FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Światokrążca
2019-08-25, 11:02
Kuszenie Diabła
Autor Wiadomość
Kuszenie Diabła
Czarodziej Mgieł
Frar PokrętnaPłeć: Samica
Księżyce: 178
Rasa: Górska
Partner: Ilun Cichy*
Wiek: 24
Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 1904
Wysłany: 2019-07-05, 02:15   Kuszenie Diabła
   A: S: 2| W: 4| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,O,MP,W,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| A,MO: 2| MA: 3
   Atuty: Pechowiec; Chytry przeciwnik; Mistyk; Magiczny śpiew; Furia Niebios


Imię: Pokrzyk -> Opalizująca Łuska -> Kuszenie Diabła -> Nawałnica Cieni -> Kuszenie Diabła
Stado: Cienia -> Ziemi -> Plagi -> Mgieł
Ranga: Pisklę -> Adeptka -> Łowczyni -> Czarodziejka -> Zastępczyni -> Czarodziejka -> Przywódczyni -> Czarodziejka
Wiek (w księżycach): 18
Rasa: Górski
Płeć: Samica
Najważniejsze cechy wyglądu:
Łuski
Skrzydła
Skrzydła błoniaste
Dwie pary łap
Kolor oczu: białe
Dominujący kolor smoka: biel
Przeciętny wzrost: 1,86m w kłębie
Znaki szczególne smoka: białe łuski, białe ślepia, czarne uzębienie, jaskrawy fioletowoniebieski język, jagodowe wnętrze pyska
Zieje kwasem

