FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Sosnowe Zacisze
Autor Wiadomość
Sosnowe Zacisze 
Czarodziej Ognia
Przyjaciel drzewStado: Ognia
Rasa: Drzewny
Księżyce: 43
Płeć: Samiec
Opiekun: Tembr Ognia*
Mistrz: Wiele smoków go uczyło
Partner: Ktoś chętny ?
Wiek: 24
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1801
Wysłany: 2018-11-07, 23:25   Sosnowe Zacisze
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,A,O,MP,Skr,Śl,Kż,M:1|MA,MO:2
   Atuty: Mocarny, Chytry przeciwnik, MistykImię: Sosna → Sosnowy Kolec → Sosnowe Zacisze
Stado: Ogień
Ranga: Pisklę → Adept → Czarodziej
Wiek: 5
Rasa: Drzewny
Płeć: Samiec
Najważniejsze cechy wyglądu:
Łuski
Skrzydła
Skrzydła błoniaste
Dwie pary łap
Kolor oczu: Brązowe
Dominujący kolor smoka: Błękit
Znaki szczególne smoka (max 15 słów): Para jelenich rogów na łbie, kolce na grzbiecie, bardzo długi, wysoki ale chudy
Zieje kwasem

Kartki wyrwane przez Sosnę z dziennika Wędrowca:
Wygląd:

Łeb - względem reszty ciała nieco zbyt duży. Ma pysk podobny do tego, który widywałem u albatrosów, a jednocześnie tak od niego różny. Nozdrza średniej wielkości, zastanawiam się czy może to mieć wpływ na stopień rozwoju powonienia stworzenia, niestety nie udało mi się tego ustalić.
W pysku znajdują się ostre, szpilkowate zęby, po jednym rzędzie w obu szczękach. Jęzor długi, brak rozwidlenia typowego dla gadów (nie jestem pewien czy ten stwór w ogóle jest gadem, a może jego matką była surykatka ).
Ma duże ślepia, wzrok średnio rozwinięty, zauważyłem że nocą potrzebuje źródła światła, inaczej jest niemal ślepy. Źrenice okrągłe, tęczówki brązowe.
Brak typowego ucha zewnętrznego, posiada coś w rodzaju błoniastej małżowiny usznej.
Rogi wyrastają na szczycie łba, tuż za ślepiami i już teraz zaczynają rozwidlać się jak u jeleniowatych, są jednak wątłe i zapewne łatwe do połamania. Rogi mają barwę kości słoniowej.

Szyja- w miarę proporcjonalna względem ciała, chuda, giętka. Na linii kręgosłupa i po obu jego bokach znajdują się krótkie lecz piekielnie ostre kolce (przekonałem się o tym boleśnie na własnej skórze)

Tułów – Dość chudy, tak jak całe ciało smoka, ale mimo to żebra nie są widoczne pod skórą i łuskami. Kolce wyrastające na linii kręgosłupa i po jego bokach są nieco dłuższe niż na szyi, ale tak samo ostre.

Ogon - jak cała reszta ciała, długi i chudy, opatrzony szpilkowatymi kolcami, które zanikają gdzieś w połowie długości ogona. Końcówka jest ukształtowana niczym bicz. Zadziwiająco przydatny we wspinaczce na drzewa, mimo że sprawia wrażenie niemal pozbawionego mięśni. Giętki, sprawny, układa się jak żywy wąż.

Łapy - długie i kościste, zarówno przednie jak i tylne posiadają po cztery chwytne palce przydatne we wspinaczce na drzewa czy skały. Na łokciach smok ma szpilkowate kolce zwrócone lekko do dołu..

Skrzydła - łatwo się domyślić że są długie i chorobliwie chude, zupełnie jakby zanikły w nich mięśnie pozostawiając kościsty szkielet ukształtowany w długą kończynę z dwoma palcami, krótkim umożliwiającym chwytanie i długim, na którym rozpięta jest błona niczym pióra w skrzydłach jaskółki. Błona jest tak cienka i delikatna, że gdy przyłożyłem do niej dłoń, mogłem ją bez problemu zobaczyć jak przez cienką taflę lodu. Nie jestem pewien czy ten smok będzie w stanie latać na długie dystanse, ale jak się przekonałem jest zdolny szybować, ponadto zdecydowanie lepiej idzie mu wspinanie się po drzewach, skałach i innych stojących przedmiotach.

