nie było też tylu glonów i porostów co na poprzednim odcinku! Czyżby…? Ostatkiem sił zaczął przebierać prawą przednią łapą, wspinając coraz wyżej, aż w pewnym momencie kryształowa powierzchnia przeźroczystej cieczy ustąpiła zewnętrznemu światu. Odetchnął na nowo tym drugim, równie świeżym dla niego powietrzem, a błękitnym ślepiom ukazało się szare niebo. Wycieńczony ale szczęśliwy z osiągniętego celu, podciągnął resztę tułowia na środek plaży. Mógł odpocząć. Chociaż na chwilę. Spotka Wolnych! On… już…
Zasnął.Punkty zwierzyny: 21

Atuty:
- spostrzegawczy;
- pamięć przodka;
- przyjaciel natury;
- znawca terenów;
- otoczony.

ATRYBUTY
Siła: 1
Wytrzymałość: 1
Zręczność: 5

Moc: 1
Percepcja: 2

Aparycja: 1


UMIEJĘTNOŚCI
Bieg 1
Lot 0
Pływanie 1
Obrona 1
Atak 1

Leczenie 0
Wiedza 0
Magia:
> obronna
1
> atak 1
> precyzyjna 1
Kamuflaż 2
Skradanie 2
Śledzenie 2

Mediacja 0


Umiejętności Specjalne
Warzenie eliksirów:
> leczących 0
> ochronnych 0
> wspomagających 0
Tworzenie run:
> ochronnych 0
> ataku 0
Błysk przyszłości 0


[center]PozostałePosiadane:
P: 4/4 mięsa
K: 2x perła, bursztyn, diament, szafir
Inne: Runa ataku pazura, eliksir leczący rany ciężkie


Stan głodu postaci
Klik


Stan zdrowia postaci
Klik


Karta Osiągnięć postaci: [url=]KLIK[/url]
[/list]
Ostatnio zmieniony przez Kojąca Głębia 2019-10-16, 19:32, w całości zmieniany 100 razy  
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-02-19, 16:21   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


Witamy w Stadzie Wody! Życzę miłej gry, oraz mnóstwa niezapomnianych przygód i fabuł!

+ Zręczność (bonus stadny)
+ 2 Aparycja (pisklę)
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-02-23, 01:18   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Zręczność III
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-02-23, 01:20   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Atut grupy I
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
~ Administrator 

Jej Wysokość RopuchWiek: 28
Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 13603
Wysłany: 2018-02-24, 00:31   

Opowiadanie za PU.
Dostajesz 9 PU do rozdysponowania pomiędzy umiejętności.
_________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!
* * *
Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.
Adminki autorstwa Spalonego Kolca.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-02-24, 21:33   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Bieg I, Pływanie I, Atak I, Obrona I, Magia Ataku I, Magia precyzyjna I, Śledzenie I, Skradanie I, Kamuflaż I (wymiana PU)
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-02-28, 23:48   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Atut grupy II
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-03-04, 01:28   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ Zręczność IV
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-03-09, 00:03   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


Zmiana stanu głodu: głód
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-03-12, 23:49   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ 15/4 mięsa
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-03-14, 23:44   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


Zmiana stanu głodu: sytość
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-03-28, 21:59   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


Zmiana stanu głodu: głód
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-04-15, 23:57   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


Zmiana stanu głodu: sytość
+ 2/4 mięsa
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-05-15, 18:04   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


+ 2 x bursztyn
- 8/4 mięsa
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Szlachetny Nurt
Starszy Wody
Martwe SpojrzenieStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 88
Płeć: Samiec
Opiekun: Wzburzone Wody
Mistrz: Mistycznooka
Partner: Graghess
Wiek: 21
Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 2415
Wysłany: 2018-05-17, 23:19   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 2| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,MP,MA,MO,W, Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Boski Ulubieniec, Szczęściarz, Tropiciel, Wybraniec Bogów, Poświęcenie


Zmiana stanu głodu: sytość
+ PZ (-4/4 mięsa)
_________________

~ Boski Ulubieniec ~
Spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
~ Tropiciel ~
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do śledzenia. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
~ Wybraniec Bogów ~
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie).
~ Poświęcenie ~
Raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej. Musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11