FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Miedziany Kolec
Autor Wiadomość
Miedziany Kolec 
Adept ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 40
Płeć: Samiec
Mistrz: Strażnik Ostępów
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 152
Wysłany: 2018-11-24, 23:01   Miedziany Kolec
   A: S: 4| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,P,O,Skr,Śl,MP: 1| A: 2
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz


Imię: Midar → Miedziany Kolec
Stado: Ziemia
Ranga: Pisklak → Adept
Wiek (w księżycach): 5
Rasa: Północny x Zwyczajny
Płeć: Samiec

Najważniejsze cechy wyglądu:
Łuski
Skrzydła pierzaste
Dwie pary łap
Kolor oczu: zielony
Dominujący kolor smoka: ciemny brąz
Znaki szczególne smoka: Z łba wyrasta pada rogów i niski jak a swój wiek
Zieje ogniem

Wygląd: Midar w grupie smoków potrafi rzucić się w oczy ze względu na swoją wielkość. Jest on dość mały jak na swój wiek i zawsze będzie niższy od reszty smoków. Jego ślepia mienią się na zielono, a na łbie wyrastają dwa rogi otoczone przez trójkątne, ciemno brązowe łuski ciągnące się przez cały grzbiet, aż do ogona, gdzie przeobrażają się w ciemny beż. Na pysku łuski przybierają nieco inny kolor podchodzący pod ciemną zieleń i na jego szyi jak i brzuchu, aż po zad zmieniają się w ciemny brąz. Tak uzbrojony ma przewagę nad przeciwnikiem na polowaniu, bowiem wygląda jak chodzące błoto z ciemnymi liśćmi na pysku. Pazury ostre, trochę zakrzywione, żeby lepiej wbijały się w ciała jego ofiar. W powietrzu jakby na niego spojrzeć, nie widać zieleni na pysku i brązowego koloru łusek, wtedy wydaje się jakby cały był beżowy.

Charakter: Midar od początku wykazywał ciekawość do świata. Lubił zaglądać w każdy zakątek danego miejsca, lecz zawsze starał się zachowywać ostrożność, niestety ta ostrożność nie zawsze mu wychodziła. Obcych nie zawsze darzył od razu zbyt wielkim zaufaniem, żeby to się stało musiał dobrze poznać danego smoka. Uwielbia kłócić się o swoją rację choćby, wszystko miało się źle skończyć kocha postawić na swoim, więc czasem lepiej po prostu przyznać mu rację. Zdecydowanie nie lubi jak ktoś go poucza i ciężko przyjmuje krytykę, większość rzeczy woli najpierw zaplanować i wszystko dokładnie zrobić, żeby się udało, lecz trochę improwizacji nigdy nie zaszkodzi. Uważa też, że dobry trening to podstawa do bycia lepszym.