Łuski - mniejsze i większe, trójkątne i ostre, odstają od ciała. Z daleka przypominają sierść zebraną w posklejane kłaki więc z odległości może sprawiać wrażenie pokrytego futrem, jednak z bliska bez problemu dostrzegam jego trójkątne łuski, które zachodzą na siebie na podobieństwo szyszek sosnowych.

Ubarwienie - dość niecodzienne jak na smoka drzewnego, ale może ten stwór miał morskich lub powietrznych przodków. Im bliżej grzbietu, tym łuski stają się ciemniejsze ( na grzbiecie zygzakowaty wzór), natomiast im bliżej brzucha tym jaśniejsze, niemal białe. Na łuku brwiowym kilka prawie czarnych łusek przypominających brwi. Na skrzydłach trójkątne znaki. Barwa błony rozpiętej na skrzydłach przypomina lód, niekiedy jest błękitna, innym razem niemal bezbarwna.

Ogólne uwagi -gad przypomina mi egzotyczne zwierzę, którego wzory na ciele i krzykliwa kolorystyka zdają się mówić “nie jedz mnie jestem trujący”.
Nie spotkałem dotąd jadowitego smoka i wątpię by ten był wyjątkiem, choć z drugiej strony, zdolność smoków drzewnych do plucia kwasem jest równie nieprzyjemna co jadowitość.

Charakter:

Dane mi było obserwować to słabe stworzenie od chwili jego narodzin, więc mogę krótko opisać jego psychikę i podstawowe zachowania, jakie udało mi się przez ostatnie księżyce u niego dostrzec.

Inteligencja
Przy pierwszym spotkaniu z nieznajomym wykazuje zafascynowanie, zdziwienie, ale i pewną dawkę niepewności, zachowuje się tak jak ja gdy poznaję nowy gatunek egzotycznego zwierzęcia, który opisuję w swoim dzienniku. Być może Sosna notuje w swoim przepastnym umyśle to co go ciekawi, niestety nie jestem w stanie go o to zapytać, a wątpię by to stworzenie było w stanie nauczyć się czytać i pisać, przynajmniej nie w moim języku.
Od dawna wiem, że smoki są jednymi z najinteligentniejszych zwierząt, jednak ten osobnik wykazuje taki rodzaj zainteresowania światem, którego nie dostrzegłem wśród jego gatunku już od wielu księżyców. Kto wie, może jedynie naśladuje moje czyny, a może naprawdę usiłuje zrozumieć działanie świata i jego tajemnice ? Zapewne inteligencja jest mocną stroną tego osobnika.

Strach.
Jeden z najsilniejszych afektów rządzących światem zwierząt ( w tym mojego gatunku), strach zmusza nas do nieracjonalnych odruchów, wiem z doświadczenia że smocze pisklęta tak jak potomstwo wielu innych gatunków, w pierwszych księżycach życia opiera się w znacznej części na strachu, jednak u tego osobnika jego poziom jest umiarkowany. Czasem ogarnia go nieopanowana panika, potrafi wykazywać paranoiczne skłonności, a innym razem zachowuje zimną krew i stawia czoła zagrożeniu.

Zdolności społeczne
Niezwykle towarzyski, ale przez brak kontaktu z innymi przedstawicielami swojego gatunku, jego umiejętność komunikowania się ze smokami znacznie zmalała, nie jest dobry w nawiązywaniu nowych znajomości. Kto wie jak zachowa się jeśli spędzi dłuższy czas w towarzystwie swoich, być może zacznie nawiązywać z nimi kontakt.

Myślę że by napisać coś więcej o jego psychice, trzeba by zaczekać aż dojrzeje zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ponadto nie jestem w stanie określić jego zachowań społecznych względem innych smoków. Czy będzie je badał tak jak otoczenie, czy może nawiąże z nimi konstruktywną relację ?

