FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Głos Mokradeł
Autor Wiadomość
Głos Mokradeł 
Łowca Księżyca
AxarusPłeć: Samiec
Księżyce: 92
Rasa: Morski x Drzewny x Borsuk
Opiekun: Graghess
Mistrz: Wujek Mackołap
Partner: Szaleństwo
Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 1232
Wysłany: 2019-07-04, 11:21   Głos Mokradeł
   A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,L,A,O,W,Prs,Kż,MP,MO: 1| Pł,Skr,Śl: 2| MA: 3
   Atuty: Okaz Zdrowia; Szczęściarz; Przyjaciel Natury; Opiekun; Znawca Terenów;


Imię: Axarus » Zatracony Kolec » Głos Mokradeł » Axarus » Mackonur » Głos Mokradeł
Stado: Woda -> Księżyc
Ranga: Pisklę » Adept » Łowca » Smok » Starszy » Łowca
Wiek (w księżycach): 19
Rasa: Morski x Drzewny
Płeć: Samiec

Najważniejsze cechy wyglądu:

- Łuski,
- Błękitne oczy,
- Błoniaste skrzydła,
- Dwie pary łap,
- Pluje kwasem,
- Dominujący kolor: ciemna zieleń.

Znaki szczególne smoka:
Liczne "macki", naszyjnik, małe płetwy, złote kolce, błony między łapami, pokryty naroślami ogon, smukłe ciało.


Wygląd:
Z pewnością ma więcej cech Morskich, niż Drzewnych. Z wyglądu w końcu bliżej mu do bestii wyjętej z głębin, niż do typowego smoka. I tak można o nim mówić. Bestia. Pierwszą cechą, która przemawia za takim stwierdzeniem, są oczywiście macki. Czy raczej dziwnie wyglądające, smocze wąsy, znajdujące się w dwóch miejscach - z tyłu łba i na obu łukach brwiowych. Ta korona z macek czyni z niego istnego władcę głębin. A skoro o głębinach mowa - jakoś trzeba tam przetrwać. Dlatego też jego ciało jest do tego przystosowane.
Błony między palcami na których końcach znajdują się szare pazury, pomagają mu poruszać się zwinnie i zgrabnie pod wodą, a dziwaczny ogon ma specjalne zadanie. Otóż pokryty lepkimi naroślami z obu boków, jest idealny do wabienia i chwytania ryb. Z oddali wygląda jak jakaś zwyczajna, morska roślina. Ryby mogą się rozczarować.
No i jeszcze dwie, krótkie płetwy znajdujące się tuż za przednimi łapami. Są czymś na wzór... pozostałości po bardziej "rybich" przodkach. Mimo iż morska bestia nie potrafi nimi znacząco poruszać, to z pewnością są one jakąś pomocą w tym przerażającym świecie głębin. No i jak olśniewająco wyglądają!
Mimo iż większość ciała Axarusa pokrywają ciemno-zielone łuski, to znajdzie się tu również złoty kolor. Tuż przy grzebieniu, ciągnącym się od początku mackowej korony, aż do ogona, można dostrzec sporo plamek właśnie tego koloru. Z wiekiem jednak przybyło tego trochę więcej. Na tułowiu i początku ogona zaczęły wyrastać mu dosyć małe, złote kolce, które przebijały zielone łuski, wychodząc na powierzchnie. Przypominało to w procesie wyrzynanie się kłów. Jak można się domyślić - nie było to dla niego zbyt przyjemne.
Podobne, lecz nieco grubsze kolce znalazły się również przy wcięciu żuchwy. Dokładnie cztery. Kolejną cechą, którą odziedziczył po ojcu są oczywiście błękitne oczy, charakterystyczne dla rodu Cichego Potoku. Samice z rodzinnych stron Axarusa stwierdziły jednogłośnie, że czyni to Głębinowego jeszcze bardziej atrakcyjnym. (Tak naprawdę była to tylko jego matka)
No i skrzydła! Jak na bestię, spędzającą sporą część swojego życia pod wodą, to są całkiem sporych rozmiarów. Mamy tutaj do czynienia z błoną i tylko trzema palcami, zakończonymi ostrymi szponami, które jednak w zupełności wystarczają.
Ostatnią cechą wyglądu młodzika, jest naszyjnik, tradycja kontynuowana po ojcu. Póki co, zawieszoną na szyi ma jedynie zasuszoną mackę i złotą łuskę, ale z czasem przybędzie tego o wiele więcej.