Wygląd: Pokrzyk jest urodziwą, średniej wielkości samicą o mlecznobiałych łuskach, ściśle przylegających do siebie i sprawiających wrażenie bardzo twardych. Za dotknięciem promieni słońca pojawiają się na nich purpurowe i srebrne akcenty. W miejscach gdzie ich pokrywa nie jest tak zwarta, jak pod oczami czy w pachwinach - można zauważyć delikatniejszą, sinofioletową skórę samicy.
Nie jest przesadnie umięśniona, ale też nie chuda, sprawia wrażenie zwinnej i zdrowej. Długie łapy, ogon i szyja nadają jej posturze lekkości. Błoniaste skrzydła zwykle umoszczone na jej grzbiecie zwieńcza para chwytnych palców o hebanowych pazurach, ostrych jak brzytwy, podobnie jak wszystkie wyrostki na ciele samicy. Sprawiają wrażenie, jakby za samym tylko dotknięciem miały przebić skórę śmiałka.
Z głowy samicy zdobią trzy pary wydłużonych, delikatnie zakrzywionych i bardzo ostrych rogów o barwie przechodzącej z mlecznej bieli łuski w głęboki fiolet i czerń. Dalej przez kark, grzbiet, aż do końcówki ogona ciągną się mniejsze i większe czarne kolce o trójkątnym kształcie. Paszczę samicy wypełniają rzędy czarnych jak smoła kłów osadzonych w ciemnofioletowych dziąsłach, ale kontrastuje z nimi jaskrawo wybarwiony jęzor, rozdwojony na końcu niczym u węża.
Spośród tej gęstwiny łusek, kolców i kolorów wygląda para spokojnych ślepi - na pierwszy rzut oka zupełnie białych, jak u ślepca. Pionowa źrenica, tak cienka, że ledwie niezauważalna nie mąci zszarzałego fioletu tęczówki, który niemal stapia się z bielą twardówki.
Charakter: Pokrzyk jest na ogół bardzo spokojną smoczycą, obserwatorem, nie odzywającą się bez potrzeby, ale ciekawą świata jak na swój wiek przystało. Chłonie wiedzę i interpretuje ją na swój sposób, ale nie można o niej powiedzieć, że nie jest pojętnym uczniem. Ma jednak tendencję do podważania autorytetów i nie przepada za krytyką.
Ambitna i wyrachowana, potrafi być duszą towarzystwa jeśli tego wymaga sytuacja. Zachwyca urokiem osobistym, brakuje jej jednak ciepła, które roztacza wokół siebie wiele innych samic.
Czasem potrafi być równie impulsywna, jak pewna siebie, co może nie jest najlepszym połączeniem, ale na pewno powiększa jej bagaż doświadczeń życiowych.
Historia: Dwa dni lotu od bariery Naranlei znajduje się Puszcza. Wejścia do niej bronią drzewa tak stare, że być może posiadają już własne dusze. Nie sposób objąć ją wzrokiem z lotu ptaka, a z jej wnętrza nie dochodzą żadne wieści o jej mieszkańcach. Jak dotąd nie wiadomo o żadnym wędrowcu, który wrócił z niej pozostawszy wciąż sobą. Wracali inni, nie do poznania dla własnych matek, niezdolni do wyksztuszenia słowa albo bełkoczący bez sensu. Wracali okaleczeni, wygłodzeni, bezbronni jak pisklęta lub nie wracali w ogóle. Z biegiem lat Puszcza obrastała wieńcem legend, plotek i mitów z których wszystkie były w równym stopniu zmyślone, co straszne.
Gdzieś głęboko w jej trzewiach rodziły się, żyły i umierały pokolenia smoków, związane z nią nierozłączną więzią. Nie były tylko tubylcami, były organem, którego nagły brak sprowadziłby nieurodzaj. Gromadziły się wokół zjawiskowo potężnego drzewa, o wielu konarach i wielu mieszkańcach. Ponoć jego korzenie splatały się z korzeniami wszystkich drzew Puszczy niczym krwiobieg w ciele smoka. Od czasów, które pamiętały tylko najstarsze z drzew łowiły zwierzynę, nie dopuszczając do rozplenienia się roślinożerców, roznosiły nasiona Drzewa i użyźniały glebę swoimi szczątkami, pozostając z Puszczą w zgodzie.
Do czasu w którym nastał nieurodzaj. Drzewa schły, liście gniły, a ptaki i zwierzyna wymierały lub uciekały szukając pożywienia. Drzewo Matka trzeszczało, roniąc żywicze łzy. Smoki Puszczy zmuszone zostały do wędrówki, pierwszej od wielu pokoleń, w poszukiwaniu przyczyny i oczywiście - winnego.
Granicząc z Puszczą stały Szczyty, zamieszkane przez wiele niezależnych, rodzinnych plemion smoków gór. Jednym z nich okazała się niewielka rodzina Pokrzyku. Smoki Szczytów żyły w surowym, bezlitosnym otoczeniu i takie też były, na jego podobieństwo. Nie potrafiły również żyć ze sobą w zgodzie, rywalizując o ubogie w zwierzynę tereny, o samice i o wszystko inne warte złamanego pazura.
Pokrzyk wykluła się z jaja złożonego przez siostrę swojego ojca, co nie siało zgorszenia wśród małych, terytorialnych górskich plemion. Wychowywała się bez matczynego ciepła, pod surowym okiem ojca, który z uporem godnym szaleńca przeprowadzał kolejne napady na sąsiadujące klany. Nie był okrutny, ale za to okrutnie głupi i kiedy teraz o tym myślała, pewnie nie umiał inaczej. Starego smoka nie sposób przekonać do zmiany zdania.
Gdy nadeszły smoki o zwinnych łapach, połowy już i tak niezbyt licznego klanu nie było na miejscu. Zostali najstarsi i najmłodsi. Dzikusy uznały, że pierwsze napotkane żywe istoty musiały być przyczyną ich problemów. Skończyło się krwawo, co było do przewidzenia, ale drzewni niedobrze radzili sobie na górskich terenach, gdy już doszło do prawdziwych starć. Właśnie wtedy Pokrzyk uczyła się zabijać, z ukrycia, bo była nieduża i zwinna. Walka szybko przechyliła się na korzyść mieszkańców Szczytów, ale nie tak prędko. Myśląc o tym, Pokrzyk zawsze miała wrażenie, że jej życie było zawsze bardziej jej ojca niż własne.
Zakochał się, zauroczył, posmakował jednej z drzewnych panien i przepadł. Nie trudno było się domyślić, że nie spodobało się to żadnej ze zwaśnionych stron, więc uciekli. A ojciec stracił wtedy cały szacunek w jej oczach. Ciągle czuje czasem ten wstyd, złość i przepełniającą ją wtedy frustrację. Nie miała wyboru, bo nie mogła zostać, więc poszła razem z nimi. I było zadziwiająco... i obrzydliwie spokojnie. Jak we śnie, w którym poruszała się przez gęstą mgłę spowalniającą kroki, całe życie Pokrzyku zostało zamknięte w niespokojnej, drgającej ciszy i oczekiwaniu.
Opuścili Szczyty, minęli Puszczę, a ona czuła się jakby wracała z jej wnętrza, jak ci wędrowcy o których słyszała. Szelest, bo tak miała na imię wybranka jej ojca, była dobra w całej dzikości swojego serca. W gruncie rzeczy była najlepszą osobą jaką znała Pokrzyk. Dlatego też pewnej nocy pozbawiła ją życia i uciekła najprędzej jak potrafiła, chyba przed gniewem ojca. Wiedziała, że musiała tak zrobić, ale na pewno byłby zły.
Dała radę sama, polowała, a po kilku księżycach dotarła przez puszczę, rzeki i lasy aż do pierwszych gór, które okazały się być zamieszkałe przez Stado Cienia, które mogło się okazać dla niej nowym początkiem.