Historia:

“Podczas mojej tułaczki, natrafiłem na opuszczone, smocze gniazdo, w którym znalazłem samotne jajo. Zabrałem je do obozu, a gdy odkryłem że nie jest martwe, dołożyłem wszelkiego starania by pisklę się wykluło. Inkubacja trwała długo, ale uważam że dla celów badawczych było warto czekać. Nie każdy może posiadać smoka na własność.
Pisklę okazało się na tyle słabe, że musiałem pomóc mu w rozbiciu mocnej skorupy. Było chorobliwie chude i apatyczne, więc gdy tylko je oczyściłem, owinąłem je w futro żubra, w przeciwnym razie zamarzło by nocą. Nie dawałem mu wielkich szans na przeżycie, nie jadł, nie reagował, ledwie dyszał, aż pewnego dnia jego stan poprawił się. Być może wykluł się zbyt późno, zapewne na rozwój pisklęcia miał wpływ również fakt, że zostało porzucone i niedogrzane gdy jeszcze tkwiło w jaju.
Kiedy wreszcie samczyk stanął na nogi, wszędzie go było pełno, były dni kiedy nadwyrężał moją cierpliwość do granic możliwości. Szybko dała o sobie znać jego wrodzona ciekawość świata, przez którą kilka razy omal nie zginął, a gdyby nie ja, już dawno stałby się pożywieniem dla wilków i bazyliszków.
Wraz z upływem czasu, zacząłem dostrzegać rozumność pisklęcia, Sosna szybko się uczył, chciał poznawać nowe miejsca, zjawiska i rzeczy, przyuczyłem go kilku umiejętności, by nie był zdany na mnie w każdej sytuacji, pojmował je w mgnieniu oka. Był skory do współpracy, zdawał się rozumieć co komunikuję mu za pomocą mojego języka, być może mnie rozumiał, a może to jedynie moja nienaukowa fantazja, ale na pewno zżył się ze mną emocjonalnie.
Kiedy skończył czwarty księżyc, jego zachowanie diametralnie się zmieniło. Stał się mniej zależny ode mnie, oddalał się coraz bardziej i na dłużej, kilka razy myślałem że go straciłem, ale zawsze wracał.
Od jakiegoś czasu muszę ukrywać dziennik tak by Sosna go nie znalazł. Jestem pewien, ze ten stwór nie jest w stanie zrozumieć pisma, ale z jakiegoś powodu chce mi go ukraść. Nie mogę pozwolić by zniszczył moją ciężką pracę…”

Sosna wyrwał kilka stron z dziennika Wędrowca, swojego opiekuna (czy może oprawcy, który go więził ? ) po czym pognał co sił w długich, chudych łapach, przed siebie. Nie miał pojęcia dokąd biegnie, liczyło się tylko to by być jak najdalej od niego. Kiedy oddalił się na tyle, iż wiedział, ze Wędrowiec nie znajdzie jego śladów, poczuł jak bezsilne jest jego wątłe ciałko. Nie wrócił jednak do obozu. Wracał zawsze, skuszony zapachem jedzenia i jakąś niechcianą więzią z tym człowiekiem, tym razem jednak poczuł zew wolności i nie miał zamiaru wracać. Niestety wolność okazała się czymś z czym mały, słaby pisklak nie potrafił sobie poradzić. Tułał się po krainie, nie potrafiąc znaleźć niczego do jedzenia. Nie potrafił polować, a ilość owoców które dotrwały do tej zimnej pory była niewystarczająca by długo utrzymał się przy życiu. Wiele razy jego ciekawość niemalże go zabiła, ale przetrwał aż do dnia, w którym przekroczył dziwną barierę. Nie wiedział gdzie jest, nie wiedział nic o podziałach stadnych, granicach czy innych tego typu sprawach. Nigdy nie miał do czynienia z innymi smokami, ale wyczuwał ich obecność na tych ziemiach. Nie wiedząc gdzie jest, wygłodzony, zmarznięty i słaby, opadł z sił na pustkowiu, w pysku wciąż trzymał wyrwane Wędrowcowi karty z dziennika. Nie miał pojęcia po co je ze sobą nosił, może były dla niego jak pluszowa zabawka dla dziecka, ale postanowił ich bronić za wszelką cenę, bo były jego i tylko jego, nawet jeśli nie wiedział jak odczytać dziwne znaki, to wciąż mógł przyglądać się nakreślonym na stronicach szkicom, poza tym czuł wciąż jeszcze zapach swojego człowieka, za którym jakaś niewielka jego część zatęskniła.
Na szczęście omdlałe pisklę znalazł polujący Tembr Ognia, zaniósł do swojej jaskini, otoczył opieką, wykarmił, ogrzał i zapewnił schronienie, a nawet jeśli młode i nieco zdziczałe pisklę z początku dawało mu w kość, to już wkrótce zdobył jego zaufanie. I tym sposobem rozpoczął się zupełnie nowy rozdział w życiu młodego Sosny.