Charakter: To, co najważniejszego i od czego trzeba zacząć - Morski jest niesamowicie chaotyczny i niestabilny. W sytuacjach stresowych, ciężko przewidzieć jego zachowanie. Można rzecz, że w takich chwilach powinno się po nim spodziewać wszystkiego, ale to oczywiście niemożliwe. Kto w końcu przewidzi każdą ewentualność? Czy w sytuacji zagrożenia popadnie w amok, czy może spanikuje i skryje się za skałą? Tego nie wie nikt.
W innych, bardziej spokojnych przypadkach jest nieco lepiej. Axarus odziedziczył wyjątkową ciekawość po swoim ojcu, ciekawość, która może zagłuszyć zarówno głos rozsądku jak i zdanie innych, które jest dla niego ważne, ale tylko w momencie, gdy zgadza się to z jego przekonaniami. Można powiedzieć, że jest dość egoistyczny. W swoich planach jest dość wytrwały.
Na jego charakter wpływ miało oczywiście miejsce, w którym się wychowywał. Stado głębinowych było dość... dzikie. Mało było tam miejsca na czułości i bliższe relacje. Dlatego też Młodzik ma z tym pewne problemy. Początkowo jest ostrożny w stosunkach z nowymi osobami, pełni rolę bardziej rolę obserwatora, bestii oglądającej swoją zdobycz, jednak gdy już się oswoi - staje się bardziej otwarty i wygadany. Często pozwala sobie na o wiele więcej.
Axarus z pewnością nie należy do smoków odważnych - wręcz przeciwnie. Jest bardzo strachliwy i boi się rzeczy, które dla innych smoków mogą się wydawać dość śmieszne. Chociażby ciemności. Nie wstydzi się jednak, dla niego inni są po prostu niezbyt ostrożni i to ich błąd. Ma masę fobii, które widać na każdym kroku. Nigdy nie kryje jednak swoich dziwactw i myśli, którymi często, bez zastanowienia dzieli się z innymi, jakkolwiek niedorzecznie by nie brzmiały.
Bestia działa dość spontanicznie, instynktownie wręcz. Nie myśli nad swoimi działaniami jakoś przesadnie. Zazwyczaj po prostu idzie na "żywioł".
Głębinowy jest więc dość dziwną mieszanką cech i ogólnie dość... nietypowym smokiem. Zapewne każdy w pierwszym kontakcie z nim to zauważy.

Historia: Syn Szlachetnego Nurtu i Graghess, smoczycy pochodzącej ze stada morskich smoków, zamieszkujących Wyspy Krwawe, znajdujące się daleko za barierą.
Wiedziony ostatnimi słowami matki i nienaturalnie realnymi, prześladującymi go koszmarami, w końcu dotarł na tereny Stada Wody. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek jego historii.

Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.  Punkty Zwierzyny: 2


  ATUTY
  - Okaz zdrowia;
  - Szczęściarz;
  - Przyjaciel Natury;
  - Opiekun;
  - Znawca Terenów;


  ATRYBUTY
  Siła: 1
  Wytrzymałość: 3
  Zręczność: 2

  Moc: 5
  Percepcja: 3

  Aparycja: 4


  UMIEJĘTNOŚCI
  Bieg 1
  Lot 1
  Pływanie 2
  Obrona 1
  Atak 1

  Leczenie 0
  Wiedza 1
  Magia:
  > obronna
  1
  > atak 3
  > precyzyjna 1
  Kamuflaż 1
  Skradanie 2
  Śledzenie 2

  Perswazja 1


  Umiejętności specjalne
  Warzenie eliksirów:
  > leczących 0
  > ochronnych 0
  > wspomagających 0
  Tworzenie run:
  > ochronnych 0
  > ataku 0
  Błysk przyszłości 0


  POZOSTAŁE

   Przedmioty posiadane:

   Pożywienie: 2/4 śmiertelnie trującego mięsa, 5/4 owoców
   Własna zdobycz: 18/4 mięsa, 6/4 ślimaków, 1/4 jaj, 2/4 orzechów, 2/4 roślin, 1/4 dżemu, 4/4 grzybów, 6/4 owoców
   Kamienie: 9x nefryt, turkus, 2x cytryn, onyks, 3x szafir


   Kryształy:
   Kolekcjonera [naładowany]
   Szczodrobliwego [naładowany]
   Obieżyświata