I tak jak nie każda historia ma puentę, tak i ta nie ma żadnej.

  PH: 8

  ATUTY
  - Pechowiec;
  - Chytry przeciwnik;
  - Mistyk;
  - Magiczny śpiew;
  - Furia Niebios


  ATRYBUTY
  Siła: 2
  Wytrzymałość: 4
  Zręczność: 3

  Moc: 5
  Percepcja: 3

  Aparycja: 3


  UMIEJĘTNOŚCI
  Bieg 1
  Lot 1
  Pływanie 1
  Obrona 1
  Atak 2

  Leczenie 0
  Wiedza 1
  Magia:
  > obronna
  2
  > atak 3
  > precyzyjna 1
  Kamuflaż 1
  Skradanie 1
  Śledzenie 1

  Mediacja 1


  Umiejętności specjalne
  Warzenie eliksirów:
  > leczących 0
  > ochronnych 0
  > wspomagających 0
  Tworzenie run:
  > ochronnych 1
  > ataku 0
  Błysk przyszłości 1


  POZOSTAŁE

   Przedmioty posiadane:

   Pożywienie: 12/4 mięsa, 10/4 roślin, 0/4 grzybów, 0/4 inne;
   Kamienie: lapis lazuli, chryzopraz, jadeit, 6x granat, 4x opal, 2x akwamaryn, 3x cytryn, 2x topaz, 4x turkus, 5x onyks, perła, diament, bursztyn, rubin, cytryn, 3x koral, jaspis, szmaragd, agat, szafir

   Kryształy:
   - Ideału [aktywny],
   - Gladiatora [zawsze aktywny],
   - Mentora [nieaktywny],
   - Szczodrobliwego [nieaktywny],
   - Obieżyświata,
   - Kolekcjonera [aktywny],
   - Doświadczonego [aktywny],

   Runy:
   - ludzka ataku magicznego,
   - 5x ataku pazura,
   - 2x ataku mocy (1 z loterii),
   - 5x obrony przed pazurem,
   - 4x obrony przed maddarą,

   Eliksiry:
   - wzmacniający moc ,
   - wzmacniający moc (loteria) - użyj do końca '23
   - leczący rany ciężkie (loteria) - użyj do końca '23,
   - leczący rany lekkie,
   - 3x eliksir zwiększający wytrzymałość,
   - 2x eliksir leczący rany ciężkie,
   - eliksir chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym,
   - eliksir zwiększający siłę,