Atuty:
- Mocarny;
- Chytry przeciwnik;
- Mistyk;
- [grupa czwarta].

ATRYBUTY
Siła: 2
Wytrzymałość: 2
Zręczność: 1

Moc: 4
Percepcja: 1

Aparycja: 1


UMIEJĘTNOŚCI
Bieg 1
Lot 1
Pływanie 1
Obrona 1
Atak 1

Leczenie 0
Wiedza 1
Magia:
> obronna
2
> atak 2
> precyzyjna 1
Kamuflaż 1
Skradanie 1
Śledzenie 1

Mediacja 1


Umiejętności Specjalne
Warzenie eliksirów:
> leczących 0
> ochronnych 0
> wspomagających 0
Tworzenie run:
> ochronnych 0
> ataku 0
Błysk przyszłości 0


Pozostałe

  Przedmioty Posiadane:
  P: 11/4 owoców
  K: nefryt, 2x szafir
  Inne: Meteoryt


  Stan głodu postaci
  klik

  Stan zdrowia postaci
  klik


  Karta Osiągnięć postaci: [url=]klik[/url]

_________________
Atuty:
Grupa I: Mocarny
Grupa II: chytry przeciwnik.
W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST.
Grupa III: Mistyk
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.


Ekwipunek:
Pożywienie: 15/4 owoców
Kamienie: nefryt, szafir
Inne: meteoryt
Głos ( tak dla jasności chodzi o głos Dippera)
Ryk

Art od Echa Istnienia
Ostatnio zmieniony przez Serce Płomieni 2019-06-03, 11:17, w całości zmieniany 37 razy  
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-11-08, 00:01   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


Witam w najcieplejszym miejscu pod barierą! Oby nigdy nie było Ci u nas zimno! ♥

+ siła (bonus stadny)
+ 2x aparycja (pisklę)
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
~ Administrator 

Jej Wysokość RopuchWiek: 28
Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 12709

Wysłany: 2018-11-10, 20:50   

Otrzymujesz 3 PU do rozdania wedle własnego uznania (z przestrzeganiem limitów wiekowych!).
_________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!
* * *
Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.
Adminki autorstwa Spalonego Kolca.
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-11-11, 19:40   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+pływanie, bieg, lot
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-11-14, 11:36   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+wiedza I
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-11-24, 22:28   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


-aparycja
+moc
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-11-28, 10:40   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+atut grupy pierwszej
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-11-28, 15:16   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+skradanie I
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-11-30, 22:11   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+śledzenie I
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-12-07, 11:05   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+magia precyzyjna
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-12-08, 20:29   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+atak, obrona I
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-12-25, 13:23   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+topaz
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Tembr Ognia
Łowca OgniaStado: Ognia
Rasa: Wywernowy
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Pieśń Płomieni
Mistrz: Wirtuoz Szeptów*
Partner: Dotyk Cienia
Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1126
Wysłany: 2018-12-26, 15:49   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Kż,O,MP,MO,MA,M:1 | A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry słuch, Adrenalina, Poszukiwacz


+ diament
_________________
.

 Ostry Słuch dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zdobycz)

 Adrenalina dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona),
w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.


 Poszukiwacz +1 sukces do Percepcji (bez Śl) raz na tydzień.


may the corpses we burn light our way.
.
#af6354

Choroba: czarny kaszel (smok nie może ziać)
 
 
Enigma Horyzontu 
Zastępca Ognia


Stado: Waham się
Księżyce: 39
Płeć: Samica
Wiek: 19
Dołączyła: 29 Kwi 2018
Posty: 627
Wysłany: 2018-12-27, 21:02   
   A: S: 4| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 2
   U: B,L,MP,MO,MA,Skr,Śl,K,W:1 | A:2 | O:3
   Atuty: Silna; Chytra Przeciwniczka, Twarda jak diament


+4/4 mięsa
-diament
-topaz

Loteria
 
 
Enigma Horyzontu 
Zastępca Ognia


Stado: Waham się
Księżyce: 39
Płeć: Samica
Wiek: 19
Dołączyła: 29 Kwi 2018
Posty: 627
Wysłany: 2018-12-29, 17:24   
   A: S: 4| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 2
   U: B,L,MP,MO,MA,Skr,Śl,K,W:1 | A:2 | O:3
   Atuty: Silna; Chytra Przeciwniczka, Twarda jak diament


- 4/4 mięsa
+ 2/4 gruszki

loteria
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11