   Runy: -
   Eliksiry: Eliksir zwiększający Inteligencje [loteria]
   Inne bonusy: możliwość odmłodzenia lub postarzenia o maks 5 księżyców (wlicza się w limit odmłodzeń raz na 2 miesiące), zioła halucynogenne; Kwiecisty Król Sasanek (kwiatek) [noszony daje -1 ST na poszukiwania ziół - zwiędnie 20 kwietnia i utraci swoje właściwości (przeklejaj proszę jego działanie dla kolejnych MG, jeżeli będziesz szukał ziół), amatorska figurka borsuka z perły (równowartość 1 kamienia szlachetnego), "szczęściarz" na nieudany rzut na przeżycie po 105 księżycu - zużyj do końca '22, możliwość posiadania 2 piskląt z partnerem spoza Wolnych Stad (dowolna kombinacja ras, dowolny atrybut do dziedziczenia): 1/2 (Aris), możliwość przejęcia cudzego kompana (tylko za zgodą właściciela, kompan nie mógł być juz wcześniej przekazany) - użyj do końca '22, niepokojąco realistyczny kamienny posąg smoka górskiego, amulet Thahara (drewniana figurka wilka zawieszona na skórzanym rzemyku - gwarantowane dogonienie uciekającej zwierzyny)

   Fabularne: długa, prosta, wypolerowana gałąź nadpalona na jednym końcu; 3x srebrna moneta z wizerunkiem brodatego dwunoga; 5x dziki czosnek; sztylet, jajo harpii, 2 złote monety, 1 srebrna moneta, naszyjnik z zębów rekina, Tajemniczy kamień, Wianek i przepaska "Stada Burzy", muszelka, różowy kwiatek ze złotą wstążką, śliczna tęczowa muszelka, fluorescencyjny liść, 3 porcje trawki do palenia, sakiewka z 3 brązowymi monetami, muszelką i morskim piaskiem, srebrna otoczka wisiorka (puste miejsce na kamień), 1x deseczka, duża siatka, mini sieć rybacka, mały metalowy haczyk, sterta poszarpanego płótna, kwiat bzu, mieszanka przypraw, pierścionek dla kraba, niewiędnący wianek z trawy, 2x wyschnięta miesiącznica roczna, złota moneta z wizerunkiem kraba, Pająk Długonóżek, rózgą, blond peruka, 1x porcje trawki do palenia(z trzech), 5x koniak, fiołka łez Arii Ciszy, niebieska łuska Arii, futro wilka, czapka w kwiaty, butelka nalewki wiśniowej;

   Stan głodu - kliknij

   Stan zdrowia - kliknij

   Karta Osiągnięć - kliknij
Ostatnio zmieniony przez Wspomnienie Nocy Wczoraj 18:34, w całości zmieniany 333 razy  
  Niespodziewajki: tak
 
Gorycz Losu 
Czarodziej Księżyca
Niemiła FlądraPłeć: Samica
Księżyce: 66
Rasa: Morski
Partner: Dar Tdary
Wiek: 120
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 730
Wysłany: 2019-07-05, 11:17   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios


+ Zręczność II (bonus stadny)
+ Aparycja II i III

+ Bieg, pływanie, lot, atak, obrona, skradanie, śledzenie, kamuflaż, wiedza, mediacja, MP, MA, MO I (Zaawansowany Adept: Szlachetny Nurt)
_________________
 
 
Gorycz Losu 
Czarodziej Księżyca
Niemiła FlądraPłeć: Samica
Księżyce: 66
Rasa: Morski
Partner: Dar Tdary
Wiek: 120
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 730
Wysłany: 2019-07-25, 19:06   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios


- Aparycja II i III
+ Moc II i III
_________________
 
 
Gorycz Losu 
Czarodziej Księżyca
Niemiła FlądraPłeć: Samica
Księżyce: 66
Rasa: Morski
Partner: Dar Tdary
Wiek: 120
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 730
Wysłany: 2019-07-31, 09:06   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios


Atut grupy I - Ostry Wzrok
Atut grupy II - Szczęściarz
_________________
 
 
Gorycz Losu 
Czarodziej Księżyca
Niemiła FlądraPłeć: Samica
Księżyce: 66
Rasa: Morski
Partner: Dar Tdary
Wiek: 120
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 730
Wysłany: 2019-08-05, 14:33   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios


+ Malachit (od Sztormu Stulecia)
_________________
 
 
Gorycz Losu 
Czarodziej Księżyca
Niemiła FlądraPłeć: Samica
Księżyce: 66
Rasa: Morski
Partner: Dar Tdary
Wiek: 120
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 730
Wysłany: 2019-08-12, 17:29   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios


+ Topaz (od Sztormu Stulecia)
_________________
 
 
Gorycz Losu 
Czarodziej Księżyca
Niemiła FlądraPłeć: Samica
Księżyce: 66
Rasa: Morski
Partner: Dar Tdary
Wiek: 120
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 730
Wysłany: 2019-08-15, 07:36   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios


+ 2/4 mięsa (ze Skarbca Wody)
_________________
 
 
Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Księżyca
daddiest of issuesPłeć: Samiec
Księżyce: 58
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016
Posty: 803
Wysłany: 2019-08-16, 11:48   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;


+ 4/4 mięsa
_________________
A T U T Y
I. Wytrwały
II. Szczęściarz
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

__________________

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin
 
 
Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Księżyca
daddiest of issuesPłeć: Samiec
Księżyce: 58
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016
Posty: 803
Wysłany: 2019-08-16, 11:54   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;


+ szmaragd (od Sztormu)
_________________
A T U T Y
I. Wytrwały
II. Szczęściarz
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

__________________

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin
 
 
Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Księżyca
daddiest of issuesPłeć: Samiec
Księżyce: 58
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016
Posty: 803
Wysłany: 2019-08-17, 13:03   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;


- 4/4 mięsa
Zmiana statusu - sytość (16.08)
_________________
A T U T Y
I. Wytrwały
II. Szczęściarz
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

__________________

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin
 
 
Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Księżyca
daddiest of issuesPłeć: Samiec
Księżyce: 58
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016
Posty: 803
Wysłany: 2019-08-22, 22:52   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;


+ ametyst, rubin, onyks
_________________
A T U T Y
I. Wytrwały
II. Szczęściarz
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

__________________

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin
Ostatnio zmieniony przez Dymiące Zgliszcza 2019-08-22, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Księżyca
daddiest of issuesPłeć: Samiec
Księżyce: 58
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016
Posty: 803
Wysłany: 2019-08-23, 19:59   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;


- 2/4 mięsa (sytość Awantury)
_________________
A T U T Y
I. Wytrwały
II. Szczęściarz
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

__________________

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin
 
 
Gorycz Losu 
Czarodziej Księżyca
Niemiła FlądraPłeć: Samica
Księżyce: 66
Rasa: Morski
Partner: Dar Tdary
Wiek: 120
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 730
Wysłany: 2019-08-24, 08:18   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 5| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,M,Skr,Śl,Kż,MP: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny, Chytry Przeciwnik, Nieugięty, Wybraniec Bogów, Furia Niebios


- Malachit, topaz, szmaragd, ametyst, rubin, onyks (do Skarbca Wody)
_________________
 
 
Wilcza Szaruga 
Łowca Księżyca
Zdechła przez KryśkePłeć: Samica
Księżyce: 19
Rasa: Skrajny
Opiekun: Remedium Lodu
Mistrz: Wodna Kadra
Partner: Samotność [*]
Wiek: 24
Dołączyła: 17 Kwi 2019
Posty: 170
Wysłany: 2019-09-04, 11:11   
   A: S: 1| W: 1| Z: 4| M: 2| P: 2| A: 1
   U: W,B,Pł,A,O,M,Śl,Skr,Kż,MP,MA,MO: 1
   Atuty: Kruszyna, Szczęściarz


+ 2x rubin, 4/4 mięso i 4/4 owoce [Spotkanie Młodych]
_________________
 
 
Dymiące Zgliszcza 
Wojownik Księżyca
daddiest of issuesPłeć: Samiec
Księżyce: 58
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: Kfiatek
Wiek: 24
Dołączyła: 09 Paź 2016
Posty: 803
Wysłany: 2019-09-11, 21:57   
   A: S: 5| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament; Pojemne Płuca;


+ perła, szmaragd (pożyczka ze Skarbca(
_________________
A T U T Y
I. Wytrwały
II. Szczęściarz
[odwrócenie porażki akcji na jeden sukces raz na dwa tygodnie (21.04/05.05))]
III. Twardy jak diament
[-1 ST do testów na wytrzymałość]
IV. Pojemne płuca
[raz na walkę -2 ST do ataku opartego na smoczym oddechu; -1 ST do obron przed smoczym oddechem]

__________________

#bd2121 | #7d5c5c

art by tohrovin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 10