   Inne bonusy:
   - przysługa Viliara*,
   - Łza Driady* (jednorazowo ostrzeże smoka przed drapieżnikiem, należy wcześniej aktywować) - użyj do końca '23,
   - możliwość posiadania 2 jaj z chętnym partnerem tej samej płci (loteria) - użyj do końca '23,
   - przysługa Uessasa*,
   - możliwość drugiego wskrzeszenia* - użyj do końca '23,
   - szczęściarz na nieudany rzut na przeżycie po 105 księżycu - użyj do końca '23,
   - zmiana rasy (i lekkie dopasowanie wyglądu) - użyj do końca '23,
   - dowolna pełna zmiana wyglądu (w obrębie rasy) (do końca '22);
   - możliwość zmiany gatunku żywiołaka - użyj do końca '22,
   - Przysługa Aterala*,


   Fabularne: 2x złota moneta, 10x srebrna moneta, 4x miedziana moneta, zalakowana notatka w obcym języku, inkrustowany srebrny naszyjnik z misternie rzeźbionym smokiem-zawieszką, stalowy miecz, sztylet zdobiony złotem, sztylet z rubinem, skrzynka z równymi rzędami fiolek, 2x bandaż, źródlany eliksir miłości (wersja mała), złoty łańcuszek, strzała, wielobarwne pióro, "Marwoleth w Złotej Ramie" (Obraz: Olej na płótnie), złote kolczyki, Złota Figurka Bazyliszka, 2x mały kokos, wisiorek z opalem, mini woreczki soli, ser pleśniowy (Przedmiot fabularny), łeb kapitana oraz Głowa pisklęcia w powolnym rozkładzie, muszelka, tropikalny motyl (martwy, przedmiot fabularny), sztylet, srebrna bransoleta, woreczek mąki, mały garnek, kocyk z żubra, złoty ząb, mapa do Oliwnego Sadu, bukłak z wódką jabłkową, notatki z szałasu(przepis na nalewkę), sztylecik ozdobny, toporek, klucz pierwszy. sakiewka z małym ognistym kamieniem, Łapacz Snów (z symbolem Miłości) i Harpun łowczych, miecz, obraz z grupą ludzi, notatnik w ludzkim języku, wisiorek z herbem przedstawiającym czerwonego lwa na białym tle, 4 złote monety, 4 srebrne monety, biały naszyjnik, złota bransoleta, 2 x srebrny pierścień, kolorowe szkiełka z nutą zapachu, Karta Eris (1/12), zestaw złotych łyżek, złota maska, akt własności farmy, kawałek różowego jedwabiu, tabakiera, bicz, rubin w kształcie bazyliszka, naszyjnik ze znakiem starszych, dzwonki wietrzne, pierścień z cennym kamieniem, medalion z gwiazdą o pięciu rogach, bursztynowy żuk


   Stan zdrowia postaci
   KLIK

   Karta Osiągnięć - kliknij
Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2022-10-12, 09:25, w całości zmieniany 377 razy  
  Niespodziewajki: nie
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Mgieł
Lord Dowódca KheldarPłeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 29
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1098
Wysłany: 2019-07-05, 02:27   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


Witamy wśród - jeszcze - Cieni! <3

Percepcja +1
Aparycja +2

Życzymy miłej gry!
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Mgieł
Lord Dowódca KheldarPłeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 29
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1098
Wysłany: 2019-07-05, 22:00   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


Starszy Adept:

+1 B, L, A, O, MA, MO, MP, M, W, Skr, Śl, M
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Mgieł
Lord Dowódca KheldarPłeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 29
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1098
Wysłany: 2019-07-07, 10:29   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Atut I ostry wzrok
_________________
 
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-07-08, 17:08   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