Historia: Dziwne białe jajko w czarne plamki leżało pośrodku rubinowej groty wodza małej grupki smoków. Ich "osada" leżała między dwoma górami, a niedaleko nich był wąwóz. Jaskinia była pusta, wszyscy udali się na zebranie, w którym trzeba było omówić jak obronić się przed atakami najeźdźców. Nazywali oni tak inne, większe stado smoków rasy zwyczajnej, którzy co jakiś czas atakowali osadę w cenu obrabowania jej z zapasów i wymordowania mieszkańców. Na szczęście ani razu im się nie udało. Tego dnia pisklak postanowił wkońcu wyjść ze skorupy i zaczął kopać we wszystkie strony, aż jajko zaczęło się turlać i wyleciało z jaskini. Niedaleko groty przywódcy był zakopany dół, który prowadził do pieczary, do której nikt nie miał wstępu, bo była przeklęta. Na nieszczęście jajko wleciało prosto do tej pieczary i kiedy znalazło się na dole, pisklak przebił się przez skorupę. W jaskini nie panował całkowity mrok, bo słońcę oświetlało ją przez szparkę, wykopaną na powierzchni. Maluch nie był przestraszony, raczej do razu ciekawie wyruszył na badanie tego miejsca. Na ścianach zauważył dziwne malowidła, wielki owłosiony słoń atakowany przez grupkę dwunogów jakimiś patykami. Nic z tego nie zrozumiał ale bardzo go zafascynowało. Poszedł więc głębiej próbując znaleźć więcej ciekawych rysunków na ścianach, w końcu dotarł do pokoju, w którym paliły się świece ułożone w dziwny okrąg, a w środku nich był dziwny totem stworzony z czasek. Pisklak podszedł bliżej, a potem poczuł jak kręci mu się w głowie i stracił przytomność. Obudził się w grocie swoich rodziców, nie wiedział jak się tam dostał, ani co się stało. Zapomniał wszystko co się działo poprzedniego dnia.
Księżyce mijały, a Midar uczył się wiele nowych rzeczy, ojcice opowiadał mu historię o swoim życiu, skąd przybył i kto go wychował. W główce małego pisklaka pojawiało się wiele pytań, na które pewnie długo nie otrzyma odpowiedzi. Mając cztery księżyce umarła jego matka, bardzo to przeżył i przez jakiś czas nie wychodził z groty. Nie rozmawiał praktycznie z nikim, nawet ze swoim ojcem. Z czasem pogodził się ze stratą rodzicielki i wyszedł z jaskini z powrotem do społeczeństwa.
W końcu stało się nieuniknionie. Tego dnia minął piąty księżyc od jego narodzin. Najeźdźcy długo nie atakowali osady, ale wódz wiedział, że w końcu nadejdzie nieuniknione. Tego dnia zamierzał poważnie porozmawiać z młodym.
- Nadejdzie taki dzień, kiedy mnie zabraknie i ty będziesz musiał opuścić osadę i udać się na północ. Tam dotrzesz do dziwnej bariery z jednej strony otoczonej górami, a z drugiej morzem. Udaj się tam gdzie pachnie lasem i wszystkim co kwitnie w porze rosnących maków (wiosny). Znajdziesz tam kogoś i poprosisz o pomoc, powiedz, że musisz porozmawiać z Zaranną Iskrą- wyjaśnił ojciec Midarowi i tłumaczył jeszcze wiele innych rzeczy jakie ten ma zrobić po dotarciu do bariery. Liczył na to, że ten zrozumie i posłucha go.
Kilka dni później Midar bawił się z rówieśnikami, każdy z nich chciał został łowcą i bawili się, że kilku z nich zostawiało ślady, a reszta ich tropiła. Byli starsi i silniejsi od malucha, więc zawsze on był tym, którego tropili. Czuł się trochę niesprawiedliwie, bo on też pragnął kiedyś zapolować, ale nigdy mu nie pozwalali, mówili, że nie nadaje się na łowcę. Młody schował się na drzewie, w koronie drzew, kiedy tropiący byli blisko on wstrzymywał oddech, uspokojała się i zamykał oczy licząc, że go nie znajdą. Wtedy zauważył dużą chmurę dymu unoszącą się w miejscu gdzie leżała osada. Zszedł z drzewa i zaczął krzyczeć, że coś się dzieje. Pokazał im na dym i szybko udali się biegiem w stronę domu.