Zmiana bonusu stadnego (Cień > Ziemia)
- Percepcja
+ Wytrzymałość
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-07-20, 09:04   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


+ Kamuflaż (zaległe z zaawansowanego adepta)
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-07-23, 18:33   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


+ malachit
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-07-28, 02:25   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


+ rubin, jaspis
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-07-28, 13:30   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


+40 mięsa (od Mahvran)
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-08-01, 12:09   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


- 2x Aparycja
+ 2x Moc
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-08-06, 16:55   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


+ tygrysie oko
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-08-09, 13:16   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


+ 4/4 mięsa (od Szyderczego Licha)
- 4/4 mięsa (sytość)
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
Ostatnio zmieniony przez Strażnik Gwiazd 2019-08-09, 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
  Niespodziewajki: tak
 
Strażnik Gwiazd 
Prorok
DrzewoStado: Prorocy
Płeć: Samiec
Księżyce: 28
Rasa: Drzewny
Opiekun: Lato
Partner: Infamia Nieumarłych
Wiek: 25
Dołączyła: 03 Kwi 2018
Posty: 2592
Wysłany: 2019-08-13, 17:37   
   A: S: 5| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 3
   Atuty: Wytrzymały, Szczęściarz, Twardy jak diament, Utalentowany, Przezorny


+ 2x PZ (-8/4 mięsa)
_________________

.
       
.
[color=#727373] [color=#847A74] [color=#997686] [color=#af9d6a]
[color=#8a4128] [color=#981717] [color=#B88576
  Niespodziewajki: tak
 
Dar Tdary
Starszy Ziemi
Nie lubi CięStado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 104
Rasa: Skrajny
Mistrz: Feeria
Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 1320
Wysłany: 2019-08-15, 16:32   
   A: S: 3| W: 3| Z: 4| M: 5| P: 3| A: 2
   U: B,A,O,W,Śl,Skr,Kż,M: 1 | Pł,MP,MO: 2 | MA: 3
   Atuty: Ostry węch, Szczęściarz, Mistyk, Wybraniec bogów, Opiekun


+ PZ (-4/4 mięsa)
_________________


# Ostry węch #
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na węchu [zdobycz i zioła]
# Szczęściarz #
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na 2 tygodnie [następny 14.11.]
# Mistyk #
+1 sukces do ataku magicznego raz na walkę
# Wybraniec bogów #
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji [następny 13.11.]
# Opiekun #
-2 ST dla kompana

~ Lothric (80ks) R.I.P. Best friend forever~

Naładowany Kryształ Ideału/ Gladiatora


Głos Daru || Muzyka Daru | złoty dublon 03.19, srebrny 06.19, 07.19, 08.19, 09.19 || Dialogi #789aa0
  Niespodziewajki: nie
 
Dar Tdary
Starszy Ziemi
Nie lubi CięStado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 104
Rasa: Skrajny
Mistrz: Feeria
Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 1320
Wysłany: 2019-08-17, 10:48   
   A: S: 3| W: 3| Z: 4| M: 5| P: 3| A: 2
   U: B,A,O,W,Śl,Skr,Kż,M: 1 | Pł,MP,MO: 2 | MA: 3
   Atuty: Ostry węch, Szczęściarz, Mistyk, Wybraniec bogów, Opiekun


+ PZ (-4/4 mięsa)
_________________


# Ostry węch #
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na węchu [zdobycz i zioła]
# Szczęściarz #
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na 2 tygodnie [następny 14.11.]
# Mistyk #
+1 sukces do ataku magicznego raz na walkę
# Wybraniec bogów #
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji [następny 13.11.]
# Opiekun #
-2 ST dla kompana

~ Lothric (80ks) R.I.P. Best friend forever~

Naładowany Kryształ Ideału/ Gladiatora


Głos Daru || Muzyka Daru | złoty dublon 03.19, srebrny 06.19, 07.19, 08.19, 09.19 || Dialogi #789aa0
  Niespodziewajki: nie
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Riverdale Starlight

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12