Na miejscu zastali ciała martwych smoków najeźdźców i swoich rówieśników. Niedaleko w jaskini szamana była słychać odgłosy walki. U wejścia do groty pisklak zauważył kilka czarnych smoków, a potem z nieba zleciał piorun, który powalił przeciwników. Młody pamiętał słowa ojca, ale mimo tego, że obiecał się ich posłuchać pobiegł prosto do groty szamana i wszedł małą szparką, którą wykopali dla niego, gdy ten wyklukł się z jajka. Ledwo co się w niej zmieścił i zobaczył znajomego mu smoka. Szaman był rasy drzewnej, w nozdrza miał wbitą kość słoniową, leżał teraz w kałuży swojej własnej i przeciwników krwi.
~Midar! Uciekaj, twój ojciec cię szukał, wszyscy w wiosce nie żyją. Znajdź Ogniwo, powinien być gdzieś przy wąwozie, ratuj si... ~ wyszeptał ostatnie słowa i skonał. Przestraszony pisklak wyleciał czym prędzej z groty i zaczął biec prosto w stronę wąwozu, gdzie powinien znajdować się jego ojciec. Nie zwracał uwagi na wszystko co było za nim teraz liczyło się tylko to by odnaleźć wodza. Minęła chwila nim swoimi małymi łapkami dotarł do wskazanego miejsca. Tam widział ojca, który walczył z dwoma innymi smokami. Jeden z nich właśnie zleciał z urwiska prosto w przepaść, a drugi ledwo stał na łapach. Młody zaczął biec w jego stronę próbując pomóc walczyć wojownikowi. Nie miał za dużo okazji by się wykazać, bo po kilku chwilach przeciwnik leżał i zaczął tonąć we własnej krwi. Ojciec lekko rany uśmiechnął się do syna i podbiegł do niego.
- Chodź na grzbiet, uciekajmy stąd!- rzekł i wziął młodego na grzbiet, po czym zaczął lecieć w stronę bariery.
Aktualnie nie mieli nic, stada, osady, jedzenia i picia. Jeden został drugiemu i tak lecieli przez kilka dni na północ. Zatrzymywali się co jakiś czas, Midar widział, że jego ojciec czuje się coraz gorzej. Został zraniony, a w ranę wdała się infekcja. Niestety wojownik nie potrafił jej odgazić, przez co umierał pomału i w cierpieniu.
Od bariery byli już niedaleko, Ogniwo wiedział, że martwy dotrze do rodzinnych stron. Bolało go to, że stamtąd odszedł, lecz czuł się porzucony przez rodzinę, która go znienawidziła po tym co zrobił, tak mu się przynajmniej wydawało.
Wódz zatrzymał się z Midarem przy rzece, spragnieni zaczęli zachłannie pić wodę. Pisklak kiedy skończył zaczął rozglądać się po okolicy, przestraszony, że najeźdźcy wciąż mogą za nimi iść, wtedy zauważył coś dziwnego. Jakiś czarny obłok, który latał tylko przez chwilę nad jego głową i wtedy zniknął. Zaczęła boleć go głowa i słyszał niezrozumiałe szepty, nie wiedział co się dzieje, to było coś czego doświadczał pierwszy raz, może on też był chory? A może to demony z tej przeklętej pieczary, do której wpadł jako pisklak zaczęły go nawiedzać?
Z myśli wyrwał go głos Ogniwa, który wołał do dalszej drogi. Następnego dnia dotarli do granicy, gdzie zaczynała się bariera. Wlecieli na tereny stada ziemi i zatrzymali się na skraju Nawiedzonej Puszczy. Futrzasty nie mógł już lecieć dalej, wylądował i rzucił się na ziemię. Nie dał rady już wstać, czuł jak jego łapy odmawiają posłuszeństwa, umierał. Midar podszedł do niego bliżej ze łzami w oczach, nie chciał żeby to tak się skończyło, ale wiedział, że nic nie poradzi. Matkę już stracił, a teraz miał go zostawić też i ojciec?
- Oto tereny na jakie chciałem żebyś doszedł, znajdź proszę Zaranną Iskrę i pamiętaj też co miałeś powiedzieć reszcie. Kocham cię Midarze, zawsze będę przy tobie- Ogniwo skupił się i wysłał ostatni impuls do matki i rodzeństwa. Teraz Midar został sam na nieznanych mu terenach. Nie wiedział co robić, ciągle leżał zapłakany i przytulony do ojca. Teraz dopiero czuł się całkiem sam.  PH: 1

  Atuty:
  - Wytrwały
  - Szczęściarz
  - [grupa trzecia];
  - [grupa czwarta].


  ATRYBUTY
  Siła: 4
  Wytrzymałość: 3
  Zręczność: 1

  Moc: 1
  Percepcja: 1

  Aparycja: 1


  UMIEJĘTNOŚCI
  Bieg 1
  Lot 1
  Pływanie 1
  Obrona 1
  Atak 2

  Leczenie 0
  Wiedza 1
  Magia:
  > obronna
  0
  > atak 0
  > precyzyjna 1
  Kamuflaż 0
  Skradanie 1
  Śledzenie 1

  Mediacja 0


  Umiejętności Specjalne
  Warzenie eliksirów:
  > leczących 0
  > ochronnych 0
  > wspomagających 0
  Tworzenie run:
  > ochronnych 0
  > ataku 0
  Błysk przyszłości 0


  Pozostałe

   Przedmioty Posiadane:
   P: 0/4 owoców
   K: malachit, onyks, szmaragd, rubin, diament
   Inne: 5x korzeń kaliny

   Stan głodu postaci - klik!


   Stan zdrowia postaci - klik!


   Karta Osiągnięć postaci: [url=]KLIK[/url]

Ostatnio zmieniony przez Trzęsienie Ziemi 2019-11-05, 21:27, w całości zmieniany 32 razy  
 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2018-11-25, 18:39   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Witamy w stadzie Ziemi!

Wytrzymałość +1 (bonus stadny)
Aparycja +2 (pisklę)

Siła +1 (po Ostatnim Ogniwie)
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
~ Administrator 

Jej Wysokość RopuchWiek: 28
Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 13344
Wysłany: 2018-11-28, 09:07   

3 PU przyznane za opowiadanie - do rozdania wedle zasad dyktujących rozdanie PU za opowiadanie i ograniczenia wiekowe umiejętności do 5 księżyca!
_________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!
* * *
Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.
Adminki autorstwa Spalonego Kolca.
 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2018-12-06, 19:39   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Bieg +1
Pływanie +1
Lot +1
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2018-12-24, 23:23   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


+ cytryn
(ze skarbca na loterię świąteczną)
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Świadek Puszczy 
Starszy Ziemi
Smocze drzewoStado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 98
Płeć: Samiec
Partner: Jakiś dąb *sad violin*
Wiek: 22
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 1510
Wysłany: 2018-12-28, 13:08   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów


- cytryn
_________________
.
[color=#946b6b] [color=#7b8f9d] [color=#e0dc6d]

» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y...j a k...d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e...p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
....» z n a w c a...t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
.... raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.
 
 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2019-01-04, 11:55   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Atak +1
Skradanie +1
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2019-01-04, 12:07   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Atut grupy I: Wytrzymały
Wytrzymałość +1
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2019-01-22, 23:07   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Aparycja -1
Siła +1
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Świadek Puszczy 
Starszy Ziemi
Smocze drzewoStado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 98
Płeć: Samiec
Partner: Jakiś dąb *sad violin*
Wiek: 22
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 1510
Wysłany: 2019-02-14, 10:02   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów


+ meteoryt
_________________
.
[color=#946b6b] [color=#7b8f9d] [color=#e0dc6d]

» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y...j a k...d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e...p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
....» z n a w c a...t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
.... raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.
 
 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2019-02-24, 12:19   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Obrona +1
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Świadek Puszczy 
Starszy Ziemi
Smocze drzewoStado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 98
Płeć: Samiec
Partner: Jakiś dąb *sad violin*
Wiek: 22
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 1510
Wysłany: 2019-04-01, 22:03   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów


+ rubin, 2/4 pozywienia oraz 14/4 owocow
_________________
.
[color=#946b6b] [color=#7b8f9d] [color=#e0dc6d]

» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y...j a k...d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e...p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
....» z n a w c a...t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
.... raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.
 
 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2019-04-04, 21:00   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Atak +1
Śledzenie +1

Aparycja -1
Siła +1
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Szabla Kniei
Starszy ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 122
Płeć: Samica
Opiekun: Ostatnie Ogniwo
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 2032
Wysłany: 2019-04-09, 22:35   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,L,P,O,W,MA,MO,MP,Kż,M: 1| A,Skr: 2| Śl: 3
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściarz, Poszukiwacz, Opiekun, Nieulękły


Atut II grupy: Szczęściarz
_________________
chcesz mi wysłać PW? ślij do Rezolutniej Łuski

II: Szczęściarz [ 1 sukces zamiast niepowodzenia ]
III: Poszukiwacz [ raz na tydzień +1 sukces do Percepcji ]
IV: Opiekun [ -2 ST do wszystkich akcji kompanów ]
IV: Nieulękły [ pierwszy ruch w walce należy do Szabli ]
+ [ w pierwszej turze +1 ST do akcji przeciwnika ]

 
 
Świadek Puszczy 
Starszy Ziemi
Smocze drzewoStado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 98
Płeć: Samiec
Partner: Jakiś dąb *sad violin*
Wiek: 22
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 1510
Wysłany: 2019-04-12, 15:15   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów


- 2/4 pożywienia, 2/4 owoców (sytość)
_________________
.
[color=#946b6b] [color=#7b8f9d] [color=#e0dc6d]

» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y...j a k...d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e...p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
....» z n a w c a...t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
.... raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11